1. krog |  Benedikt, Športna dvorana Benedikt |  29.09.2019 ob 16.00

Benedikt Slovenske gorice

4 : 2

FK Dobovec-Imeno


Sodniki: Žekš Aleš , Pirš Matjaž
Delegat: Majcen Jani
Št. gledalcev: 40

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Benedikt Slovenske gorice
Z
FC Hiša daril Ptuj 1 : 3 Benedikt Slovenske gorice
Z
Benedikt Slovenske gorice 11 : 2 KMN Tomaž Šic bar
Z
KMN Sevnica 0 : 17 Benedikt Slovenske gorice
Z
Benedikt Slovenske gorice 2 : 1 FC Litija
Z
Avto Aleš Oplotnica 2 : 12 Benedikt Slovenske gorice
FK Dobovec-Imeno
N
KMN Tomaž Šic bar 5 : 5 FK Dobovec-Imeno
Z
FK Dobovec-Imeno 12 : 3 KMN Sevnica
P
FC Litija 11 : 2 FK Dobovec-Imeno
P
FK Dobovec-Imeno 1 : 5 Avto Aleš Oplotnica
P
KMN Meteorplast 8 : 3 FK Dobovec-Imeno


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Slovenske gorice 4 2 1 1 18
FK Dobovec 4 1 1 2 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Slovenske gorice 2 1 1 0 9
FK Dobovec 2 0 1 1 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Slovenske gorice 2 1 0 1 9
FK Dobovec 2 1 0 1 15



Vse medsebojne tekme

19/20  8.krog  Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek, 24.11.2019, ob 18.00  FK Dobovec - KMN Slovenske gorice 6:8  (3:4) 
19/20  1.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 29.09.2019, ob 16.00  KMN Slovenske gorice - FK Dobovec 4:2  (2:1) 
17/18  15.krog  Rogatec, Športna dvorana Rogatec, 04.02.2018, ob 16.30  FK Dobovec-Imeno - KMN Slovenske Gorice 9:1  (5:0) 
17/18  6.krog  Voličina, Športna dvorana Voličina, 12.11.2017, ob 15.30  KMN Slovenske Gorice - FK Dobovec-Imeno 5:5  (3:3) 

1. krog
KMN Sevnica 2 : 13 Avto Aleš Oplotnica
KMN Tomaž Šic bar 2 : 7 KMN Meteorplast
Benedikt Slovenske gorice 4 : 2 FK Dobovec-Imeno
FC Litija 8 : 2 FC Hiša daril Ptuj

LESTVICA
1 Benedikt Slovenske gorice 14 39
2 FC Litija 14 36
3 KMN Meteorplast 14 30
4 Avto Aleš Oplotnica 14 25
5 FC Hiša daril Ptuj 14 19
6 FK Dobovec-Imeno 14 10
7 KMN Tomaž Šic bar 14 7
8 KMN Sevnica 14 0

STRELCI
1. Patrick Osredkar 29
2. Luka Pišek 21
3. Aljaž Goznik 18
Žiga Kalšek 18
5. Marko Bjelčević 17
6. Benjamin Rep 15
Aleksander Špegelj 15
Adrijan Trstenjak 15
9. Kimi Vičar 13
Nik Zupanič 13
Tilen Rajter 13
12. Vito Houbar 12
Timotej Justinek 12
14. Jaka Veber 11
Nik Okorn 11
Blaž Cverlin 11
Jožek Cener 11
18. Anže Marolt 10
Domen Žižek 10
Matija Zavasnik 10

DELI NA