11. krog |  Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka |  22.12.2019 ob 18.30

FSK Stripy

16 : 6

Futsal klub Dobrepolje


Sodniki: Močnik Perič Aleš , Zašev Venco
Delegat: Vetrih Vlado
Št. gledalcev: 40

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

FSK Stripy
Z
KMN Oplast Kobarid 2 : 7 FSK Stripy
P
KMN Bronx Škofije 6 : 1 FSK Stripy
Z
FSK Stripy 16 : 6 Futsal klub Dobrepolje
Z
Dlan Logatec 4 : 14 FSK Stripy
N
FSK Stripy 8 : 8 Siliko Fortrade
Futsal klub Dobrepolje
P
KMN Bronx Škofije 6 : 2 Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 8 : 11 Siliko Fortrade
Z
Futsal klub Dobrepolje 10 : 2 Dlan Logatec
P
FSK Stripy 16 : 6 Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 7 : 8 ŠD Extrem


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FSK STRIPY 10 9 0 1 86
FK Dobrepolje 10 1 0 9 32
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FSK STRIPY 5 4 0 1 49
FK Dobrepolje 5 1 0 4 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FSK STRIPY 5 5 0 0 37
FK Dobrepolje 5 0 0 5 15



Vse medsebojne tekme

19/20  11.krog  Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka, 22.12.2019, ob 18.30  FSK Stripy - Futsal klub Dobrepolje 16:6  (9:2) 
19/20  4.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 20.10.2019, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - FSK Stripy 9:10  (5:7) 
18/19  9.krog  Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka, 16.12.2018, ob 19.00  FSK Stripy - Futsal klub Dobrepolje 8:2  (1:2) 
18/19  2.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 07.10.2018, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - FSK Stripy 1:6  (1:1) 
17/18  16.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 11.02.2018, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - FSK Stripy 0:7  (0:3) 
17/18  7.krog  Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka, 19.11.2017, ob 19.00  FSK Stripy - Futsal klub Dobrepolje 2:6  (0:1) 
16/17  9.krog  Škofja Loka, Športna dvorana Trata, 18.12.2016, ob 19.00  FSK Stripy - Futsal klub Dobrepolje 8:3  (2:1) 
16/17  2.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 23.10.2016, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - FSK Stripy 2:5  (0:3) 
14/15  14.krog  Škofja Loka, ŠD Trata, Škofja Loka, 08.03.2015, ob 15.30  - 15:0  (4:0) 
14/15  7.krog  Velike lašče, ŠD Velike lašče, 06.12.2014, ob 13.00  - 3:9  (2:5) 

11. krog
ŠD Extrem 3 : 10 KMN Bronx Škofije
Dlan Logatec 3 : 12 Siliko Fortrade
FSK Stripy 16 : 6 Futsal klub Dobrepolje

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 12 33
2 Siliko Fortrade 12 29
3 FSK Stripy 12 25
4 ŠD Extrem 12 13
5 Futsal klub Dobrepolje 12 12
6 KMN Oplast Kobarid 12 12
7 Dlan Logatec 12 0

STRELCI
1. Jan Bogataj 40
2. Aleksander Stanić 29
3. Matic Babič 24
4. Žiga Kneževič Mrak 21
5. Tod Ciuha 15
Davor Stanišič 15
7. Domen Ličen 14
8. Nejc Žagar 13
Filip Toplikar 13
10. Andraž Žlindra 12
Tevž Ivanjko 12
12. Žak Purič 11
Matej Ahčin 11
Sergej Jelovčan 11
Vanč Florjančič 11
Žiga Susman 11
17. Miha Car 10
18. Gašper Kastelic 9
19. Tilen Cupin 8
Maks Debeljak 8

DELI NA