Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
FK Dobovec 0 : 9 KMN Bronx Škofije
Nedelja, 20.september 2020 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
KMN Sevnica 2 : 8 KMN Meteorplast
Nedelja, 20.september 2020 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Senčila Senica Oplotnica 2 : 4 Siliko Fortrade
Nedelja, 20.september 2020 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
KMN Tomaž 1 : 11 ŠD Mlinše
Nedelja, 20.september 2020 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
ŠD Extrem 11 : 0 FC Hiša daril Ptuj
Nedelja, 20.september 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Oplast Kobarid 2 : 7 Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 20.september 2020 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
FC Litija 11 : 4 Futsal klub Trzin
Nedelja, 20.september 2020 | Litija, Športna dvorana Litija
2. krog
ŠD Mlinše 5 : 2 Senčila Senica Oplotnica
Nedelja, 4.oktober 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Meteorplast 18 : 2 KMN Tomaž
Nedelja, 4.oktober 2020 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal klub Trzin 21 : 0 KMN Sevnica
Nedelja, 4.oktober 2020 | Ljubljana, Športna dvorana Baza
FK Dobovec 6 : 11 FC Litija
Nedelja, 4.oktober 2020 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
KMN Bronx Škofije 4 : 1 Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 4.oktober 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC Hiša daril Ptuj 4 : 10 KMN Oplast Kobarid
Nedelja, 4.oktober 2020 | Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj
Siliko Fortrade 6 : 1 ŠD Extrem
Nedelja, 4.oktober 2020 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
3. krog
KMN Sevnica 6 : 4 FK Dobovec
Nedelja, 11.oktober 2020 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Senčila Senica Oplotnica 3 : 11 KMN Meteorplast
Nedelja, 11.oktober 2020 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
ŠD Extrem 2 : 2 ŠD Mlinše
Nedelja, 11.oktober 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Tomaž 2 : 12 Futsal klub Trzin
Nedelja, 11.oktober 2020 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal klub Dobrepolje 5 : 2 FC Hiša daril Ptuj
Nedelja, 11.oktober 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
FC Litija 3 : 1 KMN Bronx Škofije
Nedelja, 11.oktober 2020 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Oplast Kobarid 3 : 6 Siliko Fortrade
Sreda, 17.marec 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
4. krog
KMN Bronx Škofije 5 : 0 FC Hiša daril Ptuj
Nedelja, 18.oktober 2020 | , Športna dvorana Burja, Škofije
ŠD Mlinše 9 : 4 KMN Oplast Kobarid
Nedelja, 18.oktober 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Futsal klub Trzin 5 : 5 Senčila Senica Oplotnica
Nedelja, 18.oktober 2020 | Ljubljana, Športna dvorana Baza
FK Dobovec 5 : 3 KMN Tomaž
Nedelja, 18.oktober 2020 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
FC Litija 11 : 1 KMN Sevnica
Nedelja, 18.oktober 2020 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Meteorplast 5 : 1 ŠD Extrem
Torek, 16.marec 2021 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Siliko Fortrade 3 : 1 Futsal klub Dobrepolje
Sreda, 24.marec 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
5. krog
ŠD Extrem 7 : 5 Futsal klub Trzin
Sobota, 6.marec 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Futsal klub Dobrepolje 1 : 4 ŠD Mlinše
Sobota, 6.marec 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Sevnica 4 : 20 KMN Bronx Škofije
Nedelja, 7.marec 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Senčila Senica Oplotnica 7 : 4 FK Dobovec
Nedelja, 7.marec 2021 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
KMN Tomaž 0 : 15 FC Litija
Nedelja, 7.marec 2021 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
FC Hiša daril Ptuj 1 : 7 Siliko Fortrade
Nedelja, 7.marec 2021 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
KMN Oplast Kobarid 0 : 12 KMN Meteorplast
Nedelja, 7.marec 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
6. krog
KMN Sevnica 4 : 6 KMN Tomaž
Nedelja, 14.marec 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Meteorplast 9 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 14.marec 2021 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal klub Trzin 3 : 2 KMN Oplast Kobarid
Nedelja, 14.marec 2021 | Ljubljana, Športna dvorana Baza
KMN Bronx Škofije 1 : 2 Siliko Fortrade
Nedelja, 14.marec 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
ŠD Mlinše 1 : 7 FC Hiša daril Ptuj
Nedelja, 14.marec 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
FK Dobovec 1 : 6 ŠD Extrem
Nedelja, 14.marec 2021 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
FC Litija 17 : 1 Senčila Senica Oplotnica
Nedelja, 14.marec 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
7. krog
Futsal klub Dobrepolje 17 : 7 Futsal klub Trzin
Sobota, 20.marec 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
Senčila Senica Oplotnica 19 : 6 KMN Sevnica
Nedelja, 21.marec 2021 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
FC Hiša daril Ptuj 0 : 5 KMN Meteorplast
