1.krog 29.09.2018 
ob 17.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  KIX Ajdovščina 1 : 1 KMN Velike Lašče
2.krog 06.10.2018 
ob 18.00
Športna dvorana TŠC Maribor  KMN Miklavž 3 : 1 Kix Ajdovščina
3.krog 13.10.2018 
ob 17.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  Kix Ajdovščina 2 : 1 ŠD Mlinše
4.krog 19.10.2018 
ob 20.00
ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer  KMN Tomaž ŠIC Bar 3 : 1 Kix Ajdovščina
5.krog 27.10.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  Kix Ajdovščina 4 : 3 Futsal klub Dobrepolje
6.krog 02.11.2018 
ob 19.30
Športna dvorana Sodražica  Extrem Sodražica 6 : 4 Kix Ajdovščina
7.krog 10.11.2018 
ob 16.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  Kix Ajdovščina 6 : 4 Dlan Logatec
8.krog 24.11.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  Kix Ajdovščina 6 : 3 FC Hiša daril Ptuj
9.krog 01.12.2018 
ob 19.30
Športna dvorana Milenij Oplotnica  Futsal klub Kebelj 1 : 2 Kix Ajdovščina
10.krog 07.12.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Velike Lašče  KMN Velike Lašče 2 : 9 Kix Ajdovščina
11.krog 22.12.2018 
ob 20.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  Kix Ajdovščina 7 : 2 KMN Miklavž TBS Team24
12.krog 11.01.2019 
ob 20.45
Športna dvorana Zagorje ob Savi  ŠD Mlinše 5 : 4 Kix Ajdovščina
13.krog 26.01.2019 
ob 18.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  Kix Ajdovščina 1 : 7 KMN Tomaž ŠIC Bar
14.krog 01.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Velike Lašče  Futsal klub Dobrepolje 8 : 4 Kix Ajdovščina
15.krog 09.02.2019 
ob 18.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  Kix Ajdovščina 5 : 4 Extrem Sodražica
16.krog 16.02.2019 
ob 17.00
Športna dvorana Logatec  Dlan Logatec 4 : 3 Kix Ajdovščina
17.krog 22.02.2019 
ob 20.00
Športna dvorana Center Ptuj  FC Hiša daril Ptuj 9 : 1 Kix Ajdovščina
18.krog 09.03.2019 
ob 18.00
Športna dvorana Police, Ajdovščina  Kix Ajdovščina 3 : 2 Futsal klub Kebelj
KIX AJDOVŠČINA
Cebejeva 42
5270 Ajdovščina
tel: 05/366-16-46
fax: 05 36 44 488
email: futsal.kix@gmail.com
www: www.kix.webs.com

STRELCI
1. Andrej Vanceta 13
2. Klemen Sluga 7
3. Goran Marković 6
Stevo Ignjatović 6
Klemen Žonta 6
Matej Koren 6
7. Luka Bajc 5
8. Matjaž Trkman 3
Tjaš Milanič 3
10. Sadmir Sukanović 2
Muhamed Al-Jarban 2
12. Mark Birsa 1
Vladan Kocić 1

LESTVICA
1 KMN Tomaž ŠIC Bar 18 49
2 FC Hiša daril Ptuj 18 48
3 ŠD Mlinše 18 33
4 Kix Ajdovščina 18 28
5 Futsal klub Dobrepolje 18 22
6 KMN Velike Lašče 18 22
7 Dlan Logatec 18 20
8 KMN Miklavž 18 20
9 Extrem Sodražica 18 11
10 Futsal klub Kebelj 18 7




DELI NA