Delegiranje






Datum, ura Tekma Sodniki Delegat
16.10.2019, 17.00 Aluminij : Koper Sodnik:
Borošak Alen
1. pomočnik sodnika:
Friš Tadej
2. pomočnik sodnika:
Sužnik Jure
4. sodnik:
Lacković Marko
Režonja Slavko
16.10.2019, 19.00 Nafta 1903 : Rudar Velenje Sodnik:
Vinčić Slavko
1. pomočnik sodnika:
Klančnik Tomaž
2. pomočnik sodnika:
Kovačič Andraž
4. sodnik:
Tkalčič Bojan
Levačič Danilo
19.10.2019, 14.30 Mura : Triglav Kranj Sodnik:
Balažič Dejan
1. pomočnik sodnika:
Mežnar Matic
2. pomočnik sodnika:
Mijatović Veljko
4. sodnik:
Borošak Alen
Močnik Vlado
19.10.2019, 16.45 Olimpija Ljubljana : Rudar Velenje Sodnik:
Antič Mihael
1. pomočnik sodnika:
Bensa Uroš
2. pomočnik sodnika:
Habibović Adis
4. sodnik:
Perić Dragoslav
Knafelc Borut
19.10.2019, 18.45 Celje : Domžale Sodnik:
Šmajc David
1. pomočnik sodnika:
Brezar Davor
2. pomočnik sodnika:
Kalan Miha
4. sodnik:
Vinčić Slavko
Režonja Slavko
20.10.2019, 14.30 CB24 Tabor Sežana : Maribor Sodnik:
Obrenović Rade
1. pomočnik sodnika:
Praprotnik Jure
2. pomočnik sodnika:
Gabrovec David
4. sodnik:
Kovačič Darjan
Kranjec Sandi
20.10.2019, 16.30 Aluminij : Bravo Sodnik:
Kajtazović Nejc
1. pomočnik sodnika:
Švarc Dejan
2. pomočnik sodnika:
Povšnar Dejan
4. sodnik:
Žnidaršič Andrej
Šturm Emil
19.10.2019, 15.00 Krka : Beltinci Klima Tratnjek Sodnik:
Kos Blaž
1. pomočnik sodnika:
Čiča Miodrag
2. pomočnik sodnika:
Jug Tadej
Vidmar Blaž
19.10.2019, 15.00 Fužinar Vzajemci : Koper Sodnik:
Čontala Matej
1. pomočnik sodnika:
Smej Simon
2. pomočnik sodnika:
Herženjak Eric
Hotko Viktor
19.10.2019, 15.00 Kalcer Radomlje : Vitanest Bilje Sodnik:
Halilović Denis
1. pomočnik sodnika:
Radusinović Davorin
2. pomočnik sodnika:
Cerovac Daniel
Narobe Jakob
19.10.2019, 15.00 Jadran Dekani : Koroška Dravograd Sodnik:
Matoša Martin
1. pomočnik sodnika:
Vojska Matej
2. pomočnik sodnika:
Mikača Goran
Komel Bogdan
19.10.2019, 15.00 Krško : Roltek Dob Sodnik:
Tkalčič Bojan
1. pomočnik sodnika:
Šumer Žiga
2. pomočnik sodnika:
Cotič Urban
Vidali Žarko
19.10.2019, 15.00 Rogaška : Drava Dakinda Ptuj Sodnik:
Lacković Marko
1. pomočnik sodnika:
Sužnik Jure
2. pomočnik sodnika:
Perger Primož
Jeneš Boris
19.10.2019, 18.00 Gorica : Nafta 1903 Sodnik:
Matković Aleksandar
1. pomočnik sodnika:
Friš Tadej
2. pomočnik sodnika:
Karmel Vidko
Setnikar Gojko
20.10.2019, 15.00 Brda : Brežice Terme Čatež Sodnik:
Kondić Božo
1. pomočnik sodnika:
Todorović Nedeljko
2. pomočnik sodnika:
Brezovar Nejc
Bole Stojan
19.10.2019, 15.00 Radgona : Šmartno 1928 Sodnik:
Mertik Bojan
1. pomočnik sodnika:
Kranjc Tomaž
2. pomočnik sodnika:
Tušak Nejc
Burjan Slavko
19.10.2019, 15.00 Veržej : Šampion Sodnik:
Glažar Roman
1. pomočnik sodnika:
Bezjak Boštjan
2. pomočnik sodnika:
Mileta Lovro
Žalik Danijel
19.10.2019, 15.00 Odranci : Zreče Sodnik:
Mihelič Niko
1. pomočnik sodnika:
Skok Aleš
2. pomočnik sodnika:
Flajšman Jernej
Babič Stanislav
19.10.2019, 15.00 Kety Emmi Bistrica : Korotan Prevalje Sodnik:
