Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Koroška Dravograd 3 : 1 Dravinja
Sobota, 22.avgust 2020 | Dravograd, Športni center Dravograd
NK Korotan Prevalje 2 : 0 Videm pri Ptuju
Sobota, 22.avgust 2020 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
Šmarje pri Jelšah 3 : 4 Šampion
Sobota, 22.avgust 2020 | Šmarje pri Jelšah, Športni park Šmarje pri Jelšah
Kety Emmi Bistrica 3 : 1 Podvinci
Sobota, 22.avgust 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
Zreče 0 : 4 Cirkulane
Sobota, 22.avgust 2020 | Zreče, Igrišče Zreče
Dobrovce 0 : 3 Rogaška
Sobota, 22.avgust 2020 | Dobrovce, Igrišče Dobrovce
2. krog
Dravinja 3 : 2 Rogaška
Sobota, 29.avgust 2020 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
Podvinci 2 : 4 Zreče
Sobota, 29.avgust 2020 | Podvinci, Igrišče Podvinci
Šampion 1 : 4 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 29.avgust 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Koroška Dravograd 2 : 0 NK Korotan Prevalje
Sobota, 29.avgust 2020 | Dravograd, Športni center Dravograd
Videm pri Ptuju 5 : 3 Šmarje pri Jelšah
Nedelja, 30.avgust 2020 | Videm, Športni park Videm
Cirkulane 2 : 0 Dobrovce
Nedelja, 30.avgust 2020 | Cirkulane, Igrišče Cirkulane
3. krog
Šmarje pri Jelšah 1 : 0 Koroška Dravograd
Sobota, 5.september 2020 | Šmarje pri Jelšah, Športni park Šmarje pri Jelšah
Zreče 1 : 0 Šampion
Sobota, 5.september 2020 | Zreče, Igrišče Zreče
Dobrovce 0 : 7 Podvinci
Sobota, 5.september 2020 | Dobrovce, Igrišče Dobrovce
Rogaška 1 : 0 Cirkulane
Sobota, 5.september 2020 | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina
NK Korotan Prevalje 2 : 3 Dravinja
Sobota, 5.september 2020 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
Videm pri Ptuju 1 : 3 Kety Emmi Bistrica
Nedelja, 6.september 2020 | Videm, Športni park Videm
4. krog
Dravinja 0 : 2 Cirkulane
Sobota, 12.september 2020 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
Koroška Dravograd 1 : 2 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 12.september 2020 | Dravograd, Športni center Dravograd
Šampion 3 : 1 Dobrovce
Sobota, 12.september 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
NK Korotan Prevalje 4 : 0 Šmarje pri Jelšah
Sobota, 12.september 2020 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
Videm pri Ptuju 2 : 2 Zreče
Nedelja, 13.september 2020 | Videm, Športni park Videm
Podvinci 0 : 1 Rogaška
Nedelja, 13.september 2020 | Podvinci, Igrišče Podvinci
5. krog
Šmarje pri Jelšah 1 : 3 Dravinja
Sobota, 19.september 2020 | Šmarje pri Jelšah, Športni park Šmarje pri Jelšah
Kety Emmi Bistrica 3 : 0 NK Korotan Prevalje
Sobota, 19.september 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
Zreče 1 : 0 Koroška Dravograd
Sobota, 19.september 2020 | Zreče, Igrišče Zreče
Dobrovce 4 : 1 Videm pri Ptuju
Sobota, 19.september 2020 | Dobrovce, Igrišče Dobrovce
Rogaška 3 : 0 Šampion
Sobota, 19.september 2020 | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina
Cirkulane 1 : 2 Podvinci
Nedelja, 20.september 2020 | Cirkulane, Igrišče Cirkulane
6. krog
Dravinja 1 : 1 Podvinci
Sobota, 26.september 2020 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
Šmarje pri Jelšah 0 : 5 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 26.september 2020 | Šmarje pri Jelšah, Športni park Šmarje pri Jelšah
Koroška Dravograd 4 : 3 Dobrovce
Sobota, 26.september 2020 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
NK Korotan Prevalje 0 : 1 Zreče
Sobota, 26.september 2020 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
Videm pri Ptuju 0 : 2 Rogaška
Nedelja, 27.september 2020 | Videm, Športni park Videm
Šampion 1 : 2 Cirkulane
Nedelja, 27.september 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
7. krog
Kety Emmi Bistrica 4 : 2 Dravinja
Sobota, 3.oktober 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
Zreče 2 : 0 Šmarje pri Jelšah
Sobota, 3.oktober 2020 | Zreče, Igrišče Zreče
Dobrovce 0 : 1 NK Korotan Prevalje
Sobota, 3.oktober 2020 | Dobrovce, Igrišče Dobrovce
Rogaška 0 : 0 Koroška Dravograd
Sobota, 3.oktober 2020 | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina
Cirkulane 1 : 0 Videm pri Ptuju
Nedelja, 4.oktober 2020 | Cirkulane, Igrišče Cirkulane
