Sodniki: | Misja Tjaša (glavni sodnik), Casar Kaja (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč) |
Delegat: | Vučko Darko |
Št. gledalcev: | 80 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Fortis Jarenina | 0 : 2 | Mura |
P |
Mura | 1 : 3 | Krško |
P |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Z |
Šampion | 0 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Aluvar Gančani Beltinci | |||
---|---|---|---|
P |
Rudar Velenje | 3 : 1 | Aluvar Gančani Beltinci |
P |
Aluvar Gančani Beltinci | 1 : 4 | Vipoll Veržej |
P |
Dravograd | 2 : 1 | Aluvar Gančani Beltinci |
N |
Aluvar Gančani Beltinci | 2 : 2 | Fortis Jarenina |
Z |
MB Tabor | 1 : 4 | Aluvar Gančani Beltinci |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | ||
ND Beltinci | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | ||
ND Beltinci | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Mura | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
ND Beltinci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21/22 | 15.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 22.03.2022, ob 18.00 | Mura | - | ND Beltinci | 3:0 | (1:0) |
20/21 | 7.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 19.09.2020, ob 11.00 | Mura | - | ND Beltinci | 3:0 | (1:0) |
19/20 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 28.09.2019, ob 11.00 | Mura | - | ND Beltinci | 6:0 | (3:0) |
8. krog | ||
---|---|---|
Fortis Jarenina | 3 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Šampion | 1 : 1 | Rudar Velenje |
Maribor | 6 : 0 | Vipoll Veržej |
Mura | 6 : 0 | Aluvar Gančani Beltinci |
Aluminij | 6 : 0 | MB Tabor |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 1 | A2S Celje |
Krško | 3 : 0 | Dravograd |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 16 | 45 | |
2 | Krško | 16 | 37 | |
3 | Aluminij | 16 | 36 | |
4 | Mura | 16 | 31 | |
5 | A2S Celje | 16 | 31 | |
6 | Rudar Velenje | 16 | 29 | |
7 | Dravograd | 16 | 26 | |
8 | Fortis Jarenina | 16 | 19 | |
9 | Šampion | 16 | 17 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 14 | |
11 | Vipoll Veržej | 16 | 14 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 12 | |
13 | Aluvar Gančani Beltinci | 16 | 5 | |
14 | MB Tabor | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 19 |
2. | Jaka Čuber Potočnik | 16 |
3. | Luka Baš | 14 |
4. | Črt Vuković | 13 |
5. | Nejc Krivec | 11 |
Žan Antič Kurbus | 11 | |
7. | Niko Kasalo | 10 |
8. | Luka Brodnjak | 9 |
Maj Drobne | 9 | |
Danej Hojnik | 9 | |
11. | Gašper Recek | 8 |
12. | Matej Cener | 7 |
Tine Čuk | 7 | |
Enej Šarlah | 7 | |
Gal Kranjčič | 7 | |
16. | Nejc Nedeljko | 6 |
Damjan Vukolić | 6 | |
Luka Pučnik | 6 | |
Luka Topalović | 6 | |
20. | Angelo Macanović | 5 |