2. krog |  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje |  03.10.2021 ob 17.00

Futsal klub Dobrepolje

7 : 3

KMN Oplast Kobarid


Sodniki: Zalokar Jan , Veselič Dejan
Delegat: Zalokar Pavel
Št. gledalcev: 10

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobovec 7 : 6 Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 1 : 4 KMN Bronx Škofije
P
*FC Litija 7 : 4 Futsal klub Dobrepolje
Z
Futsal klub Trzin 6 : 16 Futsal klub Dobrepolje
N
Futsal klub Dobrepolje 2 : 2 ŠD Mlinše
KMN Oplast Kobarid
Z
KMN Oplast Kobarid 5 : 4 FC Hiša daril Ptuj
P
ŠD Extrem 9 : 1 KMN Oplast Kobarid
P
KMN Oplast Kobarid 2 : 4 KMN Meteorplast Šic bar
Z
Futsal klub Dobovec 6 : 7 KMN Oplast Kobarid
P
KMN Oplast Kobarid 3 : 6 KMN Bronx Škofije


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 5 3 0 2 30
KMN Oplast Kobarid 5 2 0 3 19
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 2 1 0 1 11
KMN Oplast Kobarid 2 1 0 1 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 3 2 0 1 19
KMN Oplast Kobarid 3 1 0 2 11



Vse medsebojne tekme

22/23  10.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 27.11.2022, ob 18.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Oplast Kobarid 4:5  (1:1) 
22/23  1.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 18.09.2022, ob 15.00  KMN Oplast Kobarid - FK Dobrepolje 6:4  (3:2) 
21/22  15.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 30.01.2022, ob 16.00  KMN Oplast Kobarid - FK Dobrepolje 3:8  (2:5) 
21/22  2.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 03.10.2021, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Oplast Kobarid 7:3  (4:1) 
20/21  1.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 20.09.2020, ob 18.00  KMN Oplast Kobarid - FK Dobrepolje 2:7  (0:3) 

2. krog
KMN Miklavž TBS Team 24 1 : 6 ŠD Extrem
ŠD Mlinše 3 : 3 Futsal klub Dobovec
*Futsal Olimpija 6 : 9 *FC Litija
Siliko Fortrade 0 : 3 KMN Meteorplast Šic bar
Futsal klub Trzin 3 : 7 KMN Bronx Škofije
Futsal klub Dobrepolje 7 : 3 KMN Oplast Kobarid

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 23 57
2 ŠD Extrem 23 56
3 KMN Meteorplast Šic bar 23 55
4 Siliko Fortrade 23 48
5 Futsal klub Dobrepolje 23 36
6 ŠD Mlinše 23 35
7 *FC Litija 23 28
8 Futsal klub Trzin 23 28
9 KMN Oplast Kobarid 23 26
10 FC Hiša daril Ptuj 23 24
11 Futsal klub Dobovec 23 14
12 KMN Miklavž TBS Team 24 23 13
13 *Futsal Olimpija 12 3

STRELCI
1. Aleksander Stanić 53
2. Nejc Albreht 49
3. Aljaž Goznik 38
4. Sven Videčnik 37
5. Luka Letnar 36
6. Luka Podhovnik 34
7. Aleksander Špegelj 33
Alen Ruis 33
Žak Purič 33
10. Žan Janež 29
11. Tilen Cupin 28
Andraž Žlindra 28
13. Andraž Gregorič 27
Nik Okorn 27
15. Luka Grm 25
16. Žiga Ocepek 22
17. Lovro Skrinjar 20
Dino Lulić 20
19. Gašper Trdin 19
Nejc Kotnik 19

DELI NA