Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Aluminij 2 : 2 Olimpija Ljubljana
Petek, 28.julij 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Domžale 0 : 1 A2S Celje
Petek, 28.julij 2023 | Domžale, Športni park Domžale
Kalcer Radomlje 3 : 1 Maribor
Petek, 28.julij 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Mura 2 : 1 Rudar Velenje Korektbau
Sobota, 29.julij 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Bravo Mastercard 2 : 1 Nafta 1903
Sobota, 29.julij 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
Brinje Grosuplje 1 : 1 Tabor Sežana
Nedelja, 30.julij 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Gorica 0 : 5 Koper
Nedelja, 30.julij 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
Krka 4 : 2 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 30.julij 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
2. krog
Nafta 1903 2 : 3 Mura
Četrtek, 3.avgust 2023 | Lendava, Športni park Lendava
Domžale 3 : 0 Bravo Mastercard
Sreda, 20.september 2023 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
A2S Celje 3 : 3 Olimpija Ljubljana
Sreda, 20.september 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Maribor 1 : 0 Aluminij
Sreda, 20.september 2023 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Koper 2 : 0 Kalcer Radomlje
Sreda, 20.september 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper
Tabor Sežana 0 : 0 Gorica
Četrtek, 21.september 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Rudar Velenje Korektbau 2 : 1 Krka
Četrtek, 21.september 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Brinje Grosuplje
Sreda, 4.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
3. krog
Aluminij 2 : 3 Koper
Petek, 11.avgust 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Olimpija Ljubljana 0 : 2 Maribor
Petek, 11.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Bravo Mastercard 0 : 2 A2S Celje
Petek, 11.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
Mura 3 : 3 Domžale
Petek, 11.avgust 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Krka 0 : 1 Nafta 1903
Petek, 11.avgust 2023 | Mirna, Športni park Mirna
Brinje Grosuplje 6 : 1 Rudar Velenje Korektbau
Petek, 11.avgust 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Gorica 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
Petek, 11.avgust 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Kalcer Radomlje 5 : 0 Tabor Sežana
Petek, 11.avgust 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
4. krog
Domžale 4 : 0 Krka
Torek, 15.avgust 2023 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Bravo Mastercard 1 : 3 Mura
Sreda, 16.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
A2S Celje 1 : 1 Maribor
Sreda, 16.avgust 2023 | Celje, Štadion Z'dežele
Koper 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Sreda, 16.avgust 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper
Tabor Sežana 2 : 1 Aluminij
Sreda, 16.avgust 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Ilirija Extra-Lux 0 : 2 Kalcer Radomlje
Sreda, 16.avgust 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Rudar Velenje Korektbau 1 : 0 Gorica
Sreda, 16.avgust 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
Nafta 1903 1 : 4 Brinje Grosuplje
Sreda, 16.avgust 2023 | Hotiza, Športni park Hotiza
5. krog
Krka 0 : 2 Bravo Mastercard
Sobota, 19.avgust 2023 | Mirna, Športni park Mirna
Maribor 4 : 0 Koper
Sobota, 19.avgust 2023 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Kalcer Radomlje 5 : 1 Rudar Velenje Korektbau
Nedelja, 20.avgust 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Gorica 3 : 0 Nafta 1903
Nedelja, 20.avgust 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Tabor Sežana
Ponedeljek, 21.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Brinje Grosuplje 1 : 2 Domžale
Ponedeljek, 21.avgust 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Mura 1 : 1 A2S Celje
Ponedeljek, 21.avgust 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
Aluminij 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Ponedeljek, 21.avgust 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
6. krog
Nafta 1903 5 : 1 Kalcer Radomlje
Petek, 25.avgust 2023 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
Domžale 2 : 2 Gorica
Petek, 25.avgust 2023 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
A2S Celje 0 : 3 Koper
