Lestvica strelcev
izbrana
sezona

G 11m
1. Tom Kljun A2S Celje 22 (3)
2. Gašper Černe Krško 18
3. Lan Lekše Krško 15
4. Gregor Medle Krško 13
5. Maj Škoflek A2S Celje 9
Anej Rudolf Maribor 9
6. Miha Preksavec Maribor 8 (1)
Nejc Krivec Dravograd 8
7. Luka Schöndorfer Dravograd 7
8. Jan Rajh Vipoll Veržej 6 (1)
Adam Marcen Rudar Velenje 6
Nino Milić Drava Dakinda Ptuj 6
9. Jaka Domjan Drava Dakinda Ptuj 5 (2)
Vid Štefanec Mura 5 (1)
Žan Buček Mura 5
Luka Štravs Rudar Velenje 5
Klemen Mlakar Maribor 5
Nik Hren Kety Emmi Bistrica 5 (2)
10. Domen Justinek Kety Emmi Bistrica 4
Nik Krebs Dravograd 4
Martin Hovnik Dravograd 4 (2)
Valentin Bolcar Aluminij 4 (3)
Luka Benotič Miklavž 4 (1)
Nejc Letnik Drava Dakinda Ptuj 4
Jan Jurič MB Tabor 4
11. Domen Strgar Brežice 1919 3
Alex Gajanić A2S Celje 3
Tin Kozar A2S Celje 3
Aleks Stojaković Maribor 3
Matjaž Kamenšek Pahič Maribor 3
Rok Hudournik Rudar Velenje 3 (1)
Marcel Lorber Aluminij 3 (1)
Črt Vuković Aluminij 3
Niki Radovič Krško 3
Vid Pustinek Vipoll Veržej 3
Alen Jovanović Miklavž 3 (1)
Klemen Rahle Kety Emmi Bistrica 3
12. Nejc Brunec Vipoll Veržej 2
Matic Donša Vipoll Veržej 2
Luka Pučnik Kety Emmi Bistrica 2
Matic Turičnik Dravograd 2
Patrik Katič Krško 2
Jernej Belinc Krško 2
Nik Gašper Hodnik Šampion 2
Luka Brodnjak Aluminij 2
Denis Leban A2S Celje 2
Mirza Šljivar Rudar Velenje 2
Marcos Tavares Maribor 2 (1)
Matic Sotlar A2S Celje 2
Sen Džumhur A2S Celje 2
Nik Jančič A2S Celje 2
Niko Houbar Vipoll Veržej 2
Rok Štorman A2S Celje 2
Jan Župančič Brežice 1919 2
Anej Jelovica Drava Dakinda Ptuj 2
Nejc Šiljeg Šampion 2
Žiga Strniša MB Tabor 2
Maj Plej Mura 2 (1)
13. Kaj Plej Mura 1
Enej Meglič Mura 1
Tim Huber Mura 1
David Graj Mura 1
Tian Rantaša Mura 1
Jakob Kompan MB Tabor 1
Timotej Jagodič Šampion 1
Marin Galić MB Tabor 1
Sabur Ali Drava Dakinda Ptuj 1
Tjaž Sedič Drava Dakinda Ptuj 1
Leo Čeh Drava Dakinda Ptuj 1
Sandro Čeh Drava Dakinda Ptuj 1
Domen Bajs Brežice 1919 1
Lev Sirk Brežice 1919 1
Nik Geč Brežice 1919 1 (1)
Žan Črnko Mura 1
Nik Lebar Mura 1
Jan Husar Mura 1
Enej Šarlah A2S Celje 1
Tai Zaveršnik A2S Celje 1
Anney Krajnc Miklavž 1
Žan Rajh Miklavž 1
Anej Cvikl Miklavž 1
Staš Del Bianchi Miklavž 1
Aljoša Del Bianchi Miklavž 1
Jan Satler A2S Celje 1
Luka Mlakar A2S Celje 1
Miha Sitar A2S Celje 1
Enej Klampfer Maribor 1
val Mihalič Rader Maribor 1
Anže Bajec Maribor 1
Žiga Krušič Maribor 1
Uroš Šodić Rudar Velenje 1
Michell Tkavc Rudar Velenje 1
Florjan Jevšenak A2S Celje 1
Gašper Tomanič Aluminij 1
Jaša Jerenko Aluminij 1
Anej Dukarič Aluminij 1
Jaka Čuber Potočnik Krško 1
Urh Videčnik Šampion 1
Tian Kotnik Šampion 1
Nina Kajzba Šampion 1
Andraž Voga Šampion 1
Maj Ribič MB Tabor 1
Vid Krivograd MB Tabor 1
Jure Zupan Krško 1
Gašper Gaberšek Rotovnik Dravograd 1
Martin Štefanič Kety Emmi Bistrica 1
Uroš Šarkezi Vipoll Veržej 1
Rok Škrilec Vipoll Veržej 1
Aljaž Žalik Vipoll Veržej 1
Albin Veselaj Kety Emmi Bistrica 1


Avtogoli

1. Tilen Šemrl Vipoll Veržej 1
Rok Hudournik Rudar Velenje 1
Gašper Gaberšek Rotovnik Dravograd 1
Marko Stojkovič Aluminij 1
Matjaž Kamenšek Pahič Maribor 1
Nejc Slokan Vipoll Veržej 1
Valentin Bolcar Aluminij 1
Aljaž Lukač Mura 1
Aid Denaj Siočić Rudar Velenje 1



DELI NA