Šorli Armando
1. pomočnik sodnika:
Holcman Aljaž
2. pomočnik sodnika:
Ogrin Matej
Drečnik Davor
20.10.2019, 10.30 Videm pri Ptuju : Dravinja Sodnik:
Vivod Dejan
1. pomočnik sodnika:
Biškup Matej
2. pomočnik sodnika:
Vrabič Matic
Panikvar Benjamin
20.10.2019, 15.00 Podvinci : Avto Rajh Ljutomer Sodnik:
Gergič Nejc
1. pomočnik sodnika:
Horvat Denis
2. pomočnik sodnika:
Šobot Danijel
Goričan Vojko
18.10.2019, 19.00 Tinex Šenčur : Ilirija 1911 Sodnik:
Bubek Alen
1. pomočnik sodnika:
Jug Tadej
2. pomočnik sodnika:
Černe Tomaž
Radovanović Mijat
19.10.2019, 15.00 Brinje-Grosuplje : Kočevje Sodnik:
Šabanagić Denis
1. pomočnik sodnika:
Gornik Nejc
2. pomočnik sodnika:
Knafelc Žiga
Ponikvar Janko
19.10.2019, 15.30 Bled Hirter : TKK Tolmin Sodnik:
Mežnar Tadej
1. pomočnik sodnika:
Lahovič Marcel
2. pomočnik sodnika:
Marin Tomaž
Arhar Primož
19.10.2019, 15.30 Žiri : Elta Izola Sodnik:
Begič Amel
1. pomočnik sodnika:
Čeganjac Andrej
2. pomočnik sodnika:
Kolenc Leon
Tivold Štefan
19.10.2019, 15.30 Primorje : Svoboda Ljubljana Sodnik:
Podgoršek Marko
1. pomočnik sodnika:
Habuš Žan
2. pomočnik sodnika:
Gerkman Borut
Komel Otmar
19.10.2019, 15.30 Adria : Sava Kranj Sodnik:
Sagrković Asmir
1. pomočnik sodnika:
Kurtušič Igor
2. pomočnik sodnika:
Pantić Saša
Sulič Tomaž
19.10.2019, 15.30 Arne Tabor 69 : Fama Vipava Sodnik:
Kordež Matic
1. pomočnik sodnika:
Jonke Mitja
2. pomočnik sodnika:
Močivnik Joži
Petrovič Novica
16.10.2019, 15.30 Mura : Bravo Publikum Sodnik:
Janžekovič Borut
1. pomočnik sodnika:
Bezjak Boštjan
2. pomočnik sodnika:
Vajda Tadej
Rižnar Stanislav
18.10.2019, 13.00 VOC Celje : Krško Sodnik:
Janžekovič Borut
1. pomočnik sodnika:
Racaj Fatlind
2. pomočnik sodnika:
Kamnik Blaž
Ul Bojan
19.10.2019, 13.00 Domžale : Maribor Sodnik:
Bezjak Blaž
1. pomočnik sodnika:
Dovnik Iztok
2. pomočnik sodnika:
Vajda Tadej
Stančin Marko
19.10.2019, 14.00 Gorica : Triglav Kranj Sodnik:
Lazić Aleksandar
1. pomočnik sodnika:
Kos Damjan
2. pomočnik sodnika:
Šekić Haris
Mozetič Matjaž
19.10.2019, 15.00 Ilirija Extra-Lux : Rudar Velenje Sodnik:
Tozan Mateo
1. pomočnik sodnika:
Olenik Alen
2. pomočnik sodnika:
Alijagić Isak
Antolin Rudi
19.10.2019, 15.00 Aluminij : Mura Sodnik:
Fridl Aleš
1. pomočnik sodnika:
Boškič Andrej
2. pomočnik sodnika:
Gajić Tomislav
Dobrun Žiga
19.10.2019, 15.00 Olimpija Ljubljana : Koper Sodnik:
Nemet Slavko
1. pomočnik sodnika:
Špur Staša
2. pomočnik sodnika:
Vrabel Tanja
Perko Robert
20.10.2019, 15.00 Kalcer Radomlje : Bravo Publikum Sodnik:
Novarlić Damjan
1. pomočnik sodnika:
Dedić Elmedin
2. pomočnik sodnika:
Marin Tomaž
Izak Silvo
16.10.2019, 13.30 Mura : Bravo Publikum Sodnik:
Bezjak Blaž
1. pomočnik sodnika:
Bezjak Boštjan
2. pomočnik sodnika:
Vajda Tadej
Rižnar Stanislav
18.10.2019, 15.00 VOC Celje : Krško Sodnik:
Kunc Anej
1. pomočnik sodnika:
Racaj Fatlind
2. pomočnik sodnika:
Kamnik Blaž
Ul Bojan
19.10.2019, 11.00 Domžale : Maribor Sodnik:
