11. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  20.10.2019 ob 12.00

Drava Dakinda Ptuj

2 : 4

Krško

Sodniki: Gojčič Tomaž (glavni sodnik), Maksimovič Laura (1. pomoč), Lovrec Leon (2. pomoč)
Delegat: Burjan Slavko
Št. gledalcev: 100
Drava Dakinda Ptuj
1 Nigel Vrečar Vreznik V
2 Jaka Glažar
3 Andi Maltarić
4 Nino Friš
5 Luka Petek
6 Sandro Čeh K
7 Tjan Kolednik
8 Anej Jelovica
9 Sabur Ali
10 Leo Čeh
11 Vito Smodič


Rezervni igralci
12 Jan Lampret V
14 Gašper Pipenbaher
15 Jan Lukić
16 Lukas Čeh
17 Matic Čuš
18 Martin Marinkovič Borovnik

Krško
12 Andraž Sotelšek V
4 Jan Župančič
5 Sanjin Dubrić
7 Jaka Čuber Potočnik K
8 Nikola Ilinčić
10 Luka Kržan
11 Tai Meze
14 Lan Milanović
15 Domen Pacek
18 Tomaž Brdik
22 Gal Kranjčič


Rezervni igralci
1 Val Medved V
3 Gal Golob
6 Tilen Štefančič
13 Jakob Krajnčič
16 Timotej Brkić
17 Nik Medvešek
21 Lan Zajc

Trener
Ian Emeršič

Trener
Peter Toporišič

Sodnik
Tomaž Gojčič

Zadetki
Gal Kranjčič 0 : 1 26'
Anej Jelovica 1 : 1 31'
Tomaž Brdik 1 : 2 40'
Jaka Čuber Potočnik 1 : 3 57'
Nino Friš 2 : 3 68'
Nik Medvešek 2 : 4 70'

Dogodki
Menjava Pipenbaher /  Maltarić 36'
Menjava Brkić /  Meze 41'
Menjava Štefančič /  Brdik 51'
Menjava Čuš /  Ali 53'
Menjava Medvešek /  Kržan 55'
Menjava Golob /  Milanović 59'
Menjava Krajnčič /  Dubrić 67'
Menjava Lukić /  Petek 67'
Menjava Čeh /  Čeh 70'
Menjava Marinkovič Borovnik /  Smodič 70'

11. krog
MB Tabor 1 : 1 Fortis Jarenina
Dravograd 4 : 1 Kety Emmi Bistrica
Šampion 0 : 4 Maribor
Aluvar Gančani Beltinci 1 : 2 A2S Celje
Vipoll Veržej 0 : 2 Aluminij
Drava Dakinda Ptuj 2 : 4 Krško
Rudar Velenje 2 : 1 Mura

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Žan Antič Kurbus 11
Nejc Krivec 11
7. Niko Kasalo 10
8. Maj Drobne 9
Luka Brodnjak 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Gal Kranjčič 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
16. Nejc Nedeljko 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
Damjan Vukolić 6
20. Dejan Fink 5

DELI NA