Delegiranje






Datum, ura Tekma Sodniki Delegat
15.11.2019, 20.00 KMN Sevnica : KMN Oplast Kobarid Prvi sodnik:
Veselič Dejan
Drugi sodnik:
Hozyan Uroš
Damiš Stanislav
15.11.2019, 20.00 Dobovec Pivovarna Kozel : Siliko Prvi sodnik:
Jurič Dražen
Drugi sodnik:
Kovačič Rade
Narat Andrej
15.11.2019, 20.00 FC Hiša daril Ptuj : KMN Tomaž Šic Bar Prvi sodnik:
Božič Alen
Drugi sodnik:
Rustja Matej
Močnik Vlado
15.11.2019, 20.30 KMN Bronx Škofije : FSK Stripy Prvi sodnik:
Korošec Gregor
Drugi sodnik:
Maksimović Igor
Gliha Bojan
15.11.2019, 20.00 KMN Meteorplast : Futsal klub Kebelj Prvi sodnik:
Zahović Admir
Drugi sodnik:
Mustafić Jasmin
Grošić Irfet
15.11.2019, 20.00 KMN Miklavž TBS team24 : ŠD Extrem Prvi sodnik:
Koritnik Matjaž
Drugi sodnik:
Žaberl Robi
Kramberger Blaž
15.11.2019, 20.00 Futsal klub Dobrepolje : MNK Kix Ajdovščina Prvi sodnik:
Barkovič Jože
Drugi sodnik:
Dimic Sebastijan
Majcen Jani
16.11.2019, 20.00 Dlan Logatec : Mlinše Prvi sodnik:
Močnik Perič Aleš
Drugi sodnik:
Maksimović Igor
Zalokar Pavel
17.11.2019, 11.00 KMN Meteorplast : KMN Sevnica Prvi sodnik:
Žekš Aleš
Drugi sodnik:
Petek Jernej
Novak Jožef
17.11.2019, 15.30 KN Oplotnica : FC Litija Prvi sodnik:
Jurič Dražen
Drugi sodnik:
Veselič Dejan
Grošić Irfet
17.11.2019, 16.00 KMN Slovenske gorice : FC Hiša daril Ptuj Prvi sodnik:
Zahović Admir
Drugi sodnik:
Žekš Aleš
Kovačič Gregor
17.11.2019, 18.00 FK Dobovec : KMN Tomaž Šic bar Prvi sodnik:
Plečko Simon
Drugi sodnik:
Pirš Matjaž
Močnik Vlado
17.11.2019, 17.00 Futsal klub Dobrepolje : KMN Bronx Škofije Prvi sodnik:
Koritnik Matjaž
Drugi sodnik:
Žaberl Robi
Vetrih Vlado
17.11.2019, 17.30 ŠD Extrem : Siliko Fortrade Prvi sodnik:
Barkovič Jože
Drugi sodnik:
Dimic Sebastijan
Velić Sadet
17.11.2019, 18.30 FSK Stripy : KMN Oplast Kobarid Prvi sodnik:
Močnik Perič Aleš
Drugi sodnik:
Maksimović Igor
Bezjak Dušan
16.11.2019, 12.00 KMN Meteorplast : KMN Slovenske gorice Prvi sodnik:
Sakelšek Aleš
Drugi sodnik:
Milošič Iztok
Novak Jožef
16.11.2019, 15.30 ŠD Extrem : FC Litija Prvi sodnik:
Maksimović Igor
Drugi sodnik:
Močnik Perič Aleš
Žibert Marjan
16.11.2019, 18.00 KMN Bronx Škofije : KMN Oplast Kobarid Prvi sodnik:
Korošec Gregor
Drugi sodnik:
Božič Alen
Ostanek Anže
17.11.2019, 12.00 KMN Miklavž TBS team24 : KMN Meteorplast Prvi sodnik:
Pirš Matjaž
Kokol Miro
17.11.2019, 14.00 ŠD Mlinše : KMN Slovenske gorice Prvi sodnik:
Maksimović Igor
Majcen Jani
17.11.2019, 14.00 FC Hiša daril Ptuj : KMN Sveta Trojica Prvi sodnik:
Plečko Simon
