11. krog |   |  24.01.2021

KMN Benedikt - Sv. Trojica

  :  

KMN Slovenske gorice


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Benedikt - Sv. Trojica
Z
ŠD Extrem 5 : 7 KMN Benedikt - Sv. Trojica
P
ŠD Mlinše 5 : 4 KMN Benedikt - Sv. Trojica
KMN Slovenske gorice
P
ŠD Mlinše 6 : 4 KMN Slovenske gorice
P
NK Ribnica 12 : 3 KMN Slovenske gorice
P
KMN Meteorplast 6 : 4 KMN Slovenske gorice


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 25 7 1 17 92
KMN Slovenske gorice 25 17 1 7 140
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 11 5 0 6 40
KMN Slovenske gorice 11 6 0 5 44
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 14 2 1 11 52
KMN Slovenske gorice 14 11 1 2 96



Vse medsebojne tekme

FUTU172223  6.krog  Voličina, Športna dvorana Voličina, 18.10.2022, ob 18.00  KMN Slovenske gorice - KMN Benedikt 7:6  (3:3) 
FUT13V2021  1.krog  Voličina, Športna dvorana Voličina, 03.10.2020, ob 10.00  KMN Slovenske gorice - KMN Benedikt 8:1  (3:1) 
FUT15V1819  11.krog  Voličina, Športna dvorana Voličina, 13.01.2019, ob 16.00  KMN SLOVENSKE GORICE - Benedikt 18:7  (9:4) 
FUT15V1819  4.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 04.11.2018, ob 16.00  Benedikt - KMN SLOVENSKE GORICE 3:7  (2:4) 
FUT17V1718  13.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 07.02.2018, ob 20.00  Benedikt Avtodeli Džauš - KMN Slovenske Gorice 7:1  (3:1) 
FUT19V1718  13.krog  Voličina, Športna dvorana Voličina, 21.01.2018, ob 19.00  KMN Slovenske Gorice - Benedikt Avtodeli Džauš 6:6  (4:2) 
FUT13V1718  8.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 10.02.2018, ob 12.40  KMN Slovenske Gorice - KMN Benedikt 1:0  (1:0) 
FUT17V1718  6.krog  Voličina, Športna dvorana Voličina, 18.11.2017, ob 16.30  KMN Slovenske Gorice - Benedikt Avtodeli Džauš 6:5  (4:3) 
FUT13V1718  5.krog  Ptuj, Športna dvorana Center Ptuj, 16.12.2017, ob 11.00  KMN Benedikt - KMN Slovenske Gorice 3:2  (2:1) 
FUT19V1718  4.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 12.12.2017, ob 18.30  Benedikt Avtodeli Džauš - KMN Slovenske Gorice 2:3  (2:0) 
FUT13V1718  2.krog  Maribor, Športna dvorana Tezno Maribor, 04.11.2017, ob 12.30  KMN Slovenske Gorice - KMN Benedikt 0:3  (0:0) 
FUT13V -2017  9.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 21.01.2017, ob 10.00  KMN Slovenske gorice - KMN Benedikt 3:1  (3:0) 
FUT17V -2017  9.krog  Voličina, Športna dvorana Voličina, 10.12.2016, ob 18.00  KMN Slovenske gorice - KMN Benedikt 15:8  (7:4) 
FUT13V -2017  6.krog  Ljutomer, Športna dvorana ŠIC, 10.12.2016, ob 12.00  KMN Benedikt - KMN Slovenske gorice 7:1  (5:1) 
FUT13V -2017  3.krog  Voličina, Športna dvorana Voličina, 05.11.2016, ob 16.00  KMN Benedikt - KMN Slovenske gorice 1:8  (0:5) 
FUT17V -2017  2.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 22.10.2016, ob 15.00  KMN Benedikt - KMN Slovenske gorice 1:9  (1:3) 
FUT17V -2016  14.krog  Voličina, ŠD Voličina, 20.02.2016, ob 20.00  - 6:9  (5:2) 
FUT15V -2016  11.krog  Voličina, OŠ Voličina, 24.01.2016, ob 16.00  - 7:3  (1:1) 
FUT17V -2016  8.krog  Voličina, ŠD Voličina, 19.12.2015, ob 12.30  - 6:1  (0:1) 
FUT15V -2016  4.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 15.11.2015, ob 14.00  - 3:0  (2:0) 
FUT17V -2016  3.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 31.10.2015, ob 16.00  - 5:7  (2:5) 
2.SFL -2012  12.krog  Voličina, OŠ Voličina, 13.01.2012, ob 20.00  - 8:2  (2:0) 
2.SFL -2012  1.krog  Benedikt, ŠD Benedikt, 07.10.2011, ob 20.00  - 1:4  (1:0) 
2.SFL -2011  21.krog  Benedikt, ŠD Benedikt, 01.04.2011, ob 20.00  - 7:2  (1:0) 
2.SFL -2011  10.krog  Voličina, OŠ Voličina, 07.01.2011, ob 20.00  - 5:0  (0:0) 

11. krog
Futsal klub Dobrepolje  :  ŠD Extrem
KMN Benedikt - Sv. Trojica  :  KMN Slovenske gorice
ŠD Mlinše  :  KMN Bronx Škofije
KMN Meteorplast  :  NK Ribnica

LESTVICA
1 NK Ribnica 3 9
2 ŠD Mlinše 3 9
3 KMN Meteorplast 2 6
4 KMN Benedikt - Sv. Trojica 2 3
5 KMN Bronx Škofije 3 3
6 ŠD Extrem 2 0
7 Futsal klub Dobrepolje 2 0
8 KMN Slovenske gorice 3 0

STRELCI
1. Jakob Čampa 9
2. Edi Midžan 8
Vid Škerget 8
4. Naja Poje Mihelič 6
5. Sean Subašić 5
Nejc Vundrl 5
Vid Strnad 5
8. Vid Kranjc 4
Amadej Ploj 4
10. Eldar Kurtić 3
Luka Kujavec 3
Lan Glažar 3
Mihael Čop 3
14. David Mulec 2
Gabriel Šabeder 2
Aljaž Bergant 2
Tadej  Cupać 2
Tjaš Trobentar 2
Klemen Senekovič 2
Maj Bržan 2

DELI NA