Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
ŠD Extrem 1 : 2 KMN Slovenske gorice
Petek, 3.september 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Sevnica 1 : 6 ŽNK Celje
Sobota, 4.september 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
ŠD Košana 10 : 1 ŽNK Vrhnika
Sobota, 4.september 2021 | Pivka, Športna dvorana Skala
2. krog
ŠD Košana 9 : 4 KMN Sevnica
Sobota, 18.september 2021 | Pivka, Športna dvorana Skala
ŽNK Celje 4 : 3 KMN Slovenske gorice
Sobota, 18.september 2021 | Celje, I. Gimnazija Celje
ŽNK Vrhnika 5 : 1 ŠD Extrem
Nedelja, 19.september 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
3. krog
KMN Sevnica 4 : 5 ŽNK Vrhnika
Sobota, 25.september 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
ŠD Extrem 1 : 3 ŽNK Celje
Sobota, 25.september 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Slovenske gorice 4 : 3 ŠD Košana
Sobota, 25.september 2021 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
4. krog
ŠD Košana 5 : 2 ŠD Extrem
Sobota, 9.oktober 2021 | Pivka, Športna dvorana Skala
KMN Sevnica 2 : 10 KMN Slovenske gorice
Sobota, 9.oktober 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
ŽNK Vrhnika 2 : 5 ŽNK Celje
Nedelja, 10.oktober 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
5. krog
ŠD Extrem 8 : 2 KMN Sevnica
Sobota, 30.oktober 2021 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
ŽNK Celje 7 : 1 ŠD Košana
Sobota, 30.oktober 2021 | Celje, I. Gimnazija Celje
KMN Slovenske gorice 7 : 3 ŽNK Vrhnika
Sobota, 30.oktober 2021 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
6. krog
ŽNK Celje 17 : 4 KMN Sevnica
Sobota, 6.november 2021 | Celje, I. Gimnazija Celje
KMN Slovenske gorice 8 : 6 ŠD Extrem
Sobota, 6.november 2021 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
ŽNK Vrhnika 2 : 4 ŠD Košana
Sobota, 6.november 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
7. krog
KMN Sevnica 1 : 14 ŠD Košana
Sobota, 13.november 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Slovenske gorice 5 : 1 ŽNK Celje
Sobota, 13.november 2021 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
ŠD Extrem 5 : 5 ŽNK Vrhnika
Sobota, 13.november 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
8. krog
ŠD Košana 7 : 2 KMN Slovenske gorice
Sobota, 20.november 2021 | Pivka, Športna dvorana Skala
ŽNK Vrhnika 12 : 5 KMN Sevnica
Sobota, 20.november 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
ŽNK Celje 6 : 1 ŠD Extrem
Sobota, 20.november 2021 | Celje, I. Gimnazija Celje
9. krog
ŽNK Celje 6 : 2 ŽNK Vrhnika
Sobota, 27.november 2021 | Celje, I. Gimnazija Celje
ŠD Extrem 4 : 4 ŠD Košana
Sobota, 27.november 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Slovenske gorice 11 : 5 KMN Sevnica
Nedelja, 5.december 2021 | Voličina, Športna dvorana Voličina
10. krog
KMN Sevnica 3 : 8 ŠD Extrem
Sobota, 4.december 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
ŽNK Vrhnika 2 : 3 KMN Slovenske gorice
Sobota, 4.december 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
ŠD Košana 2 : 4 ŽNK Celje
Nedelja, 5.december 2021 | Pivka, Športna dvorana Skala
11. krog
ŠD Košana 2 : 5 ŽNK Vrhnika
Sobota, 11.december 2021 | Pivka, Športna dvorana Skala
KMN Slovenske gorice 6 : 1 ŠD Extrem
Sobota, 11.december 2021 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
ŽNK Celje 18 : 1 KMN Sevnica
Nedelja, 12.december 2021 | Celje, I. Gimnazija Celje
12. krog
ŠD Extrem 0 : 6 ŽNK Celje
Petek, 17.december 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
ŽNK Vrhnika 0 : 3 KMN Slovenske gorice
Sobota, 18.december 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
ŠD Košana 13 : 1 KMN Sevnica
Nedelja, 19.december 2021 | Pivka, Športna dvorana Skala
13. krog
KMN Sevnica 1 : 11 ŠD Extrem
Sobota, 22.januar 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
ŽNK Celje 0 : 1 ŽNK Vrhnika
Nedelja, 23.januar 2022 | Celje, I. Gimnazija Celje
KMN Slovenske gorice 3 : 3 ŠD Košana
Torek, 8.februar 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
14. krog
ŠD Košana 2 : 5 ŽNK Celje
Sobota, 29.januar 2022 | Pivka, Športna dvorana Skala
ŽNK Vrhnika 8 : 4 ŠD Extrem
Nedelja, 30.januar 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Slovenske gorice 14 : 2 KMN Sevnica
Sreda, 23.februar 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
15. krog
ŠD Extrem 4 : 6 ŠD Košana
Sobota, 19.februar 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
ŽNK Celje 3 : 5 KMN Slovenske gorice
Sobota, 19.februar 2022 | Celje, I. Gimnazija Celje
KMN Sevnica 5 : 12 ŽNK Vrhnika
Nedelja, 20.februar 2022 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
16. krog
KMN Slovenske gorice 5 : 2 ŽNK Vrhnika
Petek, 25.februar 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
ŽNK Celje 3 : 4 ŠD Košana
Nedelja, 27.februar 2022 | Celje, I. Gimnazija Celje
17. krog
ŠD Košana 4 : 7 ŽNK Celje
Sobota, 19.marec 2022 | Pivka, Športna dvorana Skala
ŽNK Vrhnika 2 : 6 KMN Slovenske gorice
Nedelja, 20.marec 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
18. krog
ŽNK Celje 7 : 1 ŠD Košana
Torek, 22.marec 2022 | Celje, I. Gimnazija Celje
19. krog
KMN Slovenske gorice 2 : 4 ŽNK Celje
Sobota, 26.marec 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
ŽNK Vrhnika 3 : 3 ŠD Košana
Sobota, 26.marec 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
20. krog
ŽNK Celje 5 : 3 KMN Slovenske gorice
Sobota, 2.april 2022 | Celje, I. Gimnazija Celje
ŠD Košana 7 : 0 ŽNK Vrhnika
Nedelja, 3.april 2022 | Pivka, Športna dvorana Skala
21. krog
KMN Slovenske gorice 3 : 2 ŽNK Celje
Petek, 8.april 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
22. krog
ŽNK Celje 4 : 3 KMN Slovenske gorice
Petek, 15.april 2022 | Celje, I. Gimnazija Celje



DELI NA