Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
KMN Bronx Škofije 3 : 4 Siliko Fortrade
Nedelja, 29.september 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
ŠD Extrem 4 : 5 FSK Stripy
Nedelja, 29.september 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KIX Ajdovščina 1 : 7 Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 29.september 2019 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
KMN Oplast Kobarid 11 : 1 Dlan Logatec
Nedelja, 29.september 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
2. krog
Futsal klub Dobrepolje 4 : 5 KMN Oplast Kobarid
Nedelja, 6.oktober 2019 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Siliko Fortrade 3 : 2 FSK Stripy
Nedelja, 6.oktober 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
Dlan Logatec 2 : 13 ŠD Extrem
Nedelja, 6.oktober 2019 | Logatec, Športna dvorana Logatec
KMN Bronx Škofije 17:00 KIX Ajdovščina
Nedelja, 6.oktober 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
3. krog
ŠD Extrem 3 : 6 Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 13.oktober 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
FSK Stripy 15 : 1 Dlan Logatec
Nedelja, 13.oktober 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
KMN Oplast Kobarid 0 : 11 KMN Bronx Škofije
Nedelja, 13.oktober 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KIX Ajdovščina 18:00 Siliko Fortrade
Nedelja, 13.oktober 2019 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
4. krog
KMN Bronx Škofije 16:00 ŠD Extrem
Nedelja, 20.oktober 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Futsal klub Dobrepolje 17:00 FSK Stripy
Nedelja, 20.oktober 2019 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
KIX Ajdovščina 18:00 KMN Oplast Kobarid
Nedelja, 20.oktober 2019 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
Siliko Fortrade 19:00 Dlan Logatec
Nedelja, 20.oktober 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
5. krog
ŠD Extrem 15:30 KIX Ajdovščina
Nedelja, 27.oktober 2019 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
FSK Stripy 16:00 KMN Bronx Škofije
Nedelja, 27.oktober 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
Dlan Logatec 18:00 Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 27.oktober 2019 | Logatec, Športna dvorana Logatec
KMN Oplast Kobarid 18:00 Siliko Fortrade
Nedelja, 27.oktober 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
6. krog
Siliko Fortrade TBD Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 10.november 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije TBD Dlan Logatec
Nedelja, 10.november 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
KIX Ajdovščina TBD FSK Stripy
Nedelja, 10.november 2019 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
KMN Oplast Kobarid TBD ŠD Extrem
Nedelja, 10.november 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
7. krog
ŠD Extrem TBD Siliko Fortrade
Nedelja, 17.november 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
FSK Stripy TBD KMN Oplast Kobarid
Nedelja, 17.november 2019 | ,
Dlan Logatec TBD KIX Ajdovščina
Nedelja, 17.november 2019 | Logatec, Športna dvorana Logatec
Futsal klub Dobrepolje TBD KMN Bronx Škofije
Nedelja, 17.november 2019 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
8. krog
Siliko Fortrade TBD KMN Bronx Škofije
Nedelja, 24.november 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
Futsal klub Dobrepolje TBD KIX Ajdovščina
Nedelja, 24.november 2019 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Dlan Logatec TBD KMN Oplast Kobarid
Nedelja, 24.november 2019 | Logatec, Športna dvorana Logatec
FSK Stripy TBD ŠD Extrem
Nedelja, 24.november 2019 | ,
9. krog
FSK Stripy TBD Siliko Fortrade
Nedelja, 1.december 2019 | ,
ŠD Extrem TBD Dlan Logatec
Nedelja, 1.december 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Oplast Kobarid TBD Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 1.december 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KIX Ajdovščina TBD KMN Bronx Škofije
Nedelja, 1.december 2019 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
10. krog
Siliko Fortrade TBD KIX Ajdovščina
Nedelja, 15.december 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije TBD KMN Oplast Kobarid
Nedelja, 15.december 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Futsal klub Dobrepolje TBD ŠD Extrem
Nedelja, 15.december 2019 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Dlan Logatec TBD FSK Stripy
Nedelja, 15.december 2019 | Logatec, Športna dvorana Logatec
11. krog
Dlan Logatec TBD Siliko Fortrade
Nedelja, 22.december 2019 | Logatec, Športna dvorana Logatec
FSK Stripy TBD Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 22.december 2019 | ,
ŠD Extrem TBD KMN Bronx Škofije
Nedelja, 22.december 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Oplast Kobarid TBD KIX Ajdovščina
Nedelja, 22.december 2019 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
12. krog
Siliko Fortrade TBD KMN Oplast Kobarid
Nedelja, 12.januar 2020 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KIX Ajdovščina TBD ŠD Extrem
Nedelja, 12.januar 2020 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
KMN Bronx Škofije TBD FSK Stripy
Nedelja, 12.januar 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Futsal klub Dobrepolje TBD Dlan Logatec
Nedelja, 12.januar 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
13. krog
Futsal klub Dobrepolje TBD Siliko Fortrade
Nedelja, 19.januar 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Dlan Logatec TBD KMN Bronx Škofije
Nedelja, 19.januar 2020 | Logatec, Športna dvorana Logatec
FSK Stripy TBD KIX Ajdovščina
Nedelja, 19.januar 2020 | ,
ŠD Extrem TBD KMN Oplast Kobarid
Nedelja, 19.januar 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
14. krog
Siliko Fortrade TBD ŠD Extrem
Nedelja, 26.januar 2020 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Oplast Kobarid TBD FSK Stripy
Nedelja, 26.januar 2020 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KIX Ajdovščina TBD Dlan Logatec
Nedelja, 26.januar 2020 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
KMN Bronx Škofije TBD Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 26.januar 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije



DELI NA