Golob Janko
1. pomočnik sodnika:
Dovnik Iztok
2. pomočnik sodnika:
Vajda Tadej
Stančin Marko
19.10.2019, 12.00 Gorica : Triglav Kranj Sodnik:
Lukšič Jan
1. pomočnik sodnika:
Kos Damjan
2. pomočnik sodnika:
Šekić Haris
Mozetič Matjaž
19.10.2019, 13.00 Aluminij : Mura Sodnik:
Šepec Anže
1. pomočnik sodnika:
Boškič Andrej
2. pomočnik sodnika:
Gajić Tomislav
Dobrun Žiga
19.10.2019, 13.00 Ilirija Extra-Lux : Rudar Velenje Sodnik:
Pirjevec Andrej
1. pomočnik sodnika:
Olenik Alen
2. pomočnik sodnika:
Alijagić Isak
Antolin Rudi
19.10.2019, 13.00 Olimpija Ljubljana : Koper Sodnik:
Gregorinčič Lukas
1. pomočnik sodnika:
Špur Staša
2. pomočnik sodnika:
Vrabel Tanja
Perko Robert
20.10.2019, 13.00 Kalcer Radomlje : Bravo Publikum Sodnik:
Rađević Uroš
1. pomočnik sodnika:
Dedić Elmedin
2. pomočnik sodnika:
Marin Tomaž
Izak Silvo
19.10.2019, 11.00 Dravograd : Kety Emmi Bistrica Sodnik:
Kunc Anej
1. pomočnik sodnika:
Kresnik Urban
2. pomočnik sodnika:
Grubelnik Matic
Zalar Jure
19.10.2019, 11.00 MB Tabor : Jarenina Sodnik:
Gligorić Lan
1. pomočnik sodnika:
Marin Tomaž
2. pomočnik sodnika:
Ferčič Jani
Majcen Domen
19.10.2019, 11.00 Šampion : Maribor Sodnik:
Grošič Kenan
1. pomočnik sodnika:
Arih Tomaž
2. pomočnik sodnika:
Gojković Dejan
Karlin Marko
19.10.2019, 15.00 Aluvar Gančani Beltinci : A2S Celje Sodnik:
Žekš Aleš
1. pomočnik sodnika:
Cifer Nina
2. pomočnik sodnika:
Zakal Pavel
Fartek Boštjan
20.10.2019, 10.30 Vipoll Veržej : Aluminij Sodnik:
Kapun Matej
1. pomočnik sodnika:
Matjaš Alen
2. pomočnik sodnika:
Kranjc Andrej
Norčič Sašo
20.10.2019, 12.00 Drava Dakinda Ptuj : Krško Sodnik:
Gojčič Tomaž
1. pomočnik sodnika:
Maksimovič Laura
2. pomočnik sodnika:
Lovrec Leon
Burjan Slavko
20.10.2019, 16.00 Rudar Velenje : Mura Sodnik:
Arih Tomaž
1. pomočnik sodnika:
Gojković Dejan
2. pomočnik sodnika:
Lever Laura
Mužar Miroslav
17.10.2019, 16.00 Ilirija Extra-Lux : Interblock Sodnik:
Cvelfer Jan
1. pomočnik sodnika:
Beširevič Elvin
2. pomočnik sodnika:
Čaleta Luka
Pokovec Vinko
19.10.2019, 11.00 Sij Acroni Jesenice : Ilirija Extra-Lux Sodnik:
Celjer Tilen
1. pomočnik sodnika:
Oblak Tomaž
2. pomočnik sodnika:
Buzadžija Bojan
Stenovec Darko
19.10.2019, 11.00 Domžale : Koper Sodnik:
Keserović Semir
1. pomočnik sodnika:
Avbelj Aljaž
2. pomočnik sodnika:
Kos Mitja
Ponikvar Janko
19.10.2019, 11.00 Olimpija Ljubljana : Triglav Kranj Sodnik:
Božič Lara
1. pomočnik sodnika:
Kozjek Marko
2. pomočnik sodnika:
Beširevič Elvin
Bojovič Miomir
19.10.2019, 18.00 Brinje Grosuplje : Jadran Dekani Sodnik:
Kramer Gregor
1. pomočnik sodnika:
Nagode Jošt
2. pomočnik sodnika:
Nagode Aljaž
Rozina Grega
20.10.2019, 11.00 Gorica : Krka Sulič Tomaž
20.10.2019, 11.00 Jadran Železničar : Bravo Publikum Sodnik:
Brezovnik Gašper
1. pomočnik sodnika:
Špeh Nik
2. pomočnik sodnika:
Bole Žan Luka
Ćavar Darko
20.10.2019, 17.30 Kalcer Radomlje : Interblock Sodnik:
Gregorc Jan
1. pomočnik sodnika:
