9. krog |  Sodražica, Športna dvorana Sodražica |  22.11.2019 ob 19.30

ŠD Extrem

1 : 3

Futsal klub Dobrepolje

Sodniki: Korošec Gregor , Maksimović Igor
Delegat: Žibert Marjan
Št. gledalcev: 140

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŠD Extrem
P
KMN Meteorplast 5 : 4 ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 3 : 1 Dlan Logatec
P
Mlinše 4 : 1 ŠD Extrem
P
ŠD Extrem 1 : 10 Futsal klub Dobrepolje
P
KMN Miklavž TBS team24 4 : 1 ŠD Extrem
Futsal klub Dobrepolje
Z
Futsal klub Dobrepolje 5 : 4 KMN Miklavž TBS team24
Z
MNK Kix Ajdovščina 2 : 3 Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 5 : 6 KMN Meteorplast
Z
ŠD Extrem 1 : 10 Futsal klub Dobrepolje
Z
Futsal klub Dobrepolje 3 : 2 Dlan Logatec


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 8 3 1 4 21
FK Dobrepolje 8 4 1 3 28
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 4 1 0 3 9
FK Dobrepolje 4 3 0 1 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 4 2 1 1 12
FK Dobrepolje 4 1 1 2 10



Vse medsebojne tekme

19/20  16.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 07.02.2020, ob 19.30  ŠD Extrem - Futsal klub Dobrepolje 1:10  (1:5) 
19/20  9.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 22.11.2019, ob 19.30  ŠD Extrem - Futsal klub Dobrepolje 1:3  (0:1) 
19/20  2.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 27.09.2019, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Extrem 3:5  (0:3) 
18/19  13.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 25.01.2019, ob 19.30  Extrem Sodražica - Futsal klub Dobrepolje 1:4  (1:2) 
18/19  4.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 19.10.2018, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - Extrem Sodražica 3:0  (1:0) 
13/14  16.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 01.03.2014, ob 19.00  - 1:4  (1:1) 
13/14  9.krog  Sodražica, ŠD Sodražica, 20.12.2013, ob 19.30  - 6:1  (2:1) 
13/14  2.krog  Velike Lašče, ŠD Velike Lašče, 05.10.2013, ob 19.00  - 3:3  (1:2) 

9. krog
ŠD Extrem 1 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Futsal klub Kebelj 4 : 7 KMN Miklavž TBS team24
KMN Meteorplast 5 : 4 Dlan Logatec
MNK Kix Ajdovščina 3 : 3 Mlinše

LESTVICA
1 Mlinše 19 47
2 Futsal klub Dobrepolje 19 45
3 KMN Meteorplast 20 32
4 KMN Miklavž TBS team24 19 31
5 MNK Kix Ajdovščina 19 28
6 ŠD Extrem 19 17
7 Dlan Logatec 19 10
8 Futsal klub Kebelj 14 5

STRELCI
1. Gal Škulj 34
2. Luka Kolar Robnik 25
3. Nik Smrkolj 19
4. Tim Lipovšek 17
5. Aljaž Ruis 16
6. Janez Močnik Guna 15
7. Alen Blatnik 14
Matjaž Švajncer 14
9. Rok Buzeti 12
Matjaž Trkman 12
Matic Goznik 12
Jure Mezek 12
13. Ismar Dedić 11
Gregor Klinc 11
Bojan Klemenčič 11
16. Matic Ratej 10
17. Teotim Hiti 9
Anej Batistič 9
Blaž Gorinšek 9
Igor Legčevič 9

DELI NA