2. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  24.08.2019 ob 11.00

Maribor

1 : 0

Aluminij

Sodniki: Smodej Žan (glavni sodnik), Holcman Aljaž (1. pomoč), Djukić Dejan (2. pomoč)
Delegat: Majcen Domen
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Maribor 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Rudar Velenje 0 : 3 Maribor
Z
Maribor 6 : 0 Vipoll Veržej
Z
Dravograd 0 : 7 Maribor
Z
Maribor 14 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Aluminij
Z
Aluminij 3 : 0 Dravograd
Z
Aluvar Gančani Beltinci 1 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 6 : 0 MB Tabor
P
A2S Celje 1 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 35 29 3 3 108
Aluminij 35 3 3 29 24
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 18 16 1 1 58
Aluminij 18 1 1 16 8
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 17 13 2 2 50
Aluminij 17 2 2 13 16



Vse medsebojne tekme

19/20  2.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.08.2019, ob 11.00  Maribor - Aluminij 1:0  (0:0) 
18/19  23.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.05.2019, ob 18.00  Maribor - Aluminij 2:1  (0:0) 
18/19  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.10.2018, ob 11.00  Aluminij - Maribor 1:2  (1:2) 
17/18  18.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 11.00  Maribor - Aluminij 1:0  (0:0) 
17/18  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 02.09.2017, ob 11.00  Aluminij - Maribor 0:3  (0:1) 
16/17  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2017, ob 18.00  Maribor - Aluminij 2:0  (0:0) 
16/17  9.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 01.10.2016, ob 11.00  Aluminij - Maribor 0:4  (0:1) 
15/16  16.krog  Maribor, Ljudski vrt-um.trava, 05.03.2016, ob 11.00  - 1:2  (0:0) 
15/16  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 26.08.2015, ob 17.30  - 1:1  (0:0) 
14/15  20.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.04.2015, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  7.krog  Maribor, Ljudski vrt umetna trava, 14.09.2014, ob 16.30  - 3:0  (1:0) 
13/14  27.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.05.2014, ob 17.30  - 3:0  (0:0) 
13/14  12.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.10.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
12/13  17.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.11.2012, ob 11.00  - 2:1  (1:1) 
12/13  2.krog  Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 14.08.2012, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  28.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 27.05.2012, ob 13.00  - 3:0  (1:0) 
11/12  13.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.10.2011, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  19.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 16.03.2011, ob 15.00  - 1:5  (1:2) 
10/11  4.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 28.08.2010, ob 11.00  - 9:0  (3:0) 
09/10  17.krog  Maribor, LJUDSKI VRT-UMETNA TRAVA, 28.11.2009, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
09/10  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.08.2009, ob 11.00  - 2:4  (1:1) 
08/09  26.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2009, ob 11.00  - 4:1  (2:0) 
08/09  11.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 18.10.2008, ob 11.00  - 0:6  (0:3) 
07/08  17.krog  Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2008, ob 12.00  - 4:0  (0:0) 
07/08  4.krog  Kidričevo-pomožno travnato, Kidričevo-pomožno travnato, 02.09.2007, ob 11.00  - 4:1  (3:1) 
06/07  16.krog  Maribor, Maribor-umetna trava, 17.03.2007, ob 15.00  - 4:1  (1:1) 
06/07  3.krog  Kidričevo, Kidričevo, 26.08.2006, ob 10.00  - 0:6  (0:2) 
05/06  21.krog  Maribor - umetna trava, 22.04.2006, ob 14.00  - 6:1  (2:1) 
05/06  8.krog  Kidričevo, 01.10.2005, ob 10.00  - 2:3  (1:1) 
04/05  20.krog  Kidričevo, 23.04.2005, ob 10.00  - 0:3  (0:0) 
04/05  7.krog  Maribor, 03.11.2004, ob 11.00  - 4:1  (2:1) 
03/04  24.krog  Kidričevo, 19.05.2004, ob 18.00  - 2:4  (0:2) 
03/04  11.krog  Maribor, 18.10.2003, ob 14.00  - 5:0  (4:0) 
02/03  21.krog  Maribor, 07.05.2003, ob 16.30  - 3:1  (3:0) 
02/03  8.krog  Kidričevo, 29.09.2002, ob 13.45  - 1:4  (0:3) 

2. krog
Jarenina 1 : 0 Dravograd
Vipoll Veržej 3 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Rudar Velenje 4 : 2 MB Tabor
Šampion 6 : 0 Kety Emmi Bistrica
Maribor 1 : 0 Aluminij
Krško 1 : 3 Mura
Drava Dakinda Ptuj 0 : 3 A2S Celje

LESTVICA
1 Maribor 10 30
2 Krško 9 24
3 Mura 10 22
4 Aluminij 10 18
5 A2S Celje 10 18
6 Jarenina 10 17
7 Rudar Velenje 9 14
8 Drava Dakinda Ptuj 10 13
9 Dravograd 10 13
10 Šampion 10 12
11 Vipoll Veržej 10 7
12 Kety Emmi Bistrica 10 6
13 MB Tabor 10 2
14 Aluvar Gančani Beltinci 10 1

STRELCI
1. Luka Baš 11
Jaka Čuber Potočnik 11
3. Elmir Avdić 9
Nejc Krivec 9
5. Črt Vuković 8
Žan Antič Kurbus 8
7. Danej Hojnik 7
8. Maj Drobne 6
Niko Kasalo 6
10. Matevž Šega 5
Tine Čuk 5
Angelo Macanović 5
Niko Graj 5
Gal Kranjčič 5
Luka Brodnjak 5
Jan Husar 5
17. Tjan Kolednik 4
Sen Džumhur 4
Enej Šarlah 4
Luka Mlakar 4

DELI NA