Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Mura 1 : 2 Maribor
Sobota, 17.avgust 2019 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Aluminij 6 : 0 Šampion
Sobota, 17.avgust 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kety Emmi Bistrica 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Sobota, 17.avgust 2019 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
MB Tabor 1 : 1 Vipoll Veržej
Sobota, 17.avgust 2019 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
Aluvar Gančani Beltinci 0 : 3 Dravograd
Nedelja, 18.avgust 2019 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
Krško 4 : 0 Jarenina
Nedelja, 18.avgust 2019 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
A2S Celje 3 : 1 Rudar Velenje
Sreda, 18.september 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
2. krog
Jarenina 1 : 0 Dravograd
Sobota, 24.avgust 2019 | Pesnica, Igrišče Pesnica
Vipoll Veržej 3 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Sobota, 24.avgust 2019 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Rudar Velenje 4 : 2 MB Tabor
Sobota, 24.avgust 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Šampion 6 : 0 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 24.avgust 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Maribor 1 : 0 Aluminij
Sobota, 24.avgust 2019 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Krško 1 : 3 Mura
Nedelja, 25.avgust 2019 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Drava Dakinda Ptuj 0 : 3 A2S Celje
Nedelja, 25.avgust 2019 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
3. krog
A2S Celje 2 : 0 Šampion
Sobota, 31.avgust 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
MB Tabor 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Sobota, 31.avgust 2019 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
Dravograd 3 : 0 Vipoll Veržej
Sobota, 31.avgust 2019 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Mura 2 : 1 Jarenina
Sobota, 31.avgust 2019 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Aluminij 0 : 1 Krško
Sobota, 31.avgust 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kety Emmi Bistrica 0 : 4 Maribor
Sobota, 31.avgust 2019 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Aluvar Gančani Beltinci 2 : 3 Rudar Velenje
Nedelja, 1.september 2019 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
4. krog
Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Sreda, 4.september 2019 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Maribor 4 : 0 A2S Celje
Sreda, 4.september 2019 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Krško 2 : 0 Kety Emmi Bistrica
Sreda, 4.september 2019 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Mura 3 : 0 Aluminij
Sreda, 4.september 2019 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Rudar Velenje 1 : 1 Dravograd
Sreda, 4.september 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Šampion 2 : 1 MB Tabor
Sreda, 4.september 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Jarenina 3 : 1 Vipoll Veržej
Sreda, 11.september 2019 | Jarenina, Športni park Jarenina
5. krog
Aluminij 4 : 0 Jarenina
Sobota, 7.september 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Mura
Sobota, 7.september 2019 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Dravograd 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Sobota, 7.september 2019 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Vipoll Veržej 0 : 3 Rudar Velenje
Sobota, 7.september 2019 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
MB Tabor 0 : 4 Maribor
Sobota, 7.september 2019 | Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.
