Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Adria 0 : 1 Elta Izola
Sobota, 15.avgust 2020 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
TKK Tolmin 3 : 1 Arol Škofja Loka
Sobota, 15.avgust 2020 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
Žiri 2 : 4 Tinex Šenčur
Sobota, 15.avgust 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
Ilirija 1911 4 : 0 Zagorje
Nedelja, 16.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Brinje Grosuplje 3 : 0 Svoboda Ljubljana
Nedelja, 16.avgust 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Postojna 5 : 1 Šobec Lesce
Nedelja, 16.avgust 2020 | Postojna, Športni park Postojna
Fama Vipava 0 : 2 Sava Kranj
Sreda, 23.september 2020 | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava
2. krog
Tinex Šenčur 5 : 1 Šobec Lesce
Sobota, 22.avgust 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Sava Kranj 0 : 1 Postojna
Sobota, 22.avgust 2020 | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
Svoboda Ljubljana 3 : 1 Fama Vipava
Sobota, 22.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Elta Izola 2 : 3 TKK Tolmin
Sobota, 22.avgust 2020 | Izola, Mestni stadion Izola
Zagorje 0 : 1 Adria
Sobota, 22.avgust 2020 | Zagorje, Mestni stadion Zagorje
Žiri 1 : 6 Ilirija 1911
Sobota, 22.avgust 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
Arol Škofja Loka 1 : 2 Brinje Grosuplje
Nedelja, 23.avgust 2020 | Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka
3. krog
Ilirija 1911 1 : 0 Tinex Šenčur
Sobota, 29.avgust 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Adria 1 : 1 Žiri
Sobota, 29.avgust 2020 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
TKK Tolmin 5 : 1 Zagorje
Sobota, 29.avgust 2020 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
Brinje Grosuplje 1 : 1 Elta Izola
Sobota, 29.avgust 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Šobec Lesce 2 : 3 Sava Kranj
Sobota, 29.avgust 2020 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Fama Vipava 1 : 0 Arol Škofja Loka
Nedelja, 30.avgust 2020 | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava
Postojna 3 : 2 Svoboda Ljubljana
Nedelja, 30.avgust 2020 | Postojna, Športni park Postojna
4. krog
Tinex Šenčur 6 : 0 Sava Kranj
Sobota, 5.september 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Svoboda Ljubljana 5 : 1 Šobec Lesce
Sobota, 5.september 2020 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Arol Škofja Loka 1 : 1 Postojna
Sobota, 5.september 2020 | Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka
Elta Izola 1 : 2 Fama Vipava
Sobota, 5.september 2020 | Izola, Mestni stadion Izola
Žiri 0 : 2 TKK Tolmin
Sobota, 5.september 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
Ilirija 1911 2 : 1 Adria
Sobota, 5.september 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Zagorje 3 : 3 Brinje Grosuplje
Nedelja, 6.september 2020 | Zagorje, Mestni stadion Zagorje
5. krog
Adria 0 : 3 Tinex Šenčur
Sobota, 12.september 2020 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
TKK Tolmin 2 : 2 Ilirija 1911
Sobota, 12.september 2020 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
Šobec Lesce 1 : 0 Arol Škofja Loka
Sobota, 12.september 2020 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Sava Kranj 2 : 3 Svoboda Ljubljana
Sobota, 12.september 2020 | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
Brinje Grosuplje 6 : 0 Žiri
Nedelja, 13.september 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Fama Vipava 3 : 1 Zagorje
Nedelja, 13.september 2020 | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava
Postojna 2 : 3 Elta Izola
Nedelja, 13.september 2020 | Postojna, Športni park Postojna
6. krog
Tinex Šenčur 2 : 5 Svoboda Ljubljana
