1.krog 18.09.2021 
ob 15.00
Športna dvorana Rogatec  Futsal klub Dobovec 2 : 8 FK Siliko
2.krog 03.10.2021 
ob 16.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  FK Siliko 0 : 3 KMN Meteorplast Šic bar
3.krog 10.10.2021 
ob 18.00
Športna dvorana Kobarid  KMN Oplast Kobarid 5 : 7 Siliko Fortrade
4.krog 17.10.2021 
ob 16.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Fortrade 5 : 6 ŠD Extrem
5.krog 17.11.2021 
ob 17.45
Športna dvorana Milenij Oplotnica  FC Hiša daril Ptuj 4 : 10 Siliko Fortrade
6.krog 24.11.2021 
ob 19.30
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Fortrade 11 : 2 KMN Miklavž TBS Team 24
7.krog 14.11.2021 
ob 18.00
Športna dvorana Videm Dobrepolje  Futsal klub Dobrepolje 7 : 4 Siliko Fortrade
9.krog 28.11.2021 
ob 16.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Fortrade 5 : 4 ŠD Mlinše
10.krog 05.12.2021 
ob 16.00
Športna dvorana Baza  Futsal klub Trzin 6 : 4 Siliko Fortrade
11.krog 12.12.2021 
ob 16.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Fortrade 10 : 2 Futsal Olimpija
12.krog 22.12.2021 
ob 20.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Fortrade 4 : 1 FC Litija
13.krog 27.01.2022 
ob 20.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Fortrade 4 : 2 KMN Bronx Škofije
14.krog 23.01.2022 
ob 16.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Fortrade 9 : 1 Futsal klub Dobovec
15.krog 19.04.2022 
ob 19.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 3 : 0 Siliko Fortrade
16.krog 06.02.2022 
ob 16.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Fortrade 7 : 1 KMN Oplast Kobarid
17.krog 20.02.2022 
ob 17.00
Športna dvorana Sodražica  ŠD Extrem 3 : 1 Siliko Fortrade
18.krog 27.02.2022 
ob 16.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Fortrade 10 : 6 FC Hiša daril Ptuj
19.krog 27.03.2022 
ob 16.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS Team 24 5 : 3 Siliko Fortrade
20.krog 10.05.2022 
ob 18.00
Športna dvorana Videm Dobrepolje  Futsal klub Dobrepolje 3 : 12 Siliko Fortrade
22.krog 18.04.2022 
ob 15.00
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 1 : 6 Siliko Fortrade
23.krog 03.05.2022 
ob 20.00
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika  Siliko Fortrade 16 : 2 Futsal klub Trzin
25.krog 08.05.2022 
ob 18.00
Športna dvorana Litija  FC Litija 4 : 7 Siliko Fortrade
26.krog 15.05.2022 
ob 18.00
Športna dvorana OŠ Koper  KMN Bronx Škofije 1 : 4 Siliko Fortrade



DELI NA