Petek, 25.avgust 2023 | Celje, Stadion Skalna klet Celje
Tabor Sežana 1 : 0 Maribor
Petek, 25.avgust 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Mura 4 : 2 Krka
Sobota, 26.avgust 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Ilirija Extra-Lux 2 : 3 Olimpija Ljubljana
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Rudar Velenje Korektbau 2 : 4 Aluminij
Nedelja, 27.avgust 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
Bravo Mastercard 1 : 3 Brinje Grosuplje
Sreda, 6.september 2023 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
7. krog
Gorica 2 : 2 Bravo Mastercard
Petek, 1.september 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Kalcer Radomlje 4 : 7 Domžale
Petek, 1.september 2023 | Domžale, Športni park Domžale
Aluminij 2 : 0 Nafta 1903
Petek, 1.september 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Olimpija Ljubljana 0 : 2 Rudar Velenje Korektbau
Petek, 1.september 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
Petek, 1.september 2023 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Koper 5 : 1 Tabor Sežana
Petek, 1.september 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Krka 2 : 2 A2S Celje
Sobota, 2.september 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Brinje Grosuplje 2 : 2 Mura
Sobota, 2.september 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
8. krog
Bravo Mastercard 1 : 0 Kalcer Radomlje
Petek, 15.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Nafta 1903 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Petek, 15.september 2023 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
Krka 3 : 0 Brinje Grosuplje
Petek, 15.september 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
A2S Celje 1 : 1 Tabor Sežana
Petek, 15.september 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Domžale 0 : 1 Aluminij
Petek, 15.september 2023 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Ilirija Extra-Lux 2 : 2 Koper
Sobota, 16.september 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Mura 6 : 0 Gorica
Nedelja, 17.september 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Rudar Velenje Korektbau 3 : 1 Maribor
Sreda, 8.november 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
9. krog
Maribor 7 : 1 Nafta 1903
Sobota, 23.september 2023 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Koper 1 : 1 Rudar Velenje Korektbau
Sobota, 23.september 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Olimpija Ljubljana 3 : 1 Domžale
Nedelja, 24.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Tabor Sežana 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 24.september 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Kalcer Radomlje 4 : 1 Mura
Nedelja, 24.september 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Aluminij 0 : 3 Bravo Mastercard
Nedelja, 24.september 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Gorica 2 : 3 Krka
Ponedeljek, 25.september 2023 | Vipolže, Športni park Vipolže
Brinje Grosuplje 1 : 0 A2S Celje
Ponedeljek, 25.september 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
10. krog
Domžale 0 : 1 Maribor
Petek, 29.september 2023 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Bravo Mastercard 0 : 0 Olimpija Ljubljana
Petek, 29.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Mura 1 : 0 Aluminij
Petek, 29.september 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
A2S Celje 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
Petek, 29.september 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Nafta 1903 1 : 1 Koper
Petek, 29.september 2023 | Lendava, Športni park Lendava
Rudar Velenje Korektbau 1 : 0 Tabor Sežana
Petek, 29.september 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Krka 0 : 2 Kalcer Radomlje
Sobota, 30.september 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Brinje Grosuplje 2 : 0 Gorica
Nedelja, 1.oktober 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
11. krog
Kalcer Radomlje 2 : 3 Brinje Grosuplje
Petek, 6.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Mura
Petek, 6.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Koper 2 : 2 Domžale
Sobota, 7.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Tabor Sežana 2 : 0 Nafta 1903
Sobota, 7.oktober 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Aluminij 0 : 0 Krka
Sobota, 7.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Ilirija Extra-Lux 2 : 5 Rudar Velenje Korektbau
