Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Adria 0 : 1 Elta Izola
Sobota, 15.avgust 2020 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
TKK Tolmin 3 : 1 Arol Škofja Loka
Sobota, 15.avgust 2020 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
Žiri 2 : 4 Tinex Šenčur
Sobota, 15.avgust 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
Ilirija 1911 4 : 0 Zagorje
Nedelja, 16.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Brinje Grosuplje 3 : 0 Svoboda Ljubljana
Nedelja, 16.avgust 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Postojna 5 : 1 Šobec Lesce
Nedelja, 16.avgust 2020 | Postojna, Športni park Postojna
Fama Vipava 0 : 2 Sava Kranj
Sreda, 23.september 2020 | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava
2. krog
Žiri 1 : 6 Ilirija 1911
Sobota, 22.avgust 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
Tinex Šenčur 5 : 1 Šobec Lesce
Sobota, 22.avgust 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Svoboda Ljubljana 3 : 1 Fama Vipava
Sobota, 22.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Zagorje 0 : 1 Adria
Sobota, 22.avgust 2020 | Zagorje, Mestni stadion Zagorje
Sava Kranj 0 : 1 Postojna
Sobota, 22.avgust 2020 | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
Elta Izola 2 : 3 TKK Tolmin
Sobota, 22.avgust 2020 | Izola, Mestni stadion Izola
Arol Škofja Loka 1 : 2 Brinje Grosuplje
Nedelja, 23.avgust 2020 | Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka
3. krog
Ilirija 1911 1 : 0 Tinex Šenčur
Sobota, 29.avgust 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Adria 1 : 1 Žiri
Sobota, 29.avgust 2020 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
TKK Tolmin 5 : 1 Zagorje
Sobota, 29.avgust 2020 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
Šobec Lesce 2 : 3 Sava Kranj
Sobota, 29.avgust 2020 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Brinje Grosuplje 1 : 1 Elta Izola
Sobota, 29.avgust 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Postojna 3 : 2 Svoboda Ljubljana
Nedelja, 30.avgust 2020 | Postojna, Športni park Postojna
Fama Vipava 1 : 0 Arol Škofja Loka
Nedelja, 30.avgust 2020 | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava
4. krog
Elta Izola 1 : 2 Fama Vipava
Sobota, 5.september 2020 | Izola, Mestni stadion Izola
Tinex Šenčur 6 : 0 Sava Kranj
Sobota, 5.september 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Žiri 0 : 2 TKK Tolmin
Sobota, 5.september 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
Svoboda Ljubljana 5 : 1 Šobec Lesce
Sobota, 5.september 2020 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Arol Škofja Loka 1 : 1 Postojna
Sobota, 5.september 2020 | Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka
Ilirija 1911 2 : 1 Adria
Sobota, 5.september 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Zagorje 3 : 3 Brinje Grosuplje
Nedelja, 6.september 2020 | Zagorje, Mestni stadion Zagorje
5. krog
Adria 0 : 3 Tinex Šenčur
Sobota, 12.september 2020 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
Šobec Lesce 1 : 0 Arol Škofja Loka
Sobota, 12.september 2020 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Sava Kranj 2 : 3 Svoboda Ljubljana
Sobota, 12.september 2020 | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
TKK Tolmin 2 : 2 Ilirija 1911
Sobota, 12.september 2020 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
Fama Vipava 3 : 1 Zagorje
Nedelja, 13.september 2020 | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava
