1.krog |
06.10.2023 ob 20.15 |
Športna dvorana Milenij Oplotnica | Oplotnica | 4 : 3 | KMN Miklavž |
2.krog |
15.12.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana Tezno Maribor | KMN Miklavž TBS team24 | 14 : 0 | KMN Oplast Kobarid |
3.krog |
21.10.2023 ob 18.00 |
Športna dvorana Police, Ajdovščina | KIX Ajdovščina | 2 : 1 | KMN Miklavž |
4.krog |
27.10.2023 ob 21.00 |
Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna | NK Proteus Postojna | 8 : 6 | KMN Miklavž |
5.krog |
03.11.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana Tezno Maribor | KMN Miklavž TBS team24 | 2 : 11 | ŠD Mlinše |
7.krog |
17.11.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana Tezno Maribor | KMN Miklavž TBS team24 | 2 : 5 | Futsal klub Trzin |
8.krog |
24.11.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana Tezno Maribor | KMN Miklavž TBS team24 | 9 : 4 | KN Oplotnica |
9.krog |
02.12.2023 ob 18.00 |
Športna dvorana Kobarid | KMN Oplast B | 2 : 6 | KMN Miklavž |
10.krog |
09.12.2023 ob 18.00 |
Športna dvorana Tezno Maribor | KMN Miklavž TBS team24 | 3 : 4 | KIX Ajdovščina |
11.krog |
10.01.2024 ob 20.00 |
Športna dvorana Tezno Maribor | KMN Miklavž TBS team24 | 2 : 2 | NK Proteus Postojna |
12.krog |
22.12.2023 ob 20.00 |
Športna dvorana Zagorje ob Savi | ŠD Mlinše | 5 : 3 | KMN Miklavž |
14.krog |
13.01.2024 ob 21.00 |
FC Mobi Arena Trzin | 5 : 0 | KMN Miklavž TBS team24 |
KMN MIKLAVŽ |
---|
Ulica Planinčevih 15 2204 Miklavž na Dravskem polju tel: fax: email: cehivan8@gmail.com www: |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Kolar | 10 |
Blaž Glažer | 10 | |
3. | Jan Pahernik | 6 |
Patrick Kraner | 6 | |
5. | David Pauko | 5 |
6. | Patrick Kolar Robnik | 4 |
7. | Kristjan Čeh | 3 |
8. | Ahmet Hibić | 1 |
Anei Polanec | 1 | |
Matej Breznik | 1 | |
Maj Naglič | 1 | |
Rok Vasiljevič | 1 | |
Blaž Roškarič | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŠD Mlinše | 17 | 45 | |
2 | Oplotnica | 17 | 39 | |
3 | Avtocenter Crono Ajdovščina | 17 | 28 | |
4 | FC Mobi Arena Trzin | 17 | 27 | |
5 | MNK Proteus Postojna | 17 | 17 | |
6 | *KMN Miklavž TBS team24 | 12 | 10 | |
7 | KMN Oplast B | 17 | 3 |