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
Maribor 3 : 2 Bravo Mastercard
Nedelja, 8.oktober 2023 | Limbuš, Igrišče Pod grajskim gričem - Limbuš
Gorica 4 : 1 A2S Celje
Nedelja, 8.oktober 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
12. krog
A2S Celje 2 : 1 Rudar Velenje Korektbau
Petek, 13.oktober 2023 | Celje, Štadion Z'dežele
Bravo Mastercard 0 : 2 Koper
Sobota, 14.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT
Nafta 1903 2 : 2 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 14.oktober 2023 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
Domžale 2 : 2 Tabor Sežana
Sobota, 14.oktober 2023 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Brinje Grosuplje 1 : 0 Aluminij
Sobota, 14.oktober 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Gorica 3 : 2 Kalcer Radomlje
Nedelja, 15.oktober 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
Mura 3 : 0 Maribor
Nedelja, 15.oktober 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Krka 0 : 0 Olimpija Ljubljana
Ponedeljek, 16.oktober 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
13. krog
Kalcer Radomlje 0 : 1 A2S Celje
Petek, 20.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Aluminij 1 : 0 Gorica
Petek, 20.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
Koper 1 : 1 Mura
Petek, 20.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Maribor 4 : 1 Krka
Sobota, 21.oktober 2023 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Tabor Sežana 1 : 2 Bravo Mastercard
Sobota, 21.oktober 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Ilirija Extra-Lux 1 : 4 Domžale
Nedelja, 22.oktober 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Brinje Grosuplje
Nedelja, 22.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Rudar Velenje Korektbau 0 : 3 Nafta 1903
Nedelja, 22.oktober 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
14. krog
Mura 3 : 0 Tabor Sežana
Petek, 27.oktober 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Krka 2 : 1 Koper
Petek, 27.oktober 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Kalcer Radomlje 1 : 1 Aluminij
Petek, 27.oktober 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
A2S Celje 6 : 0 Nafta 1903
Sobota, 28.oktober 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Domžale 6 : 4 Rudar Velenje Korektbau
Sobota, 28.oktober 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Gorica 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Sobota, 28.oktober 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
Brinje Grosuplje 0 : 1 Maribor
Ponedeljek, 30.oktober 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Sreda, 22.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
15. krog
Nafta 1903 1 : 3 Domžale
Petek, 3.november 2023 | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana
Maribor 4 : 0 Gorica
Petek, 3.november 2023 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Koper 1 : 1 Brinje Grosuplje
Petek, 3.november 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Tabor Sežana 2 : 0 Krka
Petek, 3.november 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Aluminij 2 : 0 A2S Celje
Petek, 3.november 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Kalcer Radomlje
Sobota, 4.november 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Rudar Velenje Korektbau 4 : 0 Bravo Mastercard
Sobota, 4.november 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
Ilirija Extra-Lux 3 : 7 Mura
Nedelja, 5.november 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
16. krog
Tabor Sežana 0 : 1 Brinje Grosuplje
Sobota, 25.november 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
A2S Celje 1 : 0 Domžale
Ponedeljek, 27.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Rudar Velenje Korektbau 4 : 5 Mura
Ponedeljek, 27.november 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Krka
Sreda, 29.november 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Koper 1 : 1 Gorica
Sreda, 29.november 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Maribor 4 : 1 Kalcer Radomlje
Sreda, 29.november 2023 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Aluminij
Sreda, 29.november 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Nafta 1903 1 : 1 Bravo Mastercard
Torek, 5.december 2023 | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT
17. krog
Mura 4 : 0 Nafta 1903
