Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
ŠD Extrem 7 : 0 KIX Ajdovščina
Sobota, 3.oktober 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
ŠD Extrem 1 : 3 Futsal Olimpija Ljubljana
Sobota, 3.oktober 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KIX Ajdovščina 0 : 0 Tabor Sežana
Sobota, 3.oktober 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Tabor Sežana 0 : 0 Futsal Olimpija Ljubljana
Sobota, 3.oktober 2020 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
2. krog
Futsal klub Dobrepolje 0 : 3 Futsal Olimpija Ljubljana
Sobota, 10.oktober 2020 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
Futsal klub Dobrepolje 4 : 0 Tabor Sežana
Sobota, 10.oktober 2020 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
KIX Ajdovščina 2 : 8 Futsal Olimpija Ljubljana
Sobota, 10.oktober 2020 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
Tabor Sežana 0 : 3 KIX Ajdovščina
Sobota, 10.oktober 2020 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
3. krog
KMN Bronx Škofije Futsal klub Dobrepolje
| ,
Futsal klub Dobrepolje NK Ribnica
| ,
KMN Oplast Kobarid KMN Bronx Škofije
| ,
KMN Oplast Kobarid NK Ribnica
| ,
4. krog
ŠD Extrem Futsal klub Dobrepolje
| Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Tabor Sežana Futsal klub Dobrepolje
| ,
KMN Bronx Škofije ŠD Extrem
| Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
KMN Bronx Škofije Tabor Sežana
| Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
5. krog
KMN Oplast Kobarid Futsal Olimpija Ljubljana
| ,
Futsal Olimpija Ljubljana KIX Ajdovščina
| ,
KMN Bronx Škofije KMN Oplast Kobarid
| ,
KIX Ajdovščina KMN Bronx Škofije
| ,
6. krog
NK Ribnica Tabor Sežana
| ,
Tabor Sežana KMN Oplast Kobarid
| ,
KMN Oplast Kobarid ŠD Extrem
| ,
ŠD Extrem NK Ribnica
| ,
7. krog
Tabor Sežana KMN Bronx Škofije
| ,
KMN Bronx Škofije Futsal Olimpija Ljubljana
| ,
ŠD Extrem Tabor Sežana
| ,
Futsal Olimpija Ljubljana ŠD Extrem
| ,
8. krog
KIX Ajdovščina Futsal klub Dobrepolje
| ,
KIX Ajdovščina NK Ribnica
| ,
Futsal Olimpija Ljubljana Futsal klub Dobrepolje
| ,
NK Ribnica Futsal Olimpija Ljubljana
| ,
9. krog
NK Ribnica ŠD Extrem
| ,
Tabor Sežana ŠD Extrem
| ,
NK Ribnica KMN Oplast Kobarid
| ,
KMN Oplast Kobarid Tabor Sežana
| ,
10. krog
Tabor Sežana NK Ribnica
| ,
Futsal Olimpija Ljubljana Tabor Sežana
| ,
KMN Bronx Škofije NK Ribnica
| ,
Futsal Olimpija Ljubljana KMN Bronx Škofije
| ,
11. krog
KMN Oplast Kobarid Futsal klub Dobrepolje
| ,
ŠD Extrem KMN Oplast Kobarid
| ,
Futsal klub Dobrepolje KIX Ajdovščina
| ,
KIX Ajdovščina ŠD Extrem
| ,
12. krog
KMN Oplast Kobarid KIX Ajdovščina
| ,
Futsal klub Dobrepolje KMN Bronx Škofije
| ,
Futsal klub Dobrepolje KMN Oplast Kobarid
| ,
KMN Bronx Škofije KIX Ajdovščina
| ,
13. krog
Futsal Olimpija Ljubljana KMN Oplast Kobarid
| ,
Futsal Olimpija Ljubljana NK Ribnica
| ,
KIX Ajdovščina KMN Oplast Kobarid
| ,
NK Ribnica KIX Ajdovščina
| ,
14. krog
Futsal klub Dobrepolje ŠD Extrem
| ,
NK Ribnica Futsal klub Dobrepolje
| ,
ŠD Extrem KMN Bronx Škofije
| ,
NK Ribnica KMN Bronx Škofije
| ,



DELI NA