Aluvar Gančani Beltinci 0 : 1 Šampion
Nedelja, 8.september 2019 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
A2S Celje 16:00 Krško
Sreda, 2.oktober 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
6. krog
Maribor 14 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Sobota, 14.september 2019 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Jarenina 3 : 2 Rudar Velenje
Sobota, 14.september 2019 | Jarenina, Športni park Jarenina
Mura 1 : 1 A2S Celje
Sobota, 14.september 2019 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 14.september 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Šampion 2 : 4 Dravograd
Sobota, 14.september 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Vipoll Veržej
Nedelja, 15.september 2019 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Krško 2 : 0 MB Tabor
Ponedeljek, 16.september 2019 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
7. krog
A2S Celje 11:00 Aluminij
Sobota, 21.september 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
MB Tabor 11:00 Mura
Sobota, 21.september 2019 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
Dravograd 11:00 Maribor
Sobota, 21.september 2019 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Vipoll Veržej 11:00 Šampion
Sobota, 21.september 2019 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Rudar Velenje 16:00 Drava Dakinda Ptuj
Sobota, 21.september 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Aluvar Gančani Beltinci 11:00 Krško
Nedelja, 22.september 2019 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
Kety Emmi Bistrica 17:30 Jarenina
Sreda, 25.september 2019 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
8. krog
Jarenina 11:00 Drava Dakinda Ptuj
Sobota, 28.september 2019 | Jarenina, Športni park Jarenina
Šampion 11:00 Rudar Velenje
Sobota, 28.september 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Maribor 11:00 Vipoll Veržej
Sobota, 28.september 2019 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Mura 11:00 Aluvar Gančani Beltinci
Sobota, 28.september 2019 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Aluminij 11:00 MB Tabor
Sobota, 28.september 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kety Emmi Bistrica 11:00 A2S Celje
Sobota, 28.september 2019 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Krško 15:30 Dravograd
Nedelja, 29.september 2019 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
9. krog
A2S Celje 11:00 Jarenina
Sobota, 5.oktober 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
MB Tabor 11:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 5.oktober 2019 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
Drava Dakinda Ptuj 11:00 Šampion
Sobota, 5.oktober 2019 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Dravograd 11:00 Mura
Sobota, 5.oktober 2019 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Vipoll Veržej 11:00 Krško
Sobota, 5.oktober 2019 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Aluvar Gančani Beltinci 11:00 Aluminij
Nedelja, 6.oktober 2019 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
Rudar Velenje 15:30 Maribor
Nedelja, 6.oktober 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
10. krog
Mura 11:00 Vipoll Veržej
Sobota, 12.oktober 2019 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Aluminij 11:00 Dravograd
Sobota, 12.oktober 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kety Emmi Bistrica 11:00 Aluvar Gančani Beltinci
Sobota, 12.oktober 2019 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
A2S Celje 11:00 MB Tabor
Sobota, 12.oktober 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Jarenina 11:00 Šampion
Sobota, 12.oktober 2019 | Jarenina, Športni park Jarenina
Maribor 11:00 Drava Dakinda Ptuj
Sobota, 12.oktober 2019 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Krško 15:30 Rudar Velenje
Nedelja, 13.oktober 2019 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
11. krog
MB Tabor 11:00 Jarenina
Sobota, 19.oktober 2019 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
Dravograd 11:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 19.oktober 2019 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Vipoll Veržej 11:00 Aluminij
Sobota, 19.oktober 2019 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Drava Dakinda Ptuj 11:00 Krško
Sobota, 19.oktober 2019 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Šampion 15:00 Maribor
Sobota, 19.oktober 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Aluvar Gančani Beltinci 11:00 A2S Celje
Nedelja, 20.oktober 2019 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
Rudar Velenje 15:00 Mura
Nedelja, 20.oktober 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
12. krog
Jarenina 11:00 Maribor
Sobota, 26.oktober 2019 | Jarenina, Športni park Jarenina
Mura 11:00 Drava Dakinda Ptuj
Sobota, 26.oktober 2019 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Aluminij 11:00 Rudar Velenje
Sobota, 26.oktober 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kety Emmi Bistrica 11:00 Vipoll Veržej
Sobota, 26.oktober 2019 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
A2S Celje 11:00 Dravograd
Sobota, 26.oktober 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
MB Tabor 11:00 Aluvar Gančani Beltinci
