Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
FK Dobovec KMN Meteorplast Šic bar
| Rogatec, Športna dvorana Rogatec
KMN Slovenske gorice 10 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 24.september 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
KMN Benedikt 3 : 4 ŠD Mlinše
Sobota, 24.september 2022 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
KMN Sevnica 6 : 4 NK Ribnica
Sobota, 24.september 2022 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Bronx Škofije 1 : 11 ŠD Extrem
Sobota, 24.september 2022 | Koper, Športna dvorana OŠ Koper
2. krog
NK Ribnica 7 : 3 KMN Benedikt
Petek, 30.september 2022 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
NK Duplek 4 : 7 KMN Sevnica
Sobota, 1.oktober 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
Futsal klub Dobrepolje 12 : 0 KMN Bronx Škofije
Sobota, 1.oktober 2022 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Slovenske gorice 4 : 6 ŠD Mlinše
Sobota, 1.oktober 2022 | Voličina, Športna dvorana Voličina
ŠD Extrem 17:30 FK Dobovec
Četrtek, 20.oktober 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
3. krog
FK Dobovec 13:00 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 8.oktober 2022 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
ŠD Mlinše 15:00 KMN Bronx Škofije
Sobota, 8.oktober 2022 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Meteorplast Šic bar 16:00 ŠD Extrem
Sobota, 8.oktober 2022 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
KMN Benedikt 16:00 NK Duplek
Sobota, 8.oktober 2022 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
KMN Slovenske gorice 12:00 NK Ribnica
Nedelja, 9.oktober 2022 | Voličina, Športna dvorana Voličina
4. krog
KMN Sevnica TBD KMN Benedikt
Sobota, 15.oktober 2022 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
NK Ribnica TBD KMN Bronx Škofije
Sobota, 15.oktober 2022 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
NK Duplek 12:00 KMN Slovenske gorice
Sobota, 15.oktober 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
ŠD Mlinše 15:00 FK Dobovec
Sobota, 15.oktober 2022 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Futsal klub Dobrepolje 16:00 KMN Meteorplast Šic bar
Sobota, 15.oktober 2022 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
5. krog
ŠD Extrem TBD Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 22.oktober 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Slovenske gorice TBD KMN Sevnica
Sobota, 22.oktober 2022 | Voličina, Športna dvorana Voličina
KMN Bronx Škofije TBD NK Duplek
Sobota, 22.oktober 2022 | Koper, Športna dvorana OŠ Koper
FK Dobovec 13:00 NK Ribnica
Sobota, 22.oktober 2022 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
KMN Meteorplast Šic bar 16:00 ŠD Mlinše
Sobota, 22.oktober 2022 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
6. krog
NK Ribnica 18:30 KMN Meteorplast Šic bar
Sreda, 26.oktober 2022 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
KMN Sevnica TBD KMN Bronx Škofije
Sobota, 29.oktober 2022 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
NK Duplek 12:00 FK Dobovec
Sobota, 29.oktober 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
ŠD Mlinše 15:00 ŠD Extrem
Sobota, 29.oktober 2022 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Benedikt 16:00 KMN Slovenske gorice
Sobota, 29.oktober 2022 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
7. krog
KMN Bronx Škofije TBD KMN Benedikt
Sobota, 12.november 2022 | Koper, Športna dvorana OŠ Koper
ŠD Extrem TBD NK Ribnica
Sobota, 12.november 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
FK Dobovec 13:00 KMN Sevnica
Sobota, 12.november 2022 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
Futsal klub Dobrepolje 16:00 ŠD Mlinše
Sobota, 12.november 2022 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Meteorplast Šic bar 17:00 NK Duplek
Sobota, 12.november 2022 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
8. krog
NK Ribnica TBD Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 19.november 2022 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
KMN Sevnica TBD KMN Meteorplast Šic bar
Sobota, 19.november 2022 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Slovenske gorice TBD KMN Bronx Škofije
Sobota, 19.november 2022 | Voličina, Športna dvorana Voličina
NK Duplek 12:00 ŠD Extrem
Sobota, 19.november 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
KMN Benedikt 16:00 FK Dobovec
Sobota, 19.november 2022 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
9. krog
ŠD Extrem TBD KMN Sevnica
Sobota, 26.november 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
FK Dobovec 13:00 KMN Slovenske gorice
Sobota, 26.november 2022 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
ŠD Mlinše 15:00 NK Ribnica
Sobota, 26.november 2022 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Meteorplast Šic bar 16:00 KMN Benedikt
Sobota, 26.november 2022 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal klub Dobrepolje 16:00 NK Duplek
Sobota, 26.november 2022 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
10. krog
KMN Sevnica TBD Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 3.december 2022 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Slovenske gorice TBD KMN Meteorplast Šic bar
Sobota, 3.december 2022 | Voličina, Športna dvorana Voličina
KMN Bronx Škofije TBD FK Dobovec
Sobota, 3.december 2022 | Koper, Športna dvorana OŠ Koper
NK Duplek 12:00 ŠD Mlinše
Sobota, 3.december 2022 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
KMN Benedikt 16:00 ŠD Extrem
Sobota, 3.december 2022 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
11. krog
ŠD Extrem TBD KMN Slovenske gorice
Sobota, 17.december 2022 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
NK Ribnica TBD NK Duplek
Sobota, 17.december 2022 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
ŠD Mlinše 15:00 KMN Sevnica
Sobota, 17.december 2022 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Futsal klub Dobrepolje 16:00 KMN Benedikt
Sobota, 17.december 2022 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Meteorplast Šic bar 16:00 KMN Bronx Škofije
