Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Triglav Kranj 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 17.avgust 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 5 : 0 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 17.avgust 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Krka 0 : 2 Domžale
Sobota, 17.avgust 2019 | Mirna, Športni park Mirna
Jadran Dekani 1 : 3 Olimpija Ljubljana
Sobota, 17.avgust 2019 | Dekani, Športni park Dekani
Interblock 1 : 2 Jadran Železničar
Sobota, 17.avgust 2019 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Koper 7 : 1 Kalcer Radomlje
Sobota, 17.avgust 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 11:00 Gorica
Sreda, 28.avgust 2019 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
2. krog
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Interblock
Sreda, 21.avgust 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Domžale 11:00 Jadran Dekani
Sobota, 24.avgust 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 11:00 Krka
Sobota, 24.avgust 2019 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Kalcer Radomlje 11:00 Gorica
Sobota, 24.avgust 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Jadran Železničar 11:00 Brinje Grosuplje
Nedelja, 25.avgust 2019 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Koper 17:00 Triglav Kranj
Nedelja, 25.avgust 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 16:00 Bravo Publikum
Sreda, 25.september 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
3. krog
Triglav Kranj 11:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 31.avgust 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 11:00 Koper
Sobota, 31.avgust 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Jadran Dekani 11:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 31.avgust 2019 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Interblock 11:00 Domžale
Sobota, 31.avgust 2019 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Brinje Grosuplje 11:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 31.avgust 2019 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Krka 17:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 31.avgust 2019 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Gorica 11:00 Jadran Železničar
Nedelja, 1.september 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
4. krog
Kalcer Radomlje 16:30 Jadran Železničar
Sreda, 4.september 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 16:30 Gorica
Sreda, 4.september 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Domžale 16:30 Brinje Grosuplje
Sreda, 4.september 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 16:30 Interblock
Sreda, 4.september 2019 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Ilirija Extra-Lux 16:30 Jadran Dekani
Sreda, 4.september 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Koper 16:30 Krka
Sreda, 4.september 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Triglav Kranj 16:30 Bravo Publikum
Sreda, 4.september 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
5. krog
Bravo Publikum 16:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 7.september 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Krka 16:30 Triglav Kranj
Sobota, 7.september 2019 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Jadran Dekani 16:30 Koper
Sobota, 7.september 2019 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Interblock 16:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 7.september 2019 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Brinje Grosuplje 16:30 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 7.september 2019 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Gorica 16:30 Domžale
Sobota, 7.september 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Jadran Železničar 16:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 7.september 2019 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
6. krog
Kalcer Radomlje 16:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 14.september 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Domžale 16:00 Jadran Železničar
Sobota, 14.september 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 16:00 Gorica
Sobota, 14.september 2019 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Ilirija Extra-Lux 16:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 14.september 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Koper 16:00 Interblock
Sobota, 14.september 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Triglav Kranj 16:00 Jadran Dekani
Sobota, 14.september 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 16:00 Krka
Sobota, 14.september 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
7. krog
Krka 16:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 21.september 2019 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Jadran Dekani 16:00 Bravo Publikum
Sobota, 21.september 2019 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Interblock 16:00 Triglav Kranj
Sobota, 21.september 2019 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Brinje Grosuplje 16:00 Koper
Sobota, 21.september 2019 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Gorica 16:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 21.september 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Jadran Železničar 16:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 21.september 2019 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Olimpija Ljubljana 16:00 Domžale
Sobota, 21.september 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
8. krog
Kalcer Radomlje 15:30 Domžale
Sobota, 28.september 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 15:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 28.september 2019 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Ilirija Extra-Lux 15:30 Jadran Železničar
Sobota, 28.september 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Koper 15:30 Gorica
Sobota, 28.september 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Triglav Kranj 15:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 28.september 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 15:30 Interblock
Sobota, 28.september 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Krka 15:30 Jadran Dekani
Sobota, 28.september 2019 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
9. krog
Jadran Dekani 15:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 5.oktober 2019 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Interblock 15:30 Krka
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Brinje Grosuplje 15:30 Bravo Publikum
Sobota, 5.oktober 2019 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Gorica 15:30 Triglav Kranj
Sobota, 5.oktober 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Jadran Železničar 15:30 Koper
