Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Sij Acroni Jesenice 1 : 6 Bravo
Sobota, 15.avgust 2020 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Jadran Dekani 0 : 4 Koper
Sobota, 15.avgust 2020 | Dekani, Športni park Dekani
Domžale 9 : 0 Krka
Sobota, 15.avgust 2020 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Slovan 0 : 0 Triglav Kranj
Sobota, 15.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Gorica 8 : 1 Primorje
Nedelja, 16.avgust 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 1 : 0 Tinex Šenčur
Nedelja, 16.avgust 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 1 : 4 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 16.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Jadran Železničar : Ilirska Bistrica
Nedelja, 16.avgust 2020 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
2. krog
Triglav Kranj 0 : 3 Gorica
Sobota, 22.avgust 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 5 : 0 Slovan
Sobota, 22.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Tinex Šenčur 0 : 6 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 22.avgust 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Sij Acroni Jesenice 1 : 3 Jadran Dekani
Sobota, 22.avgust 2020 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Bravo 2 : 0 Primorje
Sobota, 22.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Krka 2 : 3 Brinje Grosuplje
Sobota, 22.avgust 2020 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Koper 6 : 0 Jadran Železničar
Sreda, 9.september 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
3. krog
Jadran Dekani 1 : 1 Bravo
Sreda, 26.avgust 2020 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Jadran Železničar 2 : 1 Sij Acroni Jesenice
Sreda, 26.avgust 2020 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Ilirija Extra-Lux 6 : 0 Krka
Sreda, 26.avgust 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Slovan 0 : 1 Tinex Šenčur
Sreda, 26.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Gorica 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Sreda, 26.avgust 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Primorje 0 : 1 Triglav Kranj
Sreda, 26.avgust 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Domžale 8 : 1 Koper
Sreda, 26.avgust 2020 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
4. krog
Bravo 1 : 0 Triglav Kranj
Sobota, 29.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Jadran Dekani 1 : 3 Jadran Železničar
Sobota, 29.avgust 2020 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Tinex Šenčur 3 : 0 Gorica
Sobota, 29.avgust 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Krka 4 : 1 Slovan
Sobota, 29.avgust 2020 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Olimpija Ljubljana 11 : 0 Primorje
Sobota, 29.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Koper 3 : 2 Brinje Grosuplje
Sobota, 29.avgust 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 0 : 7 Domžale
Nedelja, 30.avgust 2020 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
5. krog
Domžale 8 : 0 Jadran Dekani
Sobota, 5.september 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 0 : 1 Koper
Sobota, 5.september 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Triglav Kranj 0 : 3 Olimpija Ljubljana
Sobota, 5.september 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Primorje 1 : 1 Tinex Šenčur
Sobota, 5.september 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 5 : 0 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 5.september 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Gorica 2 : 0 Krka
Nedelja, 6.september 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Jadran Železničar 0 : 3 Bravo
Nedelja, 6.september 2020 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
6. krog
Tinex Šenčur 1 : 0 Triglav Kranj
Sobota, 12.september 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Krka 2 : 2 Primorje
Sobota, 12.september 2020 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Sij Acroni Jesenice 0 : 3 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 12.september 2020 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Jadran Dekani 0 : 1 Brinje Grosuplje
Sobota, 12.september 2020 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Bravo 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Sobota, 12.september 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper 4 : 0 Slovan
Sobota, 12.september 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Jadran Železničar 0 : 5 Domžale
Nedelja, 13.september 2020 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
7. krog
Domžale 3 : 2 Bravo
Sobota, 19.september 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Triglav Kranj 6 : 3 Krka
Sobota, 19.september 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 4 : 0 Tinex Šenčur
Sobota, 19.september 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Slovan 2 : 0 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 19.september 2020 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 2 : 0 Jadran Železničar
Sobota, 19.september 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Gorica 3 : 3 Koper
Nedelja, 20.september 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 7 : 1 Jadran Dekani
Nedelja, 20.september 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
8. krog
Jadran Železničar 0 : 5 Ilirija Extra-Lux
Sreda, 23.september 2020 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Sij Acroni Jesenice 1 : 0 Gorica
Sreda, 23.september 2020 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Bravo 3 : 1 Tinex Šenčur
Sreda, 23.september 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Jadran Dekani 0 : 0 Slovan
