Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
ŽNK Celje 5 : 0 ŽNK Cerklje Šenčur
Sobota, 10.september 2022 | Celje,
ŠD Extrem 2 : 4 FK Lukovica
Sobota, 10.september 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
ŠD Košana 7 : 0 Futsal klub Novo mesto
Nedelja, 11.september 2022 | Pivka, Športna dvorana Skala
KMN Slovenske gorice 6 : 2 ŽNK Vrhnika
Nedelja, 11.september 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
2. krog
ŽNK Cerklje Šenčur 2 : 10 KMN Slovenske gorice
Sobota, 24.september 2022 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
FK Lukovica 1 : 4 ŽNK Celje
Sobota, 24.september 2022 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
Futsal klub Novo mesto 1 : 4 ŽNK Vrhnika
Nedelja, 25.september 2022 | Novo mesto, Športna dvorana Marof
ŠD Košana 4 : 1 ŠD Extrem
Nedelja, 25.september 2022 | Pivka, Športna dvorana Skala
3. krog
ŽNK Vrhnika 12 : 2 ŽNK Cerklje Šenčur
Sobota, 8.oktober 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
ŠD Extrem 6 : 0 Futsal klub Novo mesto
Sobota, 8.oktober 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
ŽNK Celje 7 : 6 ŠD Košana
Sobota, 8.oktober 2022 | Celje, I. Gimnazija Celje
KMN Slovenske gorice 4 : 1 FK Lukovica
Sobota, 8.oktober 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
4. krog
ŠD Košana KMN Slovenske gorice
| Pivka, Športna dvorana Skala
FK Lukovica 5 : 4 ŽNK Vrhnika
Sobota, 15.oktober 2022 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
ŠD Extrem 18:30 ŽNK Celje
Sreda, 14.december 2022 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
Futsal klub Novo mesto 20:00 ŽNK Cerklje Šenčur
Sreda, 21.december 2022 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
5. krog
ŽNK Cerklje Šenčur 3 : 8 FK Lukovica
Sobota, 29.oktober 2022 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
ŽNK Vrhnika 2 : 2 ŠD Košana
Sobota, 29.oktober 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
ŽNK Celje 9 : 3 Futsal klub Novo mesto
Sobota, 29.oktober 2022 | Celje, I. Gimnazija Celje
KMN Slovenske gorice 6 : 4 ŠD Extrem
Sobota, 29.oktober 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
6. krog
ŽNK Celje 2 : 1 KMN Slovenske gorice
Sobota, 5.november 2022 | Celje, I. Gimnazija Celje
ŠD Extrem 3 : 2 ŽNK Vrhnika
Sobota, 5.november 2022 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
Futsal klub Novo mesto 2 : 7 FK Lukovica
Nedelja, 6.november 2022 | Novo mesto, Športna dvorana Marof
ŠD Košana 11 : 3 ŽNK Cerklje Šenčur
Nedelja, 6.november 2022 | Pivka, Športna dvorana Skala
7. krog
ŽNK Cerklje Šenčur 2 : 5 ŠD Extrem
Sobota, 19.november 2022 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
KMN Slovenske gorice 8 : 1 Futsal klub Novo mesto
Sobota, 19.november 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
ŽNK Vrhnika 1 : 3 ŽNK Celje
Sobota, 19.november 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FK Lukovica 3 : 5 ŠD Košana
Sobota, 19.november 2022 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
8. krog
FK Lukovica 1 : 5 ŠD Extrem
Sobota, 26.november 2022 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
ŽNK Cerklje Šenčur 1 : 10 ŽNK Celje
Sobota, 26.november 2022 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
ŽNK Vrhnika 2 : 2 KMN Slovenske gorice
Sobota, 26.november 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
Futsal klub Novo mesto 2 : 4 ŠD Košana
Nedelja, 27.november 2022 | Novo mesto, Športna dvorana Leona Štuklja
9. krog
ŽNK Celje 6 : 1 FK Lukovica
Petek, 2.december 2022 | Celje, I. Gimnazija Celje
ŽNK Vrhnika 6 : 1 Futsal klub Novo mesto
Sobota, 3.december 2022 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Slovenske gorice 7 : 5 ŽNK Cerklje Šenčur
Sobota, 3.december 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
ŠD Extrem 2 : 2 ŠD Košana
Sobota, 3.december 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
10. krog
FK Lukovica TBD KMN Slovenske gorice
Sobota, 17.december 2022 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
ŽNK Cerklje Šenčur TBD ŽNK Vrhnika
Sobota, 17.december 2022 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
Futsal klub Novo mesto 11:00 ŠD Extrem
Nedelja, 18.december 2022 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
ŠD Košana 15:00 ŽNK Celje
Nedelja, 18.december 2022 | Pivka, Športna dvorana Skala
11. krog
ŽNK Cerklje Šenčur TBD Futsal klub Novo mesto
Sobota, 7.januar 2023 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
KMN Slovenske gorice TBD ŠD Košana
Sobota, 7.januar 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
ŽNK Vrhnika 17:00 FK Lukovica
Sobota, 7.januar 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
ŽNK Celje 18:00 ŠD Extrem
Sobota, 7.januar 2023 | Celje, I. Gimnazija Celje
12. krog
FK Lukovica TBD ŽNK Cerklje Šenčur
Sobota, 14.januar 2023 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
ŠD Extrem 19:00 KMN Slovenske gorice
Sobota, 14.januar 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Futsal klub Novo mesto 14:30 ŽNK Celje
Nedelja, 15.januar 2023 | Novo mesto, Športna dvorana Marof
ŠD Košana 15:00 ŽNK Vrhnika
Nedelja, 15.januar 2023 | Pivka, Športna dvorana Skala
13. krog
KMN Slovenske gorice TBD ŽNK Celje
Sobota, 21.januar 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
FK Lukovica TBD Futsal klub Novo mesto
Sobota, 21.januar 2023 | Lukovica, Sončna dvorana Lukovica
ŽNK Cerklje Šenčur TBD ŠD Košana
Sobota, 21.januar 2023 | Cerklje na Gorenjskem, Športna dvorana Občine Cerklje
ŽNK Vrhnika 17:00 ŠD Extrem
Sobota, 21.januar 2023 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
14. krog
ŠD Košana 15:00 FK Lukovica
Sobota, 11.februar 2023 | Pivka, Športna dvorana Skala
ŽNK Celje 18:00 ŽNK Vrhnika
Sobota, 11.februar 2023 | Celje, I. Gimnazija Celje
ŠD Extrem 19:00 ŽNK Cerklje Šenčur
Sobota, 11.februar 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Futsal klub Novo mesto 14:30 KMN Slovenske gorice
Nedelja, 12.februar 2023 | Novo mesto, Športna dvorana Marof



DELI NA