7. krog |  Sodražica, Športna dvorana Sodražica |  10.02.2024 ob 13.00

NK Ribnica

2 : 4

MNK Proteus Postojna


Sodniki: Križman Simon
Delegat: Vetrih Vlado
Št. gledalcev: 35

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

NK Ribnica
P
NK Ribnica 2 : 4 MNK Proteus Postojna
P
NK Ribnica 2 : 4 Futsal Olimpija
P
Futsal klub Dobrepolje 3 : 0 NK Ribnica
P
THE Nutrition Extrem 4 : 0 NK Ribnica
P
KMN Bronx Škofije 12 : 1 NK Ribnica
MNK Proteus Postojna
Z
NK Ribnica 2 : 4 MNK Proteus Postojna
N
MNK Proteus Postojna 2 : 2 THE Nutrition Extrem
P
MNK Proteus Postojna 0 : 7 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Oplast Kobarid 0 : 7 MNK Proteus Postojna
N
THE Nutrition Extrem 3 : 3 MNK Proteus Postojna


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Ribnica A 5 3 0 2 31
NK Proteus Postojna 5 2 0 3 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Ribnica A 2 1 0 1 7
NK Proteus Postojna 2 1 0 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Ribnica A 3 2 0 1 24
NK Proteus Postojna 3 1 0 2 5



Vse medsebojne tekme

23/24  7.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 10.02.2024, ob 13.00  NK Ribnica - NK Proteus Postojna 2:4  (1:0) 
23/24  5.krog  Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna, 20.01.2024, ob 12.00  MNK Proteus Postojna - NK Ribnica A 3:2  (1:1) 
22/23  7.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 14.01.2023, ob 15.30  MNK Proteus Postojna - NK Ribnica A 2:9  (2:5) 
22/23  5.krog  Videm Dobrepolje, 03.12.2022, ob 11.00  NK Ribnica - NK Proteus Postojna 5:0   
22/23  3.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 19.11.2022, ob 13.00  MNK Proteus Postojna - NK Ribnica A 0:13  (0:8) 

7. krog
Kix Ajdovščina 13 : 1 KMN Oplast Kobarid
THE Nutrition Extrem 0 : 0 Futsal Olimpija
NK Ribnica 2 : 4 Futsal Olimpija
KMN Oplast Kobarid 0 : 4 Futsal klub Dobrepolje
KMN Bronx Škofije 10 : 0 Kix Ajdovščina
MNK Proteus Postojna 2 : 2 THE Nutrition Extrem
NK Ribnica 2 : 4 MNK Proteus Postojna
Futsal klub Dobrepolje 1 : 5 KMN Bronx Škofije

LESTVICA
1 KMN Bronx Škofije 14 42
2 Kix Ajdovščina 14 29
3 MNK Proteus Postojna 14 23
4 Futsal Olimpija 14 22
5 Futsal klub Dobrepolje 14 21
6 THE Nutrition Extrem 14 20
7 NK Ribnica 14 6
8 KMN Oplast Kobarid 14 0

STRELCI
1. Aron Vučić 50
2. Vid Peternel 34
3. Kevin Vujić 22
Kevin Selišnik 22
Aleks Lemut 22
6. Manuel Mačak 18
7. Maks Mustar 14
8. Gal Muhič 12
9. Nikola Kostrešević 11
10. Črt Peternel 9
Liam Bajrektarević 9
Danijel Stajić 9
13. Anej Curk 8
Jakob Štih 8
15. Adin Atajić 7
Tai Kodelja 7
Nejc Anžič 7
18. Nal Putre 6
Etien Polanc 6
Maja Debelak 6

DELI NA