Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Aluminij 2 : 2 A2S Celje
Sobota, 12.avgust 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Maribor 0 : 2 Bravo Nova KBM
Sobota, 12.avgust 2023 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Gorica 3 : 0 Krka
Sobota, 12.avgust 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Mura
Sobota, 12.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Koper 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 12.avgust 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Tinex Šenčur 0 : 3 Domžale
Torek, 15.avgust 2023 | Šenčur, Športni park Šenčur
Brinje Grosuplje 4 : 1 Dravograd
Torek, 29.avgust 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
2. krog
Mura 1 : 3 Aluminij
Sobota, 19.avgust 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Bravo Nova KBM 2 : 0 Brinje Grosuplje
Sobota, 19.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
Dravograd 2 : 2 Gorica
Sobota, 19.avgust 2023 | Dravograd, Športni center Dravograd
A2S Celje 4 : 1 Maribor
Sobota, 19.avgust 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Koper 6 : 1 Tinex Šenčur
Sobota, 19.avgust 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Krka
Nedelja, 20.avgust 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Domžale 0 : 3 Olimpija Ljubljana
Sreda, 8.november 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
3. krog
Aluminij 1 : 1 Domžale
Sobota, 26.avgust 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Gorica 1 : 1 Bravo Nova KBM
Sobota, 26.avgust 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 5 : 2 Koper
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Brinje Grosuplje 1 : 1 A2S Celje
Sobota, 26.avgust 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Krka 6 : 1 Dravograd
Sobota, 26.avgust 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Maribor 2 : 2 Mura
Nedelja, 27.avgust 2023 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Tinex Šenčur 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Sreda, 30.avgust 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
4. krog
Bravo Nova KBM 4 : 2 Krka
Sobota, 2.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT
Mura 2 : 1 Brinje Grosuplje
Sobota, 2.september 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Domžale 0 : 4 Maribor
Sobota, 2.september 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Tinex Šenčur 0 : 0 Olimpija Ljubljana
Sobota, 2.september 2023 | Šenčur, Športni park Šenčur
Ilirija Extra-Lux 5 : 0 Dravograd
Sobota, 2.september 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
Koper 3 : 0 Aluminij
Sobota, 2.september 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
A2S Celje 4 : 0 Gorica
Sreda, 4.oktober 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
5. krog
Aluminij 2 : 2 Tinex Šenčur
Sobota, 9.september 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Maribor 4 : 0 Koper
Sobota, 9.september 2023 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Dravograd 0 : 6 Bravo Nova KBM
Sobota, 9.september 2023 | Dravograd, Športni center Dravograd
Brinje Grosuplje 2 : 1 Domžale
Sobota, 9.september 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 2 : 2 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 9.september 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Krka 0 : 5 A2S Celje
Sobota, 9.september 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Gorica 0 : 2 Mura
Nedelja, 10.september 2023 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
6. krog
Domžale 2 : 0 Gorica
Sreda, 13.september 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Tinex Šenčur 0 : 2 Maribor
Sreda, 13.september 2023 | Šenčur, Športni park Šenčur
Olimpija Ljubljana 7 : 1 Aluminij
Sreda, 13.september 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 3 : 2 Bravo Nova KBM
Sreda, 13.september 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
A2S Celje 6 : 0 Dravograd
Sreda, 13.september 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 3 : 2 Krka
Sreda, 13.september 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Koper 0 : 3 Brinje Grosuplje
Sreda, 13.september 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
7. krog
Maribor 3 : 2 Olimpija Ljubljana
Sobota, 16.september 2023 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Bravo Nova KBM 1 : 1 A2S Celje
Sobota, 16.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Gorica 0 : 1 Koper
Sobota, 16.september 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 0 : 1 Tinex Šenčur
Sobota, 16.september 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Krka 0 : 4 Domžale
Sobota, 16.september 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Aluminij 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 17.september 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Dravograd 0 : 2 Mura
Nedelja, 17.september 2023 | Dravograd, Športni center Dravograd
8. krog
Tinex Šenčur 1 : 1 Gorica
Sobota, 23.september 2023 | Šenčur, Športni park Šenčur
Olimpija Ljubljana 4 : 2 Brinje Grosuplje
Nedelja, 24.september 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Aluminij 1 : 0 Maribor
Sreda, 4.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Mura 0 : 2 Bravo Nova KBM
Sreda, 4.oktober 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Koper 4 : 0 Krka
Sreda, 4.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Domžale 1 : 3 Dravograd
Torek, 17.oktober 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 A2S Celje
Sreda, 8.november 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
9. krog
Maribor 2 : 0 Ilirija Extra-Lux
Petek, 29.september 2023 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Bravo Nova KBM 1 : 1 Domžale
Sobota, 30.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 1 : 1 Aluminij
Sobota, 30.september 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Krka 3 : 1 Tinex Šenčur
Sobota, 30.september 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Gorica 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Sobota, 30.september 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Dravograd 2 : 4 Koper