Arvaj Martin
2. pomočnik sodnika:
Jamšek Blaž
Vavpetič Vladimir
17.10.2019, 15.30 ŽNK Cerklje : ŽNK MB Tabor Sodnik:
Bissachi Kole Aleksandar
1. pomočnik sodnika:
Jovičić Slađana
2. pomočnik sodnika:
Stopar Petra
Hafner Marko
20.10.2019, 11.00 ŽNK Pomurje Beltinci : Koper Obala Sodnik:
Subotić Tanja
1. pomočnik sodnika:
Strnad Peterca Luka
2. pomočnik sodnika:
Garmut Gašper
Tompa Marjan
20.10.2019, 11.00 ŽNK Radomlje : ŽNK Cerklje Sodnik:
Misja Tjaša
1. pomočnik sodnika:
Gabor Iva
2. pomočnik sodnika:
Casar Kaja
Kopač Borut
20.10.2019, 15.00 Ajdovščina : ŽNK Olimpija Sodnik:
Šiljak Vanja
1. pomočnik sodnika:
Močnik Perič Aleš
2. pomočnik sodnika:
Mask Sara
Koren Stojan
20.10.2019, 15.00 ŽNK Krim RollJet : ŽNK MB Tabor Sodnik:
Česen Aleksandra
1. pomočnik sodnika:
Jovičić Slađana
2. pomočnik sodnika:
Stopar Petra
Sedić Suvad
19.10.2019, 11.00 ŽNK MSM Ptuj : ŽNK Olimpija T.B. Sodnik:
Rumež Aleš
1. pomočnik sodnika:
Sakelšek Aleš
2. pomočnik sodnika:
Maksimovič Laura
16.10.2019, 18.30 ŽNK Radomlje : ŽNK Krim Rolljet Sodnik:
Kos Andraž
20.10.2019, 11.00 Gažon Obala : ŽNK Olimpija Sodnik:
Radovanović Blažo
20.10.2019, 11.00 Renče : ŽNK Cerklje Sodnik:
Bizjak Žiga
20.10.2019, 15.00 ŽNK Krim Rolljet : ŽNK Pomurje Beltinci Sodnik:
Horvat Dejan
19.10.2019, 13.00 Trbovlje - Karioke : ŽNK Goričko Stanjevci Sodnik:
Bezjak Adam
19.10.2019, 13.00 ŽNK Pomurje Beltinci : ŽNK MB Tabor Sodnik:
Gros Mitja
19.10.2019, 13.30 ŽNK MB Tabor : ŽNK Savinja Celje Sodnik:
Bezjak Adam
19.10.2019, 13.30 Trbovlje - Karioke : ŽNK Pomurje Beltinci Sodnik:
Gros Mitja
19.10.2019, 14.00 ŽNK Savinja Celje : ŽNK Goričko Stanjevci Sodnik:
Bezjak Adam
19.10.2019, 14.00 ŽNK Radlje : Trbovlje - Karioke Sodnik:
Gros Mitja
19.10.2019, 14.30 ŽNK Goričko Stanjevci : ŽNK Radlje Sodnik:
Bezjak Adam
19.10.2019, 11.00 ŽNK Olimpija : Primorje Ajdovščina
19.10.2019, 11.00 ŽNK Krim Rolljet : Cerknica
19.10.2019, 11.30 Gažon Obala : ŽNK Olimpija
19.10.2019, 11.30 ŽNK Radomlje : ŽNK Cerklje
19.10.2019, 12.00 Primorje Ajdovščina : ŽNK Krim Rolljet
19.10.2019, 12.00 Cerknica : ŽNK Radomlje
19.10.2019, 12.30 ŽNK Olimpija : ŽNK Krim Rolljet
19.10.2019, 12.30 Gažon Obala : ŽNK Cerklje
19.10.2019, 13.00 Gažon Obala : ŽNK Radomlje
19.10.2019, 13.00 Primorje Ajdovščina : ŽNK Cerklje
19.10.2019, 13.00 NK Nafta 1903 : NK Jarenina Sodnik:
Misja Tjaša
1. pomočnik sodnika:
Matjaš Alen
2. pomočnik sodnika:
Žekš Aleš
Fartek Boštjan
19.10.2019, 15.00 ND Beltinci : NŠ Dravograd Sodnik:
Gojčič Tomaž
1. pomočnik sodnika:
Erker Andrej
2. pomočnik sodnika:
Pišek Rok
Fartelj Janez
19.10.2019, 16.00 NK Šampion : NK MB Tabor Sodnik:
Hozjan Borut
1. pomočnik sodnika:
Vučko Mavricij
2. pomočnik sodnika:
Kovač Anton
Kusič Gojko
20.10.2019, 15.00 NK Vipoll Veržej : Drava Dakinda Ptuj Sodnik:
Šepec Anže
1. pomočnik sodnika:
Borovnik Miha
2. pomočnik sodnika:
Turanović Armin
Vučko Darko
20.10.2019, 15.00 NK Kety Emmi Bistrica : Rogaška - Rogatec Sodnik:
Durić Mediha
1. pomočnik sodnika:
Močivnik Joži
2. pomočnik sodnika:
Hrvacki Jure
Perko Robert
19.10.2019, 11.00 NK Nafta 1903 : NK Jarenina Sodnik:
Žekš Aleš
1. pomočnik sodnika:
Matjaš Alen
2. pomočnik sodnika:
Misja Tjaša
Fartek Boštjan
19.10.2019, 13.00 ND Beltinci : NŠ Dravograd Sodnik:
Pišek Rok
1. pomočnik sodnika:
Erker Andrej
2. pomočnik sodnika:
Gojčič Tomaž
Fartelj Janez
19.10.2019, 14.00 NK Šampion : NK MB Tabor Sodnik:
Kovač Anton
1. pomočnik sodnika:
Vučko Mavricij
2. pomočnik sodnika:
Hozjan Borut
Kusič Gojko
20.10.2019, 13.00 NK Kety Emmi Bistrica : Rogaška - Rogatec Sodnik:
Hrvacki Jure
1. pomočnik sodnika:
Močivnik Joži
2. pomočnik sodnika:
Durić Mediha
Perko Robert
20.10.2019, 13.00 NK Vipoll Veržej : Drava Dakinda Ptuj Sodnik:
Turanović Armin
1. pomočnik sodnika:
Borovnik Miha
2. pomočnik sodnika:
Šepec Anže
Vučko Darko
16.10.2019, 15.30 NK Brinje Grosuplje : Arne Tabor 69 Sodnik:
Pejić Miroslav
1. pomočnik sodnika:
Garmut Gašper
2. pomočnik sodnika:
Kene David
Ponikvar Janko
19.10.2019, 13.00 Roltek Dob : Šenčur Sodnik:
Miličević Marijo
1. pomočnik sodnika:
Selan Žiga
2. pomočnik sodnika:
Bernot Žan
Ileršič Igor
19.10.2019, 19.00 NK Krka : Tabor Sežana Sodnik:
Kokolj Žiga
1. pomočnik sodnika:
Lobe Luka
2. pomočnik sodnika:
Šalehar Mitja
Fabina Josip
20.10.2019, 13.00 NK Interblock : Dren Vrhnika Sodnik:
Medvešček Blaž
1. pomočnik sodnika:
Ovnik Mihael
2. pomočnik sodnika:
Pahulje Erazem
Jež Roman
20.10.2019, 15.30 Arne Tabor 69 : Vitanest Bilje Sodnik:
Jagunić Patrik
1. pomočnik sodnika:
Žitko Jure
2. pomočnik sodnika:
Blas Blake Wayne
Pokovec Vinko
20.10.2019, 15.30 ND Primorje : NK Brinje Grosuplje Bezjak Dušan
16.10.2019, 13.30 NK Brinje Grosuplje : Arne Tabor 69 Sodnik:
Kene David
1. pomočnik sodnika:
Garmut Gašper
2. pomočnik sodnika:
Pejić Miroslav
Ponikvar Janko
19.10.2019, 11.00 NK Roltek Dob : Šenčur Sodnik:
Bernot Žan
1. pomočnik sodnika:
Selan Žiga
2. pomočnik sodnika:
Miličević Marijo
Ileršič Igor
19.10.2019, 17.00 NK Krka : Tabor Sežana Sodnik:
Šalehar Mitja
1. pomočnik sodnika:
Lobe Luka
2. pomočnik sodnika:
Kokolj Žiga
Fabina Josip
20.10.2019, 11.00 NK Interblock : Dren Vrhnika Sodnik:
Pahulje Erazem
1. pomočnik sodnika:
Ovnik Mihael
2. pomočnik sodnika:
Medvešček Blaž
Jež Roman
20.10.2019, 13.30 Arne Tabor 69 : Vitanest Bilje Sodnik:
Blas Blake Wayne
1. pomočnik sodnika:
Žitko Jure
2. pomočnik sodnika:
Jagunić Patrik
Pokovec Vinko
20.10.2019, 13.30 ND Primorje : NK Brinje Grosuplje Bezjak Dušan
22.10.2019, 17.00 Celje : Kalcer Radomlje Sodnik:
Matković Aleksandar
1. pomočnik sodnika:
Gabrovec David
2. pomočnik sodnika:
Burjan Aleksander
4. sodnik:
Vivod Dejan
Germič Dejan
24.10.2019, 17.00 Domžale : Mura Sodnik:
Jug Matej
1. pomočnik sodnika:
Žunič Matej
2. pomočnik sodnika:
Vidali Manuel
4. sodnik:
Sagrković Asmir
Močnik Vlado
26.10.2019, 13.00 Triglav Kranj : CB24 Tabor Sežana Germič Dejan