Sreda, 23.september 2020 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Domžale 4 : 2 Brinje Grosuplje
Sreda, 23.september 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Koper 6 : 1 Primorje
Sreda, 23.september 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Krka 0 : 0 Olimpija Ljubljana
Sreda, 23.september 2020 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
9. krog
Brinje Grosuplje 4 : 0 Bravo
Sobota, 26.september 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Tinex Šenčur 1 : 0 Krka
Sobota, 26.september 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Triglav Kranj 2 : 3 Koper
Sobota, 26.september 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Domžale 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 27.september 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Gorica 3 : 0 Jadran Dekani
Nedelja, 27.september 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Primorje 2 : 0 Sij Acroni Jesenice
Nedelja, 27.september 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Slovan 16:00 Jadran Železničar
Nedelja, 27.september 2020 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
10. krog
Bravo 11:00 Krka
Sobota, 3.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 11:00 Triglav Kranj
Sobota, 3.oktober 2020 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Jadran Dekani 11:00 Primorje
Sobota, 3.oktober 2020 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Domžale 11:00 Slovan
Sobota, 3.oktober 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Koper 17:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 3.oktober 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Jadran Železničar 11:00 Gorica
Nedelja, 4.oktober 2020 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Brinje Grosuplje 17:00 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 4.oktober 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
11. krog
Slovan 11:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 10.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Primorje 11:00 Jadran Železničar
Sobota, 10.oktober 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Triglav Kranj 11:00 Jadran Dekani
Sobota, 10.oktober 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 11:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 10.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Tinex Šenčur 11:00 Koper
Sobota, 10.oktober 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Gorica 11:00 Domžale
Nedelja, 11.oktober 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 11:00 Bravo
Nedelja, 11.oktober 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
12. krog
Domžale 11:00 Primorje
Sobota, 17.oktober 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 11:00 Gorica
Sobota, 17.oktober 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Koper 11:00 Krka
Sobota, 17.oktober 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 11:00 Tinex Šenčur
Sobota, 17.oktober 2020 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Jadran Dekani 11:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 17.oktober 2020 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Jadran Železničar 11:00 Triglav Kranj
Nedelja, 18.oktober 2020 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Ilirija Extra-Lux 11:00 Slovan
Nedelja, 18.oktober 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
13. krog
Slovan 11:00 Bravo
Sobota, 24.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Primorje 11:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 24.oktober 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Triglav Kranj 11:00 Domžale
Sobota, 24.oktober 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 11:00 Jadran Železničar
Sobota, 24.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Tinex Šenčur 11:00 Jadran Dekani
Sobota, 24.oktober 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Krka 11:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 24.oktober 2020 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Gorica 11:00 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 25.oktober 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
14. krog
Bravo 11:00 Koper
Sobota, 31.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Jadran Dekani 11:00 Krka
Sobota, 31.oktober 2020 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Jadran Železničar 11:00 Tinex Šenčur
Sobota, 31.oktober 2020 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Domžale 11:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 31.oktober 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 11:00 Triglav Kranj
Sobota, 31.oktober 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 11:00 Primorje
Sobota, 31.oktober 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Slovan 11:00 Gorica
Sobota, 31.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
15. krog
Gorica 14:00 Bravo
Sobota, 7.november 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Primorje 14:00 Slovan
Sobota, 7.november 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Triglav Kranj 14:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 7.november 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 14:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 7.november 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Tinex Šenčur 14:00 Domžale
Sobota, 7.november 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Krka 14:00 Jadran Železničar
Sobota, 7.november 2020 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Koper 14:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 7.november 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
