Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
ŠD Extrem 1 : 5 NK Ribnica A
Sobota, 27.oktober 2018 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Futsal klub Dobrepolje 1 : 8 NK Ribnica B
Sobota, 27.oktober 2018 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
ŠD Extrem 1 : 8 KMN Bronx Škofije
Sobota, 27.oktober 2018 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
NK Ribnica B 2 : 4 NK Ribnica A
Sobota, 27.oktober 2018 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Futsal klub Dobrepolje 0 : 3 Dlan Logatec
Sobota, 27.oktober 2018 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
KMN Bronx Škofije 4 : 0 NK Ribnica A
Sobota, 27.oktober 2018 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Dlan Logatec 0 : 8 NK Ribnica B
Sobota, 27.oktober 2018 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
2. krog
NK Ribnica A 10 : 0 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 3.november 2018 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Futsal Olimpija Ljubljana A 1 : 1 NK Ribnica A
Sobota, 3.november 2018 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Futsal klub Dobrepolje 0 : 13 Futsal Olimpija Ljubljana A
Sobota, 3.november 2018 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
NK Ribnica B 1 : 6 ŠD Extrem
Sobota, 3.november 2018 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Futsal Olimpija Ljubljana B 2 : 2 ŠD Extrem
Sobota, 17.november 2018 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Futsal Olimpija Ljubljana B 9 : 0 NK Ribnica B
Sobota, 17.november 2018 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
Futsal Olimpija Ljubljana A 2 : 4 Futsal Olimpija Ljubljana B
Sobota, 17.november 2018 | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče
3. krog
NK Ribnica A 4 : 3 ŠD Extrem
Sobota, 10.november 2018 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Dlan Logatec 4 : 2 NK Ribnica B
Sobota, 10.november 2018 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Bronx Škofije 1 : 5 ŠD Extrem
Sobota, 10.november 2018 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
NK Ribnica B 4 : 12 NK Ribnica A
Sobota, 10.november 2018 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Dlan Logatec 2 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 10.november 2018 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Bronx Škofije 1 : 8 NK Ribnica A
Sobota, 10.november 2018 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Futsal klub Dobrepolje 2 : 6 NK Ribnica B
Sobota, 10.november 2018 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
4. krog
NK Ribnica B 1 : 5 Futsal Olimpija Ljubljana B
Sobota, 24.november 2018 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 Futsal Olimpija Ljubljana A
Sobota, 24.november 2018 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
NK Ribnica B 5 : 3 ŠD Extrem
Sobota, 24.november 2018 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
Futsal Olimpija Ljubljana B 3 : 7 Futsal Olimpija Ljubljana A
Sobota, 24.november 2018 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 NK Ribnica A
Sobota, 24.november 2018 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
ŠD Extrem 2 : 6 Futsal Olimpija Ljubljana B
Sobota, 24.november 2018 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
Futsal Olimpija Ljubljana A 8 : 0 NK Ribnica A
Sobota, 24.november 2018 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
5. krog
Futsal Olimpija Ljubljana A 5 : 2 ŠD Extrem
Sobota, 1.december 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal Olimpija Ljubljana B 6 : 0 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 1.december 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
ŠD Extrem 5 : 2 Dlan Logatec
Sobota, 1.december 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal Olimpija Ljubljana A 3 : 1 KMN Bronx Škofije
Sobota, 1.december 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal klub Dobrepolje 0 : 4 ŠD Extrem
Sobota, 1.december 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
Futsal Olimpija Ljubljana B 10 : 1 Dlan Logatec
Sobota, 1.december 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
KMN Bronx Škofije 5 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 1.december 2018 | Litija, Športna dvorana Litija
6. krog
Dlan Logatec 4 : 8 KMN Bronx Škofije
Nedelja, 9.december 2018 | Logatec, Športna dvorana Logatec
NK Ribnica A 0 : 0 Futsal Olimpija Ljubljana B
Nedelja, 9.december 2018 | Logatec, Športna dvorana Logatec
NK Ribnica B 1 : 6 KMN Bronx Škofije
Nedelja, 9.december 2018 | Logatec, Športna dvorana Logatec
Dlan Logatec 0 : 12 Futsal Olimpija Ljubljana A
Nedelja, 9.december 2018 | Logatec, Športna dvorana Logatec
KMN Bronx Škofije 4 : 4 Futsal Olimpija Ljubljana B
Nedelja, 9.december 2018 | Logatec, Športna dvorana Logatec
NK Ribnica A 10 : 1 Dlan Logatec
Nedelja, 9.december 2018 | Logatec, Športna dvorana Logatec
NK Ribnica B 0 : 8 Futsal Olimpija Ljubljana A
Nedelja, 9.december 2018 | Logatec, Športna dvorana Logatec
7. krog
ŠD Extrem 6 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 15.december 2018 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
