Organi in komisije Nogometne zveze Slovenije

Mandatno obdobje 2021 - 2025

Organi, ki odločajo na prvi stopnji (36. člen Statuta NZS)

Organ/Komisija

Vodja tekmovanj:

  1. Danijel Žalik (vodja tekmovanj)
  2. Boris Grabar (namestnik)
  3. Sandi Kranjec (namestnik - mlajše kategorije)
  4. Andrej Narat (vodja futsal tekmovanj)
  5. Bojan Gliha (vodja futsal tekmovanj mladih)

Registracijska komisija:

  1. Matej Pasarič (predsednik)
  2. Sašo Norčič (namestnik)
  3. Miran Vojmir Babič
  4. Zvonko Bezjak
  5. Janez Štravs
  6. Ana Bucik

Disciplinski sodnik:

  1. Boštjan Jeglič (disciplinski sodnik)
  2. Bojan Kitel (namestnik)
  3. Matej Brajnik (namestnik)

Disciplinski sodnik za futsal:

  1. Selim Alić (disciplinski sodnik za futsal)

Arbitraža NZS:

  1. Irena Ilešič Čujovič (predsednica)
  2. Matija Testen
  3. David Miran Kenda
  4. Jože Kreševič
  5. Tine Šrot
  6. Aleš Sevšek
  7. Tomaž Ilešič
  8. Janez Pejovnik
  9. Domen Neffat

Pritožbeni organi (37. člen Statuta NZS)

Organ/Komisija                                   

Komisija za pritožbe:

  1. Klemen Tičar (predsednik)
  2. Tibor Gregl
  3. Gašper Dernovšek
  4. Egon Repnik
  5. Jernej Klarič (namestnik)
  6. Tomaž Boltin
  7. Roman Rogelj
  8. Tomaž Gregorec

 

Svetovalne komisije NZS (38. člen Statuta NZS)

Organ/Komisija                                   

Komisija za profesionalni nogomet:

  1. Franci Zavrl (Predsednik)
  2. Uroš Jurišič (Maribor, namestnik predsednika)
  3. Sebastjan Gobec (Celje)
  4. Aleš Kegelj (Mura)
  5. Borut Arlič (Aluminij)
  6. Luka Kovač (Olimpija)
  7. Davor Škerjanc (Tabor Sežana)
  8. Andrej Poljšak (Koper)
  9. Matjaž Marinšek (Radomlje)
  10. Dejan Močnik (Bravo)
  11. Matej Oražem (Domžale)

Komisija za nogomet za vse:

  1. Slavko Režonja (predsednik)
  2. Goran Pintarič (namestnik)
  3. Vladimir Abraham
  4. Bojan Malačič
  5. Drago Balent
  6. Žan Cerar
  7. Ciril Žontar
  8. Boštjan Damiš
  9. Marijo Močič
  10. Štefan Kovačič

Komisija za etiko, fair play in družbeno odgovornost:

  1. Janko Turk (predsednik)
  2. Tina Jeklic (namestnik)
  3. Robert Črnčec
  4. Fredi Kmetec
  5. Andrej Kokolj
  6. Bruno Perša
  7. Nina Makuc

Komisija za finance in trženje:

  1. Borut Knafelc (predsednik)
  2. Sašo Berger (namestnik)
  3. Alfjo Kocjančič
  4. Zdenko Mrdja
  5. Siniša Mitrović
  6. Uroš Blažica
  7. Marko Hočevar
  8. Marjan Makari
  9. Luka Steiner

Komisija za futsal:

  1. Vlado Močnik (predsednik)
  2. Matej Gajser (namestnik)
  3. Silvo Borošak
  4. Boštjan Erčulj
  5. Dušan Bezjak
  6. Dejan Kramberger
  7. Željko Stanič
  8. Štefan Tivold
  9. Saša Makoter

Mednarodna komisija:

  1. Mihael Zrimec (predsednik)
  2. Tomaž Horvat (namestnik)
  3. Marjan Drvarič
  4. Iztok Gustinčič
  5. Uroš Klebič
  6. Mihael Šilthuber
  7. Jernej Leskovar
  8. Gregor Horvatič
  9. Matjaž Marinčič

Mladinska komisija:

  1. Stane Oražem (predsednik)
  2. Jernej Javornik
  3. Sandi Mertelj
  4. Dejan Močnik
  5. Zoran Pejović
  6. Miha Čuček
  7. Peter Fabjan
  8. Ljubo Antolin
  9. Marko Trebec