Sobota, 26.oktober 2019 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
Krško 14:00 Šampion
Nedelja, 27.oktober 2019 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
13. krog
Aluvar Gančani Beltinci 14:00 Jarenina
Sobota, 2.november 2019 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
Dravograd 14:00 MB Tabor
Sobota, 2.november 2019 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Vipoll Veržej 14:00 A2S Celje
Sobota, 2.november 2019 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Rudar Velenje 14:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 2.november 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Drava Dakinda Ptuj 14:00 Aluminij
Sobota, 2.november 2019 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Šampion 14:00 Mura
Sobota, 2.november 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Maribor 14:00 Krško
Sobota, 2.november 2019 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
14. krog
Jarenina 14:00 Krško
Sobota, 9.november 2019 | Jarenina, Športni park Jarenina
Maribor 14:00 Mura
Sobota, 9.november 2019 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Šampion 14:00 Aluminij
Sobota, 9.november 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Drava Dakinda Ptuj 14:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 9.november 2019 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Rudar Velenje 14:00 A2S Celje
Sobota, 9.november 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Vipoll Veržej 14:00 MB Tabor
Sobota, 9.november 2019 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Dravograd 14:00 Aluvar Gančani Beltinci
Sobota, 9.november 2019 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
15. krog
Dravograd 13:30 Jarenina
Sobota, 16.november 2019 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Aluvar Gančani Beltinci 13:30 Vipoll Veržej
Sobota, 16.november 2019 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
MB Tabor 13:30 Rudar Velenje
Sobota, 16.november 2019 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
A2S Celje 13:30 Drava Dakinda Ptuj
Sobota, 16.november 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Kety Emmi Bistrica 13:30 Šampion
Sobota, 16.november 2019 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Aluminij 13:30 Maribor
Sobota, 16.november 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Mura 13:30 Krško
Sobota, 16.november 2019 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
16. krog
Jarenina 13:30 Mura
Sobota, 23.november 2019 | Jarenina, Športni park Jarenina
Krško 13:30 Aluminij
Sobota, 23.november 2019 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Maribor 13:30 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 23.november 2019 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Šampion 13:30 A2S Celje
Sobota, 23.november 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Drava Dakinda Ptuj 13:30 MB Tabor
Sobota, 23.november 2019 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Rudar Velenje 13:30 Aluvar Gančani Beltinci
Sobota, 23.november 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Vipoll Veržej 13:30 Dravograd
Sobota, 23.november 2019 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
17. krog
Vipoll Veržej 15:00 Jarenina
Sobota, 21.marec 2020 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Dravograd 15:00 Rudar Velenje
Sobota, 21.marec 2020 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Aluvar Gančani Beltinci 15:00 Drava Dakinda Ptuj
Sobota, 21.marec 2020 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
MB Tabor 15:00 Šampion
Sobota, 21.marec 2020 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
A2S Celje 15:00 Maribor
Sobota, 21.marec 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Kety Emmi Bistrica 15:00 Krško
Sobota, 21.marec 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Aluminij 15:00 Mura
Sobota, 21.marec 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
18. krog
Jarenina 15:00 Aluminij
Sobota, 28.marec 2020 | Jarenina, Športni park Jarenina
Mura 15:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 28.marec 2020 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Krško 15:00 A2S Celje
Sobota, 28.marec 2020 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Maribor 15:00 MB Tabor
Sobota, 28.marec 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Šampion 15:00 Aluvar Gančani Beltinci
Sobota, 28.marec 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Drava Dakinda Ptuj 15:00 Dravograd
Sobota, 28.marec 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Rudar Velenje 15:00 Vipoll Veržej
Sobota, 28.marec 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
19. krog
Rudar Velenje 16:00 Jarenina
Sobota, 4.april 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Vipoll Veržej 16:00 Drava Dakinda Ptuj
Sobota, 4.april 2020 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Dravograd 16:00 Šampion
Sobota, 4.april 2020 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Aluvar Gančani Beltinci 16:00 Maribor
Sobota, 4.april 2020 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
MB Tabor 16:00 Krško
Sobota, 4.april 2020 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
A2S Celje 16:00 Mura