Nedelja, 21.marec 2021 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
KMN Tomaž 4 : 8 KMN Bronx Škofije
Nedelja, 21.marec 2021 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Siliko Fortrade 9 : 2 ŠD Mlinše
Nedelja, 21.marec 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
ŠD Extrem 4 : 4 FC Litija
Nedelja, 21.marec 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Oplast Kobarid 0 : 5 FK Dobovec
Nedelja, 21.marec 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
8. krog
KMN Sevnica 0 : 14 ŠD Extrem
Nedelja, 28.marec 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Meteorplast 2 : 2 Siliko Fortrade
Nedelja, 28.marec 2021 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal klub Trzin 4 : 6 FC Hiša daril Ptuj
Nedelja, 28.marec 2021 | Ljubljana, Športna dvorana Baza
KMN Tomaž 3 : 4 Senčila Senica Oplotnica
Nedelja, 28.marec 2021 | Ljutomer, ŠIC Ljutomer
KMN Bronx Škofije 6 : 3 ŠD Mlinše
Nedelja, 28.marec 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FC Litija 15 : 0 KMN Oplast Kobarid
Nedelja, 28.marec 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
FK Dobovec 5 : 6 Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 28.marec 2021 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
9. krog
ŠD Mlinše 2 : 7 KMN Meteorplast
Nedelja, 18.april 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Senčila Senica Oplotnica 3 : 8 KMN Bronx Škofije
Nedelja, 18.april 2021 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
FC Hiša daril Ptuj 9 : 3 FK Dobovec
Nedelja, 18.april 2021 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
Siliko Fortrade 12 : 6 Futsal klub Trzin
Nedelja, 18.april 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
ŠD Extrem 14 : 4 KMN Tomaž
Nedelja, 18.april 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Oplast Kobarid 2 : 3 KMN Sevnica
Nedelja, 18.april 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Futsal klub Dobrepolje 2 : 11 FC Litija
Nedelja, 18.april 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
10. krog
KMN Sevnica 14:30 Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 25.april 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Senčila Senica Oplotnica 15:30 ŠD Extrem
Nedelja, 25.april 2021 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
KMN Tomaž 16:00 KMN Oplast Kobarid
Nedelja, 25.april 2021 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
KMN Bronx Škofije 16:00 KMN Meteorplast
Nedelja, 25.april 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Futsal klub Trzin 16:00 ŠD Mlinše
Nedelja, 25.april 2021 | Ljubljana, Športna dvorana Baza
FK Dobovec 17:00 Siliko Fortrade
Nedelja, 25.april 2021 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
FC Litija 18:00 FC Hiša daril Ptuj
Nedelja, 25.april 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
11. krog
ŠD Mlinše 15:00 FK Dobovec
Torek, 27.april 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Meteorplast 15:00 Futsal klub Trzin
Torek, 27.april 2021 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
ŠD Extrem 16:00 KMN Bronx Škofije
Torek, 27.april 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
FC Hiša daril Ptuj 16:00 KMN Sevnica
Torek, 27.april 2021 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
KMN Oplast Kobarid 18:00 Senčila Senica Oplotnica
Torek, 27.april 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Futsal klub Dobrepolje 19:00 KMN Tomaž
Torek, 27.april 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
Siliko Fortrade 20:00 FC Litija
Torek, 27.april 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
12. krog
KMN Sevnica 14:30 Siliko Fortrade
Nedelja, 2.maj 2021 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
Senčila Senica Oplotnica 15:30 Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 2.maj 2021 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
KMN Tomaž 16:00 FC Hiša daril Ptuj
Nedelja, 2.maj 2021 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
KMN Bronx Škofije 16:00 Futsal klub Trzin
Nedelja, 2.maj 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
FK Dobovec 17:00 KMN Meteorplast
Nedelja, 2.maj 2021 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
ŠD Extrem 17:00 KMN Oplast Kobarid
Nedelja, 2.maj 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
FC Litija 18:00 ŠD Mlinše
Nedelja, 2.maj 2021 | Litija, Športna dvorana Litija
13. krog
Futsal klub Dobrepolje 16:00 ŠD Extrem
Sobota, 8.maj 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
ŠD Mlinše 15:00 KMN Sevnica
Nedelja, 9.maj 2021 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Meteorplast 15:00 FC Litija
Nedelja, 9.maj 2021 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal klub Trzin 16:00 FK Dobovec
Nedelja, 9.maj 2021 | Ljubljana, Športna dvorana Baza
FC Hiša daril Ptuj 16:00 Senčila Senica Oplotnica
Nedelja, 9.maj 2021 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
Siliko Fortrade 17:00 KMN Tomaž
Nedelja, 9.maj 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Oplast Kobarid 18:00 KMN Bronx Škofije
Nedelja, 9.maj 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid



DELI NA