Sobota, 5.oktober 2019 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Olimpija Ljubljana 15:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Domžale 15:30 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 5.oktober 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
10. krog
Kalcer Radomlje 15:30 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 12.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 15:30 Domžale
Sobota, 12.oktober 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Koper 15:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 12.oktober 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Triglav Kranj 15:30 Jadran Železničar
Sobota, 12.oktober 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 15:30 Gorica
Sobota, 12.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Krka 15:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 12.oktober 2019 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Jadran Dekani 15:30 Interblock
Sobota, 12.oktober 2019 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
11. krog
Interblock 15:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 19.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Brinje Grosuplje 15:00 Jadran Dekani
Sobota, 19.oktober 2019 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Gorica 15:00 Krka
Sobota, 19.oktober 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Jadran Železničar 15:00 Bravo Publikum
Sobota, 19.oktober 2019 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Olimpija Ljubljana 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 19.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Domžale 15:00 Koper
Sobota, 19.oktober 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 15:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 19.oktober 2019 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
12. krog
Kalcer Radomlje 14:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 26.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Koper 14:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 26.oktober 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Triglav Kranj 14:00 Domžale
Sobota, 26.oktober 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 14:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 26.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Krka 14:00 Jadran Železničar
Sobota, 26.oktober 2019 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Jadran Dekani 14:00 Gorica
Sobota, 26.oktober 2019 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Interblock 14:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 26.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
13. krog
Brinje Grosuplje 14:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 2.november 2019 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Gorica 14:00 Interblock
Sobota, 2.november 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Jadran Železničar 14:00 Jadran Dekani
Sobota, 2.november 2019 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Olimpija Ljubljana 14:00 Krka
Sobota, 2.november 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Domžale 14:00 Bravo Publikum
Sobota, 2.november 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 14:00 Triglav Kranj
Sobota, 2.november 2019 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Ilirija Extra-Lux 14:00 Koper
Sobota, 2.november 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
14. krog
Kalcer Radomlje 14:00 Koper
Sobota, 9.november 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 14:00 Triglav Kranj
Sobota, 9.november 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Sij Acroni Jesenice 14:00 Bravo Publikum
Sobota, 9.november 2019 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Domžale 14:00 Krka
Sobota, 9.november 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 14:00 Jadran Dekani
Sobota, 9.november 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Jadran Železničar 14:00 Interblock
Sobota, 9.november 2019 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Gorica 14:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 9.november 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
15. krog
Gorica 13:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 16.november 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 13:30 Jadran Železničar
Sobota, 16.november 2019 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Interblock 13:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 16.november 2019 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Jadran Dekani 13:30 Domžale
Sobota, 16.november 2019 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Krka 13:30 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 16.november 2019 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Bravo Publikum 13:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 16.november 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Triglav Kranj 13:30 Koper
Sobota, 16.november 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
16. krog
Kalcer Radomlje 13:30 Triglav Kranj
Sobota, 23.november 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Koper 13:30 Bravo Publikum
Sobota, 23.november 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 13:30 Krka
Sobota, 23.november 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Sij Acroni Jesenice 13:30 Jadran Dekani
Sobota, 23.november 2019 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Domžale 13:30 Interblock
Sobota, 23.november 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 13:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 23.november 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Jadran Železničar 13:30 Gorica
Sobota, 23.november 2019 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
17. krog
Jadran Železničar 15:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 21.marec 2020 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Gorica 15:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 21.marec 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 15:00 Domžale
Sobota, 21.marec 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Interblock 15:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 21.marec 2020 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Jadran Dekani 15:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 21.marec 2020 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Krka 15:00 Koper
Sobota, 21.marec 2020 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Bravo Publikum 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 21.marec 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
18. krog
Kalcer Radomlje 15:00 Bravo Publikum
Sobota, 28.marec 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Triglav Kranj 15:00 Krka
