Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Gažon Obala 1 : 4 ŽNK Cerklje
Nedelja, 23.avgust 2020 | Koper, Igrišče Gažon
Renče 2 : 1 ŽNK Posavje Žalec
Nedelja, 23.avgust 2020 | Renče, Igrišče Renče
ŽNK Radlje 1 : 0 ŽNK Savinja Oliva Celje
Nedelja, 23.avgust 2020 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
ŽNK MB Tabor 4 : 0 ŽNK Ledine
Nedelja, 23.avgust 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.
ŽNK Krim RollJet 7 : 1 ŽNK Radomlje
Nedelja, 23.avgust 2020 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 1 : 3 ŽNK Olimpija
Nedelja, 20.september 2020 | Bratonci, Igrišče Bratonci
2. krog
ŽNK Ledine 0 : 4 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Nedelja, 30.avgust 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
ŽNK Cerklje 9 : 2 ŽNK Olimpija
Ponedeljek, 31.avgust 2020 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Posavje Žalec 0 : 16 ŽNK Krim RollJet
Ponedeljek, 31.avgust 2020 | Vransko, Stadion Videm Vransko
ŽNK Radomlje 5 : 0 ŽNK Radlje
Ponedeljek, 31.avgust 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Gažon Obala 1 : 0 Renče
Ponedeljek, 31.avgust 2020 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Savinja Oliva Celje 2 : 0 ŽNK MB Tabor
Ponedeljek, 31.avgust 2020 | Šentjur, Športni park Šentjur
3. krog
ŽNK Olimpija 2 : 2 ŽNK Ledine
Nedelja, 6.september 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Renče 0 : 9 ŽNK Cerklje
Nedelja, 6.september 2020 | Renče, Igrišče Renče
ŽNK Radlje 2 : 1 ŽNK Posavje Žalec
Nedelja, 6.september 2020 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
ŽNK Krim RollJet 3 : 0 Gažon Obala
Nedelja, 6.september 2020 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 0 ŽNK Savinja Oliva Celje
Nedelja, 6.september 2020 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK MB Tabor 0 : 4 ŽNK Radomlje
Nedelja, 6.september 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.
4. krog
Renče 0 : 5 ŽNK Krim RollJet
Nedelja, 13.september 2020 | Renče, Igrišče Renče
Gažon Obala 1 : 1 ŽNK Radlje
Nedelja, 13.september 2020 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Cerklje 5 : 1 ŽNK Ledine
Nedelja, 13.september 2020 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Savinja Oliva Celje 4 : 1 ŽNK Olimpija
Nedelja, 13.september 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 7 ŽNK Radomlje
Nedelja, 13.september 2020 | Gornja Radgona, TŠC Trate Gornja Radgona
ŽNK Posavje Žalec 2 : 2 ŽNK MB Tabor
Nedelja, 13.september 2020 | Žalec, Športni center Žalec
5. krog
ŽNK Ledine 0 : 5 ŽNK Savinja Oliva Celje
Nedelja, 27.september 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
ŽNK Olimpija 3 : 0 ŽNK Radomlje
Nedelja, 27.september 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
ŽNK MB Tabor 1 : 3 Gažon Obala
Nedelja, 27.september 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 3 : 0 ŽNK Posavje Žalec
Nedelja, 27.september 2020 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Radlje 2 : 2 Renče
Nedelja, 27.september 2020 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
ŽNK Krim RollJet 6 : 1 ŽNK Cerklje
Nedelja, 27.september 2020 | Ljubljana, Igrišče Krim
6. krog
Renče 1 : 4 ŽNK MB Tabor
Nedelja, 4.oktober 2020 | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
Gažon Obala 1 : 1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Nedelja, 4.oktober 2020 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Cerklje 1 : 2 ŽNK Savinja Oliva Celje
Nedelja, 4.oktober 2020 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Posavje Žalec 2 : 1 ŽNK Olimpija
Nedelja, 4.oktober 2020 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
ŽNK Krim RollJet 5 : 0 ŽNK Radlje
Nedelja, 4.oktober 2020 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Radomlje 4 : 0 ŽNK Ledine
Četrtek, 8.oktober 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
7. krog
ŽNK Olimpija 0 : 1 Gažon Obala
Nedelja, 11.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
ŽNK Ledine 2 : 2 ŽNK Posavje Žalec
Nedelja, 11.oktober 2020 | Žiri, Stadion Polje Žiri
ŽNK Savinja Oliva Celje 0 : 3 ŽNK Radomlje
Nedelja, 11.oktober 2020 | Šentjur, Športni park Šentjur
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 2 : 0 Renče
Nedelja, 11.oktober 2020 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK MB Tabor 1 : 7 ŽNK Krim RollJet
Nedelja, 11.oktober 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.
