6. krog |   |  22.11.2020

KMN Meteorplast

  :  

KMN Benedikt - Sv. Trojica


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Meteorplast
Z
KMN Meteorplast 4 : 3 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Meteorplast 6 : 4 KMN Slovenske gorice
KMN Benedikt - Sv. Trojica
Z
ŠD Extrem 5 : 7 KMN Benedikt - Sv. Trojica
P
ŠD Mlinše 5 : 4 KMN Benedikt - Sv. Trojica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 29 22 2 5 214
KMN Benedikt 29 5 2 22 93
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 15 12 0 3 113
KMN Benedikt 15 3 0 12 47
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 14 10 2 2 101
KMN Benedikt 14 2 2 10 46



Vse medsebojne tekme

FUTU172223  9.krog  Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 26.11.2022, ob 15.30  KMN Meteorplast Šic bar - KMN Benedikt 3:8  (3:3) 
FUTU192223  3.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 02.10.2022, ob 18.00  KMN Meteorplast Šic bar - KMN Benedikt 8:0  (3:0) 
FUTU172122  14.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 19.02.2022, ob 15.00  KMN Benedikt Sveta Trojica - KMN Meteorplast Šic bar 1:6  (1:2) 
FUTU172122  7.krog  Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 27.11.2021, ob 12.00  KMN Meteorplast Šic bar - KMN Benedikt Sveta Trojica 3:2  (2:2) 
2SFL2021  10.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 16.04.2021, ob 20.00  KMN Benedikt Slovenske gorice - KMN Meteorplast 1:1  (0:1) 
2SFL2021  5.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 16.10.2020, ob 19.00  KMN Meteorplast - KMN Benedikt Slovenske gorice 5:1  (2:0) 
FUT13V2021  1.krog  Voličina, Športna dvorana Voličina, 03.10.2020, ob 13.00  KMN Benedikt - KMN Meteorplast 2:12  (1:7) 
FUTU172021  1.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 07.10.2020, ob 19.00  KMN Benedikt - Sv. Trojica - KMN Meteorplast 3:3  (2:2) 
FUT19V1819  14.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 17.02.2019, ob 20.00  Benedikt avtodeli Džauš - KMN Meteorplast 8:1  (3:0) 
FUT15V1819  13.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 03.02.2019, ob 15.00  KMN Meteorplast - Benedikt 12:1  (6:0) 
FUT19V1819  7.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 28.11.2018, ob 19.00  KMN Meteorplast - KMN Benedikt 8:2  (5:1) 
FUT15V1819  6.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 25.11.2018, ob 14.00  Benedikt - KMN Meteorplast 1:6  (0:2) 
FUT19V1718  15.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 05.02.2018, ob 17.00  KMN Meteorplast - Benedikt Avtodeli Džauš 12:7  (6:2) 
FUT17V1718  8.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 02.12.2017, ob 19.00  KMN Meteorplast - Benedikt Avtodeli Džauš 8:2  (5:1) 
FUT13V1718  8.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 10.02.2018, ob 11.50  KMN Benedikt - KMN Meteorplast 0:10  (0:5) 
FUT13V1718  7.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 27.01.2018, ob 13.30  KMN Benedikt - KMN Meteorplast 0:15  (0:7) 
FUT19V1718  6.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 12.11.2017, ob 16.00  Benedikt Avtodeli Džauš - KMN Meteorplast 3:9  (1:4) 
FUT13V1718  4.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 02.12.2017, ob 14.20  KMN Meteorplast - KMN Benedikt 5:1  (3:0) 
FUT17V1718  1.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 12.10.2017, ob 18.30  Benedikt Avtodeli Džauš - KMN Meteorplast 4:7  (1:3) 
FUT17V -2017  11.krog  Ljutomer, OŠ Ivana Cankarja, 21.01.2017, ob 16.00  KMN METEORPLAST - KMN Benedikt 12:5  (6:3) 
FUT13V -2017  10.krog  Voličina, Športna dvorana Voličina, 28.01.2017, ob 16.00  KMN Meteorplast - KMN Benedikt 16:0  (9:0) 
FUT13V -2017  5.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor, 03.12.2016, ob 16.00  KMN Meteorplast - KMN Benedikt 3:1  (0:1) 
FUT17V -2017  4.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 03.11.2016, ob 18.30  KMN Benedikt - KMN METEORPLAST 6:10  (4:5) 
FUT13V -2017  2.krog  Ljutomer, OŠ Ivana Cankarja, 29.10.2016, ob 10.00  KMN Benedikt - KMN Meteorplast 1:14  (1:10) 
FUT17V -2016  11.krog  Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 30.01.2016, ob 10.00  - 5:7  (3:3) 
FUT17V -2016  9.krog  Ljutomer, OŠ Ivana Cankarja, 16.01.2016, ob 13.00  - 7:8  (6:3) 
FUT15V -2016  8.krog  Ljutomer, OŠ Ivana Cankarja, 13.12.2015, ob 10.00  - 6:2  (2:0) 
FUT17V -2016  4.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 07.11.2015, ob 15.00  - 2:7  (1:3) 
FUT15V -2016  1.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 18.10.2015, ob 13.00  - 14:0  (7:0) 

6. krog
ŠD Extrem  :  KMN Slovenske gorice
KMN Bronx Škofije  :  Futsal klub Dobrepolje
KMN Meteorplast  :  KMN Benedikt - Sv. Trojica
NK Ribnica  :  ŠD Mlinše

LESTVICA
1 NK Ribnica 3 9
2 ŠD Mlinše 3 9
3 KMN Meteorplast 2 6
4 KMN Benedikt - Sv. Trojica 2 3
5 KMN Bronx Škofije 3 3
6 ŠD Extrem 2 0
7 Futsal klub Dobrepolje 2 0
8 KMN Slovenske gorice 3 0

STRELCI
1. Jakob Čampa 9
2. Edi Midžan 8
Vid Škerget 8
4. Naja Poje Mihelič 6
5. Sean Subašić 5
Nejc Vundrl 5
Vid Strnad 5
8. Vid Kranjc 4
Amadej Ploj 4
10. Eldar Kurtić 3
Luka Kujavec 3
Lan Glažar 3
Mihael Čop 3
14. David Mulec 2
Gabriel Šabeder 2
Aljaž Bergant 2
Tadej  Cupać 2
Tjaš Trobentar 2
Klemen Senekovič 2
Maj Bržan 2

DELI NA