Postojna 2 : 3 Elta Izola
Nedelja, 13.september 2020 | Postojna, Športni park Postojna
Brinje Grosuplje 6 : 0 Žiri
Nedelja, 13.september 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
6. krog
Elta Izola 2 : 0 Šobec Lesce
Sobota, 19.september 2020 | Izola, Mestni stadion Izola
Žiri 2 : 2 Fama Vipava
Sobota, 19.september 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
Tinex Šenčur 2 : 5 Svoboda Ljubljana
Sobota, 19.september 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Adria 3 : 1 TKK Tolmin
Sobota, 19.september 2020 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
Zagorje 0 : 2 Postojna
Sobota, 19.september 2020 | Zagorje, Mestni stadion Zagorje
Arol Škofja Loka 1 : 0 Sava Kranj
Sobota, 19.september 2020 | Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka
Ilirija 1911 4 : 0 Brinje Grosuplje
Nedelja, 20.september 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
7. krog
Svoboda Ljubljana 4 : 2 Arol Škofja Loka
Sobota, 26.september 2020 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Sava Kranj 1 : 2 Elta Izola
Sobota, 26.september 2020 | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
TKK Tolmin 0 : 1 Tinex Šenčur
Sobota, 26.september 2020 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
Šobec Lesce 5 : 0 Zagorje
Sobota, 26.september 2020 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Brinje Grosuplje 1 : 1 Adria
Sobota, 26.september 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Postojna 1 : 0 Žiri
Nedelja, 27.september 2020 | Postojna, Športni park Postojna
Fama Vipava 1 : 2 Ilirija 1911
Nedelja, 27.september 2020 | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava
8. krog
Tinex Šenčur 1 : 2 Arol Škofja Loka
Sobota, 3.oktober 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Zagorje 1 : 9 Sava Kranj
Sobota, 3.oktober 2020 | Zagorje, Mestni stadion Zagorje
Adria 1 : 1 Fama Vipava
Sobota, 3.oktober 2020 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
Elta Izola 3 : 0 Svoboda Ljubljana
Sobota, 3.oktober 2020 | Izola, Mestni stadion Izola
Žiri 1 : 0 Šobec Lesce
Sobota, 3.oktober 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
Ilirija 1911 6 : 0 Postojna
Nedelja, 4.oktober 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
TKK Tolmin 0 : 0 Brinje Grosuplje
Sreda, 14.oktober 2020 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
9. krog
Svoboda Ljubljana 3 : 0 Zagorje
Sobota, 10.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Sava Kranj 3 : 0 Žiri
Sobota, 10.oktober 2020 | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
Arol Škofja Loka 0 : 5 Elta Izola
Sobota, 10.oktober 2020 | Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka
Šobec Lesce 1 : 2 Ilirija 1911
Sobota, 10.oktober 2020 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Fama Vipava 0 : 0 TKK Tolmin
Nedelja, 11.oktober 2020 | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava
Brinje Grosuplje 1 : 1 Tinex Šenčur
Nedelja, 11.oktober 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Postojna 15:00 Adria
Nedelja, 11.oktober 2020 | Postojna, Športni park Postojna
10. krog
Ilirija 1911 Sava Kranj
| Ljubljana, Stadion Ilirija
Adria Šobec Lesce
| Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
Zagorje 0 : 0 Arol Škofja Loka
Sobota, 17.oktober 2020 | Zagorje, Mestni stadion Zagorje
Žiri 0 : 1 Svoboda Ljubljana
Sobota, 17.oktober 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
