Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Novogradnje MB Tabor 1 : 5 ŽNK Radomlje Medex
Sobota, 26.avgust 2023 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Žalec 0 : 13 ŽNK Mura Nona
Sobota, 26.avgust 2023 | Žalec, Športni center Žalec
ŽNK Olimpija Ljubljana 6 : 0 Mons Claudius
Sobota, 26.avgust 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
DNK Trbovlje 0 : 7 ŽNK Cerklje Ambrož team
Sobota, 26.avgust 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
ŽNK Goričko Stanjevci 0 : 4 ŽNK Gažon
Sobota, 26.avgust 2023 | Križevci, Športni center Križevci
ŽNK Aluminij 0 : 4 Primorje Gaia Naturelle
Sobota, 26.avgust 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Krim 2 : 0 ŽNK Radlje
Sreda, 20.september 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
2. krog
DNK Trbovlje 9 : 2 ŽNK Goričko Stanjevci
Sreda, 30.avgust 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
ŽNK Radlje 2 : 2 Novogradnje MB Tabor
Sreda, 30.avgust 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
ŽNK Mura Nona 3 : 2 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sreda, 30.avgust 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Cerklje Ambrož team 3 : 2 Primorje Gaia Naturelle
Sreda, 30.avgust 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
Mons Claudius 0 : 2 ŽNK Aluminij
Sreda, 30.avgust 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
ŽNK Radomlje Medex 16 : 0 ŽNK Žalec
Sreda, 30.avgust 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Gažon 1 : 2 Krim
Sreda, 11.oktober 2023 | Koper, Igrišče Gažon
3. krog
ŽNK Žalec 2 : 3 ŽNK Radlje
Sobota, 2.september 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
ŽNK Goričko Stanjevci 0 : 14 ŽNK Cerklje Ambrož team
Sobota, 2.september 2023 | Križevci, Športni center Križevci
Krim 4 : 1 DNK Trbovlje
Sobota, 2.september 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Aluminij 1 : 5 ŽNK Mura Nona
Sobota, 2.september 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Primorje Gaia Naturelle 4 : 0 Mons Claudius
Sobota, 2.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Novogradnje MB Tabor 3 : 0 ŽNK Gažon
Sobota, 2.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 2 ŽNK Radomlje Medex
Sobota, 2.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
4. krog
ŽNK Gažon 2 : 1 ŽNK Žalec
Sobota, 9.september 2023 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Cerklje Ambrož team 3 : 0 Mons Claudius
Sobota, 9.september 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Goričko Stanjevci 0 : 16 Krim
Sobota, 9.september 2023 | Križevci, Športni center Križevci
ŽNK Radomlje Medex 3 : 1 ŽNK Aluminij
Sobota, 9.september 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
DNK Trbovlje 2 : 2 Novogradnje MB Tabor
Nedelja, 10.september 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
ŽNK Mura Nona 4 : 2 Primorje Gaia Naturelle
Sreda, 18.oktober 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Radlje 2 : 1 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sreda, 8.november 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
5. krog
ŽNK Aluminij 1 : 2 ŽNK Radlje
Petek, 22.september 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Primorje Gaia Naturelle 1 : 2 ŽNK Radomlje Medex
Sobota, 23.september 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Krim 2 : 3 ŽNK Cerklje Ambrož team
Sobota, 23.september 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Žalec 6 : 1 DNK Trbovlje
Sobota, 23.september 2023 | Žalec, Športni center Žalec
ŽNK Olimpija Ljubljana 3 : 0 ŽNK Gažon
Sobota, 23.september 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Novogradnje MB Tabor 12 : 0 ŽNK Goričko Stanjevci
Sobota, 23.september 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
Mons Claudius 0 : 5 ŽNK Mura Nona
Sobota, 23.september 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
6. krog
ŽNK Radomlje Medex 7 : 0 Mons Claudius
Petek, 29.september 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Gažon 0 : 2 ŽNK Aluminij
Sobota, 30.september 2023 | Koper, Igrišče Gažon
DNK Trbovlje 0 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 30.september 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
Krim 3 : 0 Novogradnje MB Tabor
Sobota, 30.september 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Goričko Stanjevci 1 : 9 ŽNK Žalec
Sobota, 7.oktober 2023 | Križevci, Športni center Križevci
ŽNK Cerklje Ambrož team 1 : 2 ŽNK Mura Nona
Sreda, 25.oktober 2023 | Sveti Duh, Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
ŽNK Radlje 2 : 3 Primorje Gaia Naturelle
Torek, 14.november 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
7. krog
ŽNK Žalec 0 : 2 Krim
Sobota, 21.oktober 2023 | Žalec, Športni center Žalec
ŽNK Olimpija Ljubljana 25 : 0 ŽNK Goričko Stanjevci
Sobota, 21.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
ŽNK Mura Nona 3 : 2 ŽNK Radomlje Medex
Sobota, 21.oktober 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Aluminij 2 : 3 DNK Trbovlje