ŽNK Radlje 0 : 8 ŽNK Cerklje
Nedelja, 11.oktober 2020 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
8. krog
Renče 0 : 4 ŽNK Olimpija
Nedelja, 18.oktober 2020 | Renče, Igrišče Renče
Gažon Obala 3 : 0 ŽNK Ledine
Nedelja, 18.oktober 2020 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Radlje 1 : 3 ŽNK MB Tabor
Nedelja, 18.oktober 2020 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
ŽNK Posavje Žalec 2 : 4 ŽNK Savinja Oliva Celje
Nedelja, 18.oktober 2020 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
ŽNK Krim RollJet 3 : 0 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Nedelja, 18.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
ŽNK Cerklje 1 : 2 ŽNK Radomlje
Nedelja, 18.oktober 2020 | Preddvor, Igrišče Za žago, Preddvor
9. krog
ŽNK Olimpija ŽNK Krim RollJet
| Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
ŽNK Ledine Renče
| Žiri, Stadion Polje Žiri
ŽNK Radomlje ŽNK Posavje Žalec
| Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Savinja Oliva Celje Gažon Obala
| Celje, Stadion Olimp Celje
ŽNK MB Tabor ŽNK Cerklje
| Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.
ŽNK Nona Pomurje Beltinci ŽNK Radlje
| Bratonci, Igrišče Bratonci
10. krog
ŽNK MB Tabor ŽNK Nona Pomurje Beltinci
| Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.
ŽNK Radlje ŽNK Olimpija
| Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
ŽNK Krim RollJet ŽNK Ledine
| Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Renče ŽNK Savinja Oliva Celje
| Renče, Igrišče Renče
Gažon Obala ŽNK Radomlje
| Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Cerklje ŽNK Posavje Žalec
| Velesovo, Nogometni center Velesovo
11. krog
ŽNK Ledine ŽNK Radlje
| Žiri, Stadion Polje Žiri
ŽNK Olimpija ŽNK MB Tabor
| Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
ŽNK Savinja Oliva Celje ŽNK Krim RollJet
| Celje, Stadion Olimp Celje
ŽNK Posavje Žalec Gažon Obala
| Brežice, Stadion Brežice
ŽNK Nona Pomurje Beltinci ŽNK Cerklje
| Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Radomlje Renče
| Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
12. krog
ŽNK Posavje Žalec Renče
| Brežice, Stadion Brežice
ŽNK Savinja Oliva Celje ŽNK Radlje
| Celje, Stadion Olimp Celje
ŽNK Ledine ŽNK MB Tabor
| Žiri, Stadion Polje Žiri
ŽNK Cerklje Gažon Obala
| Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Radomlje ŽNK Krim RollJet
| Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Olimpija ŽNK Nona Pomurje Beltinci
| Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
13. krog
ŽNK Olimpija TBD ŽNK Cerklje
Nedelja, 14.marec 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
ŽNK Nona Pomurje Beltinci TBD ŽNK Ledine
Nedelja, 14.marec 2021 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Radlje TBD ŽNK Radomlje
Nedelja, 14.marec 2021 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
ŽNK MB Tabor TBD ŽNK Savinja Oliva Celje
Nedelja, 14.marec 2021 | Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.
ŽNK Krim RollJet TBD ŽNK Posavje Žalec
Nedelja, 14.marec 2021 | Ljubljana, Igrišče Krim
Renče TBD Gažon Obala
Nedelja, 14.marec 2021 | Renče, Igrišče Renče
14. krog
Gažon Obala TBD ŽNK Krim RollJet
Nedelja, 21.marec 2021 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Radomlje TBD ŽNK MB Tabor
Nedelja, 21.marec 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Cerklje TBD Renče
Nedelja, 21.marec 2021 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Ledine TBD ŽNK Olimpija
Nedelja, 21.marec 2021 | Žiri, Stadion Polje Žiri
ŽNK Savinja Oliva Celje TBD ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Nedelja, 21.marec 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
ŽNK Posavje Žalec TBD ŽNK Radlje
Nedelja, 21.marec 2021 | Brežice, Stadion Brežice
15. krog
ŽNK Ledine TBD ŽNK Cerklje
Nedelja, 28.marec 2021 | Žiri, Stadion Polje Žiri
ŽNK Olimpija TBD ŽNK Savinja Oliva Celje
Nedelja, 28.marec 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
ŽNK Radomlje TBD ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Nedelja, 28.marec 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK MB Tabor TBD ŽNK Posavje Žalec
Nedelja, 28.marec 2021 | Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.