Tinex Šenčur 0 : 0 Elta Izola
Sobota, 17.oktober 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
TKK Tolmin 1 : 2 Postojna
Sobota, 17.oktober 2020 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
Brinje Grosuplje 0 : 0 Fama Vipava
Sobota, 17.oktober 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
11. krog
Postojna Brinje Grosuplje
| Postojna, Športni park Postojna
Elta Izola Zagorje
| Izola, Mestni stadion Izola
Sava Kranj Adria
| Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
Šobec Lesce TKK Tolmin
| Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Fama Vipava Tinex Šenčur
| Vipava, Stadion Ob Beli Vipava
Arol Škofja Loka Žiri
| Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka
Svoboda Ljubljana Ilirija 1911
| Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
12. krog
Ilirija 1911 Arol Škofja Loka
| Ljubljana, Stadion Ilirija
Adria Svoboda Ljubljana
| Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
Fama Vipava Postojna
| Vipava, Stadion Ob Beli Vipava
Žiri Elta Izola
| Žiri, Stadion Polje Žiri
Tinex Šenčur Zagorje
| Šenčur, Športni park Šenčur
TKK Tolmin Sava Kranj
| Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
Brinje Grosuplje Šobec Lesce
| Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
13. krog
Elta Izola Ilirija 1911
| Izola, Mestni stadion Izola
Postojna Tinex Šenčur
| Postojna, Športni park Postojna
Šobec Lesce Fama Vipava
| Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Svoboda Ljubljana TKK Tolmin
| Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Sava Kranj Brinje Grosuplje
| Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
Arol Škofja Loka Adria
| Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka
Zagorje Žiri
| Zagorje, Mestni stadion Zagorje
14. krog
Zagorje Ilirija 1911
| Zagorje, Mestni stadion Zagorje
Sava Kranj Fama Vipava
| Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
Arol Škofja Loka TKK Tolmin
| Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka
Svoboda Ljubljana Brinje Grosuplje
| Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Šobec Lesce Postojna
| Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Tinex Šenčur Žiri
| Šenčur, Športni park Šenčur
Elta Izola Adria
| Izola, Mestni stadion Izola
15. krog
Brinje Grosuplje 15:00 Arol Škofja Loka
Petek, 13.marec 2020 | ,
Postojna 15:00 Sava Kranj
Petek, 13.marec 2020 | ,
Fama Vipava 15:00 Svoboda Ljubljana
Petek, 13.marec 2020 | ,
TKK Tolmin 15:00 Elta Izola
Petek, 13.marec 2020 | ,
Šobec Lesce 15:00 Tinex Šenčur
Petek, 13.marec 2020 | ,
Adria 15:00 Zagorje
Petek, 13.marec 2020 | ,
Ilirija 1911 15:00 Žiri
Petek, 13.marec 2020 | ,
16. krog
Svoboda Ljubljana 15:00 Postojna
Petek, 20.marec 2020 | ,
Arol Škofja Loka 15:00 Fama Vipava
Petek, 20.marec 2020 | ,
Sava Kranj 15:00 Šobec Lesce
Petek, 20.marec 2020 | ,
Zagorje 15:00 TKK Tolmin
Petek, 20.marec 2020 | ,
Tinex Šenčur 15:00 Ilirija 1911
Petek, 20.marec 2020 | ,
Žiri 15:00 Adria
Petek, 20.marec 2020 | ,
Elta Izola 15:00 Brinje Grosuplje
Petek, 20.marec 2020 | ,
17. krog
Fama Vipava 15:00 Elta Izola
Petek, 27.marec 2020 | ,
TKK Tolmin 15:00 Žiri
Petek, 27.marec 2020 | ,
Šobec Lesce 15:00 Svoboda Ljubljana
Petek, 27.marec 2020 | ,
Sava Kranj 15:00 Tinex Šenčur
Petek, 27.marec 2020 | ,
Adria 15:00 Ilirija 1911
Petek, 27.marec 2020 | ,
Postojna 15:00 Arol Škofja Loka
Petek, 27.marec 2020 | ,
Brinje Grosuplje 15:00 Zagorje
Petek, 27.marec 2020 | ,
18. krog