Sobota, 17.december 2022 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
12. krog
NK Ribnica TBD KMN Sevnica
Sobota, 7.januar 2023 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
ŠD Extrem TBD KMN Bronx Škofije
Sobota, 7.januar 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
ŠD Mlinše 15:00 KMN Benedikt
Sobota, 7.januar 2023 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Futsal klub Dobrepolje 16:00 KMN Slovenske gorice
Sobota, 7.januar 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Meteorplast Šic bar 16:00 FK Dobovec
Sobota, 7.januar 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
13. krog
KMN Bronx Škofije TBD Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 14.januar 2023 | Koper, Športna dvorana OŠ Koper
ŠD Mlinše TBD KMN Slovenske gorice
Sobota, 14.januar 2023 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Sevnica TBD NK Duplek
Sobota, 14.januar 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
FK Dobovec 13:00 ŠD Extrem
Sobota, 14.januar 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
KMN Benedikt 16:00 NK Ribnica
Sobota, 14.januar 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
14. krog
NK Ribnica TBD KMN Slovenske gorice
Sobota, 21.januar 2023 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
KMN Bronx Škofije TBD ŠD Mlinše
Sobota, 21.januar 2023 | Koper, Športna dvorana OŠ Koper
ŠD Extrem TBD KMN Meteorplast Šic bar
Sobota, 21.januar 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
NK Duplek 12:00 KMN Benedikt
Sobota, 21.januar 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
Futsal klub Dobrepolje 16:00 FK Dobovec
Sobota, 21.januar 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
15. krog
KMN Bronx Škofije TBD NK Ribnica
Sobota, 28.januar 2023 | Koper, Športna dvorana OŠ Koper
KMN Slovenske gorice TBD NK Duplek
Sobota, 28.januar 2023 | Voličina, Športna dvorana Voličina
FK Dobovec 13:00 ŠD Mlinše
Sobota, 28.januar 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
KMN Meteorplast Šic bar 16:00 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 28.januar 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
KMN Benedikt 16:00 KMN Sevnica
Sobota, 28.januar 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
16. krog
KMN Sevnica TBD KMN Slovenske gorice
Sobota, 4.februar 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
NK Ribnica TBD FK Dobovec
Sobota, 4.februar 2023 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
NK Duplek 12:00 KMN Bronx Škofije
Sobota, 4.februar 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
ŠD Mlinše 15:00 KMN Meteorplast Šic bar
Sobota, 4.februar 2023 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Futsal klub Dobrepolje 16:00 ŠD Extrem
Sobota, 4.februar 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
17. krog
ŠD Extrem TBD ŠD Mlinše
Sobota, 18.februar 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Bronx Škofije TBD KMN Sevnica
Sobota, 18.februar 2023 | Koper, Športna dvorana OŠ Koper
KMN Slovenske gorice TBD KMN Benedikt
Sobota, 18.februar 2023 | Voličina, Športna dvorana Voličina
FK Dobovec 13:00 NK Duplek
Sobota, 18.februar 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
KMN Meteorplast Šic bar 16:00 NK Ribnica
Sobota, 18.februar 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
18. krog
KMN Sevnica TBD FK Dobovec
Sobota, 25.februar 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
NK Ribnica TBD ŠD Extrem
Sobota, 25.februar 2023 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
NK Duplek 12:00 KMN Meteorplast Šic bar
Sobota, 25.februar 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
ŠD Mlinše 15:00 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 25.februar 2023 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Benedikt 16:00 KMN Bronx Škofije
Sobota, 25.februar 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
19. krog
ŠD Extrem TBD NK Duplek
Sobota, 11.marec 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Bronx Škofije TBD KMN Slovenske gorice
Sobota, 11.marec 2023 | Koper, Športna dvorana OŠ Koper
FK Dobovec 13:00 KMN Benedikt
Sobota, 11.marec 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
KMN Meteorplast Šic bar 16:00 KMN Sevnica
Sobota, 11.marec 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal klub Dobrepolje 16:00 NK Ribnica
Sobota, 11.marec 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
20. krog
KMN Slovenske gorice TBD FK Dobovec
Sobota, 18.marec 2023 | Voličina, Športna dvorana Voličina
KMN Sevnica TBD ŠD Extrem
Sobota, 18.marec 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
NK Ribnica TBD ŠD Mlinše
Sobota, 18.marec 2023 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
NK Duplek 12:00 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 18.marec 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
KMN Benedikt 16:00 KMN Meteorplast Šic bar
Sobota, 18.marec 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
21. krog
ŠD Extrem TBD KMN Benedikt
Sobota, 25.marec 2023 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
FK Dobovec 13:00 KMN Bronx Škofije
Sobota, 25.marec 2023 | Rogatec, Športna dvorana Rogatec
ŠD Mlinše 15:00 NK Duplek
Sobota, 25.marec 2023 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
Futsal klub Dobrepolje 16:00 KMN Sevnica
Sobota, 25.marec 2023 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Meteorplast Šic bar 16:00 KMN Slovenske gorice
Sobota, 25.marec 2023 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
22. krog
KMN Sevnica TBD ŠD Mlinše
Sobota, 1.april 2023 | Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica
KMN Bronx Škofije TBD KMN Meteorplast Šic bar
Sobota, 1.april 2023 | Koper, Športna dvorana OŠ Koper
KMN Slovenske gorice TBD ŠD Extrem
Sobota, 1.april 2023 | Voličina, Športna dvorana Voličina
NK Duplek 12:00 NK Ribnica
Sobota, 1.april 2023 | Spodnji Duplek, Športna dvorana Spodnji Duplek
KMN Benedikt 16:00 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 1.april 2023 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt



DELI NA