ŽNK Radlje TBD Gažon Obala
Nedelja, 28.marec 2021 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
ŽNK Krim RollJet TBD Renče
Nedelja, 28.marec 2021 | Ljubljana, Igrišče Krim
16. krog
Renče TBD ŽNK Radlje
Ponedeljek, 5.april 2021 | Renče, Igrišče Renče
Gažon Obala TBD ŽNK MB Tabor
Ponedeljek, 5.april 2021 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Radomlje TBD ŽNK Olimpija
Ponedeljek, 5.april 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Posavje Žalec TBD ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Ponedeljek, 5.april 2021 | Brežice, Stadion Brežice
ŽNK Cerklje TBD ŽNK Krim RollJet
Ponedeljek, 5.april 2021 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Savinja Oliva Celje TBD ŽNK Ledine
Ponedeljek, 5.april 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
17. krog
ŽNK Savinja Oliva Celje TBD ŽNK Cerklje
Nedelja, 18.april 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
ŽNK Olimpija TBD ŽNK Posavje Žalec
Nedelja, 18.april 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
ŽNK Ledine TBD ŽNK Radomlje
Nedelja, 18.april 2021 | Žiri, Stadion Polje Žiri
ŽNK Nona Pomurje Beltinci TBD Gažon Obala
Nedelja, 18.april 2021 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Radlje TBD ŽNK Krim RollJet
Nedelja, 18.april 2021 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
ŽNK MB Tabor TBD Renče
Nedelja, 18.april 2021 | Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.
18. krog
Gažon Obala TBD ŽNK Olimpija
Nedelja, 25.april 2021 | Koper, Igrišče Gažon
Renče TBD ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Nedelja, 25.april 2021 | Renče, Igrišče Renče
ŽNK Krim RollJet TBD ŽNK MB Tabor
Nedelja, 25.april 2021 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Cerklje TBD ŽNK Radlje
Nedelja, 25.april 2021 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Radomlje TBD ŽNK Savinja Oliva Celje
Nedelja, 25.april 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Posavje Žalec TBD ŽNK Ledine
Nedelja, 25.april 2021 | Brežice, Stadion Brežice
19. krog
ŽNK Savinja Oliva Celje TBD ŽNK Posavje Žalec
Nedelja, 2.maj 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
ŽNK Radomlje TBD ŽNK Cerklje
Nedelja, 2.maj 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Ledine TBD Gažon Obala
Nedelja, 2.maj 2021 | Žiri, Stadion Polje Žiri
ŽNK Olimpija TBD Renče
Nedelja, 2.maj 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
ŽNK MB Tabor TBD ŽNK Radlje
Nedelja, 2.maj 2021 | Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.
ŽNK Nona Pomurje Beltinci TBD ŽNK Krim RollJet
Nedelja, 2.maj 2021 | Bratonci, Igrišče Bratonci
20. krog
ŽNK Radlje TBD ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Nedelja, 9.maj 2021 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
ŽNK Krim RollJet TBD ŽNK Olimpija
Nedelja, 9.maj 2021 | Ljubljana, Igrišče Krim
Renče TBD ŽNK Ledine
Nedelja, 9.maj 2021 | Renče, Igrišče Renče
Gažon Obala TBD ŽNK Savinja Oliva Celje
Nedelja, 9.maj 2021 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Posavje Žalec TBD ŽNK Radomlje
Nedelja, 9.maj 2021 | Brežice, Stadion Brežice
ŽNK Cerklje TBD ŽNK MB Tabor
Nedelja, 9.maj 2021 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
21. krog
ŽNK Savinja Oliva Celje TBD Renče
Nedelja, 16.maj 2021 | Celje, Stadion Olimp Celje
ŽNK Posavje Žalec TBD ŽNK Cerklje
Nedelja, 16.maj 2021 | Brežice, Stadion Brežice
ŽNK Olimpija TBD ŽNK Radlje
Nedelja, 16.maj 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
ŽNK Ledine TBD ŽNK Krim RollJet
Nedelja, 16.maj 2021 | Žiri, Stadion Polje Žiri
ŽNK Radomlje TBD Gažon Obala
Nedelja, 16.maj 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Nona Pomurje Beltinci TBD ŽNK MB Tabor
Nedelja, 16.maj 2021 | Bratonci, Igrišče Bratonci
22. krog
ŽNK Radlje TBD ŽNK Ledine
Nedelja, 23.maj 2021 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
ŽNK MB Tabor TBD ŽNK Olimpija
Nedelja, 23.maj 2021 | Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.
Gažon Obala TBD ŽNK Posavje Žalec
Nedelja, 23.maj 2021 | Koper, Igrišče Gažon
Renče TBD ŽNK Radomlje
Nedelja, 23.maj 2021 | Renče, Igrišče Renče
ŽNK Krim RollJet TBD ŽNK Savinja Oliva Celje
Nedelja, 23.maj 2021 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Cerklje TBD ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Nedelja, 23.maj 2021 | Velesovo, Nogometni center Velesovo



DELI NA