3. krog |  Kobarid, Športna dvorana Kobarid |  10.10.2021 ob 18.00

KMN Oplast Kobarid

5 : 7

Siliko Fortrade


Sodniki: Maksimović Igor , Močnik Perič Aleš
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 10

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Oplast Kobarid
Z
KMN Oplast Kobarid 5 : 4 FC Hiša daril Ptuj
P
ŠD Extrem 9 : 1 KMN Oplast Kobarid
P
KMN Oplast Kobarid 2 : 4 KMN Meteorplast Šic bar
Z
Futsal klub Dobovec 6 : 7 KMN Oplast Kobarid
P
KMN Oplast Kobarid 3 : 6 KMN Bronx Škofije
Siliko Fortrade
Z
KMN Bronx Škofije 1 : 4 Siliko Fortrade
Z
*FC Litija 4 : 7 Siliko Fortrade
Z
Siliko Fortrade 16 : 2 Futsal klub Trzin
Z
ŠD Mlinše 1 : 6 Siliko Fortrade
Z
Futsal klub Dobrepolje 3 : 12 Siliko Fortrade


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Oplast Kobarid 3 0 0 3 9
FK Siliko 3 3 0 0 20
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Oplast Kobarid 2 0 0 2 8
FK Siliko 2 2 0 0 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Oplast Kobarid 1 0 0 1 1
FK Siliko 1 1 0 0 7



Vse medsebojne tekme

21/22  16.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 06.02.2022, ob 16.00  Siliko Fortrade - KMN Oplast Kobarid 7:1  (3:0) 
21/22  3.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 10.10.2021, ob 18.00  KMN Oplast Kobarid - Siliko Fortrade 5:7  (2:4) 
20/21  3.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 17.03.2021, ob 18.00  KMN Oplast Kobarid - Siliko Fortrade 3:6  (1:4) 

3. krog
KMN Meteorplast Šic bar 10 : 2 ŠD Mlinše
FC Hiša daril Ptuj 16 : 9 KMN Miklavž TBS Team 24
ŠD Extrem 2 : 0 Futsal klub Dobrepolje
KMN Bronx Škofije 11 : 3 *Futsal Olimpija
Futsal klub Dobovec 2 : 3 Futsal klub Trzin
KMN Oplast Kobarid 5 : 7 Siliko Fortrade

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 23 57
2 ŠD Extrem 23 56
3 KMN Meteorplast Šic bar 23 55
4 Siliko Fortrade 23 48
5 Futsal klub Dobrepolje 23 36
6 ŠD Mlinše 23 35
7 *FC Litija 23 28
8 Futsal klub Trzin 23 28
9 KMN Oplast Kobarid 23 26
10 FC Hiša daril Ptuj 23 24
11 Futsal klub Dobovec 23 14
12 KMN Miklavž TBS Team 24 23 13
13 *Futsal Olimpija 12 3

STRELCI
1. Aleksander Stanić 53
2. Nejc Albreht 49
3. Aljaž Goznik 38
4. Sven Videčnik 37
5. Luka Letnar 36
6. Luka Podhovnik 34
7. Aleksander Špegelj 33
Alen Ruis 33
Žak Purič 33
10. Žan Janež 29
11. Tilen Cupin 28
Andraž Žlindra 28
13. Andraž Gregorič 27
Nik Okorn 27
15. Luka Grm 25
16. Žiga Ocepek 22
17. Lovro Skrinjar 20
Dino Lulić 20
19. Nejc Kotnik 19
Gašper Trdin 19

DELI NA