8. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  28.09.2019 ob 11.00

Mura

6 : 0

Aluvar Gančani Beltinci

Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik), Casar Kaja (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč)
Delegat: Vučko Darko
Št. gledalcev: 80
Mura
1 Niko Draškovič V
6 Jan Rajh
7 Niko Kasalo
8 Jan Husar
9 Niko Graj
11 Niko Zamuda
13 Domen Donko K
14 Andrej Trajber
15 Marck Ropoša
17 Žiga Ozbetič
18 Aljaž Lukač


Rezervni igralci
44 Maj Dervarič V
2 Amadej Škraban
3 Nejc Slokan
4 Nino Kuzma
19 David Vidmajer
20 Tilen Grlec
21 Jaka Bukovec

Aluvar Gančani Beltinci
1 Jakob Virag V
2 Rok Šinko
4 Gašper Recek
5 Sergej Šnurer
7 Anej Horvat K
8 Alen Sretenovič
9 Oliver Ignjič
11 Aljaž Vogrinčič
14 Nejc Sečkar
15 Gašper Lebar
16 Jakob Nejc Ružič


Rezervni igralci
3 Klemen Zver
6 Sergej Ščančar
17 Tilen Kuzma
18 Žan Horvat
19 Miha Kreslin
20 Luka Sabo

Trener
Simon Štrakl

Trener
Andrej Pozderec

Sodnik
Tjaša Misja

Zadetki
Jan Husar 1 : 0 4'
Domen Donko 2 : 0 9'
Andrej Trajber 3 : 0 12'
Domen Donko 4 : 0 60'
Niko Kasalo 5 : 0 62'
Niko Kasalo 6 : 0 70'

Dogodki
Menjava Vidmajer /  Ozbetič 36'
Menjava Bukovec /  Ropoša 36'
Menjava Horvat /  Šnurer 42'
Menjava Grlec /  Zamuda 54'
Nejc Sečkar 57'
Menjava Slokan /  Husar 58'
Menjava Škraban /  Trajber 62'
Menjava Zver /  Sečkar 67'
Menjava Kreslin /  Ružič 67'
Menjava Kuzma /  Ignjič 67'
Menjava Sabo /  Šinko 69'
Gašper Recek 70'

8. krog
Jarenina 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Šampion 1 : 1 Rudar Velenje
Maribor 6 : 0 Vipoll Veržej
Mura 6 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Aluminij 6 : 0 MB Tabor
Kety Emmi Bistrica 1 : 1 A2S Celje
Krško 3 : 0 Dravograd

LESTVICA
1 Maribor 15 42
2 Krško 15 37
3 Aluminij 15 33
4 A2S Celje 15 30
5 Mura 15 28
6 Rudar Velenje 15 26
7 Dravograd 14 22
8 Jarenina 14 19
9 Šampion 15 16
10 Drava Dakinda Ptuj 15 13
11 Vipoll Veržej 15 13
12 Kety Emmi Bistrica 15 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 15 5
14 MB Tabor 15 3

STRELCI
1. Elmir Avdić 17
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 12
5. Žan Antič Kurbus 11
6. Niko Kasalo 10
7. Nejc Krivec 9
Danej Hojnik 9
9. Luka Brodnjak 8
Maj Drobne 8
11. Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
Tine Čuk 7
Matej Cener 7
Gašper Recek 7
16. Luka Topalović 6
Luka Pučnik 6
Damjan Vukolić 6
19. Dejan Fink 5
Luka Mlakar 5

DELI NA