12. krog |   |  31.01.2021

KMN Bronx Škofije

  :  

KMN Benedikt - Sv. Trojica


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 1 : 9 NK Ribnica
P
KMN Meteorplast 4 : 3 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Bronx Škofije 8 : 4 ŠD Extrem
KMN Benedikt - Sv. Trojica
Z
ŠD Extrem 5 : 7 KMN Benedikt - Sv. Trojica
P
ŠD Mlinše 5 : 4 KMN Benedikt - Sv. Trojica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 19 10 2 7 78
KMN Benedikt 19 7 2 10 66
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 9 4 1 4 31
KMN Benedikt 9 4 1 4 29
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 10 6 1 3 47
KMN Benedikt 10 3 1 6 37



Vse medsebojne tekme

FUTU172223  7.krog  Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 12.11.2022, ob 15.00  KMN Bronx Škofije - KMN Benedikt 0:8  (0:4) 
FUTU192223  2.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 25.09.2022, ob 17.00  KMN Benedikt - KMN Bronx Škofije 1:0  (0:0) 
FUTU172122  13.krog  Koper, Športna dvorana OŠ Koper, 05.02.2022, ob 12.30  KMN Bronx Škofije - KMN Benedikt Sveta Trojica 3:7  (2:1) 
FUTU172122  6.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 20.11.2021, ob 15.00  KMN Benedikt Sveta Trojica - KMN Bronx Škofije 3:0  (0:0) 
FUTU172021  2.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 10.10.2020, ob 16.00  KMN Bronx Škofije - KMN Benedikt - Sv. Trojica 1:1  (1:1) 
FPOKAL2021  1.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 26.03.2021, ob 20.00  KMN Benedikt - KMN Bronx Škofije 12:13  (2:0) 
1SFL1819  11.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 21.12.2018, ob 20.00  Benedikt avtodeli Džauš - KMN Bronx Škofije 1:8  (0:4) 
FUT19F1819  9.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 05.05.2019, ob 17.00  KMN Bronx Škofije - Benedikt avtodeli Džauš 6:2  (2:1) 
FUT19F1819  4.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 26.03.2019, ob 18.00  Benedikt avtodeli Džauš - KMN Bronx Škofije 0:5  (0:0) 
1SFL1819  2.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 05.10.2018, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - Benedikt avtodeli Džauš 6:1  (3:1) 
FPOKAL1819  1.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 16.11.2018, ob 20.00  KMN Benedikt - KMN Bronx Škofije 1:4  (0:0) 
1.SFL -2018  12.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 01.12.2017, ob 20.00  Benedikt Avtodeli Džauš - KMN Bronx Škofije 4:7  (3:1) 
1.SFL -2018  3.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 22.09.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - Benedikt Avtodeli Džauš 3:2  (1:2) 
1.SFL -2017  10.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 23.12.2016, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Benedikt 4:5  (2:1) 
1.SFL -2017  1.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 23.09.2016, ob 20.00  KMN Benedikt - KMN Bronx Škofije 4:6  (1:3) 
1.SFL -2016  16.krog  Benedikt, Šporna dvorana Benedikt, 19.02.2016, ob 20.00  - 9:2  (1:0) 
1.SFL -2016  7.krog  Škofije, ŠD Burja, Škofije, 30.10.2015, ob 20.30  - 7:0  (4:0) 
1.SFL -2015  12.krog  Benedikt, Špotna dvorana Benedikt, 24.01.2015, ob 18.00  - 2:2  (0:2) 
1.SFL -2015  3.krog  Škofije, ŠD Burja, 03.10.2014, ob 20.30  - 1:3  (1:1) 

12. krog
ŠD Extrem  :  NK Ribnica
KMN Meteorplast  :  ŠD Mlinše
KMN Bronx Škofije  :  KMN Benedikt - Sv. Trojica
KMN Slovenske gorice  :  Futsal klub Dobrepolje

LESTVICA
1 NK Ribnica 3 9
2 ŠD Mlinše 3 9
3 KMN Meteorplast 2 6
4 KMN Benedikt - Sv. Trojica 2 3
5 KMN Bronx Škofije 3 3
6 ŠD Extrem 2 0
7 Futsal klub Dobrepolje 2 0
8 KMN Slovenske gorice 3 0

STRELCI
1. Jakob Čampa 9
2. Edi Midžan 8
Vid Škerget 8
4. Naja Poje Mihelič 6
5. Sean Subašić 5
Nejc Vundrl 5
Vid Strnad 5
8. Vid Kranjc 4
Amadej Ploj 4
10. Eldar Kurtić 3
Luka Kujavec 3
Lan Glažar 3
Mihael Čop 3
14. David Mulec 2
Gabriel Šabeder 2
Aljaž Bergant 2
Tadej  Cupać 2
Tjaš Trobentar 2
Klemen Senekovič 2
Maj Bržan 2

DELI NA