5. krog |  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor |  17.10.2020 ob 20.00

KMN Miklavž TBS team24

3 : 1

ŠD Extrem


Sodniki: Koritnik Matjaž , Žaberl Robi
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 20

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Miklavž TBS team24
P
ŠD Extrem 7 : 5 KMN Miklavž TBS team24
Z
KMN Miklavž TBS team24 10 : 2 MNK KIX Ajdovščina
P
KMN Benedikt Slovenske gorice 6 : 2 KMN Miklavž TBS team24
N
KMN Miklavž TBS team24 3 : 3 KMN Meteorplast
Z
Svet savn MNK Proteus Postojna 1 : 10 KMN Miklavž TBS team24
ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 7 : 5 KMN Miklavž TBS team24
P
KMN Meteorplast 8 : 1 ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 8 : 3 MNK KIX Ajdovščina
Z
Svet savn MNK Proteus Postojna 5 : 10 ŠD Extrem
N
ŠD Extrem 3 : 3 KMN Benedikt Slovenske gorice


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Miklavž 9 6 0 3 37
ŠD Extreme 9 3 0 6 36
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Miklavž 5 4 0 1 23
ŠD Extreme 5 1 0 4 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Miklavž 4 2 0 2 14
ŠD Extreme 4 2 0 2 19



Vse medsebojne tekme

20/21  10.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 16.04.2021, ob 20.00  ŠD Extrem - KMN Miklavž TBS team24 7:5  (3:1) 
20/21  5.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 17.10.2020, ob 20.00  KMN MIklavž - ŠD Extrem 3:1  (1:0) 
19/20  15.krog  Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor, 31.01.2020, ob 20.00  KMN Miklavž TBS team24 - ŠD Extrem 4:1  (1:1) 
19/20  8.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 15.11.2019, ob 20.00  KMN Miklavž TBS team24 - ŠD Extrem 8:2  (2:2) 
19/20  1.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 20.09.2019, ob 19.30  ŠD Extrem - KMN Miklavž TBS team24 2:4  (1:2) 
18/19  10.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 08.12.2018, ob 18.00  KMN Miklavž TBS Team24 - Extrem Sodražica 5:4  (1:0) 
18/19  1.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 28.09.2018, ob 19.30  ŠD Extrem - KMN Miklavž 7:1  (0:1) 
17/18  13.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 27.01.2018, ob 19.30  ŠD Extrem - KMN Miklavž TBS Team24 3:4  (2:1) 
17/18  4.krog  Maribor, Športna dvorana TŠC Maribor, 21.10.2017, ob 19.00  KMN Miklavž TBS Team24 - ŠD Extrem 3:9  (2:3) 

5. krog
KMN Meteorplast 5 : 1 KMN Benedikt Slovenske gorice
KMN Miklavž TBS team24 3 : 1 ŠD Extrem
Svet savn MNK Proteus Postojna 5 : 5 MNK KIX Ajdovščina

LESTVICA
1 KMN Meteorplast 10 26
2 ŠD Extrem 10 19
3 KMN Benedikt Slovenske gorice 10 18
4 KMN Miklavž TBS team24 10 13
5 MNK KIX Ajdovščina 10 7
6 Svet savn MNK Proteus Postojna 10 2

STRELCI
1. Patrick Kolar Robnik 14
2. Aljaž Goznik 13
Jan Žnidarčič 13
4. Matic Belak Vivod 12
5. Dejan Hager 11
6. Mitja Koder 8
Jovan Desić 8
Drejc Kljun 8
9. Teotim Hiti 7
10. Alen Ruis 6
Aljaž Ruis 6
Luka Kolar Robnik 6
Mitja Drašak 6
Anej Batistič 6
15. Edin Čolič 5
Danijel Vukajlović 5
Denis Žvab 5
Žan Polanec 5
Tomaž Pustotnik 5
Domen Školiber 5

DELI NA