Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Futsal club Ptuj 1 : 15 Kebelj Avto Aleš
Sobota, 13.oktober 2018 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
KMN SLOVENSKE GORICE 11 : 1 FutureNet Maribor
Torek, 16.oktober 2018 | Voličina, Športna dvorana Voličina
KMN Meteorplast 2 : 0 NK Imeno
Sobota, 17.november 2018 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
2. krog
Futsal club Ptuj 6 : 2 NK Imeno
Sobota, 20.oktober 2018 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
Kebelj Avto Aleš 9 : 1 FutureNet Maribor
Sobota, 20.oktober 2018 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
KMN SLOVENSKE GORICE 8 : 2 KMN Meteorplast
Sobota, 20.oktober 2018 | Voličina, Športna dvorana Voličina
3. krog
KMN Meteorplast 4 : 4 FutureNet Maribor
Sreda, 24.oktober 2018 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal club Ptuj 4 : 4 KMN SLOVENSKE GORICE
Sobota, 27.oktober 2018 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
Kebelj Avto Aleš 7 : 0 NK Imeno
Sobota, 27.oktober 2018 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
4. krog
KMN Meteorplast 7 : 3 Futsal club Ptuj
Sobota, 3.november 2018 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
FutureNet Maribor 1 : 1 NK Imeno
Sobota, 3.november 2018 | Maribor, Športna dvorana Lukna Maribor
KMN SLOVENSKE GORICE 3 : 6 Kebelj Avto Aleš
Sobota, 3.november 2018 | Voličina, Športna dvorana Voličina
5. krog
KMN Meteorplast 4 : 8 Kebelj Avto Aleš
Sreda, 7.november 2018 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
NK Imeno 1 : 2 KMN SLOVENSKE GORICE
Sobota, 10.november 2018 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
Futsal club Ptuj 5 : 7 FutureNet Maribor
Nedelja, 9.december 2018 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
6. krog
Kebelj Avto Aleš 10 : 2 Futsal club Ptuj
Sobota, 24.november 2018 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
FutureNet Maribor 1 : 3 KMN SLOVENSKE GORICE
Sobota, 24.november 2018 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
NK Imeno 3 : 3 KMN Meteorplast
Sobota, 24.november 2018 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
7. krog
KMN Meteorplast 1 : 1 KMN SLOVENSKE GORICE
Petek, 30.november 2018 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
FutureNet Maribor 2 : 12 Kebelj Avto Aleš
Sobota, 1.december 2018 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
NK Imeno 4 : 7 Futsal club Ptuj
Sobota, 1.december 2018 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
8. krog
FutureNet Maribor 1 : 1 KMN Meteorplast
Sobota, 8.december 2018 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
NK Imeno 2 : 10 Kebelj Avto Aleš
Sobota, 8.december 2018 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
KMN SLOVENSKE GORICE 10 : 5 Futsal club Ptuj
Sobota, 8.december 2018 | Voličina, Športna dvorana Voličina
9. krog
Kebelj Avto Aleš 5 : 2 KMN SLOVENSKE GORICE
Sobota, 15.december 2018 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
Futsal club Ptuj 3 : 7 KMN Meteorplast
Sobota, 15.december 2018 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
NK Imeno 2 : 6 FutureNet Maribor
Sobota, 15.december 2018 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
10. krog
KMN SLOVENSKE GORICE 5 : 1 NK Imeno
Sobota, 22.december 2018 | Voličina, Športna dvorana Voličina
Kebelj Avto Aleš 5 : 6 KMN Meteorplast
Sobota, 22.december 2018 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
FutureNet Maribor 10 : 3 Futsal club Ptuj
Sobota, 22.december 2018 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
11. krog
KMN Meteorplast 2 : 1 NK Imeno
Sobota, 12.januar 2019 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
KMN SLOVENSKE GORICE 9 : 4 FutureNet Maribor
Sobota, 12.januar 2019 | Voličina, Športna dvorana Voličina
Futsal club Ptuj 2 : 4 Kebelj Avto Aleš
Sobota, 12.januar 2019 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
12. krog
FutureNet Maribor 12:00 Kebelj Avto Aleš
Sobota, 19.januar 2019 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
KMN SLOVENSKE GORICE 18:00 KMN Meteorplast
Sobota, 19.januar 2019 | Voličina, Športna dvorana Voličina
NK Imeno 18:00 Futsal club Ptuj
Ponedeljek, 21.januar 2019 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
13. krog
Kebelj Avto Aleš 11:30 NK Imeno
Sobota, 2.februar 2019 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
KMN Meteorplast 15:30 FutureNet Maribor
Sobota, 2.februar 2019 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
Futsal club Ptuj 16:00 KMN SLOVENSKE GORICE
Sobota, 2.februar 2019 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj
14. krog
FutureNet Maribor TBD NK Imeno
Sobota, 9.februar 2019 | Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor
KMN SLOVENSKE GORICE TBD Kebelj Avto Aleš
Sobota, 9.februar 2019 | Voličina, Športna dvorana Voličina
KMN Meteorplast TBD Futsal club Ptuj
Sobota, 9.februar 2019 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
15. krog
NK Imeno TBD KMN SLOVENSKE GORICE
Sobota, 16.februar 2019 | Podčetrtek, Športna dvorana Podčetrtek
Kebelj Avto Aleš 11:30 KMN Meteorplast
Sobota, 16.februar 2019 | Oplotnica, Športna dvorana Milenij Oplotnica
Futsal club Ptuj 16:00 FutureNet Maribor
Sobota, 16.februar 2019 | Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj



DELI NA