Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
A2S Celje 5 : 0 Drava Ptuj
Petek, 14.avgust 2020 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
Mura 1 : 0 Brinje Grosuplje
Sobota, 15.avgust 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
Gorica 0 : 2 Triglav Kranj
Sobota, 15.avgust 2020 | Renče, Igrišče Renče
Maribor 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 15.avgust 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Bravo 0 : 3 Domžale
Sobota, 15.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Olimpija Ljubljana 3 : 1 Kalcer Radomlje
Sobota, 29.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Koper 2 : 0 Aluminij
Sobota, 29.avgust 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
2. krog
Ilirija Extra-Lux 1 : 0 A2S Celje
Sreda, 19.avgust 2020 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
Kalcer Radomlje 0 : 2 Maribor
Sreda, 19.avgust 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
Gorica 0 : 0 Olimpija Ljubljana
Sreda, 19.avgust 2020 | Renče, Igrišče Renče
Triglav Kranj 1 : 2 Domžale
Sreda, 19.avgust 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 3 : 3 Koper
Sreda, 19.avgust 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Drava Ptuj 3 : 3 Mura
Sreda, 19.avgust 2020 | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina
Aluminij 3 : 0 Bravo
Sobota, 5.september 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
3. krog
Domžale 4 : 1 Aluminij
Sobota, 22.avgust 2020 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Olimpija Ljubljana 3 : 2 Triglav Kranj
Sobota, 22.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Maribor 4 : 0 Gorica
Sobota, 22.avgust 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Koper 6 : 1 Drava Ptuj
Sobota, 22.avgust 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Mura 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 23.avgust 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
A2S Celje 7 : 2 Kalcer Radomlje
Nedelja, 23.avgust 2020 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
Bravo 1 : 1 Brinje Grosuplje
Nedelja, 23.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
4. krog
Kalcer Radomlje 1 : 0 Mura
Torek, 8.september 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
Gorica 1 : 0 A2S Celje
Sreda, 9.september 2020 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 2 : 4 Maribor
Sreda, 9.september 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Drava Ptuj 0 : 3 Bravo
Sreda, 9.september 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 2 : 2 Koper
Sreda, 9.september 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Triglav Kranj 0 : 0 Aluminij
Sreda, 9.september 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 2 : 1 Domžale
Sreda, 9.september 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
5. krog
Mura 4 : 2 Gorica
Sobota, 12.september 2020 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Aluminij 4 : 3 Brinje Grosuplje
Sobota, 12.september 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Bravo 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 13.september 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Domžale 2 : 0 Drava Ptuj
Nedelja, 13.september 2020 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Maribor 3 : 1 Triglav Kranj
Nedelja, 13.september 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
A2S Celje 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 13.september 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Koper 2 : 1 Kalcer Radomlje
Nedelja, 13.september 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
6. krog
Gorica 0 : 0 Koper
Sobota, 19.september 2020 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 2 : 6 Mura
Sobota, 19.september 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 0 : 1 Domžale
Sobota, 19.september 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Kalcer Radomlje 1 : 3 Bravo
Nedelja, 20.september 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
Maribor 0 : 0 A2S Celje
Nedelja, 20.september 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Triglav Kranj 2 : 2 Brinje Grosuplje
Nedelja, 20.september 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Drava Ptuj 1 : 0 Aluminij
Nedelja, 20.september 2020 | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina
7. krog
Aluminij Ilirija Extra-Lux
| Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Brinje Grosuplje Drava Ptuj
| Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Domžale 5 : 0 Kalcer Radomlje
Sobota, 26.september 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Bravo 2 : 2 Gorica
Sobota, 26.september 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
A2S Celje 0 : 2 Triglav Kranj
Sobota, 26.september 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Sobota, 26.september 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Mura 2 : 1 Maribor
Nedelja, 27.september 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
8. krog
A2S Celje 11:00 Mura
Sobota, 3.oktober 2020 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
Triglav Kranj 13:30 Drava Ptuj
Sobota, 3.oktober 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Gorica 13:30 Domžale
Sobota, 3.oktober 2020 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 13:30 Bravo
Sobota, 3.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Maribor 13:30 Koper
Sobota, 3.oktober 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Kalcer Radomlje 13:00 Aluminij
Nedelja, 4.oktober 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
Ilirija Extra-Lux 13:00 Brinje Grosuplje
Sreda, 21.oktober 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
9. krog
Bravo 11:00 Maribor
Sobota, 10.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Domžale 11:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 10.oktober 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Aluminij 13:30 Gorica
Sobota, 10.oktober 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Mura 13:30 Triglav Kranj
Sobota, 10.oktober 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
Koper 13:30 A2S Celje
Sobota, 10.oktober 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Drava Ptuj 13:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 10.oktober 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 13:30 Kalcer Radomlje
Nedelja, 11.oktober 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
10. krog
Mura 11:00 Koper
Sobota, 17.oktober 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