Svoboda Ljubljana 15:00 Sava Kranj
Petek, 3.april 2020 | ,
Ilirija 1911 15:00 TKK Tolmin
Petek, 3.april 2020 | ,
Arol Škofja Loka 15:00 Šobec Lesce
Petek, 3.april 2020 | ,
Zagorje 15:00 Fama Vipava
Petek, 3.april 2020 | ,
Tinex Šenčur 15:00 Adria
Petek, 3.april 2020 | ,
Elta Izola 15:00 Postojna
Petek, 3.april 2020 | ,
Žiri 15:00 Brinje Grosuplje
Petek, 3.april 2020 | ,
19. krog
Fama Vipava 15:00 Žiri
Petek, 10.april 2020 | ,
TKK Tolmin 15:00 Adria
Petek, 10.april 2020 | ,
Sava Kranj 15:00 Arol Škofja Loka
Petek, 10.april 2020 | ,
Šobec Lesce 15:00 Elta Izola
Petek, 10.april 2020 | ,
Svoboda Ljubljana 15:00 Tinex Šenčur
Petek, 10.april 2020 | ,
Brinje Grosuplje 15:00 Ilirija 1911
Petek, 10.april 2020 | ,
Postojna 15:00 Zagorje
Petek, 10.april 2020 | ,
20. krog
Elta Izola 15:00 Sava Kranj
Petek, 17.april 2020 | ,
Arol Škofja Loka 15:00 Svoboda Ljubljana
Petek, 17.april 2020 | ,
Zagorje 15:00 Šobec Lesce
Petek, 17.april 2020 | ,
Ilirija 1911 15:00 Fama Vipava
Petek, 17.april 2020 | ,
Adria 15:00 Brinje Grosuplje
Petek, 17.april 2020 | ,
Tinex Šenčur 15:00 TKK Tolmin
Petek, 17.april 2020 | ,
Žiri 15:00 Postojna
Petek, 17.april 2020 | ,
21. krog
Fama Vipava 15:00 Adria
Petek, 24.april 2020 | ,
Šobec Lesce 15:00 Žiri
Petek, 24.april 2020 | ,
Svoboda Ljubljana 15:00 Elta Izola
Petek, 24.april 2020 | ,
Arol Škofja Loka 15:00 Tinex Šenčur
Petek, 24.april 2020 | ,
Sava Kranj 15:00 Zagorje
Petek, 24.april 2020 | ,
Brinje Grosuplje 15:00 TKK Tolmin
Petek, 24.april 2020 | ,
Postojna 15:00 Ilirija 1911
Petek, 24.april 2020 | ,
22. krog
Elta Izola 16:00 Arol Škofja Loka
Petek, 1.maj 2020 | ,
Zagorje 16:00 Svoboda Ljubljana
Petek, 1.maj 2020 | ,
Ilirija 1911 16:00 Šobec Lesce
Petek, 1.maj 2020 | ,
Adria 16:00 Postojna
Petek, 1.maj 2020 | ,
TKK Tolmin 16:00 Fama Vipava
Petek, 1.maj 2020 | ,
Tinex Šenčur 16:00 Brinje Grosuplje
Petek, 1.maj 2020 | ,
Žiri 16:00 Sava Kranj
Petek, 1.maj 2020 | ,
23. krog
Fama Vipava 16:00 Brinje Grosuplje
Petek, 8.maj 2020 | ,
Elta Izola 16:00 Tinex Šenčur
Petek, 8.maj 2020 | ,
Šobec Lesce 16:00 Adria
Petek, 8.maj 2020 | ,
Sava Kranj 16:00 Ilirija 1911
Petek, 8.maj 2020 | ,
Svoboda Ljubljana 16:00 Žiri
Petek, 8.maj 2020 | ,
Arol Škofja Loka 16:00 Zagorje
Petek, 8.maj 2020 | ,
Postojna 16:00 TKK Tolmin
Petek, 8.maj 2020 | ,
24. krog
Brinje Grosuplje 16:00 Postojna
Petek, 15.maj 2020 | ,
Zagorje 16:00 Elta Izola
Petek, 15.maj 2020 | ,
Ilirija 1911 16:00 Svoboda Ljubljana
Petek, 15.maj 2020 | ,
Adria 16:00 Sava Kranj
Petek, 15.maj 2020 | ,
TKK Tolmin 16:00 Šobec Lesce
Petek, 15.maj 2020 | ,
Žiri 16:00 Arol Škofja Loka
Petek, 15.maj 2020 | ,
Tinex Šenčur 16:00 Fama Vipava
Petek, 15.maj 2020 | ,
25. krog
Elta Izola 16:00 Žiri
Petek, 22.maj 2020 | ,
Šobec Lesce 16:00 Brinje Grosuplje
Petek, 22.maj 2020 | ,
Svoboda Ljubljana 16:00 Adria
Petek, 22.maj 2020 | ,
Arol Škofja Loka 16:00 Ilirija 1911
Petek, 22.maj 2020 | ,
Zagorje 16:00 Tinex Šenčur
Petek, 22.maj 2020 | ,
Sava Kranj 16:00 TKK Tolmin
Petek, 22.maj 2020 | ,
Postojna 16:00 Fama Vipava
Petek, 22.maj 2020 | ,
26. krog
Brinje Grosuplje 16:00 Sava Kranj
Sobota, 30.maj 2020 | ,
Adria 16:00 Arol Škofja Loka
Sobota, 30.maj 2020 | ,
Ilirija 1911 16:00 Elta Izola
Sobota, 30.maj 2020 | ,
TKK Tolmin 16:00 Svoboda Ljubljana
Sobota, 30.maj 2020 | ,
Fama Vipava 16:00 Šobec Lesce
Sobota, 30.maj 2020 | ,
Tinex Šenčur 16:00 Postojna
Sobota, 30.maj 2020 | ,
Žiri 16:00 Zagorje
Sobota, 30.maj 2020 | ,



DELI NA