Sobota, 28.marec 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Koper 15:00 Jadran Dekani
Sobota, 28.marec 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 15:00 Interblock
Sobota, 28.marec 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Sij Acroni Jesenice 15:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 28.marec 2020 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Domžale 15:00 Gorica
Sobota, 28.marec 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 15:00 Jadran Železničar
Sobota, 28.marec 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
19. krog
Olimpija Ljubljana 16:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 4.april 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Jadran Železničar 16:00 Domžale
Sobota, 4.april 2020 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Gorica 16:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 4.april 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 16:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 4.april 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Interblock 16:00 Koper
Sobota, 4.april 2020 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Jadran Dekani 16:00 Triglav Kranj
Sobota, 4.april 2020 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Krka 16:00 Bravo Publikum
Sobota, 4.april 2020 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
20. krog
Kalcer Radomlje 16:30 Krka
Sobota, 11.april 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Bravo Publikum 16:30 Jadran Dekani
Sobota, 11.april 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Triglav Kranj 16:30 Interblock
Sobota, 11.april 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Koper 16:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 11.april 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 16:30 Gorica
Sobota, 11.april 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Sij Acroni Jesenice 16:30 Jadran Železničar
Sobota, 11.april 2020 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Domžale 16:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 11.april 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
21. krog
Domžale 17:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 18.april 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 17:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 18.april 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Jadran Železničar 17:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 18.april 2020 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Gorica 17:00 Koper
Sobota, 18.april 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 17:00 Triglav Kranj
Sobota, 18.april 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Interblock 17:00 Bravo Publikum
Sobota, 18.april 2020 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Jadran Dekani 17:00 Krka
Sobota, 18.april 2020 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
22. krog
Kalcer Radomlje 17:00 Jadran Dekani
Sobota, 25.april 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Krka 17:00 Interblock
Sobota, 25.april 2020 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Bravo Publikum 17:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 25.april 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Triglav Kranj 17:00 Gorica
Sobota, 25.april 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Koper 17:00 Jadran Železničar
Sobota, 25.april 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 17:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 25.april 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Sij Acroni Jesenice 17:00 Domžale
Sobota, 25.april 2020 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
23. krog
Sij Acroni Jesenice 17:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 2.maj 2020 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Domžale 17:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 2.maj 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 17:00 Koper
Sobota, 2.maj 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Jadran Železničar 17:00 Triglav Kranj
Sobota, 2.maj 2020 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Gorica 17:00 Bravo Publikum
Sobota, 2.maj 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 17:00 Krka
Sobota, 2.maj 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Interblock 17:00 Jadran Dekani
Sobota, 2.maj 2020 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
24. krog
Kalcer Radomlje 17:00 Interblock
Sobota, 9.maj 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Jadran Dekani 17:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 9.maj 2020 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Krka 17:00 Gorica
Sobota, 9.maj 2020 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Bravo Publikum 17:00 Jadran Železničar
Sobota, 9.maj 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Triglav Kranj 17:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 9.maj 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Koper 17:00 Domžale
Sobota, 9.maj 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 17:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 9.maj 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
25. krog
Ilirija Extra-Lux 17:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 16.maj 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Sij Acroni Jesenice 17:00 Koper
Sobota, 16.maj 2020 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Domžale 17:00 Triglav Kranj
Sobota, 16.maj 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 17:00 Bravo Publikum
Sobota, 16.maj 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Jadran Železničar 17:00 Krka
Sobota, 16.maj 2020 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Gorica 17:00 Jadran Dekani
Sobota, 16.maj 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 17:00 Interblock
Sobota, 16.maj 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
26. krog
Kalcer Radomlje 17:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 23.maj 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Interblock 17:00 Gorica
Sobota, 23.maj 2020 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Jadran Dekani 17:00 Jadran Železničar
Sobota, 23.maj 2020 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Krka 17:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 23.maj 2020 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Bravo Publikum 17:00 Domžale
Sobota, 23.maj 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Triglav Kranj 17:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 23.maj 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Koper 17:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 23.maj 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT



DELI NA