Lestvica strelcev
izbrana
sezona

G 6m, 10m
1. Alen Jambriško KMN Meteorplast Šic bar 17
Luka Grm Futsal klub Dobrepolje 17 (1, 0)
2. Niko Zamuda KMN Meteorplast Šic bar 12
3. Lan Pahović Futsal klub Dobrepolje 10
Ažbe Gradišar NK Ribnica 10
Naj Plavšič Vajde Futsal Olimpija 10
Filip Jodl KMN Benedikt Sveta Trojica 10
4. Žan Sinanović NK Ribnica 9 (0, 1)
Klemen Marolt Futsal klub Dobrepolje 9 (0, 1)
Mihael Čop ŠD Extrem 9
Klemen Senekovič KMN Benedikt Sveta Trojica 9 (0, 1)
5. Erik Fink Futsal klub Dobrepolje 8
Lian Pucer KMN Bronx Škofije 8
Luka Perko KMN Meteorplast Šic bar 8
Jaka Janež ŠD Extrem 8
6. Emil Šinkovec Futsal klub Dobrepolje 7
Vitja Čuk KMN Meteorplast Šic bar 7
Alen Peinkiher NK Duplek 7
Žiga Zemljič NK Duplek 7
Vid Kekec NK Duplek 7
Kimi Lavrenčič KMN Meteorplast Šic bar 7
Nejc Letnik KMN Benedikt Sveta Trojica 7 (0, 1)
7. Nace Božič KMN Bronx Škofije 6
David Nose Futsal klub Dobrepolje 6
Anžej Treven Futsal Olimpija 6
8. Tinjan Blatnik NK Ribnica 5 (0, 1)
Gašper Tomašič Futsal klub Dobrepolje 5
9. Jure Benčina Grgurič NK Ribnica 4
Jakob Čampa NK Ribnica 4 (0, 1)
Matej Perušek ŠD Extrem 4
Nejc Zögling KMN Benedikt Sveta Trojica 4
Vid Škerget KMN Benedikt Sveta Trojica 4
Žan Perko NK Duplek 4
Luka Nešović NK Duplek 4
Blaž Perko NK Duplek 4
10. Miha Brus KMN Meteorplast Šic bar 3
Domen Rupnik Futsal Olimpija 3
Gal Tepeh NK Duplek 3
Primož Petko KMN Benedikt Sveta Trojica 3
Enej Dančič NK Duplek 3
Bor Božič KMN Bronx Škofije 3
Anže Oražem ŠD Extrem 3
Rok Vrbnjak KMN Benedikt Sveta Trojica 3
Anis Greifoner KMN Benedikt Sveta Trojica 3
Luka Turk Futsal klub Dobrepolje 3
Gal Kirjaković KMN Bronx Škofije 3
Sergej Šijanec KMN Benedikt Sveta Trojica 3
Eurolind Shala KMN Bronx Škofije 3 (0, 1)
11. Arijan Ramčilović Futsal Olimpija 2
Niko Poboljšaj Futsal Olimpija 2
Gašper Šijanec KMN Benedikt Sveta Trojica 2
Maj Košir NK Ribnica 2
Naja Poje Mihelič NK Ribnica 2
Lovro Šešet Futsal Olimpija 2
Đorđe Đorđević Futsal klub Dobrepolje 2
Tomaž Lovrenčič ŠD Extrem 2
Aljaž Lovrenčič ŠD Extrem 2
Tine Arko ŠD Extrem 2
Patrik Korenjak ŠD Extrem 2
Jan Kalšek KMN Bronx Škofije 2
Liam Harambašić KMN Bronx Škofije 2
12. Maj Bržan KMN Bronx Škofije 1
Uroš Žarić Dabić KMN Bronx Škofije 1
Anej Horvat KMN Meteorplast Šic bar 1
Marck Ropoša KMN Meteorplast Šic bar 1
Matija Tadejević Praprotnik KMN Bronx Škofije 1
Aljaž Lukač KMN Meteorplast Šic bar 1
Zara Kramžar NK Ribnica 1
Rene Škrlec KMN Benedikt Sveta Trojica 1
Enej Strah Futsal klub Dobrepolje 1
Luka Marinič KMN Meteorplast Šic bar 1
Adnan Ramić Futsal Olimpija 1
Leo Miličević KMN Bronx Škofije 1
Matic Fekonja KMN Benedikt Sveta Trojica 1
Din Kamenjašević Futsal Olimpija 1
Tian Matanić Futsal Olimpija 1
Urban Sevenšek NK Ribnica 1


Avtogoli

1. Eurolind Shala KMN Bronx Škofije 2
2. Lian Pucer KMN Bronx Škofije 1
Anej Horvat KMN Meteorplast Šic bar 1
Erik Fink Futsal klub Dobrepolje 1
Gašper Tomašič Futsal klub Dobrepolje 1
Emil Šinkovec Futsal klub Dobrepolje 1
Naja Poje Mihelič NK Ribnica 1
Alen Peinkiher NK Duplek 1
Žan Perko NK Duplek 1
Anžej Treven Futsal Olimpija 1
David Petkoski Futsal Olimpija 1



DELI NA