Šampion 2 : 1 Podvinci
Nedelja, 4.oktober 2020 | , Stadion Olimp Celje
8. krog
Dravinja 2 : 1 Šampion
Sobota, 10.oktober 2020 | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
Koroška Dravograd 2 : 0 Cirkulane
Sobota, 10.oktober 2020 | Dravograd, Športni center Dravograd
Šmarje pri Jelšah 2 : 1 Dobrovce
Sobota, 10.oktober 2020 | Šmarje pri Jelšah, Športni park Šmarje pri Jelšah
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Zreče
Sobota, 10.oktober 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
NK Korotan Prevalje 1 : 2 Rogaška
Sobota, 10.oktober 2020 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
Videm pri Ptuju 1 : 2 Podvinci
Nedelja, 11.oktober 2020 | Videm, Športni park Videm
9. krog
Zreče 1 : 2 Dravinja
Sobota, 17.oktober 2020 | Zreče, Igrišče Zreče
Dobrovce 1 : 4 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 17.oktober 2020 | Dobrovce, Igrišče Dobrovce
Rogaška 5 : 1 Šmarje pri Jelšah
Sobota, 17.oktober 2020 | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina
Cirkulane 1 : 1 NK Korotan Prevalje
Nedelja, 18.oktober 2020 | Cirkulane, Igrišče Cirkulane
Podvinci 1 : 2 Koroška Dravograd
Nedelja, 18.oktober 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Šampion 2 : 0 Videm pri Ptuju
Nedelja, 18.oktober 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
10. krog
Dravinja Videm pri Ptuju
| Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava
Koroška Dravograd Šampion
| Dravograd, Športni center Dravograd
NK Korotan Prevalje Podvinci
| Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
Šmarje pri Jelšah Cirkulane
| Šmarje pri Jelšah, Športni park Šmarje pri Jelšah
Kety Emmi Bistrica Rogaška
| Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
Zreče Dobrovce
| Zreče, Igrišče Zreče
11. krog
Dobrovce Dravinja
| Dobrovce, Igrišče Dobrovce
Rogaška Zreče
| Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina
Cirkulane Kety Emmi Bistrica
| Cirkulane, Igrišče Cirkulane
Podvinci Šmarje pri Jelšah
| Podvinci, Igrišče Podvinci
Šampion NK Korotan Prevalje
| Celje, Stadion Olimp Celje
Videm pri Ptuju Koroška Dravograd
| Videm, Športni park Videm
12. krog
Dravinja Koroška Dravograd
| ,
Videm pri Ptuju NK Korotan Prevalje
| ,
Šampion Šmarje pri Jelšah
| ,
Podvinci Kety Emmi Bistrica
| ,
Cirkulane Zreče
| ,
Rogaška Dobrovce
| ,
13. krog
Rogaška Dravinja
| ,
Dobrovce Cirkulane
| ,
Zreče Podvinci
| ,
Kety Emmi Bistrica Šampion
| ,
Šmarje pri Jelšah Videm pri Ptuju
| ,
NK Korotan Prevalje Koroška Dravograd
| ,
14. krog
Dravinja NK Korotan Prevalje
| ,
Koroška Dravograd Šmarje pri Jelšah
| ,
Šampion Zreče
| ,
Podvinci Dobrovce
| ,
Cirkulane Rogaška
| ,
Kety Emmi Bistrica Videm pri Ptuju
| ,
15. krog
Cirkulane Dravinja
| ,
Rogaška Podvinci
| ,
Dobrovce Šampion
| ,
Zreče Videm pri Ptuju
| ,
Kety Emmi Bistrica Koroška Dravograd
| ,
Šmarje pri Jelšah NK Korotan Prevalje
| ,
16. krog
Dravinja Šmarje pri Jelšah
| ,
NK Korotan Prevalje Kety Emmi Bistrica
| ,
Koroška Dravograd Zreče
| ,
Videm pri Ptuju Dobrovce
| ,
Šampion Rogaška
| ,
Podvinci Cirkulane
| ,
17. krog
Podvinci Dravinja
| ,
Cirkulane Šampion
| ,
Rogaška Videm pri Ptuju
| ,
Dobrovce Koroška Dravograd
| ,
Zreče NK Korotan Prevalje
| ,
Kety Emmi Bistrica Šmarje pri Jelšah
| ,
18. krog
Dravinja Kety Emmi Bistrica
| ,
Šmarje pri Jelšah Zreče
| ,
NK Korotan Prevalje Dobrovce
| ,
Koroška Dravograd Rogaška
| ,
Videm pri Ptuju Cirkulane
| ,
Podvinci Šampion
| ,
19. krog
Šampion Dravinja
| ,
Podvinci Videm pri Ptuju
| ,
Cirkulane Koroška Dravograd
| ,
Rogaška NK Korotan Prevalje
| ,
Dobrovce Šmarje pri Jelšah
| ,
Zreče Kety Emmi Bistrica
| ,
20. krog
Dravinja Zreče
| ,
Kety Emmi Bistrica Dobrovce
| ,
Šmarje pri Jelšah Rogaška
| ,
NK Korotan Prevalje Cirkulane
| ,
Koroška Dravograd Podvinci
| ,
Videm pri Ptuju Šampion
| ,
21. krog
Videm pri Ptuju Dravinja
| ,
Šampion Koroška Dravograd
| ,
Podvinci NK Korotan Prevalje
| ,
Cirkulane Šmarje pri Jelšah
| ,
Rogaška Kety Emmi Bistrica
| ,
Dobrovce Zreče
| ,
22. krog
Dravinja Dobrovce
| ,
Zreče Rogaška
| ,
Kety Emmi Bistrica Cirkulane
| ,
Šmarje pri Jelšah Podvinci
| ,
NK Korotan Prevalje Šampion
| ,
Koroška Dravograd Videm pri Ptuju
| ,



DELI NA