1.krog 23.09.2021 
ob 17.00
Športna dvorana OŠ Koper  KMN Bronx Škofije 4 : 3 ŠD Mlinše
2.krog 03.10.2021 
ob 16.00
Športna dvorana Baza  Futsal klub Trzin 3 : 7 KMN Bronx Škofije
3.krog 10.10.2021 
ob 17.00
Športna dvorana Bonifika  KMN Bronx Škofije 11 : 3 Futsal Olimpija
4.krog 17.10.2021 
ob 16.30
Športna dvorana OŠ Koper  KMN Bronx Škofije 3 : 2 FC Litija
6.krog 08.12.2021 
ob 19.15
Športna dvorana OŠ Koper  KMN Bronx Škofije : Futsal klub Dobovec
7.krog 14.11.2021 
ob 15.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast Šic bar 10 : 3 KMN Bronx Škofije
8.krog 21.11.2021 
ob 17.30
Športna dvorana OŠ Koper  KMN Bronx Škofije 9 : 2 KMN Oplast Kobarid
9.krog 28.11.2021 
ob 17.00
Športna dvorana Sodražica  ŠD Extrem 6 : 1 KMN Bronx Škofije
10.krog 05.12.2021 
ob 17.30
Športna dvorana OŠ Koper  KMN Bronx Škofije 7 : 4 FC Hiša daril Ptuj
11.krog 12.12.2021 
ob 12.00
Športna dvorana Tezno Maribor  KMN Miklavž TBS Team 24 : KMN Bronx Škofije
12.krog 22.12.2021 
ob 19.30
Športna dvorana Bonifika  KMN Bronx Škofije : Futsal klub Dobrepolje
13.krog 16.01.2022    Siliko Fortrade : KMN Bronx Škofije
14.krog 23.01.2022    ŠD Mlinše : KMN Bronx Škofije
15.krog 30.01.2022    KMN Bronx Škofije : Futsal klub Trzin
16.krog 06.02.2022    Futsal Olimpija : KMN Bronx Škofije
17.krog 20.02.2022    FC Litija : KMN Bronx Škofije
19.krog 13.03.2022    Futsal klub Dobovec : KMN Bronx Škofije
20.krog 27.03.2022    KMN Bronx Škofije : KMN Meteorplast Šic bar
21.krog 03.04.2022    KMN Oplast Kobarid : KMN Bronx Škofije
22.krog 10.04.2022    KMN Bronx Škofije : ŠD Extrem
23.krog 18.04.2022    FC Hiša daril Ptuj : KMN Bronx Škofije
24.krog 24.04.2022    KMN Bronx Škofije : KMN Miklavž TBS Team 24
25.krog 02.05.2022    Futsal klub Dobrepolje : KMN Bronx Škofije
26.krog 08.05.2022    KMN Bronx Škofije : Siliko Fortrade
KMN BRONX ŠKOFIJE
Zgornje Škofije 99
6281 Škofije
tel: 05/654-90-79
fax: 041/338-996
email: info@fcbronx.si
www: www.fcbronx.si

STRELCI
1. Aleksander Stanić 19
2. Tilen Cupin 8
3. Marko Žabić 3
Alen Udovič 3
Teo Kozlovič 3
Davor Stanišič 3
7. Ivan Kolnrekaj 2
8. Žiga Kneževič Mrak 1

LESTVICA
1 KMN Meteorplast Šic bar 9 27
2 ŠD Extrem 9 25
3 Futsal klub Dobrepolje 9 19
4 KMN Bronx Škofije 8 18
5 FC Litija 9 16
6 Siliko Fortrade 9 15
7 ŠD Mlinše 9 12
8 KMN Oplast Kobarid 10 11
9 Futsal klub Trzin 10 10
10 FC Hiša daril Ptuj 9 9
11 KMN Miklavž TBS Team 24 9 3
12 Futsal Olimpija 9 3
13 Futsal klub Dobovec 7 1




DELI NA