Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
KMN Meteorplast 12:00 KMN Slovenske gorice
Nedelja, 4.oktober 2020 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
ŠD Mlinše 15:00 KMN Benedikt - Sv. Trojica
Nedelja, 4.oktober 2020 | Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi
KMN Bronx Škofije 15:00 ŠD Extrem
Nedelja, 4.oktober 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Futsal klub Dobrepolje 17:00 NK Ribnica
Nedelja, 4.oktober 2020 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
2. krog
ŠD Extrem TBD KMN Benedikt - Sv. Trojica
Nedelja, 11.oktober 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Futsal klub Dobrepolje TBD ŠD Mlinše
Nedelja, 11.oktober 2020 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Bronx Škofije TBD KMN Meteorplast
Nedelja, 11.oktober 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
NK Ribnica TBD KMN Slovenske gorice
Nedelja, 11.oktober 2020 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
3. krog
KMN Meteorplast TBD ŠD Extrem
Nedelja, 18.oktober 2020 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
ŠD Mlinše TBD KMN Slovenske gorice
Nedelja, 18.oktober 2020 | ,
KMN Benedikt - Sv. Trojica TBD Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 18.oktober 2020 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
KMN Bronx Škofije TBD NK Ribnica
Nedelja, 18.oktober 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
4. krog
ŠD Extrem TBD Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 25.oktober 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Slovenske gorice TBD KMN Benedikt - Sv. Trojica
Nedelja, 25.oktober 2020 | ,
KMN Bronx Škofije TBD ŠD Mlinše
Nedelja, 25.oktober 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
NK Ribnica TBD KMN Meteorplast
Nedelja, 25.oktober 2020 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
5. krog
NK Ribnica TBD ŠD Extrem
Nedelja, 15.november 2020 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
ŠD Mlinše TBD KMN Meteorplast
Nedelja, 15.november 2020 | ,
KMN Benedikt - Sv. Trojica TBD KMN Bronx Škofije
Nedelja, 15.november 2020 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
Futsal klub Dobrepolje TBD KMN Slovenske gorice
Nedelja, 15.november 2020 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
6. krog
ŠD Extrem TBD KMN Slovenske gorice
Nedelja, 22.november 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Bronx Škofije TBD Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 22.november 2020 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
KMN Meteorplast TBD KMN Benedikt - Sv. Trojica
Nedelja, 22.november 2020 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
NK Ribnica TBD ŠD Mlinše
Nedelja, 22.november 2020 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
7. krog
ŠD Mlinše TBD ŠD Extrem
Nedelja, 29.november 2020 | ,
KMN Benedikt - Sv. Trojica TBD NK Ribnica
Nedelja, 29.november 2020 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
Futsal klub Dobrepolje TBD KMN Meteorplast
Nedelja, 29.november 2020 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Slovenske gorice TBD KMN Bronx Škofije
Nedelja, 29.november 2020 | ,
8. krog
ŠD Extrem TBD KMN Bronx Škofije
Nedelja, 6.december 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Slovenske gorice TBD KMN Meteorplast
Nedelja, 6.december 2020 | ,
KMN Benedikt - Sv. Trojica TBD ŠD Mlinše
Nedelja, 6.december 2020 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
NK Ribnica TBD Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 6.december 2020 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
9. krog
KMN Benedikt - Sv. Trojica TBD ŠD Extrem
Nedelja, 13.december 2020 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
ŠD Mlinše TBD Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 13.december 2020 | ,
KMN Meteorplast TBD KMN Bronx Škofije
Nedelja, 13.december 2020 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
KMN Slovenske gorice TBD NK Ribnica
Nedelja, 13.december 2020 | ,
10. krog
ŠD Extrem TBD KMN Meteorplast
Nedelja, 17.januar 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Slovenske gorice TBD ŠD Mlinše
Nedelja, 17.januar 2021 | ,
Futsal klub Dobrepolje TBD KMN Benedikt - Sv. Trojica
Nedelja, 17.januar 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
NK Ribnica TBD KMN Bronx Škofije
Nedelja, 17.januar 2021 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
11. krog
Futsal klub Dobrepolje TBD ŠD Extrem
Nedelja, 24.januar 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Benedikt - Sv. Trojica TBD KMN Slovenske gorice
Nedelja, 24.januar 2021 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
ŠD Mlinše TBD KMN Bronx Škofije
Nedelja, 24.januar 2021 | ,
KMN Meteorplast TBD NK Ribnica
Nedelja, 24.januar 2021 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
12. krog
ŠD Extrem TBD NK Ribnica
Nedelja, 31.januar 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Meteorplast TBD ŠD Mlinše
Nedelja, 31.januar 2021 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
KMN Bronx Škofije TBD KMN Benedikt - Sv. Trojica
Nedelja, 31.januar 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
KMN Slovenske gorice TBD Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 31.januar 2021 | ,
13. krog
KMN Slovenske gorice TBD ŠD Extrem
Nedelja, 14.februar 2021 | ,
Futsal klub Dobrepolje TBD KMN Bronx Škofije
Nedelja, 14.februar 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Benedikt - Sv. Trojica TBD KMN Meteorplast
Nedelja, 14.februar 2021 | Benedikt, Športna dvorana Benedikt
ŠD Mlinše TBD NK Ribnica
Nedelja, 14.februar 2021 | ,
14. krog
ŠD Extrem TBD ŠD Mlinše
Nedelja, 21.februar 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
NK Ribnica TBD KMN Benedikt - Sv. Trojica
Nedelja, 21.februar 2021 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
KMN Meteorplast TBD Futsal klub Dobrepolje
Nedelja, 21.februar 2021 | Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer
KMN Bronx Škofije TBD KMN Slovenske gorice
Nedelja, 21.februar 2021 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije



DELI NA