Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
ŽNK Olimpija T.B. 0 : 7 ŽNK Radomlje
Sobota, 15.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
ŽNK Cerklje 0 : 5 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Sobota, 15.avgust 2020 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Krim RollJet 7 : 0 Primorje Ajdovščina
Sobota, 15.avgust 2020 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK MB Tabor 1 : 6 ŽNK Bolkop Ptuj
Sreda, 2.september 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
2. krog
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 3 ŽNK Krim RollJet
Sreda, 19.avgust 2020 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Bolkop Ptuj 3 : 4 Primorje Ajdovščina
Sreda, 19.avgust 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Radomlje 12 : 1 ŽNK Cerklje
Sreda, 19.avgust 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK MB Tabor 0 : 3 ŽNK Olimpija T.B.
Sreda, 30.september 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
3. krog
ŽNK Olimpija T.B. 1 : 1 ŽNK Bolkop Ptuj
Sobota, 22.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
ŽNK Krim RollJet 5 : 1 ŽNK Radomlje
Sobota, 22.avgust 2020 | Ljubljana, Igrišče Krim
Primorje Ajdovščina 2 : 0 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Sobota, 22.avgust 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Cerklje 3 : 0 ŽNK MB Tabor
Sobota, 22.avgust 2020 | , Nogometni center Velesovo
4. krog
ŽNK Bolkop Ptuj ŽNK Nona Pomurje Beltinci
| Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Radomlje 2 : 1 Primorje Ajdovščina
Sobota, 29.avgust 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Olimpija T.B. 1 : 0 ŽNK Cerklje
Sobota, 29.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
ŽNK MB Tabor 0 : 8 ŽNK Krim RollJet
Sobota, 12.september 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
5. krog
ŽNK Cerklje 4 : 1 ŽNK Bolkop Ptuj
Sobota, 5.september 2020 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
Primorje Ajdovščina 5 : 0 ŽNK MB Tabor
Sobota, 5.september 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 2 : 1 ŽNK Radomlje
Sobota, 5.september 2020 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Krim RollJet 12 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
Sobota, 5.september 2020 | Ljubljana, Igrišče Krim
6. krog
ŽNK Olimpija T.B. 1 : 1 Primorje Ajdovščina
Sreda, 9.september 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
ŽNK Cerklje 0 : 5 ŽNK Krim RollJet
Sreda, 9.september 2020 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK MB Tabor 0 : 6 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Sreda, 9.september 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Bolkop Ptuj 0 : 7 ŽNK Radomlje
Sreda, 9.september 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
7. krog
ŽNK Krim RollJet 6 : 1 ŽNK Bolkop Ptuj
Sobota, 26.september 2020 | Ljubljana, Igrišče Krim
Primorje Ajdovščina 3 : 0 ŽNK Cerklje
Sobota, 26.september 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 6 : 1 ŽNK Olimpija T.B.
Sobota, 26.september 2020 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Radomlje 6 : 0 ŽNK MB Tabor
Sobota, 26.september 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
8. krog
ŽNK Bolkop Ptuj 4 : 1 ŽNK MB Tabor
Sobota, 3.oktober 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Radomlje 4 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
Sobota, 3.oktober 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 4 : 1 ŽNK Cerklje
Sobota, 3.oktober 2020 | Bratonci, Igrišče Bratonci
Primorje Ajdovščina 0 : 2 ŽNK Krim RollJet
Sobota, 3.oktober 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
9. krog
ŽNK Krim RollJet ŽNK Nona Pomurje Beltinci
| Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
ŽNK Cerklje ŽNK Radomlje
| Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Olimpija T.B. ŽNK MB Tabor
| Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Primorje Ajdovščina 2 : 1 ŽNK Bolkop Ptuj
Sobota, 10.oktober 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
10. krog
ŽNK Nona Pomurje Beltinci Primorje Ajdovščina
| Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Bolkop Ptuj 2 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
Sobota, 17.oktober 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK MB Tabor 0 : 12 ŽNK Cerklje
Sobota, 17.oktober 2020 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Radomlje 0 : 1 ŽNK Krim RollJet
Sobota, 17.oktober 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
11. krog
ŽNK Nona Pomurje Beltinci ŽNK Bolkop Ptuj
| Bratonci, Igrišče Bratonci
Primorje Ajdovščina ŽNK Radomlje
| Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
ŽNK Krim RollJet ŽNK MB Tabor
| Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
ŽNK Cerklje ŽNK Olimpija T.B.
| Velesovo, Nogometni center Velesovo
12. krog
ŽNK Bolkop Ptuj ŽNK Cerklje
| Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Olimpija T.B. ŽNK Krim RollJet
| Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
ŽNK MB Tabor Primorje Ajdovščina
| Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Radomlje ŽNK Nona Pomurje Beltinci
| Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
13. krog
ŽNK Radomlje 15:00 ŽNK Bolkop Ptuj
Sobota, 13.marec 2021 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 15:00 ŽNK MB Tabor
Sobota, 13.marec 2021 | Bratonci, Igrišče Bratonci
Primorje Ajdovščina 15:00 ŽNK Olimpija T.B.
Sobota, 13.marec 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Krim RollJet 15:00 ŽNK Cerklje
Sobota, 13.marec 2021 | Ljubljana, Igrišče Krim
14. krog
ŽNK Bolkop Ptuj 15:00 ŽNK Krim RollJet
Sobota, 20.marec 2021 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Cerklje 15:00 Primorje Ajdovščina
Sobota, 20.marec 2021 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Olimpija T.B. 15:00 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Sobota, 20.marec 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
ŽNK MB Tabor 15:00 ŽNK Radomlje
Sobota, 20.marec 2021 | Maribor, Športni park Tabor Maribor



DELI NA