12. krog |  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče |  20.12.2019 ob 20.00

Futsal klub Dobrepolje

6 : 4

KMN Miklavž TBS team24


Sodniki: Koritnik Matjaž , Maksimović Igor
Delegat: Velić Sadet
Št. gledalcev: 120

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Dobrepolje
Z
Futsal klub Dobrepolje 5 : 4 KMN Miklavž TBS team24
Z
MNK Kix Ajdovščina 2 : 3 Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 5 : 6 KMN Meteorplast
Z
ŠD Extrem 1 : 10 Futsal klub Dobrepolje
Z
Futsal klub Dobrepolje 3 : 2 Dlan Logatec
KMN Miklavž TBS team24
P
KMN Miklavž TBS team24 5 : 7 Mlinše
P
Futsal klub Dobrepolje 5 : 4 KMN Miklavž TBS team24
P
KMN Miklavž TBS team24 2 : 6 MNK Kix Ajdovščina
P
KMN Meteorplast 8 : 4 KMN Miklavž TBS team24
Z
KMN Miklavž TBS team24 4 : 1 ŠD Extrem


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 5 3 1 1 32
KMN Miklavž 5 1 1 3 26
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 3 2 0 1 19
KMN Miklavž 3 1 0 2 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 2 1 1 0 13
KMN Miklavž 2 0 1 1 9



Vse medsebojne tekme

19/20  19.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 28.02.2020, ob 20.30  Futsal klub Dobrepolje - KMN Miklavž TBS team24 5:4  (4:3) 
19/20  12.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 20.12.2019, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Miklavž TBS team24 6:4  (1:0) 
19/20  5.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 18.10.2019, ob 21.00  KMN Miklavž TBS team24 - Futsal klub Dobrepolje 5:9  (2:5) 
18/19  18.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 08.03.2019, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Miklavž TBS Team24 8:9  (3:3) 
18/19  9.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 14.12.2018, ob 20.00  KMN Miklavž TBS Team24 - Futsal klub Dobrepolje 4:4  (3:1) 

12. krog
Futsal klub Dobrepolje 6 : 4 KMN Miklavž TBS team24
MNK Kix Ajdovščina 7 : 3 Futsal klub Kebelj
Dlan Logatec 5 : 2 ŠD Extrem
Mlinše 4 : 1 KMN Meteorplast

LESTVICA
1 Mlinše 19 47
2 Futsal klub Dobrepolje 19 45
3 KMN Meteorplast 20 32
4 KMN Miklavž TBS team24 19 31
5 MNK Kix Ajdovščina 19 28
6 ŠD Extrem 19 17
7 Dlan Logatec 19 10
8 Futsal klub Kebelj 14 5

STRELCI
1. Gal Škulj 34
2. Luka Kolar Robnik 25
3. Nik Smrkolj 19
4. Tim Lipovšek 17
5. Aljaž Ruis 16
6. Janez Močnik Guna 15
7. Alen Blatnik 14
Matjaž Švajncer 14
9. Rok Buzeti 12
Matjaž Trkman 12
Matic Goznik 12
Jure Mezek 12
13. Ismar Dedić 11
Gregor Klinc 11
Bojan Klemenčič 11
16. Matic Ratej 10
17. Teotim Hiti 9
Anej Batistič 9
Blaž Gorinšek 9
Igor Legčevič 9

DELI NA