Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
ŠD Extrem 4 : 2 KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24
Petek, 23.september 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
MNK KIX Ajdovščina 10 : 1 MNK Proteus Postojna
Sobota, 24.september 2022 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
2. krog
NK Ribnica 4 : 4 KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24
Sobota, 1.oktober 2022 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
MNK Proteus Postojna 2 : 3 ŠD Extrem
Ponedeljek, 7.november 2022 | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna
3. krog
KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 5 : 0 MNK Proteus Postojna
Sobota, 8.oktober 2022 | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor
MNK KIX Ajdovščina 5 : 4 NK Ribnica
Četrtek, 13.oktober 2022 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
4. krog
MNK KIX Ajdovščina 1 : 3 ŠD Extrem
Sobota, 15.oktober 2022 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
NK Ribnica 7 : 3 MNK Proteus Postojna
Ponedeljek, 24.oktober 2022 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
5. krog
ŠD Extrem 4 : 1 NK Ribnica
Petek, 21.oktober 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 5 : 4 MNK KIX Ajdovščina
Sobota, 22.oktober 2022 | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor
6. krog
MNK Proteus Postojna 3 : 5 MNK KIX Ajdovščina
Petek, 28.oktober 2022 | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna
KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 2 : 9 ŠD Extrem
Sreda, 30.november 2022 | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor
7. krog
ŠD Extrem 1 : 0 MNK Proteus Postojna
Petek, 4.november 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 3 : 8 NK Ribnica
Sobota, 5.november 2022 | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor
8. krog
MNK Proteus Postojna 5 : 0 KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24
Petek, 18.november 2022 | ,
NK Ribnica 6 : 2 MNK KIX Ajdovščina
Sobota, 19.november 2022 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
9. krog
ŠD Extrem 2 : 3 MNK KIX Ajdovščina
Petek, 25.november 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
MNK Proteus Postojna 2 : 5 NK Ribnica
Petek, 25.november 2022 | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna
10. krog
MNK KIX Ajdovščina 9 : 4 KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24
Petek, 2.december 2022 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
NK Ribnica 2 : 5 ŠD Extrem
Sobota, 3.december 2022 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
11. krog
ŠD Extrem 20:00 KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24
Petek, 16.december 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
MNK KIX Ajdovščina 18:00 MNK Proteus Postojna
Sobota, 17.december 2022 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
12. krog
MNK Proteus Postojna TBD ŠD Extrem
Petek, 6.januar 2023 | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna
NK Ribnica TBD KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24
Petek, 6.januar 2023 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
13. krog
KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 TBD MNK Proteus Postojna
Petek, 13.januar 2023 | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor
MNK KIX Ajdovščina TBD NK Ribnica
Petek, 13.januar 2023 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
14. krog
MNK KIX Ajdovščina TBD ŠD Extrem
Petek, 20.januar 2023 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
NK Ribnica TBD MNK Proteus Postojna
Petek, 20.januar 2023 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
15. krog
ŠD Extrem TBD NK Ribnica
Petek, 27.januar 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 TBD MNK KIX Ajdovščina
Petek, 27.januar 2023 | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor
16. krog
KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 TBD ŠD Extrem
Petek, 10.februar 2023 | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor
MNK Proteus Postojna 21:00 MNK KIX Ajdovščina
Petek, 10.februar 2023 | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna
17. krog
KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24 TBD NK Ribnica
Petek, 17.februar 2023 | Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor
ŠD Extrem TBD MNK Proteus Postojna
Petek, 17.februar 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
18. krog
NK Ribnica TBD MNK KIX Ajdovščina
Petek, 3.marec 2023 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
MNK Proteus Postojna 21:00 KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24
Petek, 3.marec 2023 | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna
19. krog
ŠD Extrem TBD MNK KIX Ajdovščina
Petek, 10.marec 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
MNK Proteus Postojna 21:00 NK Ribnica
Petek, 10.marec 2023 | Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna
20. krog
NK Ribnica TBD ŠD Extrem
Petek, 17.marec 2023 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
MNK KIX Ajdovščina TBD KMN MIKLAVŽ TBS TEAM24
Petek, 17.marec 2023 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina



DELI NA