Triglav Kranj 13:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 17.oktober 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Gorica 13:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 17.oktober 2020 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 13:30 Aluminij
Sobota, 17.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Maribor 13:30 Domžale
Sobota, 17.oktober 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
A2S Celje 13:30 Bravo
Sobota, 17.oktober 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Kalcer Radomlje 13:30 Drava Ptuj
Nedelja, 18.oktober 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
11. krog
Bravo 11:00 Mura
Sobota, 24.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Domžale 11:00 A2S Celje
Sobota, 24.oktober 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Aluminij 13:00 Maribor
Sobota, 24.oktober 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Koper 13:00 Triglav Kranj
Sobota, 24.oktober 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Drava Ptuj 13:00 Gorica
Sobota, 24.oktober 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 13:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 24.oktober 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Brinje Grosuplje 13:00 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 25.oktober 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
12. krog
Triglav Kranj 12:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 31.oktober 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Gorica 12:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 31.oktober 2020 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 12:00 Drava Ptuj
Sobota, 31.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Maribor 12:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 31.oktober 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
A2S Celje 12:00 Aluminij
Sobota, 31.oktober 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 12:00 Domžale
Sobota, 31.oktober 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
Koper 12:00 Bravo
Sobota, 31.oktober 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
13. krog
Bravo 12:00 Triglav Kranj
Četrtek, 5.november 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Domžale 12:00 Koper
Četrtek, 5.november 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Aluminij 12:00 Mura
Četrtek, 5.november 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Brinje Grosuplje 12:00 A2S Celje
Četrtek, 5.november 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Drava Ptuj 12:00 Maribor
Četrtek, 5.november 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 12:00 Olimpija Ljubljana
Četrtek, 5.november 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Kalcer Radomlje 12:00 Gorica
Četrtek, 5.november 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
14. krog
Triglav Kranj 11:30 Gorica
Sobota, 21.november 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Kalcer Radomlje 11:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 21.november 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
Ilirija Extra-Lux 11:30 Maribor
Sobota, 21.november 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Drava Ptuj 11:30 A2S Celje
Sobota, 21.november 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 11:30 Mura
Sobota, 21.november 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Aluminij 11:30 Koper
Sobota, 21.november 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Domžale 11:30 Bravo
Sobota, 21.november 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
15. krog
Domžale 11:30 Triglav Kranj
Sobota, 28.november 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Bravo 11:30 Aluminij
Sobota, 28.november 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Koper 11:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 28.november 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Mura 11:30 Drava Ptuj
Sobota, 28.november 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
A2S Celje 11:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 28.november 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Maribor 11:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 28.november 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 11:30 Gorica
Sobota, 28.november 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
16. krog
Triglav Kranj Olimpija Ljubljana
| ,
Gorica Maribor
| ,
Kalcer Radomlje A2S Celje
| ,
Ilirija Extra-Lux Mura
| ,
Drava Ptuj Koper
| ,
Brinje Grosuplje Bravo
| ,
Aluminij Domžale
| ,
17. krog
Aluminij Triglav Kranj
| ,
Domžale Brinje Grosuplje
| ,
Bravo Drava Ptuj
| ,
Koper Ilirija Extra-Lux
| ,
Mura Kalcer Radomlje
| ,
A2S Celje Gorica
| ,
Maribor Olimpija Ljubljana
| ,
18. krog
Triglav Kranj Maribor
| ,
Olimpija Ljubljana A2S Celje
| ,
Gorica Mura
| ,
Kalcer Radomlje Koper
| ,
Ilirija Extra-Lux Bravo
| ,
Drava Ptuj Domžale
| ,
Brinje Grosuplje Aluminij
| ,
19. krog
Brinje Grosuplje Triglav Kranj
| ,
Aluminij Drava Ptuj
| ,
Domžale Ilirija Extra-Lux
| ,
Bravo Kalcer Radomlje
| ,
Koper Gorica
| ,
Mura Olimpija Ljubljana
| ,
A2S Celje Maribor
| ,
20. krog
Triglav Kranj A2S Celje
| ,
Maribor Mura
| ,
Olimpija Ljubljana Koper
| ,
Gorica Bravo
| ,
Kalcer Radomlje Domžale
| ,
Ilirija Extra-Lux Aluminij
| ,
Drava Ptuj Brinje Grosuplje
| ,
21. krog
Drava Ptuj Triglav Kranj
| ,
Brinje Grosuplje Ilirija Extra-Lux
| ,
Aluminij Kalcer Radomlje
| ,
Domžale Gorica
| ,
Bravo Olimpija Ljubljana
| ,
Koper Maribor
| ,
Mura A2S Celje
| ,
22. krog
Triglav Kranj Mura
| ,
A2S Celje Koper
| ,
Maribor Bravo
| ,
Olimpija Ljubljana Domžale
| ,
Gorica Aluminij
| ,
Kalcer Radomlje Brinje Grosuplje
| ,
Ilirija Extra-Lux Drava Ptuj
| ,
23. krog
Ilirija Extra-Lux Triglav Kranj
| ,
Drava Ptuj Kalcer Radomlje
| ,
Brinje Grosuplje Gorica
| ,
Aluminij Olimpija Ljubljana
| ,
Domžale Maribor
| ,
Bravo A2S Celje
| ,
Koper Mura
| ,
24. krog
Triglav Kranj Koper
| ,
Mura Bravo
| ,
A2S Celje Domžale
| ,
Maribor Aluminij
| ,
Olimpija Ljubljana Brinje Grosuplje
| ,
Gorica Drava Ptuj
| ,
Kalcer Radomlje Ilirija Extra-Lux
| ,
25. krog
Kalcer Radomlje Triglav Kranj
| ,
Ilirija Extra-Lux Gorica
| ,
Drava Ptuj Olimpija Ljubljana
| ,
Brinje Grosuplje Maribor
| ,
Aluminij A2S Celje
| ,
Domžale Mura
| ,
Bravo Koper
| ,
26. krog
Triglav Kranj Bravo
| ,
Koper Domžale
| ,
Mura Aluminij
| ,
A2S Celje Brinje Grosuplje
| ,
Maribor Drava Ptuj
| ,
Olimpija Ljubljana Ilirija Extra-Lux
| ,
Gorica Kalcer Radomlje
| ,



DELI NA