Komisija za objekte:

  1. Bajram Lazicani (predsednik)
  2. Zdravko Cankar
  3. Janez Janžekovič
  4. Drago Vukan
  5. Blaž Kramberger
  6. Borut Kopač
  7. Dejan Ramšak
  8. Branko Ferenčak

Komisija za odnose z javnostmi:

  1. Dušica Vehovar Zajc (predsednica)
  2. Tomaž Ranc (namestnik)
  3. Grega Krmavnar
  4. Aleš Tihec
  5. Leon Rosa
  6. Miha Šoštarič
  7. Arden Stancich

Komisija za pravila nogometne igre:

  1. Vladimir Šajn (predsednik)
  2. David McDowell Zor (namestnik)
  3. Štefan Tivold

Komisija za predpise:

  1. Saša Zagorc (predsednik)
  2. Maja Berger Levičar (namestnica)
  3. Tina Bačič
  4. Danijel Lorbek
  5. Maja Dimovski Engelman

Komisija za priznanja:

  1. Vidmar Blaž (predsednik)
  2. Leon Lobe (namestnik)
  3. Jožef Rajh
  4. Roman Tomšič
  5. Dejan Žmavc
  6. Valentin Lozinšek
  7. Daniel Penhofer
  8. Andrej Žido
  9. Adriajn Spačal
  10. Jožef Klinc

Komisija za sodniške zadeve:

  1. David McDowell Zor (predsednik)
  2. Zoran Novarlić
  3. Blaž Vidmar
  4. Ivan Žunić
  5. Robert Krajnc
  6. Žiga Dobrun
  7. Drago Kos

Strokovna komisija:

  1. Branko Zupan (predsednik)
  2. Simon Rožman
  3. Ante Šimundža
  4. Boštjan Kamenšek
  5. Edin Osmanović
  6. Tomaž Petrovič
  7. Agron Šalja
  8. Matjaž Jakopič
  9. Miran Pavlin

Komisija za usposabljanje strokovnih kadrov:

  1. Igor Bole (predsednik)
  2. Rado Pišot
  3. Marko Pocrnjič
  4. Branko Zupan
  5. Matjaž Železnik
  6. Zdenko Maučec
  7. Dušan Razboršek
  8. Brane Elsner

Komisija za varnost:

  1. Dušan Bezjak (predsednik)
  2. Danilo Levačič
  3. Dominik Panič
  4. Aleš Skok
  5. Sebastjan Bernjak
  6. Danilo Kavaš
  7. Domen Majcen
  8. Jožef Kotnjek
  9. Srečko Zebec

Zdravstvena komisija:

  1. Damjan Birtič (predsednik)
  2. Bojan Korošec
  3. Robert Požonec
  4. Martin Zorko
  5. Matej Drobnič

Komisija za ženski nogomet:

  1. Bojana Pižent Kompara (predsednica)
  2. Andreja McQuarrie (namestnica)
  3. Nuša Ladinek
  4. Primož Štrajhar
  5. Peter Kocjančič
  6. Marko Markelj
  7. Bogdan Manfreda
  8. Barbara Pilar
  9. Uroš Šmigoc

Komisija za integriteto in zaščito igre:

  1. Denis Čaleta (predsednik)
  2. Damjan Anželj (namestnik)
  3. Zoran Verovnik
  4. Tomo Šeme
  5. Janko Dvoršak
  6. Mitja Klavora
  7. Primož Fajmut

Licenčni organi NZS

Organi, ki odločajo na prvi stopnji (36. člen Statuta NZS)

Organ/Komisija                                   

Komisija za licenciranje klubov:

  1. Alfjo Kocjančič (predsednik)
  2. Marjan Makari
  3. Marko Hočevar
  4. Dušan Vičič
  5. Saša Zagorc

Pritožbeni organi (37. člen Statuta NZS)

Organ/Komisija                                   

Licenčna komisija za pritožbe:

  1. Luka Tičar (predsednik)
  2. Franc Mlinar (namestnik)
  3. Janez Hostnik
  4. Simon Jeglič
  5. Tomaž Čater
  6. Štefan Kuhar
  7. Aleksander Igličar
  8. Tadej Zupan
  9. Gregor Dugar
  10. Luka Vremec

DELI NA