1.krog 19.09.2020 
ob 18.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  KIX Ajdovščina 1 : 5 KMN Meteorplast
2.krog 30.09.2020 
ob 19.00
Športna dvorana Benedikt  KMN Benedikt Slovenske gorice 5 : 2 KIX Ajdovščina
3.krog 03.10.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  KIX Ajdovščina 2 : 4 ŠD Extrem
4.krog 10.10.2020 
ob 16.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  KIX Ajdovščina 5 : 3 KMN MIklavž
5.krog 17.10.2020 
ob 20.00
Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna  Svet savn MNK Proteus Postojna 5 : 5 KIX Ajdovščina
6.krog PRELOŽENO ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast : KIX Ajdovščina
7.krog PRELOŽENO Športna dvorana Police, Ajdovščina  KIX Ajdovščina : KMN Benedikt Slovenske gorice
8.krog PRELOŽENO Športna dvorana Sodražica  ŠD Extrem : KIX Ajdovščina
9.krog PRELOŽENO Športna dvorana TŠC Maribor  KMN MIklavž : KIX Ajdovščina
10.krog PRELOŽENO Športna dvorana Police, Ajdovščina  KIX Ajdovščina : Svet savn MNK Proteus Postojna
11.krog 04.12.2020 
ob 20.30
Športna dvorana Police, Ajdovščina  KIX Ajdovščina : KMN Meteorplast
12.krog 11.12.2020  Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna  Svet savn MNK Proteus Postojna : KIX Ajdovščina
13.krog 15.01.2021  Športna dvorana Police, Ajdovščina  KIX Ajdovščina : KMN MIklavž
14.krog 22.01.2021  Športna dvorana Police, Ajdovščina  KIX Ajdovščina : ŠD Extrem
15.krog 29.01.2021  Športna dvorana Benedikt  KMN Benedikt Slovenske gorice : KIX Ajdovščina
16.krog 05.02.2021  ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Meteorplast : KIX Ajdovščina
17.krog 19.02.2021  Športna dvorana Police, Ajdovščina  KIX Ajdovščina : Svet savn MNK Proteus Postojna
18.krog 26.02.2021  Športna dvorana Tezno Maribor  KMN MIklavž : KIX Ajdovščina
19.krog 05.03.2021  Športna dvorana Sodražica  ŠD Extrem : KIX Ajdovščina
20.krog 12.03.2021  Športna dvorana Police, Ajdovščina  KIX Ajdovščina : KMN Benedikt Slovenske gorice
KIX AJDOVŠČINA
Cebejeva 42
5270 Ajdovščina
tel: 05/366-16-46
fax: 05 36 44 488
email: futsal.kix@gmail.com
www: www.kix.webs.com

STRELCI
1. Anej Batistič 4
2. Jan Žnidarčič 3
3. Emir Redžo 2
Andrej Vanceta 2
5. Matej Koren 1
Luka Susič 1
Vladimir Đurić 1
Tjaš Milanič 1

LESTVICA
1 KMN Meteorplast 5 15
2 ŠD Extrem 5 9
3 KMN Benedikt Slovenske gorice 5 9
4 KMN Miklavž TBS team24 5 6
5 MNK KIX Ajdovščina 5 4
6 Svet savn MNK Proteus Postojna 5 1




DELI NA