26.10.2019, 14.45 Olimpija Ljubljana : Aluminij Komel Otmar
26.10.2019, 16.55 Maribor : Celje Kacijan Danilo
27.10.2019, 17.00 Rudar Velenje : Mura Žalik Danijel
27.10.2019, 19.00 Domžale : Bravo Ponikvar Janko
26.10.2019, 14.00 Vitanest Bilje : Krško
26.10.2019, 14.00 Roltek Dob : Rogaška
26.10.2019, 14.00 Koper : Jadran Dekani
26.10.2019, 14.00 Koroška Dravograd : Krka
26.10.2019, 14.00 Beltinci Klima Tratnjek : Brda
26.10.2019, 14.00 Drava Dakinda Ptuj : Fužinar Vzajemci
26.10.2019, 14.00 Brežice Terme Čatež : Gorica
26.10.2019, 18.00 Nafta 1903 : Kalcer Radomlje
26.10.2019, 15.00 Zreče : Dravinja
26.10.2019, 15.00 Veržej : Kety Emmi Bistrica
26.10.2019, 18.00 Korotan Prevalje : Radgona
27.10.2019, 10.30 Videm pri Ptuju : Podvinci
27.10.2019, 15.00 Šampion : Avto Rajh Ljutomer
27.10.2019, 15.00 Šmartno 1928 : Odranci
26.10.2019, 15.00 Kočevje : Arne Tabor 69
26.10.2019, 15.00 TKK Tolmin : Žiri
26.10.2019, 15.00 Sava Kranj : Primorje
26.10.2019, 15.00 Svoboda Ljubljana : Tinex Šenčur
27.10.2019, 14.00 Ilirija 1911 : Brinje-Grosuplje
27.10.2019, 14.00 Fama Vipava : Bled Hirter
27.10.2019, 14.00 Elta Izola : Adria
26.10.2019, 13.00 Bravo Publikum : Olimpija Ljubljana
26.10.2019, 14.00 Mura : VOC Celje
26.10.2019, 14.00 Triglav Kranj : Domžale
26.10.2019, 14.00 Koper : Ilirija Extra-Lux
26.10.2019, 14.00 Maribor : Aluminij
27.10.2019, 13.00 Rudar Velenje : Gorica
27.10.2019, 14.00 Krško : Kalcer Radomlje
23.10.2019, 15.00 Rudar Velenje : Olimpija Ljubljana Sodnik:
Gligorić Amadei
1. pomočnik sodnika:
Gonza Nejc
2. pomočnik sodnika:
Majcen Kevin
Tratnjek Andrej
26.10.2019, 11.00 Bravo Publikum : Olimpija Ljubljana
26.10.2019, 12.00 Mura : VOC Celje
26.10.2019, 12.00 Maribor : Aluminij
26.10.2019, 12.00 Koper : Ilirija Extra-Lux
26.10.2019, 12.00 Triglav Kranj : Domžale
27.10.2019, 11.00 Rudar Velenje : Gorica
27.10.2019, 12.00 Krško : Kalcer Radomlje
26.10.2019, 11.00 MB Tabor : Aluvar Gančani Beltinci
26.10.2019, 11.00 Mura : Drava Dakinda Ptuj
26.10.2019, 11.00 A2S Celje : Dravograd
26.10.2019, 11.00 Kety Emmi Bistrica : Vipoll Veržej
26.10.2019, 11.00 Aluminij : Rudar Velenje
26.10.2019, 11.00 Jarenina : Maribor
27.10.2019, 14.00 Krško : Šampion
26.10.2019, 11.00 Bravo Publikum : Olimpija Ljubljana
26.10.2019, 11.00 Krka : Jadran Železničar
26.10.2019, 11.00 Interblock : Brinje Grosuplje
26.10.2019, 11.00 Jadran Dekani : Gorica
26.10.2019, 11.00 Triglav Kranj : Domžale
26.10.2019, 14.00 Koper : Sij Acroni Jesenice
26.10.2019, 14.00 Kalcer Radomlje : Ilirija Extra-Lux
27.10.2019, 11.00 Koper Obala : ŽNK Olimpija
27.10.2019, 11.00 ŽNK MB Tabor : ŽNK Radomlje
27.10.2019, 11.00 ŽNK Cerklje : ŽNK Pomurje Beltinci
27.10.2019, 14.00 ŽNK Krim RollJet : Ajdovščina
26.10.2019, 11.00 ŽNK Cerklje : ŽNK Krim Rolljet
26.10.2019, 11.00 ŽNK MSM Ptuj : Primorje Ajdovščina
26.10.2019, 11.00 ŽNK Radomlje : ŽNK Pomurje Beltinci
26.10.2019, 11.00 ŽNK MB Tabor : ŽNK Olimpija T.B.