16. krog
Bravo 13:30 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 14.november 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper 13:30 Jadran Dekani
Sobota, 14.november 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Krka 13:30 Domžale
Sobota, 14.november 2020 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Tinex Šenčur 13:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 14.november 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Olimpija Ljubljana 13:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 14.november 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Triglav Kranj 13:30 Slovan
Sobota, 14.november 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Primorje 13:30 Gorica
Sobota, 14.november 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
17. krog
Primorje 13:30 Bravo
Sobota, 21.november 2020 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Gorica 13:30 Triglav Kranj
Sobota, 21.november 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Slovan 13:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 21.november 2020 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 13:30 Tinex Šenčur
Sobota, 21.november 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Brinje Grosuplje 13:30 Krka
Sobota, 21.november 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Jadran Železničar 13:30 Koper
Sobota, 21.november 2020 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Jadran Dekani 13:30 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 21.november 2020 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
18. krog
Bravo 13:00 Jadran Dekani
Sobota, 28.november 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 13:00 Jadran Železničar
Sobota, 28.november 2020 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Koper 13:00 Domžale
Sobota, 28.november 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Krka 13:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 28.november 2020 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Tinex Šenčur 13:00 Slovan
Sobota, 28.november 2020 | Šenčur, Športni park Šenčur
Olimpija Ljubljana 13:00 Gorica
Sobota, 28.november 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Triglav Kranj 13:00 Primorje
Sobota, 28.november 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
19. krog
Triglav Kranj 15:00 Bravo
Sobota, 13.marec 2021 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Primorje 15:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 13.marec 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Gorica 15:00 Tinex Šenčur
Sobota, 13.marec 2021 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Slovan 15:00 Krka
Sobota, 13.marec 2021 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 15:00 Koper
Sobota, 13.marec 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Domžale 15:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 13.marec 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Jadran Železničar 15:00 Jadran Dekani
Sobota, 13.marec 2021 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
20. krog
Bravo 15:00 Jadran Železničar
Sobota, 20.marec 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Jadran Dekani 15:00 Domžale
Sobota, 20.marec 2021 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 15:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 20.marec 2021 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Koper 15:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 20.marec 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Krka 15:00 Gorica
Sobota, 20.marec 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Tinex Šenčur 15:00 Primorje
Sobota, 20.marec 2021 | Šenčur, Športni park Šenčur
Olimpija Ljubljana 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 20.marec 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
21. krog
Olimpija Ljubljana 16:00 Bravo
Sobota, 27.marec 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Triglav Kranj 16:00 Tinex Šenčur
Sobota, 27.marec 2021 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Primorje 16:00 Krka
Sobota, 27.marec 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Slovan 16:00 Koper
Sobota, 27.marec 2021 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 16:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 27.marec 2021 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Brinje Grosuplje 16:00 Jadran Dekani
Sobota, 27.marec 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Domžale 16:00 Jadran Železničar
Sobota, 27.marec 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
22. krog
Bravo 16:30 Domžale
Sobota, 3.april 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Jadran Železničar 16:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 3.april 2021 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Jadran Dekani 16:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 3.april 2021 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 16:30 Slovan
Sobota, 3.april 2021 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Koper 16:30 Gorica
Sobota, 3.april 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Krka 16:30 Triglav Kranj
Sobota, 3.april 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Tinex Šenčur 16:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 3.april 2021 | Šenčur, Športni park Šenčur
23. krog
Tinex Šenčur 17:00 Bravo
Sobota, 10.april 2021 | Šenčur, Športni park Šenčur
Olimpija Ljubljana 17:00 Krka
Sobota, 10.april 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Primorje 17:00 Koper
