Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Siliko Rem Power 4 : 4 KMN Bronx Škofije
Sreda, 27.februar 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FC Litija 6 : 3 Benedikt avtodeli Džauš
Četrtek, 28.februar 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
FutureNet Maribor 2 : 3 FSK Stripy
Četrtek, 28.februar 2019 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
2. krog
KMN Bronx Škofije 1 : 0 FutureNet Maribor
Nedelja, 10.marec 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC Litija 4 : 4 Siliko Rem Power
Nedelja, 10.marec 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
Benedikt avtodeli Džauš 2 : 8 FSK Stripy
Nedelja, 10.marec 2019 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
3. krog
Siliko Korektbau 2 : 2 Benedikt avtodeli Džauš
Torek, 12.marec 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FSK Stripy 8 : 0 KMN Bronx Škofije
Torek, 12.marec 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
FutureNet Maribor 4 : 6 FC Litija
Torek, 12.marec 2019 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
4. krog
Benedikt avtodeli Džauš 0 : 5 KMN Bronx Škofije
Torek, 26.marec 2019 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
Siliko Korektbau 4 : 3 FutureNet Maribor
Sreda, 17.april 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FC Litija 7 : 6 FSK Stripy
Četrtek, 18.april 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
5. krog
FutureNet Maribor 6 : 2 Benedikt avtodeli Džauš
Nedelja, 7.april 2019 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
KMN Bronx Škofije 3 : 5 FC Litija
Nedelja, 7.april 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FSK Stripy 20:15 Siliko Korektbau
Sreda, 24.april 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
6. krog
KMN Bronx Škofije 4 : 5 Siliko Korektbau
Nedelja, 14.april 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Benedikt avtodeli Džauš 4 : 6 FC Litija
Nedelja, 14.april 2019 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
FSK Stripy 7 : 3 FutureNet Maribor
Nedelja, 14.april 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
7. krog
FutureNet Maribor 12:00 KMN Bronx Škofije
Ponedeljek, 22.april 2019 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
Siliko Korektbau 18:00 FC Litija
Ponedeljek, 22.april 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FSK Stripy 19:00 Benedikt avtodeli Džauš
Ponedeljek, 22.april 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
8. krog
KMN Bronx Škofije 18:00 FSK Stripy
Četrtek, 2.maj 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Benedikt avtodeli Džauš 18:00 Siliko Korektbau
Četrtek, 2.maj 2019 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
FC Litija 20:00 FutureNet Maribor
Četrtek, 2.maj 2019 | Litija, Športna dvorana Litija
9. krog
FutureNet Maribor 12:00 Siliko Korektbau
Nedelja, 5.maj 2019 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
KMN Bronx Škofije 17:00 Benedikt avtodeli Džauš
Nedelja, 5.maj 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FSK Stripy 19:00 FC Litija
Nedelja, 5.maj 2019 | Škofja Loka, Športna dvorana Trata Škofja Loka
10. krog
Benedikt avtodeli Džauš 18:00 FutureNet Maribor
Nedelja, 12.maj 2019 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
Siliko Korektbau 18:00 FSK Stripy
Nedelja, 12.maj 2019 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
FC Litija 18:00 KMN Bronx Škofije
Nedelja, 12.maj 2019 | Litija, Športna dvorana Litija



DELI NA