22.10.2019, 17.00 ŽNK MB Tabor : ŽNK Radomlje Sodnik:
Ivanovič Uroš
27.10.2019, 11.00 ŽNK Krim Rolljet : ŽNK MB Tabor Sodnik:
Cvelfer Jan
26.10.2019, 14.00 NK MB Tabor : ND Beltinci
26.10.2019, 14.00 Drava Dakinda Ptuj : NK Šampion
27.10.2019, 12.00 NK Jarenina : NK Kety Emmi Bistrica
27.10.2019, 14.00 NŠ Dravograd : NK Nafta 1903
27.10.2019, 14.00 Rogaška - Rogatec : NK Vipoll Veržej
26.10.2019, 12.00 NK MB Tabor : ND Beltinci
26.10.2019, 12.00 Drava Dakinda Ptuj : NK Šampion
27.10.2019, 10.00 NK Jarenina : NK Kety Emmi Bistrica
27.10.2019, 12.00 NŠ Dravograd : NK Nafta 1903
27.10.2019, 12.00 Rogaška - Rogatec : NK Vipoll Veržej
29.10.2019, 13.30 Kalcer Radomlje : Celje
29.10.2019, 16.30 Koper : Aluminij
30.10.2019, 16.30 Rudar Velenje : Nafta 1903
30.10.2019, 19.30 Mura : Domžale
02.11.2019, 14.00 Bravo : Maribor Bole Stojan
02.11.2019, 16.15 Celje : Triglav Kranj Levačič Danilo
03.11.2019, 14.00 CB24 Tabor Sežana : Rudar Velenje Pokovec Vinko
03.11.2019, 16.45 Mura : Olimpija Ljubljana Turk Janko
03.11.2019, 19.00 Aluminij : Domžale Rajh Jožef
03.11.2019, 14.00 Koroška Dravograd : Brda
03.11.2019, 14.00 Kalcer Radomlje : Krško
03.11.2019, 14.00 Vitanest Bilje : Rogaška
03.11.2019, 14.00 Roltek Dob : Fužinar Vzajemci
03.11.2019, 14.00 Koper : Krka
03.11.2019, 14.00 Brežice Terme Čatež : Nafta 1903
03.11.2019, 14.00 Drava Dakinda Ptuj : Jadran Dekani
03.11.2019, 14.00 Beltinci Klima Tratnjek : Gorica
02.11.2019, 14.00 Radgona : Veržej
02.11.2019, 14.00 Avto Rajh Ljutomer : Videm pri Ptuju
02.11.2019, 14.00 Dravinja : Šmartno 1928
02.11.2019, 14.00 Odranci : Korotan Prevalje
02.11.2019, 14.00 Kety Emmi Bistrica : Šampion
03.11.2019, 14.00 Podvinci : Zreče
02.11.2019, 14.00 Tinex Šenčur : Sava Kranj
02.11.2019, 14.00 Bled Hirter : Kočevje
02.11.2019, 14.00 Žiri : Fama Vipava
02.11.2019, 14.00 Brinje-Grosuplje : Arne Tabor 69
02.11.2019, 14.00 Primorje : Elta Izola
02.11.2019, 14.00 Adria : TKK Tolmin
03.11.2019, 14.00 Ilirija 1911 : Svoboda Ljubljana
30.10.2019, 14.00 Ilirija Extra-Lux : Gorica Sodnik:
Jerman Danijel
1. pomočnik sodnika:
Benko Danijel
2. pomočnik sodnika:
Olenik Alen
Kaluža Primož
30.10.2019, 14.00 VOC Celje : Domžale Sodnik:
Novarlić Damjan
1. pomočnik sodnika:
Holcman Aljaž
2. pomočnik sodnika:
Šobot Danijel
Izak Silvo
02.11.2019, 14.00 Domžale : Rudar Velenje
02.11.2019, 14.00 Maribor : Triglav Kranj
02.11.2019, 14.00 Ilirija Extra-Lux : Bravo Publikum
02.11.2019, 14.00 Kalcer Radomlje : Mura