Petek, 1.december 2023 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija
Bravo Mastercard 0 : 0 Domžale
Sobota, 2.december 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Gorica 2 : 0 Tabor Sežana
Sobota, 2.december 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 2.december 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Krka 0 : 1 Rudar Velenje Korektbau
Sobota, 2.december 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Kalcer Radomlje 4 : 2 Koper
Nedelja, 3.december 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 4 : 0 A2S Celje
Ponedeljek, 4.december 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Aluminij 1 : 1 Maribor
Ponedeljek, 4.december 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
18. krog
A2S Celje 6 : 0 Bravo Mastercard
Petek, 8.december 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Domžale 2 : 2 Mura
Petek, 8.december 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Maribor 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Petek, 8.december 2023 | Maribor, Ljudski vrt Maribor
Ilirija Extra-Lux 1 : 0 Gorica
Sobota, 9.december 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
Tabor Sežana 1 : 3 Kalcer Radomlje
Sobota, 9.december 2023 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Nafta 1903 6 : 3 Krka
Sobota, 9.december 2023 | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT
Koper 3 : 2 Aluminij
Sobota, 9.december 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Rudar Velenje Korektbau 2 : 7 Brinje Grosuplje
Sobota, 9.december 2023 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
19. krog
Kalcer Radomlje 0 : 4 Ilirija Extra-Lux
Petek, 23.februar 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Mura 0 : 4 Bravo Mastercard
Petek, 23.februar 2024 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Gorica 14:00 Rudar Velenje Korektbau
Sobota, 24.februar 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
Maribor 14:00 A2S Celje
Sobota, 24.februar 2024 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Krka 14:00 Domžale
Sobota, 24.februar 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Olimpija Ljubljana 14:00 Koper
Nedelja, 25.februar 2024 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Aluminij 14:00 Tabor Sežana
Nedelja, 25.februar 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 14:00 Nafta 1903
Nedelja, 25.februar 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
20. krog
Domžale 13:00 Brinje Grosuplje
Sreda, 28.februar 2024 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Koper 15:00 Maribor
Petek, 1.marec 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Rudar Velenje Korektbau 17:00 Kalcer Radomlje
Petek, 1.marec 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Bravo Mastercard 14:00 Krka
Sobota, 2.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
A2S Celje 14:00 Mura
Nedelja, 3.marec 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
Ilirija Extra-Lux 15:00 Aluminij
Nedelja, 3.marec 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Tabor Sežana 15:00 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 3.marec 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Nafta 1903 13:00 Gorica
Ponedeljek, 4.marec 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
21. krog
Koper 15:00 A2S Celje
Petek, 8.marec 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Aluminij 15:00 Rudar Velenje Korektbau
Petek, 8.marec 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Gorica 15:00 Domžale
Petek, 8.marec 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
Olimpija Ljubljana 13:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 9.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Kalcer Radomlje 15:00 Nafta 1903
Sobota, 9.marec 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
Maribor 15:00 Tabor Sežana
Nedelja, 10.marec 2024 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Brinje Grosuplje 15:00 Bravo Mastercard
Ponedeljek, 11.marec 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Krka 15:00 Mura
Ponedeljek, 11.marec 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
22. krog
A2S Celje TBD Krka
Sobota, 16.marec 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura TBD Brinje Grosuplje
Sobota, 16.marec 2024 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Bravo Mastercard TBD Gorica