Sobota, 30.september 2023 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
A2S Celje 3 : 1 Mura
Nedelja, 1.oktober 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
10. krog
Domžale 1 : 4 A2S Celje
Sobota, 7.oktober 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Tinex Šenčur 2 : 2 Dravograd
Sobota, 7.oktober 2023 | Šenčur, Športni park Šenčur
Maribor 3 : 1 Brinje Grosuplje
Sobota, 7.oktober 2023 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Olimpija Ljubljana 6 : 1 Krka
Sobota, 7.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Aluminij 4 : 0 Gorica
Nedelja, 8.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Koper 1 : 2 Bravo Nova KBM
Nedelja, 8.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 3 : 2 Mura
Nedelja, 8.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
11. krog
Gorica 0 : 1 Maribor
Sobota, 14.oktober 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Dravograd 0 : 6 Olimpija Ljubljana
Sobota, 14.oktober 2023 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Mura 1 : 2 Domžale
Sobota, 14.oktober 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Krka 2 : 0 Aluminij
Sobota, 14.oktober 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
A2S Celje 2 : 1 Koper
Nedelja, 15.oktober 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Brinje Grosuplje 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Ponedeljek, 16.oktober 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Bravo Nova KBM 0 : 0 Tinex Šenčur
Sreda, 18.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
12. krog
Aluminij 7 : 1 Dravograd
Četrtek, 26.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
Ilirija Extra-Lux 3 : 2 Domžale
Torek, 31.oktober 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
Koper 1 : 2 Mura
Torek, 31.oktober 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 1 : 3 Bravo Nova KBM
Torek, 31.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Brinje Grosuplje 2 : 1 Gorica
Sreda, 8.november 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Tinex Šenčur 1 : 3 A2S Celje
Sreda, 15.november 2023 | Šenčur, Športni park Šenčur
Maribor 6 : 1 Krka
Sreda, 15.november 2023 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
13. krog
Dravograd 0 : 1 Maribor
Sobota, 4.november 2023 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Gorica 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 4.november 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Mura 0 : 2 Tinex Šenčur
Sobota, 4.november 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Domžale 4 : 1 Koper
Sobota, 4.november 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
A2S Celje 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Sobota, 4.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Krka 1 : 0 Brinje Grosuplje
Sobota, 4.november 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Bravo Nova KBM 4 : 0 Aluminij
Nedelja, 5.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
14. krog
A2S Celje 6 : 0 Aluminij
Sobota, 11.november 2023 | Celje, Stadion Olimp Celje
Dravograd 0 : 2 Brinje Grosuplje
Sobota, 11.november 2023 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Koper
Nedelja, 12.november 2023 | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
Domžale 3 : 1 Tinex Šenčur
Nedelja, 12.november 2023 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Mura 2 : 2 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 12.november 2023 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Krka 2 : 0 Gorica
Nedelja, 12.november 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Bravo Nova KBM 3 : 1 Maribor
Sobota, 25.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
15. krog
Aluminij 0 : 2 Mura
Sobota, 18.november 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Tinex Šenčur 1 : 1 Koper
Sobota, 18.november 2023 | Šenčur, Športni park Šenčur
Olimpija Ljubljana 5 : 0 Domžale
Sobota, 18.november 2023 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Brinje Grosuplje 1 : 2 Bravo Nova KBM
Sobota, 18.november 2023 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Maribor 2 : 1 A2S Celje
Nedelja, 19.november 2023 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Krka 2 : 2 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 19.november 2023 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Gorica 2 : 0 Dravograd
Nedelja, 19.november 2023 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
16. krog
Domžale 3 : 1 Aluminij
Sobota, 24.februar 2024 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Mura 0 : 1 Maribor
Sobota, 24.februar 2024 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 1 : 0 Tinex Šenčur
Sobota, 24.februar 2024 | Šenčur, Športni park Šenčur
Bravo Nova KBM 4 : 1 Gorica
Sobota, 24.februar 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper 3 : 1 Olimpija Ljubljana
Sobota, 24.februar 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Dravograd 4 : 0 Krka
Nedelja, 25.februar 2024 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
A2S Celje 2 : 2 Brinje Grosuplje
Nedelja, 25.februar 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
17. krog
Brinje Grosuplje 2 : 2 Mura
Petek, 1.marec 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Maribor 3 : 0 Domžale
Sobota, 2.marec 2024 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Krka 0 : 2 Bravo Nova KBM
Sobota, 2.marec 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Gorica 0 : 2 A2S Celje
Sobota, 2.marec 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 5 : 1 Tinex Šenčur
Sobota, 2.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Aluminij 15:00 Koper
Sobota, 2.marec 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Dravograd 1 : 4 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 3.marec 2024 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
18. krog
Ilirija Extra-Lux 13:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 9.marec 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Tinex Šenčur 13:00 Aluminij