02.11.2019, 14.00 Aluminij : VOC Celje
02.11.2019, 14.00 Olimpija Ljubljana : Krško
03.11.2019, 14.00 Gorica : Koper
30.10.2019, 12.00 VOC Celje : Domžale Sodnik:
Rađević Uroš
1. pomočnik sodnika:
Holcman Aljaž
2. pomočnik sodnika:
Šobot Danijel
Izak Silvo
30.10.2019, 12.00 Ilirija Extra-Lux : Gorica Sodnik:
Bissachi Kole Aleksandar
1. pomočnik sodnika:
Benko Danijel
2. pomočnik sodnika:
Olenik Alen
Kaluža Primož
30.10.2019, 14.00 Kalcer Radomlje : Maribor Sodnik:
Pirjevec Andrej
1. pomočnik sodnika:
Cerovac Daniel
2. pomočnik sodnika:
Knafelc Žiga
Kopač Borut
02.11.2019, 12.00 Ilirija Extra-Lux : Bravo Publikum
02.11.2019, 12.00 Aluminij : VOC Celje
02.11.2019, 12.00 Kalcer Radomlje : Mura
02.11.2019, 12.00 Maribor : Triglav Kranj
02.11.2019, 12.00 Domžale : Rudar Velenje
02.11.2019, 12.00 Olimpija Ljubljana : Krško
03.11.2019, 12.00 Gorica : Koper
02.11.2019, 14.00 Rudar Velenje : Kety Emmi Bistrica
02.11.2019, 14.00 Maribor : Krško
02.11.2019, 14.00 Vipoll Veržej : A2S Celje
02.11.2019, 14.00 Dravograd : MB Tabor
02.11.2019, 14.00 Šampion : Mura
02.11.2019, 14.00 Aluvar Gančani Beltinci : Jarenina
02.11.2019, 14.00 Drava Dakinda Ptuj : Aluminij
02.11.2019, 14.00 Olimpija Ljubljana : Krka
02.11.2019, 14.00 Brinje Grosuplje : Kalcer Radomlje
02.11.2019, 14.00 Sij Acroni Jesenice : Triglav Kranj
02.11.2019, 14.00 Jadran Železničar : Jadran Dekani
02.11.2019, 14.00 Ilirija Extra-Lux : Koper
02.11.2019, 14.00 Domžale : Bravo Publikum
02.11.2019, 14.00 Gorica : Interblock
03.11.2019, 14.00 ŽNK Pomurje Beltinci : ŽNK MB Tabor
03.11.2019, 14.00 Ajdovščina : Koper Obala
03.11.2019, 14.00 ŽNK Radomlje : ŽNK Krim RollJet
03.11.2019, 14.00 ŽNK Olimpija : ŽNK Cerklje
02.11.2019, 14.00 ŽNK Olimpija T.B. : ŽNK Krim Rolljet
02.11.2019, 14.00 Primorje Ajdovščina : ŽNK MB Tabor
02.11.2019, 14.00 ŽNK Radomlje : ŽNK Cerklje
02.11.2019, 14.00 ŽNK Pomurje Beltinci : ŽNK MSM Ptuj
PRELOŽENO ŽNK Olimpija : Fužinar Sodnik:
Nagode Aljaž
02.11.2019, 14.00 NK MB Tabor : NŠ Dravograd
02.11.2019, 14.00 ND Beltinci : Drava Dakinda Ptuj
02.11.2019, 14.00 NK Šampion : Rogaška - Rogatec
03.11.2019, 14.00 NK Vipoll Veržej : NK Jarenina
03.11.2019, 14.00 NK Kety Emmi Bistrica : NK Nafta 1903
02.11.2019, 12.00 NK Šampion : Rogaška - Rogatec
02.11.2019, 12.00 ND Beltinci : Drava Dakinda Ptuj
02.11.2019, 12.00 NK MB Tabor : NŠ Dravograd
03.11.2019, 12.00 NK Kety Emmi Bistrica : NK Nafta 1903
03.11.2019, 12.00 NK Vipoll Veržej : NK Jarenina

DELI NA