11. krog |   |  24.01.2021

KMN Meteorplast

  :  

NK Ribnica


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Meteorplast
Z
KMN Meteorplast 4 : 3 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Meteorplast 6 : 4 KMN Slovenske gorice
NK Ribnica
Z
KMN Bronx Škofije 1 : 9 NK Ribnica
Z
NK Ribnica 12 : 3 KMN Slovenske gorice
Z
Futsal klub Dobrepolje 0 : 7 NK Ribnica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 11 6 0 5 42
NK Ribnica A 11 5 0 6 45
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 5 3 0 2 28
NK Ribnica A 5 2 0 3 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 6 3 0 3 14
NK Ribnica A 6 3 0 3 29



Vse medsebojne tekme

FUTU172223  6.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 26.10.2022, ob 18.30  NK Ribnica - KMN Meteorplast Šic bar 11:1  (5:1) 
FUTU172122  16.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 12.03.2022, ob 18.30  KMN Meteorplast Šic bar - NK Ribnica 3:5  (0:2) 
FUTU172122  15.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 25.02.2022, ob 19.30  NK Ribnica - KMN Meteorplast Šic bar 2:0  (0:0) 
FUTU172122  9.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 11.12.2021, ob 14.00  KMN Meteorplast Šic bar - NK Ribnica 5:1  (1:0) 
FUT13F2122  4.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 25.02.2022, ob 17.00  NK Ribnica - KMN Meteorplast Šic bar 2:4  (0:1) 
FUT13F2122  3.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 18.02.2022, ob 18.00  KMN Meteorplast Šic bar - NK Ribnica 14:2  (7:0) 
FUTU172122  2.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 13.10.2021, ob 17.30  NK Ribnica - KMN Meteorplast Šic bar 0:3  (0:2) 
FUT15F2122  2.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 13.03.2022, ob 17.00  NK Ribnica - KMN Meteorplast Šic bar 4:5  (1:3) 
FUT15F2122  1.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 04.03.2022, ob 19.00  KMN Meteorplast Šic bar - NK Ribnica 5:2  (3:1) 
FUT U13F1920  2.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 25.01.2020, ob 17.30  NK Ribnica - KMN Meteorplast 10:1  (5:0) 
FUT U13F1920  1.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 18.01.2020, ob 12.00  KMN Meteorplast - NK Ribnica 1:6  (1:3) 

11. krog
Futsal klub Dobrepolje  :  ŠD Extrem
KMN Benedikt - Sv. Trojica  :  KMN Slovenske gorice
ŠD Mlinše  :  KMN Bronx Škofije
KMN Meteorplast  :  NK Ribnica

LESTVICA
1 NK Ribnica 3 9
2 ŠD Mlinše 3 9
3 KMN Meteorplast 2 6
4 KMN Benedikt - Sv. Trojica 2 3
5 KMN Bronx Škofije 3 3
6 ŠD Extrem 2 0
7 Futsal klub Dobrepolje 2 0
8 KMN Slovenske gorice 3 0

STRELCI
1. Jakob Čampa 9
2. Edi Midžan 8
Vid Škerget 8
4. Naja Poje Mihelič 6
5. Sean Subašić 5
Nejc Vundrl 5
Vid Strnad 5
8. Vid Kranjc 4
Amadej Ploj 4
10. Eldar Kurtić 3
Luka Kujavec 3
Lan Glažar 3
Mihael Čop 3
14. David Mulec 2
Gabriel Šabeder 2
Aljaž Bergant 2
Tadej  Cupać 2
Tjaš Trobentar 2
Klemen Senekovič 2
Maj Bržan 2

DELI NA