Sobota, 19.september 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Arol Škofja Loka 1 : 0 Sava Kranj
Sobota, 19.september 2020 | Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka
Elta Izola 2 : 0 Šobec Lesce
Sobota, 19.september 2020 | Izola, Mestni stadion Izola
Zagorje 0 : 2 Postojna
Sobota, 19.september 2020 | Zagorje, Mestni stadion Zagorje
Žiri 2 : 2 Fama Vipava
Sobota, 19.september 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
Adria 3 : 1 TKK Tolmin
Sobota, 19.september 2020 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
Ilirija 1911 4 : 0 Brinje Grosuplje
Nedelja, 20.september 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
7. krog
TKK Tolmin 0 : 1 Tinex Šenčur
Sobota, 26.september 2020 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
Brinje Grosuplje 1 : 1 Adria
Sobota, 26.september 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Šobec Lesce 5 : 0 Zagorje
Sobota, 26.september 2020 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Sava Kranj 1 : 2 Elta Izola
Sobota, 26.september 2020 | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
Svoboda Ljubljana 4 : 2 Arol Škofja Loka
Sobota, 26.september 2020 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Fama Vipava 1 : 2 Ilirija 1911
Nedelja, 27.september 2020 | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava
Postojna 1 : 0 Žiri
Nedelja, 27.september 2020 | Postojna, Športni park Postojna
8. krog
Adria 1 : 1 Fama Vipava
Sobota, 3.oktober 2020 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
Tinex Šenčur 1 : 2 Arol Škofja Loka
Sobota, 3.oktober 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Elta Izola 3 : 0 Svoboda Ljubljana
Sobota, 3.oktober 2020 | Izola, Mestni stadion Izola
Zagorje 1 : 9 Sava Kranj
Sobota, 3.oktober 2020 | Zagorje, Mestni stadion Zagorje
Žiri 1 : 0 Šobec Lesce
Sobota, 3.oktober 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
Ilirija 1911 6 : 0 Postojna
Nedelja, 4.oktober 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
TKK Tolmin 0 : 0 Brinje Grosuplje
Sreda, 14.oktober 2020 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
9. krog
Sava Kranj 3 : 0 Žiri
Sobota, 10.oktober 2020 | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
Svoboda Ljubljana 3 : 0 Zagorje
Sobota, 10.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Arol Škofja Loka 0 : 5 Elta Izola
Sobota, 10.oktober 2020 | Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka
Šobec Lesce 1 : 2 Ilirija 1911
Sobota, 10.oktober 2020 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Brinje Grosuplje 1 : 1 Tinex Šenčur
Nedelja, 11.oktober 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Fama Vipava 0 : 0 TKK Tolmin
Nedelja, 11.oktober 2020 | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava
Postojna 15:00 Adria
Nedelja, 11.oktober 2020 | Postojna, Športni park Postojna
10. krog
TKK Tolmin 1 : 2 Postojna
Sobota, 17.oktober 2020 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
Brinje Grosuplje 0 : 0 Fama Vipava
Sobota, 17.oktober 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Tinex Šenčur 0 : 0 Elta Izola
Sobota, 17.oktober 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Zagorje 0 : 0 Arol Škofja Loka
Sobota, 17.oktober 2020 | Zagorje, Mestni stadion Zagorje
Žiri 0 : 1 Svoboda Ljubljana
Sobota, 17.oktober 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
Ilirija 1911 15:00 Sava Kranj
Sobota, 21.november 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Adria 15:00 Šobec Lesce
Sobota, 21.november 2020 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
11. krog
Šobec Lesce 15:00 TKK Tolmin
Sobota, 24.oktober 2020 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Sava Kranj 15:00 Adria