Sobota, 9.marec 2024 | Šenčur, Športni park Šenčur
Domžale 13:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 9.marec 2024 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Mura 13:00 Gorica
Sobota, 9.marec 2024 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
Bravo Nova KBM 13:00 Dravograd
Sobota, 9.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper 14:00 Maribor
Sobota, 9.marec 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
A2S Celje 15:00 Krka
Nedelja, 10.marec 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
19. krog
Dravograd TBD A2S Celje
Sreda, 13.marec 2024 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Krka TBD Mura
Sreda, 13.marec 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Gorica TBD Domžale
Sreda, 13.marec 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Maribor TBD Tinex Šenčur
Sreda, 13.marec 2024 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Brinje Grosuplje 14:00 Koper
Sreda, 13.marec 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Bravo Nova KBM 14:30 Ilirija Extra-Lux
Sreda, 13.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Aluminij 14:00 Olimpija Ljubljana
Četrtek, 14.marec 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
20. krog
Ilirija Extra-Lux TBD Aluminij
Sobota, 30.marec 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Olimpija Ljubljana TBD Maribor
Sobota, 30.marec 2024 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Tinex Šenčur TBD Brinje Grosuplje
Sobota, 30.marec 2024 | Šenčur, Športni park Šenčur
Koper TBD Gorica
Sobota, 30.marec 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Domžale TBD Krka
Sobota, 30.marec 2024 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Mura TBD Dravograd
Sobota, 30.marec 2024 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
A2S Celje TBD Bravo Nova KBM
Sobota, 30.marec 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
21. krog
A2S Celje TBD Ilirija Extra-Lux
Sobota, 6.april 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
Bravo Nova KBM TBD Mura
Sobota, 6.april 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Dravograd TBD Domžale
Sobota, 6.april 2024 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Krka TBD Koper
Sobota, 6.april 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Gorica TBD Tinex Šenčur
Sobota, 6.april 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje TBD Olimpija Ljubljana
Sobota, 6.april 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Maribor TBD Aluminij
Sobota, 6.april 2024 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
22. krog
Ilirija Extra-Lux TBD Maribor
Sreda, 10.april 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Aluminij TBD Brinje Grosuplje
Sreda, 10.april 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Olimpija Ljubljana TBD Gorica
Sreda, 10.april 2024 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Tinex Šenčur TBD Krka
Sreda, 10.april 2024 | Šenčur, Športni park Šenčur
Koper TBD Dravograd
Sreda, 10.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Domžale TBD Bravo Nova KBM
Sreda, 10.april 2024 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Mura TBD A2S Celje
Sreda, 10.april 2024 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
23. krog
Mura TBD Ilirija Extra-Lux
Sobota, 13.april 2024 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
A2S Celje TBD Domžale
Sobota, 13.april 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
Bravo Nova KBM TBD Koper
Sobota, 13.april 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Dravograd TBD Tinex Šenčur
Sobota, 13.april 2024 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Krka TBD Olimpija Ljubljana
Sobota, 13.april 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Gorica TBD Aluminij
Sobota, 13.april 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje TBD Maribor
Sobota, 13.april 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
24. krog
Ilirija Extra-Lux TBD Brinje Grosuplje
Sobota, 20.april 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Maribor TBD Gorica
Sobota, 20.april 2024 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Aluminij TBD Krka
Sobota, 20.april 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Olimpija Ljubljana TBD Dravograd
Sobota, 20.april 2024 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Tinex Šenčur TBD Bravo Nova KBM
Sobota, 20.april 2024 | Šenčur, Športni park Šenčur
Koper TBD A2S Celje
Sobota, 20.april 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Domžale TBD Mura
Sobota, 20.april 2024 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
25. krog
Domžale TBD Ilirija Extra-Lux
Sobota, 4.maj 2024 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Mura TBD Koper
Sobota, 4.maj 2024 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT
A2S Celje TBD Tinex Šenčur
Sobota, 4.maj 2024 | Celje, Stadion Olimp Celje
Bravo Nova KBM TBD Olimpija Ljubljana
Sobota, 4.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Dravograd TBD Aluminij
Sobota, 4.maj 2024 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Krka TBD Maribor
Sobota, 4.maj 2024 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Gorica TBD Brinje Grosuplje
Sobota, 4.maj 2024 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
26. krog
Ilirija Extra-Lux TBD Gorica
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Brinje Grosuplje TBD Krka
Sobota, 18.maj 2024 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Maribor TBD Dravograd
Sobota, 18.maj 2024 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Aluminij TBD Bravo Nova KBM
Sobota, 18.maj 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Olimpija Ljubljana TBD A2S Celje
Sobota, 18.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Tinex Šenčur TBD Mura
Sobota, 18.maj 2024 | Šenčur, Športni park Šenčur
Koper TBD Domžale
Sobota, 18.maj 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT



DELI NA