2. krog |  Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna |  24.09.2021 ob 21.00

MNK Proteus

3 : 3

KMN Benedikt Slovenske gorice


Sodniki: Močnik Perič Aleš , Zašev Venco
Delegat: Zalokar Pavel
Št. gledalcev: 35

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

MNK Proteus
Z
ŠD Extrem 2 : 3 MNK Proteus
Z
MNK Proteus 8 : 4 KIX Ajdovščina
Z
KMN Benedikt Slovenske gorice 4 : 11 MNK Proteus
P
MNK Proteus 2 : 6 KMN Sevnica
P
MNK Proteus 3 : 4 Futsal Olimpija
KMN Benedikt Slovenske gorice
P
KMN Benedikt Slovenske gorice 4 : 8 KMN Sevnica
P
Futsal Olimpija 8 : 6 KMN Benedikt Slovenske gorice
P
KMN Benedikt Slovenske gorice 4 : 11 MNK Proteus
P
KMN Miklavž TBS Team 24 8 : 5 KMN Benedikt Slovenske gorice
P
ŠD Extrem 6 : 2 KMN Benedikt Slovenske gorice


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Proteus Postojna 4 1 2 1 26
KMN Benedikt 4 1 2 1 20
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Proteus Postojna 2 0 2 0 10
KMN Benedikt 2 0 2 0 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Proteus Postojna 2 1 0 1 16
KMN Benedikt 2 1 0 1 10



Vse medsebojne tekme

21/22  9.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 19.11.2021, ob 20.00  KMN Benedikt Slovenske gorice - MNK Proteus 4:11  (1:4) 
21/22  2.krog  Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna, 24.09.2021, ob 21.00  NK Proteus Postojna - KMN Benedikt 3:3  (0:2) 
20/21  9.krog  Postojna, Športna dvorana Srednješolskega centra Postojna, 30.03.2021, ob 21.00  Svet savn MNK Proteus Postojna - KMN Benedikt Slovenske gorice 7:7  (3:3) 
20/21  4.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 09.10.2020, ob 20.00  KMN Benedikt Slovenske gorice - Svet savn MNK Proteus Postojna 6:5  (3:2) 

2. krog
MNK Proteus 3 : 3 KMN Benedikt Slovenske gorice
Futsal Olimpija 0 : 6 KMN Sevnica
KMN Miklavž TBS Team 24 4 : 2 KIX Ajdovščina

LESTVICA
1 KMN Sevnica 9 21
2 Futsal Olimpija 9 16
3 KIX Ajdovščina 10 15
4 MNK Proteus 10 14
5 KMN Miklavž TBS Team 24 9 14
6 ŠD Extrem 9 12
7 KMN Benedikt Slovenske gorice 10 4

STRELCI
1. Gregor Pešec 12
Vojislav Ješić 12
3. Borut Žičkar 10
4. Nejc Brusar 9
5. Luka Kolar Robnik 8
David Pipan 8
Nikola Vidović 8
Domen Ličen 8
Eldin Skopljak 8
Andraž Žlindra 8
11. Matic Belak Vivod 7
Jasmin Dindič 7
13. Sebastijan Drobne 6
Patrick Kolar Robnik 6
Dejan Hager 6
Aleksander Nedižavec 6
Andrej Vanceta 6
Roman Hribar 6
19. Tilen Rihar 5
Kristjan Jordan 5

DELI NA