Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Olimpija Ljubljana 2 : 3 A2S Celje
Sobota, 7.avgust 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Drava Ptuj 0 : 1 Bravo Nova KBM
Sobota, 7.avgust 2021 | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT
Krka 2 : 2 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 7.avgust 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Koper 1 : 1 Radomlje
Sobota, 7.avgust 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 1 : 1 Nova KBM Aluminij
Sobota, 7.avgust 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Maribor 4 : 0 Triglav Kranj
Sreda, 25.avgust 2021 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Domžale 4 : 2 Mura
Sreda, 27.oktober 2021 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
2. krog
Nova KBM Aluminij 1 : 2 Krka
Petek, 13.avgust 2021 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Ilirija Extra-Lux 0 : 0 Koper
Sobota, 14.avgust 2021 | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2
A2S Celje 1 : 2 Bravo Nova KBM
Sobota, 14.avgust 2021 | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2
Radomlje 3 : 0 Drava Ptuj
Sobota, 14.avgust 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
Mura 1 : 2 Brinje Grosuplje
Nedelja, 15.avgust 2021 | Radenci, ŠRC Ivanke Serec Radenci; igr. z UT
Triglav Kranj 1 : 4 Domžale
Nedelja, 15.avgust 2021 | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Maribor
Sreda, 15.september 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
3. krog
Maribor 1 : 0 A2S Celje
Sreda, 18.avgust 2021 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Domžale 2 : 1 Olimpija Ljubljana
Sreda, 18.avgust 2021 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Drava Ptuj 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Sreda, 18.avgust 2021 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Bravo Nova KBM 4 : 1 Radomlje
Sreda, 18.avgust 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT
Krka 1 : 2 Mura
Sreda, 18.avgust 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Koper 1 : 2 Nova KBM Aluminij
Sreda, 18.avgust 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 3 : 0 Triglav Kranj
Sreda, 18.avgust 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
4. krog
Nova KBM Aluminij 2 : 1 Drava Ptuj
Sobota, 21.avgust 2021 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Olimpija Ljubljana 3 : 1 Brinje Grosuplje
Sobota, 21.avgust 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Maribor 0 : 0 Domžale
Sobota, 21.avgust 2021 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Mura 2 : 2 Koper
Nedelja, 22.avgust 2021 | Radenci, ŠRC Ivanke Serec Radenci
Triglav Kranj 1 : 2 Krka
Nedelja, 22.avgust 2021 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
A2S Celje 2 : 2 Radomlje
Nedelja, 22.avgust 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Ilirija Extra-Lux 0 : 1 Bravo Nova KBM
Nedelja, 22.avgust 2021 | Ljubljana, Stadion Ilirija
5. krog
Drava Ptuj 3 : 2 Mura
Petek, 27.avgust 2021 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Radomlje 0 : 3 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 28.avgust 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Domžale 0 : 2 A2S Celje
Sobota, 28.avgust 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Koper 4 : 0 Triglav Kranj
Sobota, 28.avgust 2021 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Bravo Nova KBM 0 : 0 Nova KBM Aluminij
Nedelja, 29.avgust 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 1 : 1 Maribor
Nedelja, 29.avgust 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Krka 2 : 1 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 29.avgust 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
6. krog
Domžale 1 : 2 Brinje Grosuplje
Sobota, 11.september 2021 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Koper
Sobota, 11.september 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Maribor 1 : 3 Krka
Sobota, 11.september 2021 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Radomlje
Sobota, 11.september 2021 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Triglav Kranj 4 : 3 Drava Ptuj
Nedelja, 12.september 2021 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
A2S Celje 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 12.september 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 0 : 1 Bravo Nova KBM
Sreda, 16.marec 2022 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
7. krog
Brinje Grosuplje 3 : 1 A2S Celje
Sobota, 18.september 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Ilirija Extra-Lux 5 : 1 Nova KBM Aluminij
Sobota, 18.september 2021 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
Radomlje 2 : 3 Mura