Kramberger Blaž
17.11.2019, 15.00 ŠD Extrem : FSK Stripy Prvi sodnik:
Dimic Sebastijan
Velić Sadet
17.11.2019, 16.00 NK Ribnica : Futsal klub Dobrepolje Prvi sodnik:
Zalokar Jan
Zalokar Pavel
16.11.2019, 10.00 KMN Slovenske gorice : Futsal klub Dobovec Prvi sodnik:
Žaberl Robi
Kovačič Gregor
16.11.2019, 11.00 KMN Sevnica : FC Litija Prvi sodnik:
Žaberl Robi
Kovačič Gregor
16.11.2019, 12.00 KMN Meteorplast : KMN Slovenske gorice Prvi sodnik:
Žaberl Robi
Kovačič Gregor
16.11.2019, 13.00 FC Litija : Futsal klub Dobovec Prvi sodnik:
Žaberl Robi
Kovačič Gregor
16.11.2019, 14.00 KMN Meteorplast : KMN Sevnica Prvi sodnik:
Žaberl Robi
Kovačič Gregor
16.11.2019, 14.00 KMN Oplast Kobarid : KMN Bronx Škofije Prvi sodnik:
Rustja Matej
Kuščer Sendi
16.11.2019, 15.00 KMN Oplast Kobarid : ŠD Extrem Prvi sodnik:
Rustja Matej
Kuščer Sendi
16.11.2019, 16.00 KMN Bronx Škofije : NK Ribnica Prvi sodnik:
Rustja Matej
Kuščer Sendi
16.11.2019, 17.00 KMN Bronx Škofije : ŠD Extrem Prvi sodnik:
Rustja Matej
Kuščer Sendi
16.11.2019, 18.00 NK Ribnica : KMN Oplast Kobarid Prvi sodnik:
Rustja Matej
Kuščer Sendi
16.11.2019, 15.45 KMN SEVNICA : KMN Slovenske gorice Prvi sodnik:
Dimic Sebastijan
Drugi sodnik:
Barkovič Jože
Kramberger Blaž
17.11.2019, 16.00 ŽNK Celje : ŽNK Vrhnika Prvi sodnik:
Petek Jernej
Drugi sodnik:
Milošič Iztok
Narat Andrej
22.11.2019, 20.00 KMN Oplast Kobarid : FC Hiša daril Ptuj
22.11.2019, 20.30 KMN Tomaž Šic Bar : KMN Bronx Škofije
22.11.2019, 20.30 Siliko : FC Litija
22.11.2019, 19.30 ŠD Extrem : Futsal klub Dobrepolje
22.11.2019, 20.30 Futsal klub Kebelj : KMN Miklavž TBS team24
23.11.2019, 19.00 KMN Meteorplast : Dlan Logatec
23.11.2019, 20.00 MNK Kix Ajdovščina : Mlinše
24.11.2019, 11.00 KMN Meteorplast : KMN Tomaž Šic bar
24.11.2019, 15.30 KN Oplotnica : KMN Sevnica
24.11.2019, 18.00 FK Dobovec : KMN Slovenske gorice
24.11.2019, 19.00 FC Hiša daril Ptuj : FC Litija
24.11.2019, 18.00 Dlan Logatec : KMN Oplast Kobarid
24.11.2019, 18.30 FSK Stripy : ŠD Extrem
24.11.2019, 19.00 Siliko Fortrade : KMN Bronx Škofije
23.11.2019, 16.00 FC Litija : FC Siliko
23.11.2019, 17.30 KMN Oplast Kobarid : ŠD Extrem
24.11.2019, 10.00 KMN Sveta Trojica : KMN Miklavž TBS team24
24.11.2019, 13.30 KMN Meteorplast : KMN Slovenske gorice
24.11.2019, 15.00 FC Hiša daril Ptuj : ŠD Mlinše
24.11.2019, 14.30 Futsal klub Dobrepolje : KMN Bronx Škofije
24.11.2019, 16.30 FSK Stripy : NK Ribnica
23.11.2019, 10.00 KMN Meteorplast : FC Litija
23.11.2019, 11.00 KMN Sevnica : Futsal klub Dobovec