Sobota, 24.oktober 2020 | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
Svoboda Ljubljana 15:00 Ilirija 1911
Sobota, 24.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Arol Škofja Loka 15:00 Žiri
Sobota, 24.oktober 2020 | Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka
Elta Izola 15:00 Zagorje
Sobota, 24.oktober 2020 | Izola, Mestni stadion Izola
Fama Vipava 15:00 Tinex Šenčur
Nedelja, 25.oktober 2020 | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava
Postojna 15:00 Brinje Grosuplje
Nedelja, 25.oktober 2020 | Postojna, Športni park Postojna
12. krog
Tinex Šenčur 15:00 Zagorje
Sobota, 31.oktober 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Žiri 15:00 Elta Izola
Sobota, 31.oktober 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
Ilirija 1911 15:00 Arol Škofja Loka
Sobota, 31.oktober 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Adria 15:00 Svoboda Ljubljana
Sobota, 31.oktober 2020 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
TKK Tolmin 15:00 Sava Kranj
Sobota, 31.oktober 2020 | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin
Brinje Grosuplje 15:00 Šobec Lesce
Sobota, 31.oktober 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Fama Vipava 15:00 Postojna
Sobota, 31.oktober 2020 | Vipava, Stadion Ob Beli Vipava
13. krog
Postojna 14:00 Tinex Šenčur
Sobota, 7.november 2020 | Postojna, Športni park Postojna
Šobec Lesce 14:00 Fama Vipava
Sobota, 7.november 2020 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
Sava Kranj 14:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 7.november 2020 | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
Svoboda Ljubljana 14:00 TKK Tolmin
Sobota, 7.november 2020 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Arol Škofja Loka 14:00 Adria
Sobota, 7.november 2020 | Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka
Elta Izola 14:00 Ilirija 1911
Sobota, 7.november 2020 | Izola, Mestni stadion Izola
Zagorje 14:00 Žiri
Sobota, 7.november 2020 | Zagorje, Mestni stadion Zagorje
14. krog
Tinex Šenčur 14:00 Žiri
Sobota, 14.november 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Zagorje 14:00 Ilirija 1911
Sobota, 14.november 2020 | Zagorje, Mestni stadion Zagorje
Elta Izola 14:00 Adria
Sobota, 14.november 2020 | Izola, Mestni stadion Izola
Arol Škofja Loka 14:00 TKK Tolmin
Sobota, 14.november 2020 | Škofja Loka, Igrišče Puštal Škofja Loka
Svoboda Ljubljana 14:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 14.november 2020 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Sava Kranj 14:00 Fama Vipava
Sobota, 14.november 2020 | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
Šobec Lesce 14:00 Postojna
Sobota, 14.november 2020 | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce
15. krog
Šobec Lesce 15:00 Tinex Šenčur
Petek, 13.marec 2020 | ,
Postojna 15:00 Sava Kranj
Petek, 13.marec 2020 | ,
Fama Vipava 15:00 Svoboda Ljubljana
Petek, 13.marec 2020 | ,
Brinje Grosuplje 15:00 Arol Škofja Loka
Petek, 13.marec 2020 | ,
TKK Tolmin 15:00 Elta Izola
Petek, 13.marec 2020 | ,
Adria 15:00 Zagorje
Petek, 13.marec 2020 | ,
Ilirija 1911 15:00 Žiri
Petek, 13.marec 2020 | ,
16. krog
Tinex Šenčur 15:00 Ilirija 1911
Petek, 20.marec 2020 | ,
Žiri 15:00 Adria
Petek, 20.marec 2020 | ,
Zagorje 15:00 TKK Tolmin
Petek, 20.marec 2020 | ,
Elta Izola 15:00 Brinje Grosuplje
Petek, 20.marec 2020 | ,
Arol Škofja Loka 15:00 Fama Vipava
Petek, 20.marec 2020 | ,
Svoboda Ljubljana 15:00 Postojna
Petek, 20.marec 2020 | ,
Sava Kranj 15:00 Šobec Lesce
Petek, 20.marec 2020 | ,
17. krog
Sava Kranj 15:00 Tinex Šenčur
Petek, 27.marec 2020 | ,
Šobec Lesce 15:00 Svoboda Ljubljana
Petek, 27.marec 2020 | ,