Sobota, 10.april 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Gorica 17:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 10.april 2021 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Slovan 17:00 Jadran Dekani
Sobota, 10.april 2021 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 17:00 Jadran Železničar
Sobota, 10.april 2021 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Brinje Grosuplje 17:00 Domžale
Sobota, 10.april 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
24. krog
Bravo 17:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 17.april 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Jadran Železničar 17:00 Slovan
Sobota, 17.april 2021 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Jadran Dekani 17:00 Gorica
Sobota, 17.april 2021 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 17:00 Primorje
Sobota, 17.april 2021 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Koper 17:00 Triglav Kranj
Sobota, 17.april 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Krka 17:00 Tinex Šenčur
Sobota, 17.april 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 17:00 Domžale
Sobota, 17.april 2021 | Ljubljana, Stadion Ilirija
25. krog
Krka 17:00 Bravo
Sreda, 21.april 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Olimpija Ljubljana 17:00 Koper
Sreda, 21.april 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Triglav Kranj 17:00 Sij Acroni Jesenice
Sreda, 21.april 2021 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Primorje 17:00 Jadran Dekani
Sreda, 21.april 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Gorica 17:00 Jadran Železničar
Sreda, 21.april 2021 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Slovan 17:00 Domžale
Sreda, 21.april 2021 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 17:00 Brinje Grosuplje
Sreda, 21.april 2021 | Ljubljana, Stadion Ilirija
26. krog
Bravo 17:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 24.april 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 17:00 Slovan
Sobota, 24.april 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Domžale 17:00 Gorica
Sobota, 24.april 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Jadran Železničar 17:00 Primorje
Sobota, 24.april 2021 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Jadran Dekani 17:00 Triglav Kranj
Sobota, 24.april 2021 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 17:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 24.april 2021 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
Koper 17:00 Tinex Šenčur
Sobota, 24.april 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
27. krog
Krka 17:00 Koper
Sobota, 1.maj 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Tinex Šenčur 17:00 Sij Acroni Jesenice
Sobota, 1.maj 2021 | Šenčur, Športni park Šenčur
Olimpija Ljubljana 17:00 Jadran Dekani
Sobota, 1.maj 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Triglav Kranj 17:00 Jadran Železničar
Sobota, 1.maj 2021 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Primorje 17:00 Domžale
Sobota, 1.maj 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Gorica 17:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 1.maj 2021 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Slovan 17:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 1.maj 2021 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
28. krog
Bravo 17:00 Slovan
Sobota, 8.maj 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 17:00 Gorica
Sobota, 8.maj 2021 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Brinje Grosuplje 17:00 Primorje
Sobota, 8.maj 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Domžale 17:00 Triglav Kranj
Sobota, 8.maj 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Jadran Železničar 17:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 8.maj 2021 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Jadran Dekani 17:00 Tinex Šenčur
Sobota, 8.maj 2021 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Sij Acroni Jesenice 17:00 Krka
Sobota, 8.maj 2021 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice
29. krog
Koper 17:00 Bravo
Sobota, 15.maj 2021 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Krka 17:00 Jadran Dekani
Sobota, 15.maj 2021 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Tinex Šenčur 17:00 Jadran Železničar
Sobota, 15.maj 2021 | Šenčur, Športni park Šenčur
Olimpija Ljubljana 17:00 Domžale
Sobota, 15.maj 2021 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Triglav Kranj 17:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 15.maj 2021 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Primorje 17:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 15.maj 2021 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Gorica 17:00 Slovan
Sobota, 15.maj 2021 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
30. krog
Bravo 17:00 Gorica
Sobota, 22.maj 2021 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Slovan 17:00 Primorje
Sobota, 22.maj 2021 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 17:00 Triglav Kranj
Sobota, 22.maj 2021 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Brinje Grosuplje 17:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 22.maj 2021 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Domžale 17:00 Tinex Šenčur
Sobota, 22.maj 2021 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Jadran Železničar 17:00 Krka
Sobota, 22.maj 2021 | Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Sij Acroni Jesenice 17:00 Koper
Sobota, 22.maj 2021 | Jesenice, Športni park Podmežakla Jesenice



DELI NA