Sobota, 16.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Domžale TBD Kalcer Radomlje
Sobota, 16.marec 2024 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Nafta 1903 TBD Aluminij
Sobota, 16.marec 2024 | Hotiza, Športni park Hotiza
Rudar Velenje Korektbau TBD Olimpija Ljubljana
Sobota, 16.marec 2024 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux TBD Maribor
Sobota, 16.marec 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Tabor Sežana TBD Koper
Sobota, 16.marec 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
23. krog
Tabor Sežana TBD A2S Celje
Sobota, 30.marec 2024 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Koper TBD Ilirija Extra-Lux
Sobota, 30.marec 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Maribor TBD Rudar Velenje Korektbau
Sobota, 30.marec 2024 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Olimpija Ljubljana TBD Nafta 1903
Sobota, 30.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Aluminij TBD Domžale
Sobota, 30.marec 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kalcer Radomlje TBD Bravo Mastercard
Sobota, 30.marec 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
Gorica TBD Mura
Sobota, 30.marec 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica
Brinje Grosuplje TBD Krka
Sobota, 30.marec 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
24. krog
A2S Celje TBD Brinje Grosuplje
Sobota, 6.april 2024 | ,
Krka TBD Gorica
Sobota, 6.april 2024 | ,
Mura TBD Kalcer Radomlje
Sobota, 6.april 2024 | ,
Bravo Mastercard TBD Aluminij
Sobota, 6.april 2024 | ,
Domžale TBD Olimpija Ljubljana
Sobota, 6.april 2024 | ,
Nafta 1903 TBD Maribor
Sobota, 6.april 2024 | ,
Rudar Velenje Korektbau TBD Koper
Sobota, 6.april 2024 | ,
Ilirija Extra-Lux TBD Tabor Sežana
Sobota, 6.april 2024 | ,
25. krog
Ilirija Extra-Lux TBD A2S Celje
Sobota, 13.april 2024 | ,
Tabor Sežana TBD Rudar Velenje Korektbau
Sobota, 13.april 2024 | ,
Koper TBD Nafta 1903
Sobota, 13.april 2024 | ,
Maribor TBD Domžale
Sobota, 13.april 2024 | ,
Olimpija Ljubljana TBD Bravo Mastercard
Sobota, 13.april 2024 | ,
Aluminij TBD Mura
Sobota, 13.april 2024 | ,
Kalcer Radomlje TBD Krka
Sobota, 13.april 2024 | ,
Gorica TBD Brinje Grosuplje
Sobota, 13.april 2024 | ,
26. krog
A2S Celje TBD Gorica
Sobota, 20.april 2024 | ,
Brinje Grosuplje TBD Kalcer Radomlje
Sobota, 20.april 2024 | ,
Krka TBD Aluminij
Sobota, 20.april 2024 | ,
Mura TBD Olimpija Ljubljana
Sobota, 20.april 2024 | ,
Bravo Mastercard TBD Maribor
Sobota, 20.april 2024 | ,
Domžale TBD Koper
Sobota, 20.april 2024 | ,
Nafta 1903 TBD Tabor Sežana
Sobota, 20.april 2024 | ,
Rudar Velenje Korektbau TBD Ilirija Extra-Lux
Sobota, 20.april 2024 | ,
27. krog
Rudar Velenje Korektbau TBD A2S Celje
Sobota, 27.april 2024 | ,
Ilirija Extra-Lux TBD Nafta 1903
Sobota, 27.april 2024 | ,
Tabor Sežana TBD Domžale
Sobota, 27.april 2024 | ,
Koper TBD Bravo Mastercard
Sobota, 27.april 2024 | ,
Maribor TBD Mura
Sobota, 27.april 2024 | ,
Olimpija Ljubljana TBD Krka
Sobota, 27.april 2024 | ,
Aluminij TBD Brinje Grosuplje
Sobota, 27.april 2024 | ,
Kalcer Radomlje TBD Gorica
Sobota, 27.april 2024 | ,
28. krog
A2S Celje TBD Kalcer Radomlje
Sobota, 4.maj 2024 | ,
Gorica TBD Aluminij
Sobota, 4.maj 2024 | ,
Brinje Grosuplje TBD Olimpija Ljubljana
Sobota, 4.maj 2024 | ,
Krka TBD Maribor
Sobota, 4.maj 2024 | ,
Mura TBD Koper
Sobota, 4.maj 2024 | ,
Bravo Mastercard TBD Tabor Sežana
Sobota, 4.maj 2024 | ,
Domžale TBD Ilirija Extra-Lux
Sobota, 4.maj 2024 | ,
Nafta 1903 TBD Rudar Velenje Korektbau
Sobota, 4.maj 2024 | ,
29. krog
Nafta 1903 TBD A2S Celje
Sobota, 11.maj 2024 | ,
Rudar Velenje Korektbau TBD Domžale
Sobota, 11.maj 2024 | ,
Ilirija Extra-Lux TBD Bravo Mastercard
Sobota, 11.maj 2024 | ,
Tabor Sežana TBD Mura
Sobota, 11.maj 2024 | ,
Koper TBD Krka
Sobota, 11.maj 2024 | ,
Maribor TBD Brinje Grosuplje
Sobota, 11.maj 2024 | ,
Olimpija Ljubljana TBD Gorica
Sobota, 11.maj 2024 | ,
Aluminij TBD Kalcer Radomlje
Sobota, 11.maj 2024 | ,
30. krog
A2S Celje TBD Aluminij
Sobota, 18.maj 2024 | ,
Kalcer Radomlje TBD Olimpija Ljubljana
Sobota, 18.maj 2024 | ,
Gorica TBD Maribor
Sobota, 18.maj 2024 | ,
Brinje Grosuplje TBD Koper
Sobota, 18.maj 2024 | ,
Krka TBD Tabor Sežana
Sobota, 18.maj 2024 | ,
Mura TBD Ilirija Extra-Lux
Sobota, 18.maj 2024 | ,
Bravo Mastercard TBD Rudar Velenje Korektbau
Sobota, 18.maj 2024 | ,
Domžale TBD Nafta 1903
Sobota, 18.maj 2024 | ,



DELI NA