1.krog |
08.10.2023 ob 17.00 |
Športna dvorana Burja, Škofije | KMN Bronx Škofije | 1 : 10 | KMN Miklavž |
2.krog |
12.11.2023 ob 11.00 |
Športna dvorana TŠC Maribor | KMN Miklavž TBS team 24 | 7 : 4 | FK Dobovec |
3.krog |
20.10.2023 ob 20.30 |
Športna dvorana Benedikt | KMN Benedikt | 5 : 0 | KMN Miklavž |
4.krog |
22.11.2023 ob 18.00 |
Športna dvorana TŠC Maribor | KMN Miklavž TBS team 24 | 4 : 5 | KMN Meteorplast |
5.krog |
04.11.2023 ob 16.00 |
Športna dvorana Sodražica | THE Nutrition Extrem | 3 : 6 | KMN Miklavž |
7.krog |
17.12.2023 ob 11.00 |
Športna dvorana TŠC Maribor | KMN Miklavž TBS team 24 | 1 : 4 | FK Dobrepolje |
8.krog |
25.11.2023 ob 17.30 |
Športni center Ribnica | * NK Ribnica | 2 : 4 | KMN Miklavž TBS team 24 |
9.krog |
02.12.2023 ob 15.00 |
Športna dvorana TŠC Maribor | KMN Miklavž TBS team 24 | 2 : 5 | FK Siliko |
10.krog |
09.12.2023 ob 16.00 |
Športna dvorana Spodnji Duplek | Futsal Club Duplek | 6 : 5 | KMN Miklavž |
11.krog |
16.12.2023 ob 15.00 |
Športna dvorana TŠC Maribor | KMN Miklavž TBS team 24 | 4 : 5 | KMN Sevnica |
12.krog |
06.01.2024 ob 15.00 |
Športna dvorana TŠC Maribor | KMN Miklavž TBS team 24 | 11 : 0 | KMN Bronx Škofije |
13.krog |
13.01.2024 ob 15.00 |
Športna dvorana Rogatec | FK Dobovec | 6 : 3 | KMN Miklavž |
14.krog |
20.01.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana TŠC Maribor | KMN Miklavž TBS team 24 | 4 : 6 | KMN Benedikt |
15.krog |
27.01.2024 ob 12.00 |
ŠIC Ljutomer | KMN Meteorplast Šic Bar | 9 : 5 | KMN Miklavž |
16.krog |
03.02.2024 ob 18.00 |
Športna dvorana TŠC Maribor | KMN Miklavž TBS team 24 | 2 : 4 | ŠD Extreme |
18.krog |
24.02.2024 ob 15.00 |
Športna dvorana Videm Dobrepolje | Futsal klub Dobrepolje | 4 : 0 | KMN Miklavž |
20.krog |
17.03.2024 ob 17.00 |
Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika | Siliko Vrhnika Flaj | 3 : 4 | KMN Miklavž TBS team 24 |
21.krog | 23.03.2024 | KMN Miklavž TBS team 24 | 5 : 0 | Futsal Club Duplek | |
22.krog |
30.03.2024 ob 15.00 |
Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica | KMN Sevnica | : | KMN Miklavž TBS team 24 |
KMN MIKLAVŽ |
---|
Ulica Planinčevih 15 2204 Miklavž na Dravskem polju tel: fax: email: cehivan8@gmail.com www: |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Amar Velić | 16 |
2. | Gašper Dušej | 15 |
3. | Gal Verlič | 9 |
Luka Čelofiga | 9 | |
5. | Taj Voglar | 6 |
6. | Alen Crnolić | 5 |
7. | Aljaž Švajncer Butinar | 4 |
Gašper Kerep | 4 | |
9. | Brin Jakob Pavlin | 2 |
Vid Dvoršak | 2 | |
11. | Lan Sentič | 1 |
Tit Repnik | 1 | |
Taj Vajs | 1 | |
Aleksander Biškup | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Futsal klub Dobrepolje | 19 | 54 | |
2 | FK Dobovec | 19 | 51 | |
3 | THE Nutrition Extrem | 19 | 36 | |
4 | KMN Benedikt | 20 | 33 | |
5 | KMN Meteorplast Šic Bar | 18 | 31 | |
6 | Siliko Vrhnika Flaj | 18 | 24 | |
7 | KMN Miklavž TBS team 24 | 18 | 21 | |
8 | Futsal Club Duplek | 19 | 19 | |
9 | KMN Sevnica | 19 | 17 | |
10 | * NK Ribnica | 13 | 15 | |
11 | KMN Bronx Škofije | 20 | 0 |