Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
KMN Bronx Škofije 4 : 3 KIX Ajdovščina
Sobota, 16.oktober 2021 | Koper, Športna dvorana OŠ Koper
KMN Oplast Kobarid 3 : 2 KMN Bronx Škofije
Sobota, 16.oktober 2021 | Koper, Športna dvorana OŠ Koper
ŠD Extrem 4 : 10 KIX Ajdovščina
Sobota, 16.oktober 2021 | Koper, Športna dvorana OŠ Koper
KMN Oplast Kobarid 0 : 0 ŠD Extrem
Sobota, 16.oktober 2021 | Koper, Športna dvorana OŠ Koper
2. krog
NK Ribnica 1 : 4 ŠD Extrem
Sobota, 23.oktober 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Siliko Temte 2 : 2 ŠD Extrem
Sobota, 23.oktober 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
Siliko Temte 1 : 2 NK Ribnica
Sobota, 23.oktober 2021 | Sodražica, Športna dvorana Sodražica
3. krog
Siliko Temte 3 : 2 KIX Ajdovščina
Sobota, 6.november 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije 1 : 13 Siliko Temte
Sobota, 6.november 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KIX Ajdovščina 5 : 3 NK Ribnica
Sobota, 6.november 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
NK Ribnica 13 : 4 KMN Bronx Škofije
Sobota, 6.november 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
4. krog
KIX Ajdovščina 8 : 0 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 13.november 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
Futsal klub Dobrepolje 4 : 8 Siliko Temte
Sobota, 13.november 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KIX Ajdovščina 9 : 3 KMN Oplast Kobarid
Sobota, 13.november 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Oplast Kobarid 1 : 3 Siliko Temte
Sobota, 13.november 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
5. krog
ŠD Extrem 4 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 20.november 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
KMN Bronx Škofije 2 : 3 ŠD Extrem
Sobota, 20.november 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Futsal klub Dobrepolje 2 : 3 KMN Oplast Kobarid
Sobota, 20.november 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
ŠD Extrem 3 : 1 NK Ribnica
Sobota, 20.november 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
Futsal klub Dobrepolje 0 : 4 KMN Bronx Škofije
Sobota, 20.november 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
NK Ribnica 1 : 3 KMN Oplast Kobarid
Sobota, 20.november 2021 | Kobarid, Športna dvorana Kobarid
6. krog
KIX Ajdovščina 3 : 5 KMN Bronx Škofije
Sobota, 27.november 2021 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
KIX Ajdovščina 2 : 3 ŠD Extrem
Sobota, 27.november 2021 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
KMN Bronx Škofije 6 : 2 KMN Oplast Kobarid
Sobota, 27.november 2021 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
ŠD Extrem 3 : 1 KMN Oplast Kobarid
Sobota, 27.november 2021 | Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina
7. krog
Siliko Temte 2 : 0 ŠD Extrem
Sobota, 4.december 2021 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
ŠD Extrem 3 : 0 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 4.december 2021 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
Siliko Temte 7 : 1 NK Ribnica
Sobota, 4.december 2021 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
NK Ribnica 1 : 7 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 4.december 2021 | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar
8. krog
Siliko Temte 1 : 1 KIX Ajdovščina
Sobota, 11.december 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KIX Ajdovščina 4 : 2 NK Ribnica
Sobota, 11.december 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
KMN Bronx Škofije 0 : 10 Siliko Temte
Sobota, 11.december 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
NK Ribnica 10 : 0 KMN Bronx Škofije
Sobota, 11.december 2021 | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika
9. krog
Futsal klub Dobrepolje 1 : 5 Siliko Temte
Sobota, 18.december 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KIX Ajdovščina 10 : 0 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 18.december 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KMN Oplast Kobarid 2 : 3 Siliko Temte
Sobota, 18.december 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
KIX Ajdovščina 4 : 3 KMN Oplast Kobarid
Sobota, 18.december 2021 | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje
10. krog
KMN Oplast Kobarid 9 : 0 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 22.januar 2022 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
KMN Oplast Kobarid 0 : 1 NK Ribnica
Sobota, 22.januar 2022 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
NK Ribnica 2 : 1 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 22.januar 2022 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
ŠD Extrem 5 : 1 KMN Bronx Škofije
Sobota, 22.januar 2022 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica
KMN Bronx Škofije 2 : 4 Futsal klub Dobrepolje
Sobota, 22.januar 2022 | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica



DELI NA