Postojna 15:00 Arol Škofja Loka
Petek, 27.marec 2020 | ,
Fama Vipava 15:00 Elta Izola
Petek, 27.marec 2020 | ,
Brinje Grosuplje 15:00 Zagorje
Petek, 27.marec 2020 | ,
TKK Tolmin 15:00 Žiri
Petek, 27.marec 2020 | ,
Adria 15:00 Ilirija 1911
Petek, 27.marec 2020 | ,
18. krog
Tinex Šenčur 15:00 Adria
Petek, 3.april 2020 | ,
Ilirija 1911 15:00 TKK Tolmin
Petek, 3.april 2020 | ,
Žiri 15:00 Brinje Grosuplje
Petek, 3.april 2020 | ,
Zagorje 15:00 Fama Vipava
Petek, 3.april 2020 | ,
Elta Izola 15:00 Postojna
Petek, 3.april 2020 | ,
Arol Škofja Loka 15:00 Šobec Lesce
Petek, 3.april 2020 | ,
Svoboda Ljubljana 15:00 Sava Kranj
Petek, 3.april 2020 | ,
19. krog
Svoboda Ljubljana 15:00 Tinex Šenčur
Petek, 10.april 2020 | ,
Sava Kranj 15:00 Arol Škofja Loka
Petek, 10.april 2020 | ,
Šobec Lesce 15:00 Elta Izola
Petek, 10.april 2020 | ,
Postojna 15:00 Zagorje
Petek, 10.april 2020 | ,
Fama Vipava 15:00 Žiri
Petek, 10.april 2020 | ,
Brinje Grosuplje 15:00 Ilirija 1911
Petek, 10.april 2020 | ,
TKK Tolmin 15:00 Adria
Petek, 10.april 2020 | ,
20. krog
Tinex Šenčur 15:00 TKK Tolmin
Petek, 17.april 2020 | ,
Adria 15:00 Brinje Grosuplje
Petek, 17.april 2020 | ,
Ilirija 1911 15:00 Fama Vipava
Petek, 17.april 2020 | ,
Žiri 15:00 Postojna
Petek, 17.april 2020 | ,
Zagorje 15:00 Šobec Lesce
Petek, 17.april 2020 | ,
Elta Izola 15:00 Sava Kranj
Petek, 17.april 2020 | ,
Arol Škofja Loka 15:00 Svoboda Ljubljana
Petek, 17.april 2020 | ,
21. krog
Arol Škofja Loka 15:00 Tinex Šenčur
Petek, 24.april 2020 | ,
Svoboda Ljubljana 15:00 Elta Izola
Petek, 24.april 2020 | ,
Sava Kranj 15:00 Zagorje
Petek, 24.april 2020 | ,
Šobec Lesce 15:00 Žiri
Petek, 24.april 2020 | ,
Postojna 15:00 Ilirija 1911
Petek, 24.april 2020 | ,
Fama Vipava 15:00 Adria
Petek, 24.april 2020 | ,
Brinje Grosuplje 15:00 TKK Tolmin
Petek, 24.april 2020 | ,
22. krog
Tinex Šenčur 16:00 Brinje Grosuplje
Petek, 1.maj 2020 | ,
TKK Tolmin 16:00 Fama Vipava
Petek, 1.maj 2020 | ,
Adria 16:00 Postojna
Petek, 1.maj 2020 | ,
Ilirija 1911 16:00 Šobec Lesce
Petek, 1.maj 2020 | ,
Žiri 16:00 Sava Kranj
Petek, 1.maj 2020 | ,
Zagorje 16:00 Svoboda Ljubljana
Petek, 1.maj 2020 | ,
Elta Izola 16:00 Arol Škofja Loka
Petek, 1.maj 2020 | ,
23. krog
Elta Izola 16:00 Tinex Šenčur
Petek, 8.maj 2020 | ,
Arol Škofja Loka 16:00 Zagorje
Petek, 8.maj 2020 | ,
Svoboda Ljubljana 16:00 Žiri
Petek, 8.maj 2020 | ,
Sava Kranj 16:00 Ilirija 1911
Petek, 8.maj 2020 | ,
Šobec Lesce 16:00 Adria
Petek, 8.maj 2020 | ,
Postojna 16:00 TKK Tolmin
Petek, 8.maj 2020 | ,
Fama Vipava 16:00 Brinje Grosuplje
Petek, 8.maj 2020 | ,
24. krog
Tinex Šenčur 16:00 Fama Vipava
Petek, 15.maj 2020 | ,
Brinje Grosuplje 16:00 Postojna
Petek, 15.maj 2020 | ,
TKK Tolmin 16:00 Šobec Lesce
Petek, 15.maj 2020 | ,
Adria 16:00 Sava Kranj
Petek, 15.maj 2020 | ,
Ilirija 1911 16:00 Svoboda Ljubljana
Petek, 15.maj 2020 | ,
Žiri 16:00 Arol Škofja Loka
Petek, 15.maj 2020 | ,
Zagorje 16:00 Elta Izola
Petek, 15.maj 2020 | ,
25. krog
Zagorje 16:00 Tinex Šenčur
Petek, 22.maj 2020 | ,
Elta Izola 16:00 Žiri
Petek, 22.maj 2020 | ,
Arol Škofja Loka 16:00 Ilirija 1911
Petek, 22.maj 2020 | ,
Svoboda Ljubljana 16:00 Adria
Petek, 22.maj 2020 | ,
Sava Kranj 16:00 TKK Tolmin
Petek, 22.maj 2020 | ,
Šobec Lesce 16:00 Brinje Grosuplje
Petek, 22.maj 2020 | ,
Postojna 16:00 Fama Vipava
Petek, 22.maj 2020 | ,
26. krog
Tinex Šenčur 16:00 Postojna
Sobota, 30.maj 2020 | ,
Fama Vipava 16:00 Šobec Lesce
Sobota, 30.maj 2020 | ,
Brinje Grosuplje 16:00 Sava Kranj
Sobota, 30.maj 2020 | ,
TKK Tolmin 16:00 Svoboda Ljubljana
Sobota, 30.maj 2020 | ,
Adria 16:00 Arol Škofja Loka
Sobota, 30.maj 2020 | ,
Ilirija 1911 16:00 Elta Izola
Sobota, 30.maj 2020 | ,
Žiri 16:00 Zagorje
Sobota, 30.maj 2020 | ,



DELI NA