Sodniki: | Gojčič Tomaž (glavni sodnik), Maksimovič Laura (1. pomoč), Lovrec Leon (2. pomoč) |
Delegat: | Burjan Slavko |
Št. gledalcev: | 100 |
Drava Dakinda Ptuj | |||
---|---|---|---|
N |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 2 | MB Tabor |
P |
A2S Celje | 5 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
P |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 4 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 1 | Aluminij |
P |
Mura | 3 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Krško | |||
---|---|---|---|
P |
Krško | 0 : 2 | Aluminij |
Z |
Mura | 1 : 3 | Krško |
Z |
Fortis Jarenina | 1 : 2 | Krško |
P |
Maribor | 1 : 0 | Krško |
N |
Krško | 0 : 0 | Šampion |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Drava Dakinda Ptuj | 18 | 3 | 2 | 13 | 24 | ||
Krško | 18 | 13 | 2 | 3 | 57 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 10 | 2 | 0 | 8 | 15 | ||
Krško | 10 | 8 | 0 | 2 | 30 | ||
Stadion Matije Gubca | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 8 | 1 | 2 | 5 | 9 | ||
Krško | 8 | 5 | 2 | 1 | 27 |
22/23 | 14.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 05.11.2022, ob 10.30 | Krško Šentjernej | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 5:0 | (1:0) |
22/23 | 1.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 24.08.2022, ob 17.00 | Drava Ptuj | - | Krško | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 4.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 18.09.2021, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Krško | 7:0 | (4:0) |
19/20 | 11.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 20.10.2019, ob 12.00 | Drava Dakinda Ptuj | - | Krško | 2:4 | (1:1) |
18/19 | 26.krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 25.05.2019, ob 11.00 | Krško | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:2 | (1:0) |
18/19 | 13.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Krško | 1:2 | (0:0) |
17/18 | 16.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 10.00 | Krško | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 9:0 | (4:0) |
17/18 | 3.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 26.08.2017, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Krško | 0:8 | (0:1) |
16/17 | 21.krog | Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 19.04.2017, ob 18.00 | Krško | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:2 | (1:1) |
16/17 | 8.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 25.09.2016, ob 16.00 | Drava Ptuj | - | Krško | 1:3 | (0:2) |
15/16 | 18.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-um.trava, 19.03.2016, ob 11.00 | - | Krško | 1:3 | (1:1) | |
15/16 | 5.krog | Krško, Matija Gubec - umetna trava, 05.09.2015, ob 11.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:2 | (1:1) | |
14/15 | 20.krog | Krško, Matije Gubca - umetna trava, 18.04.2015, ob 17.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 5:3 | (4:0) | |
14/15 | 7.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 24.09.2014, ob 16.30 | - | Krško | 0:2 | (0:0) | |
13/14 | 20.krog | Krško, Matija Gubca - naravna trava, 29.03.2014, ob 15.30 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:0 | (1:0) | |
13/14 | 5.krog | Ptuj, Mestni štadion Ptuj, 28.08.2013, ob 17.30 | - | Krško | 1:6 | (0:4) | |
12/13 | 18.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj UT, 16.03.2013, ob 10.00 | - | Krško | 2:1 | (2:0) | |
12/13 | 3.krog | Krško, Umetna trava Krško, 18.08.2012, ob 18.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:0 | (1:0) |
11. krog | ||
---|---|---|
MB Tabor | 1 : 1 | Fortis Jarenina |
Dravograd | 4 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Šampion | 0 : 4 | Maribor |
Aluvar Gančani Beltinci | 1 : 2 | A2S Celje |
Vipoll Veržej | 0 : 2 | Aluminij |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 4 | Krško |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 16 | 45 | |
2 | Krško | 16 | 37 | |
3 | Aluminij | 16 | 36 | |
4 | Mura | 16 | 31 | |
5 | A2S Celje | 16 | 31 | |
6 | Rudar Velenje | 16 | 29 | |
7 | Dravograd | 16 | 26 | |
8 | Fortis Jarenina | 16 | 19 | |
9 | Šampion | 16 | 17 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 14 | |
11 | Vipoll Veržej | 16 | 14 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 12 | |
13 | Aluvar Gančani Beltinci | 16 | 5 | |
14 | MB Tabor | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 19 |
2. | Jaka Čuber Potočnik | 16 |
3. | Luka Baš | 14 |
4. | Črt Vuković | 13 |
5. | Nejc Krivec | 11 |
Žan Antič Kurbus | 11 | |
7. | Niko Kasalo | 10 |
8. | Luka Brodnjak | 9 |
Maj Drobne | 9 | |
Danej Hojnik | 9 | |
11. | Gašper Recek | 8 |
12. | Matej Cener | 7 |
Tine Čuk | 7 | |
Enej Šarlah | 7 | |
Gal Kranjčič | 7 | |
16. | Nejc Nedeljko | 6 |
Damjan Vukolić | 6 | |
Luka Pučnik | 6 | |
Luka Topalović | 6 | |
20. | Angelo Macanović | 5 |