Sobota, 21.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Mons Claudius 0 : 2 ŽNK Radlje
Sobota, 21.oktober 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
Novogradnje MB Tabor 1 : 6 ŽNK Cerklje Ambrož team
Sobota, 21.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
Primorje Gaia Naturelle 6 : 0 ŽNK Gažon
Sobota, 21.oktober 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
8. krog
Krim 1 : 2 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 28.oktober 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
ŽNK Cerklje Ambrož team 0 : 1 ŽNK Radomlje Medex
Sobota, 28.oktober 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Radlje 1 : 1 ŽNK Mura Nona
Sobota, 28.oktober 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
ŽNK Gažon 0 : 2 Mons Claudius
Sobota, 28.oktober 2023 | Koper, Igrišče Gažon
DNK Trbovlje 1 : 1 Primorje Gaia Naturelle
Sobota, 28.oktober 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
ŽNK Goričko Stanjevci 1 : 14 ŽNK Aluminij
Sobota, 28.oktober 2023 | Križevci, Športni center Križevci
Novogradnje MB Tabor 9 : 0 ŽNK Žalec
Sobota, 28.oktober 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
9. krog
ŽNK Aluminij 0 : 8 Krim
Sreda, 18.oktober 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
ŽNK Žalec 0 : 8 ŽNK Cerklje Ambrož team
Sobota, 4.november 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
Primorje Gaia Naturelle 11 : 0 ŽNK Goričko Stanjevci
Sobota, 4.november 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Mons Claudius 0 : 4 DNK Trbovlje
Sobota, 4.november 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
ŽNK Mura Nona 9 : 0 ŽNK Gažon
Sobota, 4.november 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Radomlje Medex 1 : 1 ŽNK Radlje
Sobota, 4.november 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Olimpija Ljubljana 2 : 4 Novogradnje MB Tabor
Sobota, 4.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
10. krog
ŽNK Cerklje Ambrož team 5 : 0 ŽNK Radlje
Sobota, 11.november 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Gažon 1 : 6 ŽNK Radomlje Medex
Sobota, 11.november 2023 | Koper, Igrišče Gažon
ŽNK Goričko Stanjevci 0 : 4 Mons Claudius
Sobota, 11.november 2023 | Križevci, Športni center Križevci
Novogradnje MB Tabor 0 : 0 ŽNK Aluminij
Sobota, 11.november 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
ŽNK Žalec 0 : 16 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 11.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
DNK Trbovlje 0 : 6 ŽNK Mura Nona
Sobota, 11.november 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
Krim 0 : 5 Primorje Gaia Naturelle
Sobota, 11.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
11. krog
Mons Claudius 0 : 5 Krim
Sobota, 18.november 2023 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
ŽNK Mura Nona 16 : 0 ŽNK Goričko Stanjevci
Sobota, 18.november 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Radomlje Medex 5 : 1 DNK Trbovlje
Sobota, 18.november 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 2 ŽNK Cerklje Ambrož team
Sobota, 18.november 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
ŽNK Radlje 5 : 0 ŽNK Gažon
Sobota, 18.november 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
ŽNK Aluminij 4 : 0 ŽNK Žalec
Sobota, 18.november 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Primorje Gaia Naturelle 3 : 2 Novogradnje MB Tabor
Nedelja, 19.november 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
12. krog
DNK Trbovlje 1 : 8 ŽNK Radlje
Sobota, 25.november 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
ŽNK Žalec 1 : 3 Primorje Gaia Naturelle
Sobota, 25.november 2023 | Žalec, Športni center Žalec
ŽNK Goričko Stanjevci 0 : 4 ŽNK Radomlje Medex
Sobota, 25.november 2023 | Križevci, Športni center Križevci
Krim 2 : 3 ŽNK Mura Nona
Sobota, 25.november 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
ŽNK Cerklje Ambrož team 7 : 0 ŽNK Gažon
Sobota, 25.november 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
Novogradnje MB Tabor 4 : 0 Mons Claudius
Nedelja, 26.november 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
ŽNK Olimpija Ljubljana 5 : 0 ŽNK Aluminij
Sobota, 2.december 2023 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
13. krog
ŽNK Radomlje Medex 20:00 Krim
Torek, 5.marec 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Radlje 17:30 ŽNK Goričko Stanjevci
Petek, 8.marec 2024 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
ŽNK Gažon 11:00 DNK Trbovlje
Sobota, 9.marec 2024 | Koper, Igrišče Gažon
Mons Claudius 11:00 ŽNK Žalec
Sobota, 9.marec 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
ŽNK Mura Nona 11:00 Novogradnje MB Tabor
Sobota, 9.marec 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Aluminij 11:00 ŽNK Cerklje Ambrož team
Sobota, 9.marec 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Primorje Gaia Naturelle 16:30 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 9.marec 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT



DELI NA