Sobota, 18.september 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Krka 4 : 4 Domžale
Sobota, 18.september 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Koper 1 : 0 Maribor
Sobota, 18.september 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Drava Ptuj 0 : 7 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 19.september 2021 | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT
Bravo Nova KBM 5 : 0 Triglav Kranj
Sreda, 27.oktober 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
8. krog
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Bravo Nova KBM
Sobota, 25.september 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Mura 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 25.september 2021 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Triglav Kranj 1 : 1 Radomlje
Sobota, 25.september 2021 | Kranj, Športni center Kranj
Maribor 4 : 1 Drava Ptuj
Nedelja, 26.september 2021 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
A2S Celje 1 : 1 Nova KBM Aluminij
Sreda, 27.oktober 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Brinje Grosuplje 3 : 2 Krka
Sreda, 27.oktober 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Domžale 6 : 1 Koper
Sreda, 3.november 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
9. krog
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Mura
Sobota, 16.oktober 2021 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 2
Drava Ptuj 1 : 6 Domžale
Sobota, 16.oktober 2021 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Krka 1 : 1 A2S Celje
Sobota, 16.oktober 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Koper 1 : 4 Brinje Grosuplje
Sobota, 16.oktober 2021 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Bravo Nova KBM 2 : 0 Maribor
Nedelja, 17.oktober 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 Triglav Kranj
Nedelja, 17.oktober 2021 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
Radomlje 0 : 3 Olimpija Ljubljana
Sreda, 10.november 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
10. krog
Triglav Kranj 1 : 0 Nova KBM Aluminij
Petek, 22.oktober 2021 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 5 : 2 Drava Ptuj
Sobota, 23.oktober 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
A2S Celje 3 : 4 Mura
Sobota, 23.oktober 2021 | Celje, Štadion Z'dežele
Olimpija Ljubljana 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 24.oktober 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Domžale 1 : 0 Bravo Nova KBM
Nedelja, 24.oktober 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Maribor 4 : 0 Radomlje
Sreda, 17.november 2021 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Krka 2 : 0 Koper
Sreda, 24.november 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
11. krog
Drava Ptuj 1 : 4 Krka
Sobota, 30.oktober 2021 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Radomlje 1 : 2 Domžale
Sobota, 30.oktober 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Olimpija Ljubljana
Sobota, 30.oktober 2021 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Koper 1 : 1 A2S Celje
Sobota, 30.oktober 2021 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Ilirija Extra-Lux 4 : 1 Maribor
Nedelja, 31.oktober 2021 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Bravo Nova KBM 1 : 3 Brinje Grosuplje
Nedelja, 31.oktober 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT
Mura 3 : 0 Triglav Kranj
Nedelja, 20.februar 2022 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
12. krog
Brinje Grosuplje 1 : 0 Radomlje
Sobota, 6.november 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Koper 2 : 1 Drava Ptuj
Sobota, 6.november 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Domžale 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 7.november 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Maribor 1 : 0 Nova KBM Aluminij
Nedelja, 7.november 2021 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
Sobota, 4.december 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
A2S Celje 4 : 0 Triglav Kranj
Nedelja, 5.december 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
Krka 2 : 2 Bravo Nova KBM
Nedelja, 5.december 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
13. krog
Mura 0 : 1 Maribor
Nedelja, 14.november 2021 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Radomlje 0 : 3 Krka
Nedelja, 14.november 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Triglav Kranj 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 14.november 2021 | Kranj, Športni center Kranj
Bravo Nova KBM 2 : 1 Koper
Sreda, 1.december 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Nova KBM Aluminij 3 : 2 Domžale
Sreda, 1.december 2021 | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT
Drava Ptuj 0 : 0 A2S Celje
Sreda, 1.december 2021 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Brinje Grosuplje
Sobota, 4.december 2021 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
14. krog
Nova KBM Aluminij 1 : 3 Brinje Grosuplje
Sobota, 20.november 2021 | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT
A2S Celje 0 : 3 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 21.november 2021 | Celje, Štadion Z'dežele
Radomlje 1 : 3 Koper
Nedelja, 21.november 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 4 : 1 Krka
Sreda, 1.december 2021 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
Mura 2 : 0 Domžale
Torek, 14.december 2021 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Bravo Nova KBM 1 : 1 Drava Ptuj
Nedelja, 20.februar 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Triglav Kranj 1 : 2 Maribor
Sreda, 16.marec 2022 | Kranj, Športni center Kranj
15. krog
Domžale 4 : 0 Triglav Kranj
Sobota, 27.november 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Krka 2 : 1 Nova KBM Aluminij
Sobota, 27.november 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Bravo Nova KBM 2 : 1 A2S Celje
Sobota, 27.november 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 2 : 3 Mura
Nedelja, 28.november 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Drava Ptuj 3 : 2 Radomlje
Nedelja, 28.november 2021 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Koper 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 28.november 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Maribor 4 : 0 Olimpija Ljubljana
Sreda, 16.februar 2022 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
16. krog
A2S Celje 0 : 0 Maribor
Sobota, 26.februar 2022 | Celje, Stadion Olimp Celje
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Domžale
Sobota, 26.februar 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Triglav Kranj 0 : 5 Brinje Grosuplje
Sobota, 26.februar 2022 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Nova KBM Aluminij 0 : 0 Koper
Sobota, 26.februar 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 Drava Ptuj
Sobota, 26.februar 2022 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
Radomlje 1 : 1 Bravo Nova KBM
Sobota, 26.februar 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Mura 1 : 1 Krka
Sobota, 26.februar 2022 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
17. krog
Domžale 1 : 0 Maribor
Sobota, 5.marec 2022 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Bravo Nova KBM 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 5.marec 2022 | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2
Drava Ptuj 0 : 6 Nova KBM Aluminij
Sobota, 5.marec 2022 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Koper 0 : 3 Mura
Sobota, 5.marec 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Krka 1 : 0 Triglav Kranj
Sobota, 5.marec 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Brinje Grosuplje 2 : 1 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 6.marec 2022 | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2
Radomlje 1 : 4 A2S Celje
Ponedeljek, 7.marec 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
18. krog
Maribor 3 : 2 Brinje Grosuplje
Sobota, 12.marec 2022 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Nova KBM Aluminij 1 : 1 Bravo Nova KBM
Sobota, 12.marec 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 2 : 0 Radomlje
Sobota, 12.marec 2022 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Mura 2 : 0 Drava Ptuj
Sobota, 12.marec 2022 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
A2S Celje 2 : 0 Domžale
Nedelja, 13.marec 2022 | Celje, Stadion Olimp Celje
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Krka
Nedelja, 13.marec 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Triglav Kranj 0 : 1 Koper
Nedelja, 13.marec 2022 | Kranj, Športni center Kranj
19. krog
Brinje Grosuplje 1 : 1 Domžale
Petek, 1.april 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Radomlje 2 : 2 Nova KBM Aluminij
Sobota, 2.april 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Koper 0 : 0 Olimpija Ljubljana
Sobota, 2.april 2022 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Krka 0 : 1 Maribor
Sobota, 2.april 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Drava Ptuj 1 : 2 Triglav Kranj
Sobota, 2.april 2022 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 3 : 2 A2S Celje
Sreda, 13.april 2022 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
Bravo Nova KBM 0 : 2 Mura
Sreda, 13.april 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
20. krog
Maribor 2 : 2 Koper
Sobota, 9.april 2022 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 4 : 1 Drava Ptuj
Sobota, 9.april 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Domžale 2 : 1 Krka
