Datum od
Datum do

14.10.2019 | A
Odmevi po porazu z Avstrijo
Slovenska izbrana vrsta pred polnimi Stožicami ni našla pravega odgovora na avstrijsko igro in vpisala še tretji poraz v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo.
13.10.2019 | A
V polnih Stožicah veselje Avstrijcev
Izbrana vrsta Slovenije je po porazu v Skopju izgubila tudi dvoboj z Avstrijo. Severni sosedje so se v polnih Stožicah veselili minimalne zmage, s katero so močno otežili slovenski položaj.
13.10.2019 | Ženska A
Štirje goli Zverove, Dominika odločila milanski derbi
Turbine Potsdam ni bil kos Freiburgu, ki je v 92. minuti zadel za zmago 4:5. Gostje so vodile že 0:3, a je Lara Prašnikar z zadetkom v 59. minuti napovedala preobrat. Ki se je zgodil, a so domačinke nesrečno klonile. To je bila posebna tekma, saj sta prvič v nemški zvezni ligi zaigrali Zala Meršnik in Sara Agrež.
Slovenija danes v razprodanih Stožicah z Avstrijo
Slovenska nogometna reprezentanca bo danes ob 20.45 v Stožicah igrala osmo tekmo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Na eni izmed ključnih kvalifikacijskih tekem bo tekmec sicer oslabljena Avstrija, a njen niz neporaženosti zahteva dobršno mero previdnosti.
12.10.2019 | A
Kek: V Stožice prihaja zelo kakovostna ekipa
Slovenska nogometna reprezentanca bo v nedeljo ob 20.45 v Stožicah igrala osmo tekmo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Na eni izmed ključnih tekem kvalifikacij bo tekmec sicer oslabljena Avstrija, a njen niz neporaženosti zahteva dobršno mero previdnosti.
12.10.2019 | U17
Šeško in Zajšek za zmago
Kadetska reprezentanca Slovenije je v nizozemskem Venrayju dobila drugo tekmo kvalifikacijskega turnirja za evropsko prvenstvo. Slovenci so bili z goloma Benjamin Šeška in Domna Zajška boljši od Kosova.
Pomembne informacije pred tekmo z Avstrijo
Slovenska nogometna reprezentanca se bo v nedeljo ob 20.45 pomerila z Avstrijo v razprodanih Stožicah. Ker želimo, da bo vaša navijaška izkušnja popolna, smo za vas pripravili posebne napotke, ki vam bodo olajšali prihod na prizorišče tekme.
11.10.2019 | U21
Po zaostanku do remija
Reprezentanca do 21 let je v Mariboru odigrala novo prijateljsko srečanje v sklopu priprav na domače evropsko prvenstvo. Mladi Slovenci so gostili Anglijo, ki je v končnico vstopila z dvema goloma prednosti, otoško prednost pa sta izničila Dejan Petrovič in Janez Pišek.
11.10.2019 | A
Oblak: Treba je dvigniti glave
Slovenska nogometna reprezentanca se je iz Skopja vrnila praznih rok in polna razočaranja zaradi predstave ob porazu proti Severni Makedoniji.
10.10.2019 | A
Poraz v Skopju
Izbrana vrsta Slovenije je v Skopju izgubila sedmo preizkušnjo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Severni Makedonci so bili na domači zelenici boljši z 2:1, Jana Oblaka je v drugem polčasu dvakrat premagal Esif Elmas.
10.10.2019 | U19
Na drugi tekmi zmaga Švicarjev
Mladinski reprezentanci Slovenije in Švice sta v Bakovcih odigrali še drugo prijateljsko srečanje. Po torkovi zmagi Slovencev so bili na drugi tekmi boljši Švicarji, ki so na razmočeni zelenici slavili z 2:1.
Slovenija danes s Severno Makedonijo
Slovenska nogometna reprezentanca bo drevi ob 20.45 igrala sedmo kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec v Skopju bo Severna Makedonija
10.10.2019 | WU17
Obelodanjen seznam dekliške kadetske reprezentance
V ponedeljek, 14.10., se bo zbrala dekliška reprezentanca do 17 let. Selektorica Tina Kelenberger je obelodanila seznam igralk, na katere računa v kvalifikacijah za Euro 2020.
10.10.2019 | Futsal AA
Osredkar in Fideršek zadevata v ligi prvakov
Sinoči je Makarska s 5:3 odpravila armenskega državnega prvaka Leo. Gostje so povedli, odločitev o zmagovalcu pa je padla v 2. polčasu. S tremi zadetki se je izkazal Osredkar, ki je zadel v 25., 38. in 40. minuti za končnih 5:3.
09.10.2019 | A
Kek: Želimo razveseliti navijače
Slovenska nogometna reprezentanca bo v četrtek ob 20.45 igrala sedmo kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec v Skopju bo Severna Makedonija. Tako selektor Matjaž Kek kot vratar Jan Oblak si želita tri točke, a poudarjata, da bo nasproti stal kakovosten tekmec.
Izbrana vrsta prispela v Skopje
Slovenska nogometna reprezentanca je prispela v Skopje, kjer jo v četrtek ob 20.45 čaka sedma kvalifikacijska tekma za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec bo Severna Makedonija.
09.10.2019 | U17
Gol v podaljšku usoden za Slovence
Kadetska reprezentanca Slovenije je na Nizozemskem izgubila uvodno tekmo kvalifikacijskega turnirja za evropsko prvenstvo. Za Slovence je bil usoden gol v sodniškem dodatku drugega polčasa, ko je za zmago Valižanov zadel Jay Williams.
08.10.2019 | WU19
Kvalifikacije sklenile z visoko zmago
Dekliška mladinska reprezentanca je s zmago proti Estoniji (5:0) sklenila kvalifikacije za Euro 2020. K zmagi so gole prispevale Ana Milovič, Eva Potočnik in Mirjam Kastelec (3).
08.10.2019 | A
Kurtić: Nabrušeni smo, a moramo ostati na tleh
Slovenska nogometna reprezentanca bo v sredo dopoldne odpotovala v Skopje, kjer jo v četrtek čaka sedma kvalifikacijska tekma za evropsko prvenstvo 2020 proti Severni Makedoniji.
08.10.2019 | Ženska A
Slovenija suvereno opravila s Turčijo
Ženska članska reprezentanca je na gostovanju v Turčiji dosegla 2. zmago v kvalifikacijah za Euro 2021. Varovanke selektorja Boruta Jarca so s kar 6:1 porazile Turčijo. S tremi zadetki se je izkazala Lara Prašnikar.