Sodniki: | Zalokar Jan |
Delegat: | Zalokar Pavel |
Št. gledalcev: | 40 |
Futsal klub Dobrepolje | |||
---|---|---|---|
N |
ŠD Extrem | 3 : 3 | Futsal klub Dobrepolje |
P |
Futsal klub Dobrepolje | 2 : 3 | KMN Bronx Škofije |
Z |
Futsal klub Dobrepolje | 11 : 1 | MNK Proteus Postojna |
P |
KIX Ajdovščina | 5 : 1 | Futsal klub Dobrepolje |
Z |
Futsal klub Dobrepolje | 7 : 3 | NK Ribnica |
ŠD Extrem | |||
---|---|---|---|
Z |
ŠD Extrem | 3 : 0 | MNK Proteus Postojna |
N |
ŠD Extrem | 3 : 3 | Futsal klub Dobrepolje |
P |
NK Ribnica | 4 : 0 | ŠD Extrem |
N |
ŠD Extrem | 1 : 1 | KMN Bronx Škofije |
N |
Futsal klub Dobrepolje | 3 : 3 | ŠD Extrem |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FK Dobrepolje | 21 | 5 | 4 | 12 | 52 | ||
ŠD Extreme | 21 | 12 | 4 | 5 | 86 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
FK Dobrepolje | 6 | 3 | 1 | 2 | 17 | ||
ŠD Extreme | 6 | 2 | 1 | 3 | 16 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
FK Dobrepolje | 15 | 2 | 3 | 10 | 35 | ||
ŠD Extreme | 15 | 10 | 3 | 2 | 70 |
23/24 | 4.krog | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 13.01.2024, ob 17.00 | Futsal klub Dobrepolje | - | ŠD Extreme | 4:2 | (0:2) |
23/24 | 3.krog | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 16.12.2023, ob 16.00 | THE Nutrition Extrem | - | FK Dobrepolje | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 8.krog | Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 21.01.2023, ob 12.00 | ŠD Extrem | - | FK Dobrepolje | 3:3 | (1:3) |
22/23 | 6.krog | Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 17.12.2022, ob 13.00 | Futsal klub Dobrepolje | - | ŠD Extreme | 3:3 | (2:1) |
22/23 | 5.krog | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 03.12.2022, ob 10.00 | ŠD Extrem | - | FK Dobrepolje | 2:2 | (1:1) |
21/22 | 7.krog | Nova vas, Športna dvorana Bloški smučar, 04.12.2021, ob 15.30 | ŠD Extrem | - | FK Dobrepolje | 3:0 | (1:0) |
21/22 | 5.krog | Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 20.11.2021, ob 10.00 | ŠD Extrem | - | FK Dobrepolje | 4:2 | (2:2) |
19/20 | 5.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 23.11.2019, ob 14.00 | ŠD Extrem | - | FK Dobrepolje | 6:2 | (1:2) |
19/20 | 3.krog | Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 09.11.2019, ob 10.00 | ŠD Extrem | - | FK Dobrepolje | 6:8 | (1:3) |
19/20 | 1.krog | Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 19.10.2019, ob 11.00 | Futsal klub Dobrepolje | - | ŠD Extreme | 5:3 | (3:2) |
18/19 | 10.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 26.01.2019, ob 12.00 | ŠD Extrem | - | FK Dobrepolje | 4:2 | (2:1) |
18/19 | 7.krog | Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 15.12.2018, ob 10.00 | ŠD Extrem | - | FK Dobrepolje | 6:3 | (3:0) |
18/19 | 5.krog | Litija, Športna dvorana Litija, 01.12.2018, ob 13.30 | Futsal klub Dobrepolje | - | ŠD Extreme | 0:4 | (0:3) |
17/18 | 6.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 16.12.2017, ob 14.10 | ŠD Extrem | - | FK Dobrepolje | 7:5 | (3:1) |
17/18 | 3.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.11.2017, ob 15.00 | ŠD Extrem | - | FK Dobrepolje | 2:4 | (1:2) |
17/18 | 1.krog | Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 21.10.2017, ob 16.50 | Futsal klub Dobrepolje | - | ŠD Extreme | 3:1 | (1:1) |
16/17 | 10.krog | Zgornje Škofije, ŠD Burja, 25.02.2017, ob 14.00 | ŠD Extrem A | - | FK Dobrepolje | 8:1 | (5:0) |
16/17 | 5.krog | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 03.12.2016, ob 15.00 | ŠD Extrem A | - | FK Dobrepolje | 12:1 | (7:1) |
16/17 | 1.krog | Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 15.10.2016, ob 16.00 | ŠD Extrem A | - | FK Dobrepolje | 2:2 | (0:1) |
14/15 | 7.krog | Škofije, ŠD Burja, 31.01.2015, ob 14.00 | - | FK Dobrepolje | 3:0 | (2:0) | |
14/15 | 5.krog | Škofije, ŠD Burja, 13.12.2014, ob 15.00 | - | ŠD Extreme | 2:3 | (1:2) |
6. krog | ||
---|---|---|
KMN Bronx Škofije | 7 : 0 | MNK Proteus Postojna |
KIX Ajdovščina | 6 : 3 | ŠD Extrem |
KMN Bronx Škofije | 1 : 1 | NK Ribnica |
Futsal klub Dobrepolje | 3 : 3 | ŠD Extrem |
KIX Ajdovščina | 12 : 0 | MNK Proteus Postojna |
Futsal klub Dobrepolje | 7 : 3 | NK Ribnica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | KIX Ajdovščina | 15 | 42 | |
2 | KMN Bronx Škofije | 15 | 33 | |
3 | NK Ribnica | 15 | 24 | |
4 | Futsal klub Dobrepolje | 15 | 16 | |
5 | ŠD Extrem | 15 | 11 | |
6 | MNK Proteus Postojna | 15 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gašper Centa | 22 |
2. | Nolan Birsa | 21 |
3. | Aron Vučić | 18 |
4. | Jon Novak | 17 |
5. | Matija Gregorc | 16 |
6. | Maks Mustar | 14 |
7. | Lukas Bovcon | 12 |
8. | Betim Čadraki | 11 |
Jan Starc | 11 | |
10. | Manuel Mačak | 10 |
11. | Kenan Džuzdanovič | 9 |
Matevž Turk | 9 | |
13. | Patrick Lavrenčič | 8 |
Kevin Vujić | 8 | |
Luka Poje Mihelič | 8 | |
16. | Val Pucelj Pirnat | 7 |
Mark Petrovčič | 7 | |
Alen Mersovski | 7 | |
19. | Kevin Selišnik | 6 |
Etien Krašna | 6 |