10. krog |  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče |  15.12.2019 ob 17.00

Futsal klub Dobrepolje

7 : 8

ŠD Extrem


Sodniki: Rustja Matej , Božič Alen
Delegat: Gliha Bojan
Št. gledalcev: 40

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Dobrepolje
P
KMN Bronx Škofije 6 : 2 Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 8 : 11 Siliko Fortrade
Z
Futsal klub Dobrepolje 10 : 2 Dlan Logatec
P
FSK Stripy 16 : 6 Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 7 : 8 ŠD Extrem
ŠD Extrem
N
Siliko Fortrade 4 : 4 ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 10 : 4 KMN Oplast Kobarid
P
ŠD Extrem 3 : 10 KMN Bronx Škofije
Z
Futsal klub Dobrepolje 7 : 8 ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 23 : 0 Dlan Logatec


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 4 1 1 2 18
ŠD Extreme 4 2 1 1 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 2 0 0 2 10
ŠD Extreme 2 2 0 0 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 2 1 1 0 8
ŠD Extreme 2 0 1 1 5



Vse medsebojne tekme

19/20  10.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 15.12.2019, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Extrem 7:8  (5:5) 
19/20  3.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 13.10.2019, ob 16.00  ŠD Extrem - Futsal klub Dobrepolje 3:6  (3:1) 
17/18  10.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 17.12.2017, ob 17.00  ŠD Extrem - Futsal klub Dobrepolje 2:2  (2:1) 
17/18  1.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 08.10.2017, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Extrem 3:5  (2:2) 

10. krog
KMN Bronx Škofije 7 : 0 KMN Oplast Kobarid
Futsal klub Dobrepolje 7 : 8 ŠD Extrem
Dlan Logatec 4 : 14 FSK Stripy

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 12 33
2 Siliko Fortrade 12 29
3 FSK Stripy 12 25
4 ŠD Extrem 12 13
5 Futsal klub Dobrepolje 12 12
6 KMN Oplast Kobarid 12 12
7 Dlan Logatec 12 0

STRELCI
1. Jan Bogataj 40
2. Aleksander Stanić 29
3. Matic Babič 24
4. Žiga Kneževič Mrak 21
5. Tod Ciuha 15
Davor Stanišič 15
7. Domen Ličen 14
8. Nejc Žagar 13
Filip Toplikar 13
10. Andraž Žlindra 12
Tevž Ivanjko 12
12. Žak Purič 11
Matej Ahčin 11
Sergej Jelovčan 11
Vanč Florjančič 11
Žiga Susman 11
17. Miha Car 10
18. Gašper Kastelic 9
19. Tilen Cupin 8
Maks Debeljak 8

DELI NA