Sobota, 9.april 2022 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Mura 4 : 5 Radomlje
Nedelja, 10.april 2022 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
A2S Celje 3 : 1 Brinje Grosuplje
Nedelja, 10.april 2022 | Celje, Štadion Z'dežele
Nova KBM Aluminij 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 10.april 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Triglav Kranj 1 : 2 Bravo Nova KBM
Nedelja, 10.april 2022 | Kranj, Športni center Kranj
21. krog
Krka 4 : 2 Brinje Grosuplje
Sobota, 16.april 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 0 : 1 Mura
Sobota, 16.april 2022 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Koper 2 : 1 Domžale
Sobota, 16.april 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Nova KBM Aluminij 1 : 1 A2S Celje
Sobota, 16.april 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Drava Ptuj 0 : 1 Maribor
Sobota, 16.april 2022 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Radomlje 2 : 1 Triglav Kranj
Sobota, 16.april 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Bravo Nova KBM 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Torek, 19.april 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
22. krog
Brinje Grosuplje 2 : 1 Koper
Sobota, 23.april 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Domžale 5 : 0 Drava Ptuj
Sobota, 23.april 2022 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Maribor 2 : 0 Bravo Nova KBM
Sobota, 23.april 2022 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Olimpija Ljubljana 3 : 1 Radomlje
Sobota, 23.april 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
A2S Celje 1 : 0 Krka
Sobota, 23.april 2022 | Celje, Štadion Z'dežele
Mura 2 : 0 Nova KBM Aluminij
Nedelja, 24.april 2022 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Triglav Kranj 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 24.april 2022 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
23. krog
Radomlje 2 : 1 Maribor
Četrtek, 5.maj 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
Bravo Nova KBM 3 : 2 Domžale
Četrtek, 5.maj 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
Mura 4 : 1 A2S Celje
Četrtek, 5.maj 2022 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Nova KBM Aluminij 4 : 0 Triglav Kranj
Četrtek, 5.maj 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Četrtek, 5.maj 2022 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Koper 2 : 3 Krka
Četrtek, 5.maj 2022 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Drava Ptuj 0 : 2 Brinje Grosuplje
Četrtek, 5.maj 2022 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
24. krog
Brinje Grosuplje 1 : 0 Bravo Nova KBM
Nedelja, 8.maj 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Domžale 3 : 2 Radomlje
Nedelja, 8.maj 2022 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
Nedelja, 8.maj 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Triglav Kranj 1 : 1 Mura
Nedelja, 8.maj 2022 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Maribor 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 8.maj 2022 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
A2S Celje 3 : 0 Koper
Nedelja, 8.maj 2022 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
Krka 1 : 0 Drava Ptuj
Nedelja, 8.maj 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
25. krog
Nova KBM Aluminij 0 : 0 Maribor
Petek, 13.maj 2022 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Radomlje 1 : 2 Brinje Grosuplje
Sobota, 14.maj 2022 | Radomlje, Športni park Radomlje
Mura 5 : 0 Olimpija Ljubljana
Sobota, 14.maj 2022 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Triglav Kranj 0 : 1 A2S Celje
Sobota, 14.maj 2022 | Kranj, Športni center Kranj
Drava Ptuj 2 : 4 Koper
Sobota, 14.maj 2022 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Bravo Nova KBM 1 : 2 Krka
Nedelja, 15.maj 2022 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Domžale
Ponedeljek, 16.maj 2022 | Ljubljana, Stadion Ilirija
26. krog
Koper 1 : 1 Bravo Nova KBM
Sobota, 21.maj 2022 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Domžale 0 : 2 Nova KBM Aluminij
Sobota, 21.maj 2022 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Maribor 3 : 1 Mura
Sobota, 21.maj 2022 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Triglav Kranj
Sobota, 21.maj 2022 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Krka 4 : 2 Radomlje
Sobota, 21.maj 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
Brinje Grosuplje 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 21.maj 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
A2S Celje 2 : 1 Drava Ptuj
Sobota, 21.maj 2022 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje



DELI NA