KMN Bronx Škofije 0 : 16 Futsal Olimpija Ljubljana A
Sobota, 15.december 2018 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
Futsal klub Dobrepolje 1 : 13 Futsal Olimpija Ljubljana B
Sobota, 15.december 2018 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
ŠD Extrem 8 : 0 Dlan Logatec
Sobota, 15.december 2018 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
Futsal klub Dobrepolje 2 : 2 KMN Bronx Škofije
Sobota, 15.december 2018 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
ŠD Extrem 2 : 12 Futsal Olimpija Ljubljana A
Sobota, 15.december 2018 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
Dlan Logatec 0 : 7 Futsal Olimpija Ljubljana B
Sobota, 15.december 2018 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
8. krog
ŠD Extrem 1 : 4 Futsal Olimpija Ljubljana B
Sobota, 12.januar 2019 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
NK Ribnica A 1 : 6 Futsal Olimpija Ljubljana A
Sobota, 12.januar 2019 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
ŠD Extrem 5 : 2 NK Ribnica B
Sobota, 12.januar 2019 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
Futsal Olimpija Ljubljana B 7 : 1 Futsal Olimpija Ljubljana A
Sobota, 12.januar 2019 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
NK Ribnica A 14 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 12.januar 2019 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
NK Ribnica B 1 : 6 Futsal Olimpija Ljubljana B
Sobota, 12.januar 2019 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
Futsal Olimpija Ljubljana A 14 : 0 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 12.januar 2019 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
9. krog
Dlan Logatec 0 : 10 Futsal Olimpija Ljubljana A
Sobota, 19.januar 2019 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
Futsal Olimpija Ljubljana B 5 : 0 KMN Bronx Škofije
Sobota, 19.januar 2019 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
Futsal Olimpija Ljubljana A 12 : 2 NK Ribnica B
Sobota, 19.januar 2019 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
KMN Bronx Škofije 5 : 0 Dlan Logatec
Sobota, 19.januar 2019 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
Futsal Olimpija Ljubljana B 2 : 0 NK Ribnica A
Sobota, 19.januar 2019 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
KMN Bronx Škofije 4 : 1 NK Ribnica B
Sobota, 19.januar 2019 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
Dlan Logatec 1 : 9 NK Ribnica A
Sobota, 19.januar 2019 | Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica
10. krog
Futsal klub Dobrepolje 10:00 KMN Bronx Škofije
Sobota, 26.januar 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Dlan Logatec 11:00 Futsal Olimpija Ljubljana B
Sobota, 26.januar 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
ŠD Extrem 12:00 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 26.januar 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Futsal Olimpija Ljubljana A 13:00 KMN Bronx Škofije
Sobota, 26.januar 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
ŠD Extrem 14:00 Dlan Logatec
Sobota, 26.januar 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Futsal klub Dobrepolje 15:00 Futsal Olimpija Ljubljana B
Sobota, 26.januar 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
Futsal Olimpija Ljubljana A 16:00 ŠD Extrem
Sobota, 26.januar 2019 | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije
11. krog
Futsal Olimpija Ljubljana A 10:00 Dlan Logatec
Sobota, 9.februar 2019 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
Futsal Olimpija Ljubljana B 11:00 KMN Bronx Škofije
Sobota, 9.februar 2019 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
Futsal Olimpija Ljubljana A 12:00 NK Ribnica B
Sobota, 9.februar 2019 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
KMN Bronx Škofije 13:00 Dlan Logatec
Sobota, 9.februar 2019 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
Futsal Olimpija Ljubljana B 14:00 NK Ribnica A
Sobota, 9.februar 2019 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
KMN Bronx Škofije 15:00 NK Ribnica B
Sobota, 9.februar 2019 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
NK Ribnica A 16:00 Dlan Logatec
Sobota, 9.februar 2019 | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
12. krog
NK Ribnica B 10:00 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 16.februar 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
NK Ribnica A 11:00 ŠD Extrem
Sobota, 16.februar 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Dlan Logatec 12:00 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 16.februar 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
NK Ribnica A 13:00 NK Ribnica B
Sobota, 16.februar 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
KMN Bronx Škofije 14:00 ŠD Extrem
Sobota, 16.februar 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
NK Ribnica B 15:00 Dlan Logatec
Sobota, 16.februar 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
NK Ribnica A 16:00 KMN Bronx Škofije
Sobota, 16.februar 2019 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica



DELI NA