Sobota, 4.april 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Kety Emmi Bistrica 16:00 Aluminij
Sobota, 4.april 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
20. krog
Jarenina 16:30 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 11.april 2020 | Jarenina, Športni park Jarenina
Aluminij 16:30 A2S Celje
Sobota, 11.april 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Mura 16:30 MB Tabor
Sobota, 11.april 2020 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Krško 16:30 Aluvar Gančani Beltinci
Sobota, 11.april 2020 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Maribor 16:30 Dravograd
Sobota, 11.april 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Šampion 16:30 Vipoll Veržej
Sobota, 11.april 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Drava Dakinda Ptuj 16:30 Rudar Velenje
Sobota, 11.april 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
21. krog
Drava Dakinda Ptuj 17:00 Jarenina
Sobota, 18.april 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Rudar Velenje 17:00 Šampion
Sobota, 18.april 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Vipoll Veržej 17:00 Maribor
Sobota, 18.april 2020 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Dravograd 17:00 Krško
Sobota, 18.april 2020 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Aluvar Gančani Beltinci 17:00 Mura
Sobota, 18.april 2020 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
MB Tabor 17:00 Aluminij
Sobota, 18.april 2020 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
A2S Celje 17:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 18.april 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
22. krog
Jarenina 17:00 A2S Celje
Sobota, 25.april 2020 | Jarenina, Športni park Jarenina
Kety Emmi Bistrica 17:00 MB Tabor
Sobota, 25.april 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Aluminij 17:00 Aluvar Gančani Beltinci
Sobota, 25.april 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Mura 17:00 Dravograd
Sobota, 25.april 2020 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Krško 17:00 Vipoll Veržej
Sobota, 25.april 2020 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Maribor 17:00 Rudar Velenje
Sobota, 25.april 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Šampion 17:00 Drava Dakinda Ptuj
Sobota, 25.april 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
23. krog
Šampion 17:00 Jarenina
Sobota, 2.maj 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Drava Dakinda Ptuj 17:00 Maribor
Sobota, 2.maj 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Rudar Velenje 17:00 Krško
Sobota, 2.maj 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Vipoll Veržej 17:00 Mura
Sobota, 2.maj 2020 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Dravograd 17:00 Aluminij
Sobota, 2.maj 2020 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Aluvar Gančani Beltinci 17:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 2.maj 2020 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
MB Tabor 17:00 A2S Celje
Sobota, 2.maj 2020 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
24. krog
Jarenina 17:00 MB Tabor
Sobota, 9.maj 2020 | Jarenina, Športni park Jarenina
A2S Celje 17:00 Aluvar Gančani Beltinci
Sobota, 9.maj 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Kety Emmi Bistrica 17:00 Dravograd
Sobota, 9.maj 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Aluminij 17:00 Vipoll Veržej
Sobota, 9.maj 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Mura 17:00 Rudar Velenje
Sobota, 9.maj 2020 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Krško 17:00 Drava Dakinda Ptuj
Sobota, 9.maj 2020 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Maribor 17:00 Šampion
Sobota, 9.maj 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
25. krog
Maribor 17:00 Jarenina
Sobota, 16.maj 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Šampion 17:00 Krško
Sobota, 16.maj 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Drava Dakinda Ptuj 17:00 Mura
Sobota, 16.maj 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Rudar Velenje 17:00 Aluminij
Sobota, 16.maj 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Vipoll Veržej 17:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 16.maj 2020 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Dravograd 17:00 A2S Celje
Sobota, 16.maj 2020 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Aluvar Gančani Beltinci 17:00 MB Tabor
Sobota, 16.maj 2020 | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani
26. krog
Jarenina 17:00 Aluvar Gančani Beltinci
Sobota, 23.maj 2020 | Jarenina, Športni park Jarenina
MB Tabor 17:00 Dravograd
Sobota, 23.maj 2020 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
A2S Celje 17:00 Vipoll Veržej
Sobota, 23.maj 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Kety Emmi Bistrica 17:00 Rudar Velenje
Sobota, 23.maj 2020 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Aluminij 17:00 Drava Dakinda Ptuj
Sobota, 23.maj 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Mura 17:00 Šampion
Sobota, 23.maj 2020 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Krško 17:00 Maribor
Sobota, 23.maj 2020 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT



DELI NA