23.11.2019, 12.00 FC Litija : KMN Slovenske gorice
23.11.2019, 13.00 KMN Meteorplast : Futsal klub Dobovec
23.11.2019, 14.00 KMN Sevnica : KMN Slovenske gorice
23.11.2019, 11.00 ŠD Extrem : Futsal Olimpija
23.11.2019, 12.00 Futsal klub Dobrepolje : KMN Oplast Kobarid
23.11.2019, 13.00 Futsal Olimpija : KMN Bronx Škofije
23.11.2019, 14.00 ŠD Extrem : Futsal klub Dobrepolje
23.11.2019, 15.00 KMN Oplast Kobarid : Futsal Olimpija
23.11.2019, 16.00 Futsal klub Dobrepolje : KMN Bronx Škofije
22.11.2019, 20.00 KMN Slovenske gorice : ŽNK Celje
24.11.2019, 16.00 ŽNK Vrhnika : ŠD Košana
27.11.2019, 20.30 FSK Stripy : Dobovec Pivovarna Kozel
29.11.2019, 20.00 FC Litija : KMN Sevnica
29.11.2019, 20.00 KMN Oplast Kobarid : KMN Bronx Škofije
29.11.2019, 20.30 KMN Tomaž Šic Bar : Dobovec Pivovarna Kozel
29.11.2019, 20.30 FSK Stripy : Siliko
29.11.2019, 20.00 Futsal klub Dobrepolje : Futsal klub Kebelj
29.11.2019, 20.15 Mlinše : ŠD Extrem
30.11.2019, 20.00 Dlan Logatec : MNK Kix Ajdovščina
01.12.2019, 14.30 KMN Sevnica : FC Litija
01.12.2019, 16.00 KMN Tomaž Šic bar : KN Oplotnica
01.12.2019, 18.00 FK Dobovec : FC Hiša daril Ptuj
27.11.2019, 20.00 Siliko Fortrade : Futsal klub Dobrepolje Prvi sodnik:
Močnik Perič Aleš
Drugi sodnik:
Zalokar Jan
Velić Sadet
01.12.2019, 16.00 ŠD Extrem : Dlan Logatec
01.12.2019, 18.00 KMN Oplast Kobarid : Futsal klub Dobrepolje
01.12.2019, 18.30 FSK Stripy : Siliko Fortrade
30.11.2019, 17.00 ŠD Extrem : KMN Bronx Škofije
30.11.2019, 17.00 FC Siliko : KMN Oplast Kobarid
01.12.2019, 12.00 KMN Miklavž TBS team24 : FC Hiša daril Ptuj
01.12.2019, 14.00 ŠD Mlinše : KMN Meteorplast
01.12.2019, 16.00 NK Ribnica : ŠD Extrem
30.11.2019, 18.00 ŽNK Celje : KMN SEVNICA
01.12.2019, 14.00 ŠD Košana : KMN Slovenske gorice
04.12.2019, 20.00 FC Hiša daril Ptuj : KMN Sevnica
06.12.2019, 20.00 Dobovec Pivovarna Kozel : KMN Oplast Kobarid
06.12.2019, 20.30 FSK Stripy : FC Litija
06.12.2019, 20.30 Siliko : KMN Tomaž Šic Bar
06.12.2019, 20.00 KMN Miklavž TBS team24 : Dlan Logatec
06.12.2019, 20.00 KMN Meteorplast : Futsal klub Dobrepolje
06.12.2019, 20.30 Futsal klub Kebelj : Mlinše
07.12.2019, 19.00 MNK Kix Ajdovščina : ŠD Extrem
07.12.2019, 10.00 Futsal klub Dobrepolje : Futsal Olimpija
07.12.2019, 11.00 NK Ribnica : ŠD Extrem
07.12.2019, 12.00 KMN Oplast Kobarid : KMN Bronx Škofije
07.12.2019, 13.00 Futsal klub Dobrepolje : NK Ribnica
07.12.2019, 14.00 KMN Oplast Kobarid : Futsal Olimpija
07.12.2019, 15.00 KMN Bronx Škofije : ŠD Extrem

DELI NA